Windows

Kā novērst kļūdu “Jūsu datorā ir aparatūra, kas nav gatava ...”?

<

Daudzi cilvēki vēlas priecāties par Windows 10 maija 2019 atjauninājumu. Dažu dienu laikā sabiedrība to varēs lejupielādēt un instalēt. Tas nozīmē, ka 2018. gada oktobra atjauninājuma radīto problēmu atmiņa joprojām ir jauna cilvēku prātos. Tādējādi Microsoft velta laiku, lai nodrošinātu, ka uzņēmums izlaidīs nepatiesu 2019. gada maija atjauninājumu. Tehnoloģiju gigants pašlaik testē Windows Insider programmas trīs gredzenu funkcijas.

Pārbaudes fāzē Microsoft atklāja problēmu, kas ietekmē Surface Go un Surface Pro ierīces. Tāda pati problēma notika arī ierīcēs ar ievietotu SD karti vai pievienotu USB īkšķa disku. Lietotāji nevarēja instalēt Windows 10. maija 2019 atjauninājumu. Turklāt viņiem radās šāds kļūdas ziņojums:

“Šo datoru nevar jaunināt uz Windows 10. Jūsu personālajā datorā ir aparatūra, kas nav gatava šai Windows 10 versijai. Jums nav jāveic nekādas darbības. Tiklīdz problēma būs atrisināta, Windows atjaunināšana šo Windows 10 versiju piedāvās automātiski. ”

Vairumā gadījumu šī problēma ietekmē ierīces, kas atbilst šādiem kritērijiem:

  • Windows 10 datori ar Windows 10 versiju 1803 (2018. gada aprīļa atjauninājums) vai Windows 10 versiju 1809 (2018. gada oktobra atjauninājums).
  • Ierīces ar SD atmiņas karti vai pievienotu ārēju USB disku.
  • Datori, kuru Windows atjaunināšanas iestatījumos ir iespējoti automātiskie atjauninājumi.

Ja esat Insider programmas dalībnieks, vēlaties uzzināt, kā noņemt kļūdas ziņojumu “Jūsu datoram ir aparatūra, kas nav gatava šai Windows 10 versijai”. Neuztraucieties, jo mums ir šajā rakstā uzskaitītie risinājumi. Turpiniet lasīt šo ziņu, lai varētu atgriezties pie jaunināšanas uz Windows 10. maija 2019 atjauninājumu.

Pirms visa cita ...

Jums jāpārliecinās, vai ierīce ir pilnībā aprīkota un aprīkota ar jaunināšanu. Kā tādu mēs iesakām izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Šis rīks automātiski atpazīst jūsu operētājsistēmas versiju un procesora tipu. Turklāt jums ir jānoklikšķina tikai uz pogas, un tā atradīs jaunākos, ražotāja ieteiktos draiverus jūsu ierīcei. Jums nav jāpārvar garlaicīgs un potenciāli bīstams uzdevums pašiem meklēt autovadītājus.

Kā noņemt kļūdas ziņojumu “Jūsu datorā ir aparatūra, kas nav gatava šai Windows 10 versijai”

Ja jūs ar nepacietību gaidāt Windows 10 maija 2019 atjauninājuma instalēšanu, izmēģiniet mūsu tālāk aprakstīto risinājumu:

  1. Atveriet ierīci un izņemiet micro SD karti. Ja jūsu Windows ierīcē ir pievienots USB īkšķa disks, atvienojiet to.
  2. Pēc micro SD kartes vai USB zibatmiņas diska noņemšanas mēģiniet vēlreiz palaist atjaunināšanas iestatījumus.
  3. Restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai esat veiksmīgi jauninājis uz jaunāko Windows 10 versiju.

Ja ierīcē nav mikro SD kartes vai ja nav pievienots USB īkšķa disks, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

  1. Pārbaudiet, vai ierīcē ir instalēta HDD un SDD kombinācija. Jums vajadzētu arī pārbaudīt, vai jums ir vairāki cietie diski.
  2. Izņemiet papildu diskus, bet atstājiet to, kurā ir operētājsistēmas nodalījums.
  3. Mēģiniet vēlreiz palaist atjaunināšanas iestatījumus.
  4. Kad esat veiksmīgi jauninājis uz jaunāko Windows 10 versiju, atkal pievienojiet papildu cietos diskus. Jums vajadzētu būt iespējai izmantot datoru kā parasti.

Vai esat gatavs Windows 10 maija 2019 atjauninājumam?

Pievienojieties zemāk esošajai diskusijai un dalieties savos viedokļos!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found