Windows

Šī kļūda paslīdēja garām Microsoft 2018. gada Win 10. oktobra atjauninājumā

<

‘Viss ir izstrādāts.

Dažas lietas ir labi izstrādātas. ”

Braiens Rīds

Kas notika ar Windows 10. oktobra 2018. gada atjauninājumu?

Saņemot lielus atjauninājumus no Microsoft, mēs visi sagaidām nevainojamu pieredzi, nevis postošas ​​kļūdas, kas iejaucas mūsu datoru failu sistēmā. Tomēr tieši tas notika, kad 1809. gada celtne ieradās šī gada oktobrī. Bija daudz asaru plīsumu, jo tehnoloģiju giganta jaunākā attīstība lika daudziem daudziem datoriem lietotāju failus pazust gaisā. Lielākajai daļai upuru neizdevās atgūt svarīgos datus, neraugoties uz visu viņu saucieniem pēc palīdzības un bombardējot Microsoft ar sūdzībām. Tas piespieda uzņēmumu pārtraukt oktobra atjauninājuma ieviešanu, lai novērstu jaunās būves problēmas. Tagad tas atkal ir šeit - tas tika atkārtoti izlaists 13. novembrī, taču šodien nevar nejautāt: “Vai Windows 10 oktobra atjauninājums izdzēsīs manus failus?”

Lai atbildētu uz šo jautājumu, ir svarīgi saprast, kāpēc šis jautājums vispirms nonāca. Tehnoloģiju gigantam apkārt ir testētāju armija, un nekas nav paredzēts, ka viņi paslīdētu garām. Kā Microsoft nezināja par failu dzēšanas kļūdu? Nu, lieta ir tāda, ka viņi zināja. Pirms buggy update publiska izlaišanas par šo problēmu bija ziņojis liels skaits iekšējo personu, tomēr problēma netika novērsta. Ir pienācis laiks saprast, kā tas notika.

Kā faila dzēšanas kļūda iekļuva galīgajā izgriezumā?

Īsumā Microsoft koriģēja lietas. Jaunā konstrukcija tika izlaista, plūstot no kļūdām, un Windows iekšējie lietotāji, testējot to, saskārās ar daudzām problēmām, tostarp trūkstošajiem failiem. Par failu zudumiem tika ziņots Feedback Hub, tāpēc Microsoft inženieri beidzot uzzināja par failu dzēšanas problēmu un sāka rakšanu.

Un tur viss nomaldījās: daži lietotāji, kuri apgalvoja, ka trūkst viņu datu, izmantoja pagaidu kontu, lai instalētu būvējumu, un vienkārši nevarēja redzēt savus failus, jo tie tika glabāti viņu pašu kontā. Šādā gadījumā viss, kas bija jādara, bija pārslēgties atpakaļ uz savu pastāvīgo kontu. Microsoft sniedza instrukcijas, kā to izdarīt, un viss. Lietas izskatījās jauki un viegli, un tika paziņots, ka problēma ir izstrādāta. Taisnības labad jāsaka, ka tas patiešām tika atrisināts - bet tikai nelielai lietotāju daļai, kas parādījās tikai vēlāk.

Citi lietotāji arvien zaudēja savus datus. Jauni ziņojumi par dokumentu pazušanu šķietami tika noraidīti iepriekš minēto iemeslu dēļ. Tomēr šiem sarkanajiem karodziņiem nebija nekāda sakara ar pagaidu konta problēmu, un lielai daļai lietotāju faili faktiski tika izdzēsti. Tas nozīmē, ka spēlē bija nopietna kļūda, un tā tika kļūdaini sajaukta ar citu, daudz mazāk postošu problēmu, un tāpēc Microsoft to ignorēja.

Patiesais vaininieks bija zināmo mapju novirzīšana, kas ir Windows 10 funkcija, kas ļauj novirzīt Windows zināmās mapes, piemēram, darbvirsmu, dokumentus utt., Uz OneDrive vai citu disku. Tas ir ļoti ērti, ja cietais disks ir pilns, bet vēlaties, lai jaunie faili tiktu parādīti noklusējuma Windows mapēs. Problēma ir tāda, ka lietotāji, kuriem bija iespējota šī izveicīgā iestatīšana, nokļuva bēdīgi slavenajā failu dzēšanas kļūdā. Viņu faili tika uzskatīti vai nu par dublikātiem, vai arī netika migrēti vispār, un attiecīgais atjauninājums tos noņēma.

Ja esat viens no šiem neveiksmīgajiem lietotājiem, varat izmantot Auslogics File Recovery, lai atgūtu savus dārgos datus. Šis intuitīvais, tomēr spēcīgais rīks spēj atkopt visus failu tipus no cietā diska, USB ierīces vai atmiņas kartes.

Vai Windows 10 oktobra atjaunināšana tagad ir droša?

Microsoft apgalvo, ka tā ir. Kļūdas, kā ziņots, vairs nav, un kaut kas tāds nav paredzēts atkārtoties - to viņi saka. Microsoft sola, ka lietotāju pārskati tiks izskatīti rūpīgāk, lai varētu izvairīties no šādām katastrofālām sekām. Turklāt ir ieviesta jauna kļūdu vērtēšanas sistēma: tagad jūs varat novērtēt problēmas nopietnību 10 punktu skalā, un tas palīdzēs Microsoft atšķirt nelielas problēmas un nopietnas problēmas.

Kopš šī raksta 1809. gada būvēšana darbojas mazāk nekā 3% Win 10 datoru, kas, šķiet, neatbilst Microsoft cerībām. Izlaišana ir diezgan lēna, un līdz šim ir reģistrētas citas kļūdas. Ja vēl neesat saņēmis atjauninājumu, tas nekaitētu jums, lai spēlētu to droši un atliktu atjauninājumu, kamēr nav pierādīts, ka tas ir 100% pulēts. Neskatoties uz to, jūs varat brīvi instalēt lietu. Pārbaudiet, vai tas jums ir pieejams šeit: Iestatījumi -> Atjaunināt un drošība -> Pārbaudīt atjauninājumus. Šādā gadījumā jums jāpārliecinās, ka visi jūsu draiveri ir atjaunināti. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir palaist Auslogics draivera atjauninātāju: šī programmatūra vienā piegājienā novērsīs visas draivera problēmas.

Ko jūs domājat par Windows 10 October 1809 atjauninājumu?

Lūdzu, dalieties savās domās!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found