Windows

Palaides problēmas novēršana Ori un Wisps gribā

Ja nevarat panākt, lai Ori un Wisps griba darbotos jūsu sistēmā, šajā rakstā tiks parādītas dažādas metodes, kas novērš problēmas pamatcēloņus. Šeit sniegtie risinājumi daudziem spēlētājiem ir palīdzējuši atgriezties spēlē, un mēs uzskatām, ka tie palīdzēs arī jums atbrīvoties no problēmas.

Pārliecinieties, ka jūsu sistēma atbilst spēles prasībām

Nav jēgas mēģināt piespiest spēli datorā, kas neatbilst tās prasībām. Pirms labojumu piemērošanas un izmaiņu veikšanas datorā un spēlē vispirms ir jāpārbauda, ​​vai sistēma izmanto pareizos programmatūras un aparatūras komponentus. Tālāk jūs atradīsit spēles minimālās prasības un rokasgrāmatu par to, kā pārbaudīt, vai datora specifikācijas atbilst šīm prasībām.

Minimālās prasības

Operētājsistēma: Windows 10 versija 18362.0 (1903) vai jaunāka

Centrālais procesors: AMD Athlon X4; Intel Core i5 4460

Sistēmas atmiņa: 8 GB RAM

GPU: Nvidia GTX 950; AMD R7 370

Krātuve: 20 GB pieejama vieta

DirectX: 11. versija

Ieteicamās prasības

Operētājsistēma: Windows 10 versija 18362.0 (1903) vai jaunāka

Centrālais procesors: AMD Ryzen 3; Intel i5 Skylake

Sistēmas atmiņa: 8 GB RAM

GPU: Nvidia GTX 970; AMD RX 570

DirectX: 1. versija

Krātuve: 20 GB pieejama vieta

Veiciet šīs darbības, lai pārbaudītu datora specifikācijas:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un noklikšķiniet uz Iestatījumi. Varat arī vienlaikus nospiest Windows un I taustiņus, lai atvērtu programmu Iestatījumi.
  2. Kad tiek parādīts iestatījumu sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz ikonas Sistēma.
  3. Kad parādās sistēmas lapa, dodieties uz kreiso rūti, ritiniet uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz Par.
  4. Pēc tam dodieties uz galveno logu cilnē Par un sadaļā Ierīces specifikācijas pārbaudiet savas sistēmas specifikācijas. Šeit jūs, cita starpā, redzēsiet sava procesora modeli, modeli un arhitektūru, kā arī sistēmas atmiņas lielumu.
  5. Ja vēlaties pārbaudīt, cik daudz jums ir krātuves, veiciet dubultklikšķi uz šī datora uz darbvirsmas un dodieties uz sadaļu Ierīces un diski.
  6. Lai pārbaudītu displeja adaptera informāciju, rīkojieties šādi:
    • Nospiediet Windows un R taustiņus kopā, lai atvērtu Run.
    • Pēc Run atvēršanas tekstlodziņā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pogas Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
  • Pēc tam, kad parādās DirectX diagnostikas rīka logs, dodieties uz cilni Displejs un pārbaudiet grafikas kartes informāciju, piemēram, tās marku un modeli, kā arī draivera versiju.

Ir arī svarīgi apstiprināt vietu sistēmā, jo tas varētu būt jautājums. Darīt to:

  1. Dodieties uz File Explorer logu, uzdevumjoslā noklikšķinot uz mapes ikonas vai vienlaikus nospiežot Windows un I taustiņus.
  2. Pēc File Explorer loga atvēršanas dodieties uz kreiso pusi un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Pārejiet uz galveno logu un sadaļā Ierīces un diski atrodiet pieejamo disku vietu.

Kā noteikt Ori un Wisps griba netiks palaista operētājsistēmā Windows 10

Ja datora specifikācijas ir līdzvērtīgas, jums jāatrod spēles uzsākšanas problēmas pamatcēlonis. Izpildiet dažādos risinājumus, ko esam piedāvājuši viens pēc otra, un mēs esam pārliecināti, ka jums izdosies atrisināt problēmu.

Palaidiet spēli kā administrators

Administratora privilēģijas ir bijusi ilgstoša Windows operētājsistēmas politika. Lietojumprogrammas ar administratora tiesībām var darīt visu, kas tām patīk, un piekļūt jebkurai sistēmas utilītai, tostarp noteiktiem aizsargātiem failiem un mapēm. Datoru videospēlēm parasti ir nepieciešama piekļuve šiem resursiem, taču atļauju trūkuma dēļ tās var ierobežot. Tas varētu būt gadījumā ar Ori un Wisps gribu. Daži spēlētāji ziņoja, ka, palaižot spēli kā administratoram, tika novērsta palaišanas problēma.

Lai spēli palaistu kā administratoru, jums jāpiesakās lietotāja kontā ar administratora tiesībām. Kad esat pārliecinājies, jums ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spēles darbvirsmas saīsnes vai izvēlnes Sākt saraksta un ikreiz konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Palaist kā administratoram, kad vien vēlaties to atskaņot.

Ja jūs palaižat spēli caur Steam vai nevēlaties vienmēr ar peles labo pogu noklikšķināt uz tās, jums ir jāmaina tā EXE faila īpašības. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā atrast izpildāmo failu un veikt nepieciešamās izmaiņas:

  1. Atveriet uzdevumjoslu un noklikšķiniet uz mapes ikonas, lai atvērtu logu File Explorer. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasīt File Explorer vai vienlaikus nospiest Windows un I taustiņus, lai atvērtu programmu.
  2. Kad parādās File Explorer, pārslēdzieties uz kreiso sānjoslu un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Dodieties uz ekrāna labo pusi un veiciet dubultklikšķi uz diska, kurā instalējāt Steam.
  4. Pēc diska parādīšanās dodieties uz mapi Program Files (x86) un atveriet to.
  5. Programmu failu (x86) direktorijā atrodiet mapi Steam un atveriet to.
  6. Pēc mapes Steam atvēršanas veiciet dubultklikšķi uz mapes Steamapps.
  7. Pēc tam dodieties uz mapi Kopējā un atveriet to.
  8. Tagad veiciet dubultklikšķi uz Ori un Wisps Will instalēšanas mapes.
  9. Ja neinstalējāt spēli mūsu tikko parādītajā ceļā, veiciet tālāk norādītās darbības, lai to izsauktu.
  • Atveriet Steam klientu.
  • Pēc programmas parādīšanās loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka.
  • Kad parādīsies spēļu saraksts jūsu Steam kontā, dodieties uz Ori un Wisp Will, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  • Atveriet lapu Rekvizīti un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
  • Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz Pārlūkot vietējos failus.
  • Tagad vajadzētu parādīties spēles instalācijas mapei.
  1. Tagad dodieties uz EXE failu Ori un Wisps Will, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
  2. Kontekstizvēlnē dodieties uz cilni Saderība un atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram”.
  3. Noklikšķiniet uz pogas Labi un pārbaudiet, vai spēle tiks palaista.

Novērsiet pretvīrusu programmu no spēles bloķēšanas

Pretvīrusu programmas var viegli kļūdīties spēļu failos par ļaunprātīgām vienībām un tos bloķēt. Tas parasti notiek tāpēc, ka spēle ir jauna vai daži tās faili ir iegūti no jauna atjauninājuma. Ikreiz, kad tas notiek, failus sauc par False Positives. Tā ir izplatīta problēma, un to var viegli atrisināt.

Katram AV komplektam ir opcija, kurā varat veikt failu, mapju un programmu skenēšanas izņēmumus. Atkarībā no izmantotās antivīrusu programmas šo funkciju sauc par izņēmumiem, izslēgšanu, SafeList vai baltajiem sarakstiem. To var viegli atrast programmas vidē Iestatījumi vai Preferences.

Ja nezināt, kā tur nokļūt, lietojumprogrammas izstrādātāju vietnē varat atrast ceļvedi. Tomēr, ja galvenā pretvīrusu programma ir Windows drošība, veicot tālāk norādītās darbības, varēsit iepazīties ar procesu:

  1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, dodoties uz izvēlni Sākt un noklikšķinot uz zobrata ikonas virs ikonas Barošana. Varat arī pieskarties Windows un I tastatūras taustiņiem kopā, lai atvērtu lietojumprogrammu.
  2. Kad tiek parādīti iestatījumi, dodieties uz tā sākuma ekrāna apakšdaļu un noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināt un drošība.
  3. Pēc tam noklikšķiniet uz Windows drošība atjaunināšanas un drošības saskarnes kreisajā rūtī.
  4. Tagad pārejiet uz labo rūti un noklikšķiniet uz Virus & Threat Protection zem Protection Areas.
  5. Pēc tam, kad tiek parādīta Windows drošības lietotnes lapa pret vīrusu un draudu aizsardzību, ritiniet uz leju līdz sadaļai Virus & Threat Protection Settings un noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus.
  6. Kad esat redzējis vīrusu un draudu aizsardzības lapu, ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz saites “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
  7. Ekrānā Izslēgumi noklikšķiniet uz “Pievienot izslēgšanu”, pēc tam pēc konteksta izvēlnes nolaižamās izvēlnes noklikšķiniet uz Mape.
  8. Dialoglodziņā Pārlūkot mapi dodieties uz Ori un Wisps Will gribēšanas instalēšanas mapi un atlasiet to.
  9. Palaidiet spēli un pārbaudiet, vai nav palaišanas problēmas.

Ņemiet vērā, ka spēles instalēšanas mape ir jāpievieno kā izslēgšana ikreiz, kad to atjaunojat vai pārinstalējat.

Pārbaudiet spēles failu integritāti

Jūsu spēles faili ir programmatūras komponenti, kas veido jūsu spēli. Palaišanas problēmas mēdz rasties, ja faili, kas saistīti ar startēšanas procesu, pazūd vai kļūst bojāti. Tas var būt pretvīrusu iejaukšanās, ļaunprātīgas programmatūras uzbrukuma, pēkšņas sistēmas izslēgšanas spēles laikā vai nepilnīga instalēšanas procesa cēlonis.

Problēmas novēršana ietver problemātisko failu atrašanu un aizstāšanu. To var viegli izdarīt, izmantojot Steam klientu. Veiciet šādas darbības:

  1. Dodieties uz izvēlni Sākt, meklējiet Steam, pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet un noklikšķiniet uz Palaist kā administrators. To varat izdarīt arī lietotnes darbvirsmas saīsnei, ja tāda jums ir.
  2. Kad tiek atvērts Steam, dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
  3. Tagad parādīsies jūsu Steam kontam pievienoto spēļu saraksts; atrodiet Ori un Wisps Will, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Properties.
  4. Kad labajā pusē tiek parādīta spēles rekvizītu lapa, dodieties uz cilni Vietējie faili un noklikšķiniet uz PĀRBAUDIET SPĒLES FILĒU INTEGRITĀTI ...
  5. Steam tagad sāks pārbaudīt, vai spēles faili jūsu sistēmā ir neskarti. Tiek konstatēts, ka faili, kas atšķiras no Steam serveros esošajiem kolēģiem, tiks automātiski aizstāti. Tas pats attiecas uz trūkstošajiem failiem.
  6. Validācijas process var aizņemt kādu laiku, taču ilgums ir atkarīgs no jūsu sistēmas ātruma, aizstājamo failu lieluma un interneta savienojuma.
  7. Kad process ir pabeigts, restartējiet klientu un palaidiet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Ja jūsu datorā nav pareizās grafikas kartes, varat aizmirst par Ori un Wisps gribas atskaņošanu. Displeja adapteris - līdzās procesoram - ir galvenā spēkstacija, kad runa ir par spēlēm. Tomēr tā draivera programmatūra ir galvenais vadītājs, un bez tā jums ir tikpat labi, ka pat jūsu ierīcē nav vislabākās displeja kartes.

Displeja draivera problēmas ir tikpat vecas kā pašas spēles. Autovadītāji var sabojāties, pazust vai novecot. Jebkurā no šiem gadījumiem parasti veic triku ar jaunākās draivera versijas tīru instalēšanu. Lai sāktu, jums ir pilnībā jāinstalē pašreizējais draiveris, lai atbrīvotos no bojātiem failiem un reģistra ierakstiem, kas varētu radīt problēmas pēc atjauninātās versijas instalēšanas.

Ja nezināt, kā atinstalēt grafikas kartes draiveri, uzmanīgi rīkojieties šādi:

  1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz palielināmā stikla ikonas vai nospiediet Windows un S taustiņus kopā, lai palaistu meklēšanas joslu blakus pogai Sākt.
  2. Pēc meklēšanas joslas parādīšanās teksta laukā ierakstiet “ierīču pārvaldnieks” (bez pēdiņām).
  3. Kad ierīces pārvaldnieks tiek parādīts meklēšanas rezultātos, noklikšķiniet uz tā.
  4. Pēc programmas atvēršanas izvērsiet displeja adapterus.
  5. Sadaļā Displeja adapteri ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
  6. Kad tiek atvērts dialoglodziņš Atinstalēt ierīci, apstipriniet izvēles rūtiņu blakus Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
  7. Restartējiet sistēmu pēc tam, kad Windows noņem draiveri.

Varat arī lejupielādēt un palaist displeja draivera atinstalētāju (DDU), lai noņemtu grafikas kartes draiveri un visus tā failus. Ja izmantojat AMD karti, arī AMD tīrīšanas rīka izmantošana ir laba ideja.

Kad esat pabeidzis grafikas kartes draivera noņemšanu, turpiniet to atjaunināt. Tam ir dažādi veidi, un jums ir jāpārliecinās, vai jūs to darāt pareizi, lai izvairītos no papildu problēmām. Mēs parādīsim, kā izmantot Windows atjaunināšanas utilītu, ierīču pārvaldnieku un Auslogics draivera atjauninātāju.

Izmantojot Windows atjaunināšanu

Sistēmas atjaunināšana dos jums daudz laba. Jums varētu būt neapstiprinātas vīrusu definīcijas un citi atjauninājumi, tostarp jaunākās .NET Framework instalēšanas paketes, kas ir svarīgas spēlēšanai. Vēl viena laba Windows atjaunināšanas lieta ir tā, ka jūs varētu saņemt draiveru atjauninājumus tādām ierīcēm kā grafiskā karte.

Lai gan šie atjauninājumi, iespējams, nav pieejami Microsoft izlaišanas grafiku dēļ, iesakām sākt palaist utilītu, lai pārbaudītu. Parasti Windows atjaunināšana darbojas fonā un automātiski atjaunina jūsu sistēmu, kad ir izveidots aktīvs interneta savienojums. Tomēr tas ne vienmēr notiek. Lietderībai ir politika, kas neļauj tai instalēt atjauninājumus, kamēr sistēma nedarbojas.

Ja vēlaties nekavējoties instalēt atjauninājumus, rīkojieties šādi:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un pēc tam uz izvēlnes Ātrā piekļuve noklikšķiniet uz Iestatījumi. Windows un I taustiņu vienlaicīga nospiešana ir vēl viens veids, kā atvērt iestatījumus.
  2. Pēc iestatījumu parādīšanās noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  3. Kad esat redzējis Windows atjaunināšanas lapu, noklikšķiniet uz pogas “Meklēt atjauninājumus”.
  4. Ļaujiet programmai automātiski lejupielādēt visus gaidītos atjauninājumus.
  5. Kad atjauninājumi ir gatavi instalēšanai, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt.
  6. Tagad jūsu sistēma tiks restartēta, un Windows instalēs atjauninājumus.
  7. Kad process ir pabeigts un dators ir normāli palaists, palaidiet Ori un Wisps Will, lai pārbaudītu palaišanas problēmu.

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

Ierīces pārvaldnieku var izmantot, lai tiešsaistē meklētu atjauninātu grafikas kartes draivera programmatūru. Varat arī to izmantot, lai instalētu esošo draivera programmatūru savā sistēmā. Tomēr iesakām atstāt rīka ziņā, lai automātiski noteiktu kartei pareizo draivera programmatūru un to instalētu.

Ja nezināt, kā lietot programmu, rīkojieties šādi:

  1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz palielināmā stikla ikonas vai nospiediet Windows un S taustiņus kopā, lai palaistu meklēšanas joslu blakus pogai Sākt.
  2. Pēc meklēšanas joslas parādīšanās teksta laukā ierakstiet “ierīces pārvaldnieks” (bez pēdiņām).
  3. Kad ierīces pārvaldnieks tiek parādīts meklēšanas rezultātos, noklikšķiniet uz tā.
  4. Pēc programmas atvēršanas izvērsiet displeja adapterus.
  5. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
  6. Kad parādās atjaunināšanas draivera logs, noklikšķiniet uz “Meklēt automātiski, lai iegūtu atjauninātu draivera programmatūru”.
  7. Tagad Windows meklēs jaunāko grafikas kartes draivera versiju. Ja meklēšana būs veiksmīga, tas automātiski lejupielādēs un instalēs draiveri.
  8. Kad process ir pabeigts, restartējiet sistēmu un pārbaudiet problēmu.

Izmantojiet īpašu trešo personu programmu

Ir zināms, ka ierīču pārvaldnieks un Windows atjauninājums lejupielādē un instalē draiveru atjauninājumus, taču tie ne vienmēr tiek piegādāti. Ja esat izmēģinājis šos rīkus bez panākumiem, jums vajadzētu izmantot trešās puses lietojumprogrammu, kas paredzēta tikai ierīces draiveru atjaunināšanai. Auslogics draivera atjauninātājam uzticas miljoniem Windows lietotāju, un eksperti to ļoti iesaka.

Programma ne tikai atjauninās grafikas kartes draiveri, bet arī atrisinās problēmas ar citiem jūsu ierīces ierīču draiveriem. Tas darbojas, meklējot problemātiskos draiverus un instalējot to jaunākās versijas. Šis rīks lejupielādē un instalē tikai tos draiverus, kas ir izpildījuši Microsoft standartus un saņēmuši Windows Hardware Quality Labs parakstu.

Turklāt, lejupielādējot un instalējot atjauninājumus nākotnē, tā vienmēr saglabās nomainītā draivera dublējuma kopiju. Tas ļauj atgriezties pie iepriekšējā draivera ikreiz, kad rodas saderības problēmas ar jebkuru lietotni un atjaunināto versiju.

Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums lejupielādēt, instalēt un pārvietoties programmā:

  1. Atveriet šo saiti jaunā cilnē, lai lejupielādētu Auslogics draivera atjauninātāju.
  2. Kad lejupielāde ir pabeigta, palaidiet iestatīšanu no mapes, kurā to saglabājāt.
  3. Pagaidiet, līdz tiek parādīta lietotāja konta kontrole, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Jā.
  4. Pēc iestatīšanas parādīšanās izvēlieties valodu, instalēšanas ceļu un pēc tam izlemiet, vai vēlaties, lai utilīta izveidotu darbvirsmas ikonu un vai vēlaties, lai lietotne tiktu startēta automātiski ikreiz, kad tiek ieslēgts dators. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu” un ļaujiet instalēšanas procesam darboties.
  5. Kad instalēšana ir pabeigta, palaidiet lietotni un noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu.
  6. Kad programma būs pabeigusi skenēšanas procesu, tiks parādīts problemātisko ierīču draiveru saraksts, un, ja grafikas kartes draiverim ir kādas problēmas, jūs to atradīsit.
  7. Noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai lejupielādētu un instalētu draivera jaunāko versiju.
  8. Pārstartējiet datoru un palaidiet Ori un Wisps Will, lai pārbaudītu, vai problēma joprojām pastāv.

Pārtrauciet GPU un CPU pārkaršanu

Ja jūs palielināt CPU un GPU pulksteņa ātrumu, tas varētu būt palaišanas problēmas cēlonis. Mēģiniet atgriezties pie noklusējuma frekvencēm abās ierīcēs un pārbaudiet, vai spēle darbosies pareizi.

Secinājums

Mēs saprotam neapmierinātību, ko rada problēmu uzsākšana, taču mēs uzskatām, ka tagad jums tas ir jāatbrīvo, izskatot iepriekš minētos risinājumus. Mūsu emuārā varat atrast citus emuārus, kas nodarbojas ar citām starta problēmām.

Ja jums ir jautājumi vai vēlaties dalīties savās domās, nevilcinieties izmantot zemāk esošo komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found