Windows

Kā pārlūkā Chrome novērst kļūdu “Jūsu savienojums nav privāts”?

Ja jūs nevarat spēlēt DayZ, jo spēle nezina iemeslu dēļ turpina avarēt, šis raksts palīdzēs jums noskaidrot lietas. Mēs parādīsim, kā lietot labojumus, kas palīdzējuši citiem tādiem spēlētājiem kā jūs.

Pārbaudiet savas sistēmas prasības

Ja jūsu dators neatbilst DayZ sistēmas prasībām, spēlē rodas daudz problēmu, īpaši pēkšņas avārijas. Tātad, vispirms pārbaudiet savas sistēmas specifikācijas atbilstoši DayZ minimālajām prasībām.

DayZ minimālās prasības:

Operētājsistēma: Windows 7 64 bitu; 8.1 64 bitu

Centrālais procesors: Intel Core i5-4430

Sistēmas atmiņa (RAM): 8 GB

GPU: NVIDIA GeForce GTX 760; AMD R9 270X

Krātuve: 16 GB pieejama vieta

DirectX: 1. versija

Skaņas karte: saderīga ar DirectX®

DayZ ieteiktās prasības

Operētājsistēma: Windows 10 64 bitu

Centrālais procesors: Intel Core i5-6600K; AMD R5 1600X

Sistēmas atmiņa (RAM): 12 GB

GPU: NVIDIA GeForce GTX 1060; AMD RX 580

Krātuve: 25 GB pieejama vieta

DirectX: 1. versija

Skaņas karte: saderīga ar DirectX®

Kā saglabāt DayZ no avārijas operētājsistēmā Windows 10

Ja esat pārliecināts, ka jūsu dators atbilst kādai no iepriekš minētajām prasībām, tagad varat izmantot tālāk paskaidrotās metodes, lai atbrīvotos no avārijas problēmas.

Palaidiet DayZ kā administratoru

Ja DayZ ir jāpiekļūst dažiem jūsu sistēmas resursiem, piemēram, dažiem aizsargātiem failiem un mapēm, tam būs problēmas, ja tam nebūs vajadzīgās atļaujas. Lai piešķirtu spēlei šīs atļaujas, tā ir jāpalaiž kā administratoram. Pirms šī labojuma veikšanas pārliecinieties, vai esat pieteicies lietotāja kontā, kuram ir administratora privilēģijas.

Parasti jūs varat palaist spēli kā administratoru, ar peles labo pogu noklikšķinot uz tās saīsnes vai izvēlnes Sākt sākuma un izvēloties Palaist kā administratoram, kad vien vēlaties to palaist.

Ja atverat DayZ, izmantojot Steam, vai esat pieradis divreiz noklikšķināt uz saīsnes, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet File Explorer, uzdevumjoslā noklikšķinot uz mapes ikonas vai nospiežot saīsni Windows + E.
 2. Kad atvērsies logs File Explorer, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
 3. Pārejiet uz labo rūti, veiciet dubultklikšķi uz vietējā diska un pēc tam atveriet mapi Programs (x86).
 4. Pārejiet uz mapi Steam un veiciet dubultklikšķi uz mapes Steamapps.
 5. Atveriet mapi Common, pēc tam atrodiet mapi DayZ un veiciet dubultklikšķi uz tās.
 6. Ja neinstalējāt spēli noklusējuma mapē Steam vai nezināt, kur to instalējāt, tālāk norādītās darbības novirzīs jūs tieši uz to:
 • Atveriet Steam, ar peles labo pogu noklikšķinot uz tā saīsnes vai atverot to, izmantojot izvēlni Sākt.
 • Pēc tam, kad parādās Steam klients, dodieties uz loga augšējo apgabalu un noklikšķiniet uz Bibliotēka.
 • Nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz Spēles.
 • Kad tiek atvērts spēļu saraksts jūsu datorā (kas pievienots jūsu Steam kontam), ar peles labo pogu noklikšķiniet uz DayZ un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti pēc konteksta izvēlnes parādīšanās.
 • Atveriet loga labo rūti, noklikšķiniet uz Vietējie faili un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot vietējos failus, kad cilnes Vietējie faili opcijas tiek parādītas.

Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz spēles saīsnes (ja tāda ir), pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz opcijas Atvērt faila atrašanās vietu.

 1. Tagad atrodiet DayZ izpildāmo failu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz opcijas Rekvizīti.
 2. Kad tiek atvērts spēles dialoglodziņš Rekvizīti, dodieties uz cilni Saderība.
 3. Cilnē Saderība atzīmējiet izvēles rūtiņu “Palaist šo programmu kā administratoru”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu izmaiņas.

Spēle tagad darbosies kā administrators ikreiz, kad to palaižat, izmantojot tās saīsni, izvēlni Sākt vai Steam klientu. Tagad varat pārbaudīt, vai palaišanas problēma joprojām pastāv.

Pārinstalējiet grafikas kartes draiveri

Displeja draiveri ir vieni no biežākajiem problēmu cēloņu cēloņiem daudzās videospēlēs, tostarp DayZ. Pat ja jūsu grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai uzņemtu spēli kā papīru, tās draiverim ir jābūt spējīgam. Iespējams, ka jūsu draiveris ir bojāts, un šī problēma var būt nepareizas izslēgšanas vai citas sistēmas kļūmes rezultāts. Lai šeit atrisinātu problēmu, atkārtoti instalējiet draiveri.

Ja nezināt, kā rīkoties, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, vienlaicīgi nospiežot Windows logotipa taustiņu un R tastatūras taustiņu.
 2. Pēc Run palaišanas noklikšķiniet uz tekstlodziņa, ierakstiet “devmgmt.msc” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
 3. Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieks, noklikšķiniet uz bultiņas Displeja adapteri kreisajā pusē, lai izvērstu nolaižamo izvēlni.
 4. Pārejiet uz grafikas karti, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Atinstalēt ierīci.
 5. Kad tiek parādīts apstiprinājuma lodziņš, noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
 6. Kad sistēma Windows veiksmīgi noņem draiveri, restartējiet sistēmu.

Jūsu operētājsistēma tagad instalēs vispārējo draiveri, kas nav tik iespaidīgs. Dažos gadījumos Windows automātiski pārinstalēs tikko atinstalēto draiveri. Jūs varat to aicināt to darīt, dodoties uz Ierīču pārvaldnieku un uz monitora noklikšķinot uz ikonas, kuru identificē palielināmais stikls (meklējiet aparatūras izmaiņas).

Ja tas problēmu neatrisina, vēlreiz atinstalējiet draiveri un pēc tam pārejiet uz nākamo draivera atjaunināšanas metodi.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Jaunākās draivera versijas instalēšana grafiskajai kartei ir tas, kas jums jādara regulāri. GPU ražotāji izlaiž šos atjauninājumus, lai novērstu izplatītākās problēmas, kuru dēļ spēles avarē. Ja nesen atjauninājāt karti un sākāt saskarties ar problēmu, iespējams, esat to izdarījis nepareizi. Ir dažādi veidi, kā pareizi instalēt atjaunināto draivera versiju, un mēs parādīsim katra no tām procedūras.

Atjaunināt, izmantojot Windows atjauninājumu

Jūs, iespējams, to nezināt, bet draiveru atjauninājumi tiek izdalīti, izmantojot Windows atjaunināšanu. Iemesls, kāpēc jūs ar to nepārzināt, ir tāds, ka šo atjauninājumu publicēšanai Windows atjaunināšanā ir vajadzīgs laiks. Turklāt, tā kā Windows atjaunināšana lielāko daļu atjauninājumu instalē automātiski, lietderību ir viegli atstāt novārtā, pat ja tā netiek lejupielādēta pieejamos atjauninājumus.

Tātad, pirmais mēģinājums ir atjaunināt datoru. Šī metode ir tā, ka jums ir jāielādē un jāinstalē Microsoft pārbaudītie un parakstītie atjauninājumi, kas nozīmē, ka tie ir saderīgi ar jūsu sistēmu. Ja esat aizmirsis procesu, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet lietotni Iestatījumi, izmantojot Windows + I tastatūras kombināciju. Varat arī pieskarties Windows logotipa taustiņam un izvēlnē Sākt noklikšķiniet uz riteņa ikonas.
 2. Pēc tam, kad tiek atvērta lietojumprogramma Iestatījumi, noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināšana un drošība, kurai jāatrodas loga apakšdaļā.
 3. Kad parādās atjaunināšanas un drošības saskarne, palieciet Windows atjaunināšanas cilnē un noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.
 4. Tagad ļaujiet utilītprogrammai lejupielādēt visus datoram pieejamos atjauninājumus, it īpaši, ja sarakstā ir funkciju atjauninājums.
 5. Kad atjauninājumi ir lejupielādēti, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt, lai aicinātu Windows atjaunināšanu restartēt datoru un tos instalēt.
 6. Kad atjauninājumi tiek instalēti, jūsu dators tagad tiks atsāknēts vairākas reizes.
 7. Kad process ir pabeigts, palaidiet DayZ un pārbaudiet problēmu.

Atjauniniet draiveri, izmantojot ierīces pārvaldnieku

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, vienlaicīgi nospiežot Windows logotipa taustiņu un R tastatūras taustiņu.
 2. Pēc Run palaišanas noklikšķiniet uz tekstlodziņa, ierakstiet “devmgmt.msc” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
 3. Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieks, noklikšķiniet uz bultiņas Displeja adapteri kreisajā pusē, lai izvērstu nolaižamo izvēlni.
 4. Pārejiet uz grafikas karti, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Atjaunināt draiveri.
 5. Kad tiek atvērts atjaunināšanas draivera logs, noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt atjauninātu draivera programmatūru”.
 6. Ļaujiet Windows meklēt draiveri un to instalēt.
 7. Kad esat saņēmis apstiprinājumu, ka process bija veiksmīgs, restartējiet sistēmu un palaidiet DayZ, lai pārbaudītu problēmu.

Izmantojiet trešās puses lietojumprogrammu

Kaut arī iebūvētie Windows rīki, ko nodrošina Microsoft, palīdzēs jums atrast un lejupielādēt draivera versiju, kas ir visatbilstošākā jūsu ierīcei, jūs ne vienmēr varat uz tiem rēķināties. Tā kā Microsoft prasa laiku, lai akceptētu draivera programmatūru, pārbaudītu to un pēc tam publicētu, līdz brīdim, kad Microsoft to publicē, var būt pieejama jaunāka draivera versija.

Lai savlaicīgi un ļoti ērti iegūtu neseno draiveri, izmantojiet Auslogics draivera atjauninātāju. Rīku ir izstrādājis sertificēts Microsoft zelta partneris, un tas ir pārbaudīts, lai atbilstu un pārspētu nozares standartus. Izmantojot rīku, ar dažiem klikšķiem varēsiet instalēt jaunāko GPU draivera versiju.

Jums jāņem vērā, ka visi draiveri, kurus instalējat, izmantojot šo rīku, ir oficiāli draiveri, kuriem ir veikti stingri testi. Auslogics draivera atjauninātājs darbojas, skenējot datoru, meklējot problemātiskus ierīču draiverus, un, tiklīdz tas tiks atrasts, tas lejupielādēs un instalēs to jaunākās versijas. Ja grafikas kartes draiveris ir bojāts vai nav atjaunināts, programma to paņems un pēc tam atjauninās.

Lejupielādējiet un instalējiet draiveri manuāli

Pēc iepriekš minēto metožu, īpaši Auslogics draivera atjauninātāja, izmantošanas jums nebūs jāveic šis saspringtais process. Manuāla draivera atjaunināšana nozīmē, ka jums būs jāapmeklē sava GPU ražotāja vietne, jāmeklē draivera jaunākā versija, jāpārbauda vēlreiz, lai apstiprinātu, ka draiveris ir paredzēts jūsu kartei, pēc tam lejupielādējiet un instalējiet to.

Tas ir pretrunā ar Auslogics draivera atjauninātāja izmantošanu, kas pārbauda, ​​vai jūsu draiveris ir atjaunināts, un automātiski to instalē jūsu vietā. Vēl viena lieta, kas ir vērts atzīmēt, ir tāda, ka Auslogics draivera atjauninātājs veiks regulārus skenējumus, kamēr tas ir jūsu sistēmā, paziņojot jums, kad ir jāatjaunina ierīces draiveri (ne tikai grafiskā karte).

Pārbaudiet DayZ spēļu failu integritāti

Ikreiz, kad spēlējat DayZ, jūsu sistēma atveido lielāko daļu spēles failu, izsaucot tos, kad tie ir nepieciešami. Ja nepieciešams viens vai vairāki bojāti vai trūkstoši faili, tas, iespējams, avarēs vai neveiks funkciju. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc DayZ un citās PC videospēlēs rodas avārijas problēmas.

Faili var avarēt antivīrusu iejaukšanās, pēkšņas sistēmas izslēgšanas un ļaunprātīgas programmatūras infekcijas dēļ. Lai novērstu problēmu, faili jāaizstāj, aicinot Steam veikt pārbaudi. Veiciet tālāk norādītās darbības, ja nezināt, kā rīkoties šādi:

 1. Atveriet Steam, ar peles labo pogu noklikšķinot uz tā saīsnes vai atverot to, izmantojot izvēlni Sākt.
 2. Pēc tam, kad parādās Steam klients, dodieties uz loga augšējo apgabalu un noklikšķiniet uz Bibliotēka.
 3. Nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz Spēles.
 4. Kad tiek atvērts spēļu saraksts jūsu datorā (kas pievienots jūsu Steam kontam), ar peles labo pogu noklikšķiniet uz DayZ un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti pēc konteksta izvēlnes parādīšanās.
 5. Atveriet loga labo rūti, noklikšķiniet uz Vietējie faili un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt spēles failu integritāti, kad cilnes Vietējie faili opcijas tiek parādītas.
 6. Tagad programma sāks verifikācijas procesu. Šeit notiek tas, ka jūsu faili tiks skenēti un salīdzināti ar failiem, kas atrodas Steam serveros. Visi trūkstošie vai bojātie faili tiks lejupielādēti automātiski.
 7. Kad process ir pabeigts, palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Novērsiet pretvīrusu programmu no spēles bloķēšanas

Jūsu sistēmas aizsardzības programma var būt avārijas cēlonis. Tas var karantīnā ievietot dažus spēles failus, jo uzskata tos par draudiem jūsu sistēmai. Daudzi lietotāji ziņoja, ka pēc antivīrusu programmu atspējošanas viņi varēja palaist savas spēles bez problēmām. Lai gan drošības programmas atspējošana varētu būt triks, iesakām izmantot piesardzīgāku pieeju, jo, atspējojot programmu, jūs varat palikt neaizsargāts.

Jums ir jāpievieno spēles instalācijas mape pretvīrusu programmas izņēmumu sarakstam, lai nākotnē lietotne netiktu bloķēta. Izņēmumu saraksts ir funkcija jūsu iestatījumu vidē, tāpēc to nevajadzētu būt grūti atrast. Nosaukums tomēr atšķiras no antivīrusiem. Dažās programmās to sauc par balto sarakstu vai safelistu sarakstu, savukārt citās antivīrusu programmās šo funkciju sauc par izslēgšanu.

Ja nezināt, kā orientēties trešās puses antivīrusā, varat meklēt tiešsaistes ceļvedi. Ja atrodaties vienā laivā ar spēlētājiem, kuri ir atkarīgi no Windows vietējās aizsardzības rīka, šīs darbības parādīs, kā novērst programmas bloķēšanu DayZ:

 1. Atveriet lietotni Iestatījumi, izmantojot Windows + I tastatūras kombināciju. Varat arī pieskarties Windows logotipa taustiņam un pēc tam, kad tiek parādīta izvēlne Sākt, noklikšķiniet uz riteņa ikonas.
 2. Pēc tam, kad tiek atvērta lietojumprogramma Iestatījumi, noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināšana un drošība, kurai jāatrodas loga apakšdaļā.
 3. Kad tiek atvērta saskarne Atjaunināšana un drošība, dodieties uz loga kreiso pusi un noklikšķiniet uz Windows drošība.
 4. Kad galvenajā lapā pa labi parādās Windows drošības opcijas, sadaļā Aizsardzības apgabali noklikšķiniet uz Vīrusu un draudu aizsardzība.
 5. Pēc vīrusu un draudu aizsardzības saskarnes parādīšanās ritiniet uz leju līdz vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumiem un noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus.
 6. Kad tiek atvērts vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu ekrāns, ritiniet lapu un sadaļā Izņēmumi noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt paplašinājumus”.
 7. Tagad interfeisā Izslēgumi noklikšķiniet uz ikonas “Pievienot izslēgšanu”, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Mape.
 8. Tagad parādīsies dialoglodziņš Atlasīt mapi.
 9. Pārejiet uz DayZ instalācijas mapi, noklikšķiniet uz tās un pēc tam loga apakšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz pogas Atlasīt mapi.
 10. Tagad jūs varat sākt spēli un pārbaudīt, vai nav avārijas.

Atspējot pārklājuma programmas

Pārklājuma lietojumprogrammas pārvelk citas datora programmas, lai parādītu informāciju vai ļautu jums veikt noteiktus uzdevumus. Lielākā daļa šo lietojumprogrammu galvenokārt ir paredzētas spēlēm. Tie paplašina spēlētāju darbības un iespējas spēlēm. Varat tos izmantot, lai ierakstītu spēļu kadrus, pārraidītu reāllaikā, uzņemtu ekrānuzņēmumus un pārlūkotu internetu. Ir arī citas funkcijas, kuras piedāvā pārklājošās programmas, taču tas būtu atkarīgs no attiecīgās programmas.

Tikpat lieliski, cik izklausās pārklājuma funkcija, tā dažreiz var sajaukt ar spēļu dzinējiem. Lielākā daļa šo programmu darbojas fonā, izraisot problēmas, neaktivizējot. Daudzi DayZ spēlētāji ziņoja, ka pārklājuma funkcijas izslēgšana dažās lietotnēs, piemēram, Steam un Overwolf, palīdzēja viņiem atbrīvoties no problēmas. Microsoft Game Bar ir vēl viena pārklājuma programma, kas var izraisīt problēmu.

Uzzināsit, kā atspējot pārklājuma funkciju dažādās lietojumprogrammās.

Atspējojot Microsoft spēļu joslu

Lai uzlabotu spēļu pieredzi operētājsistēmā Windows 10, Microsoft ieviesa Game Bar. Jūs to varat izmantot, lai ierakstītu un pārraidītu spēļu materiālus, uzņemtu ekrānuzņēmumus un ierakstītu audio. Tas nozīmē, ka šī funkcija labi darbojas tikai atsevišķās spēlēs un var radīt problēmas ar citiem. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā to atspējot, izmantojot lietojumprogrammu Iestatījumi:

 1. Noklikšķiniet uz pogas Sākt vai pieskarieties Windows logotipa taustiņam uz tastatūras, pēc tam noklikšķiniet uz riteņa ikonas, tiklīdz parādās izvēlne Sākt. Varat arī izsaukt lietotni Iestatījumi, vienlaikus nospiežot taustiņus Windows un I.
 2. Pēc iestatījumu sākuma ekrāna atvēršanas noklikšķiniet uz Gaming etiķetes.
 3. Spēļu saskarnes cilnē Spēļu josla izslēdziet slēdzi sadaļā “Spēļu klipu, ekrānuzņēmumu ierakstīšana, apraide, izmantojot Spēļu joslu”.
 4. Pēc tam pārslēdzieties uz Gaming interfeisa kreiso rūti un noklikšķiniet uz Captures.
 5. Pārejiet uz fona ierakstīšanu un izslēdziet opciju “Ierakstīt audio, kad es pārraidīšu”.
 6. Lai pārbaudītu problēmu, aizveriet programmu Settings un restartējiet DayZ.

Tvaika pārklājuma atspējošana

Praktiski katrs spēlētājs zina par Steam klienta pārklājuma funkciju. Šī funkcija ļauj lietotājiem tērzēt ar citiem Steam kopienas spēlētājiem, izmantot Steam tīmekļa pārlūkprogrammu un piekļūt spēļu ceļvežiem. Lai cik jautri un noderīgi būtu Steam pārklājums, tas var sadurties ar noteiktām spēlēm, ieskaitot DayZ. Jums kādu laiku būs jāatsakās no šīs funkcijas, lai pārliecinātos, vai tas ir avārijas problēmu cēlonis. Tālāk sniegtajā ceļvedī parādīs detalizētas darbības, kā atspējot Steam pārklājumu:

 1. Atveriet meklēšanas utilītu blakus pogai Sākt (nospiediet Windows + S vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz palielināmā stikla), ierakstiet “Steam” un pēc tam noklikšķiniet uz pirmā rezultāta. Ja jums ir saīsne, varat uz tā divreiz noklikšķināt un ietaupīt sev stresu.
 2. Kad tiek atvērts Steam klients, dodieties uz loga augšējo kreiso stūri, noklikšķiniet uz Steam un pēc tam nolaižamajā konteksta izvēlnē atlasiet Iestatījumi.
 3. Tagad jūs redzēsiet Steam klienta interfeisu Iestatījumi.
 4. Pēc tam kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Spēlē, lai pārslēgtos uz cilni Spēle.
 5. Tagad pārejiet uz labo rūti un noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Iespējot tvaika pārklājumu spēles laikā” zem tvaika pārklājuma.
 6. Atkārtoti palaidiet DayZ un pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

Atspējot Overwolf Overlay

Overwolf klientam ir pārklājuma funkcija spēlēm, kas var izraisīt avārijas problēmas. Funkcija, tāpat kā citas pārklājošās programmas, ļauj veikt uzdevumus, spēlējot spēles. Tas nozīmē, ka tas joprojām var sajaukt lietas DayZ. Atveriet Overwolf un dodieties uz vidi Settings, pēc tam atspējojiet spēles pārklājuma funkciju un pārbaudiet, vai problēma izzūd. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

 1. Uzdevumjoslas labajā pusē (kur atradīsit paziņojumu ikonu un laika displeju) noklikšķiniet uz bultiņas “Rādīt slēptās ikonas”.
 2. Kad sistēmas tekne ir atvērta, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas Overwolf un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Iestatījumi.
 3. Kad parādās iestatījumu lapa, noklikšķiniet uz Spēļu pārklājums.
 4. Pārejiet uz labo rūti, pārejiet uz DayZ un pēc tam pārslēdziet slēdzi pa labi.
 5. Tagad jūs varat palaist spēli un pārbaudīt avārijas problēmu.

Ja neesat jauninājis uz jaunāko Overwolf versiju, tā vietā rīkojieties šādi:

 1. Uzdevumjoslas labajā pusē (kur atradīsit paziņojumu ikonu un laika displeju) noklikšķiniet uz bultiņas “Rādīt slēptās ikonas”.
 2. Kad sistēmas tekne ir atvērta, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas Overwolf un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Iestatījumi.
 3. Dodieties uz Spēles, noklikšķiniet uz Spēļu bibliotēka, pēc tam pārejiet uz DayZ ierakstu un atlasiet to, noklikšķinot uz kreisās pogas.
 4. Tagad pārslēdzieties uz loga labo rūti un sadaļā Pārklājuma iestatījumi izslēdziet opciju Iespējot pārklājumu.
 5. Saglabājiet izmaiņas un restartējiet DayZ, lai pārbaudītu, vai tā atkal avarē.

Noņemt palaišanas opcijas

Steam palaišanas opcijas ir komandu rindas, kas nosaka spēles darbību. Vienai spēlei var būt vairākas startēšanas iespējas. Šīs komandas atdala komats un atstarpe. Uzsākšanas opcijas ir paredzētas, lai uzlabotu spēli, ja kas, un parasti netraucē un nerada problēmas. Tomēr tas, šķiet, atšķiras ar DayZ. Noteiktas palaišanas iespējas mēdz sajaukt ar spēles motoru un izraisīt tā avāriju, īpaši startēšanas laikā vai neilgi pēc tam. Jums labāk sākt spēli bez neviena no tiem. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā noņemt spēles palaišanas iespējas pakalpojumā Steam:

 1. Atveriet Steam klientu, veicot dubultklikšķi uz tā saīsnes vai atverot to, izmantojot izvēlni Sākt.
 2. Kad tiek atvērts Steam, dodieties uz loga augšdaļu, noklikšķiniet uz Library un pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Games.
 3. Tagad jūs redzēsiet ar jūsu Steam kontu saistīto spēļu sarakstu.
 4. Pārejiet uz DayZ, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam izvēlieties Properties.
 5. Tagad dodieties uz labo rūti un cilnē Vispārīgi noklikšķiniet uz Sākt opcijas.
 6. Pēc tam, kad tiek parādīts logs Palaist opcijas, notīriet katru tekstu tekstlodziņā un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
 7. Lai pārbaudītu problēmu, varat restartēt Steam un palaist DayZ.

Dzēsiet spēles konfigurācijas failus

DayZ konfigurācijas failos ir tekstu rindas, kas nosaka spēles iestatījumus. Ikreiz, kad spēlē lietojat kādu iestatījumu, tas šos iestatījumus saglabā konfigurācijas failā, un ikreiz, kad sākat spēli, šie iestatījumi tiek ielādēti no minētā faila. Lai gan, izdzēšot šos failus, jūsu preferences tiks iestatītas uz noklusējumu, tomēr, lai atbrīvotos no problēmas, kas jāmaksā, tā ir maza cena. Veiciet šādas darbības:

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, izmantojot saīsni Windows + R.
 2. Kad parādās dialoglodziņš, tekstlodziņā ierakstiet “% appdata%” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad tiek atvērta mape AppData, dodieties uz vietējo mapi, pēc tam izdzēsiet DayZ mapi.
 4. Tagad dodieties uz mapi Dokumenti un izdzēsiet arī DayZ mapi.
 5. Tagad jūs varat restartēt spēli un pārbaudīt, vai nav avārijas problēmas.

Pēdējās domas

Avārijas problēmas ir realitāte, kad runa ir par PC videospēlēm, taču tas nenozīmē, ka jūs nevarat no tām atbrīvoties. Mēs esam pārliecināti, ka iepriekš minētās metodes izrādījās efektīvas, lai palīdzētu jums spēlēt DayZ nevainojami. Izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu, lai pastāstītu mums par izaicinājumiem, ar kuriem jūs saskaras, un to, kā jūs tos novērsiet.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found