Windows

Kāds ir labākais dators, ko nopirkt 2015. gadā?

Kāds ir labākais dators, ko nopirkt? Tātad jūs domājat iegūt sev jaunu datoru. Vai esat jau izlēmuši, kuru modeli jūs iegūsit? Ja jā, tad vienīgais jautājums jums ir atrast mazumtirgotāju, kurš piedāvā vislabāko cenu. Bet ko darīt, ja nezināt, kādu datoru ir labāk iegādāties? Pirms ideālā klēpjdatora izvēles, ieteicams ņemt vērā vairākus faktorus. Apskatīsim, kas jums jāpatur prātā, pērkot jaunu datoru.

kāds ir labākais dators, ko nopirktApspriežot, kuru datoru ir vislabāk iegādāties, daudzi cilvēki vienkārši iesaka sev tīkamo modeli vai zīmolu. Tomēr šī pieeja nav ideāla, jo dažādiem cilvēkiem patīk dažādi zīmoli. Patiesību sakot, visi populārie klēpjdatoru zīmoli ir labi. Protams, viņiem visiem ir priekšrocības un trūkumi, taču nav iespējams teikt, ka viens zīmols ir briesmīgs, bet otrs - lielisks (ja būtu briesmīgi zīmoli, tos vienkārši nemaz nepārdotu). Realitāte ir tāda, ka jums ir jāizvēlas klēpjdators ar specifikācijām, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Pirmā lieta, kas jums jāņem vērā, domājot par to, kuru datoru vislabāk iegādāties, ir tā procesors. Ir divi ražotāji, kuriem izvēlēties - Intel un AMD. Abi ir labi, bet AMD parasti ir labāks spēlēm un biznesam, turpretim Intel ir vairāk piemērots vispārējai apstrādei. Ja vēlaties patiešām ātru datoru, meklējiet klēpjdatoru ar Intel Core i7 vai vismaz Intel Core i5. Kas attiecas uz AMD, ņemiet to vērā arī tāpēc, ka daži AMD mikroshēmojumi parasti pārspēj Intel.

Otrs svarīgais faktors, kas jums jāņem vērā, pērkot datoru, ir tā RAM apjoms. Jo vairāk RAM ir, jo labāk darbojas dators. Domājot par to, kuru datoru vislabāk pirkt, neapmierinieties ar klēpjdatoru, kurā ir mazāk nekā 4 GB RAM. Un pārbaudiet, vai RAM apjomu var uzlabot vismaz līdz 8 GB.

Tātad, kāds ir labākais dators, ko iegādāties tiem, kam patīk strādāt ar video un spēlēt spēles? Atbilde ir tāda, ka jums ir nepieciešams dators ar labu grafikas karti. Būtībā jums ir divu veidu videokartes, no kurām izvēlēties - NVIDIA un ATI. Daži klēpjdatoru zīmoli izmanto NVIDIA, un daži dod priekšroku ATI. Pirms jauna datora iegādes vislabāk ir izpētīt dažādas grafikas kartes un izlemt, kuru zīmolu vai modeli vēlaties. Parasti pārliecinieties, vai jaunā datora videokartē ir vismaz 1 GB īpašās atmiņas. Tas nodrošinās vienmērīgu darbību. Neaizmirstiet regulāri atjaunināt draiverus!

Un tagad jums vajadzētu izlemt, vai vēlaties ātru klēpjdatoru vai ļoti ātru klēpjdatoru. Jo, ja vēlaties ļoti ātru datoru, jums vajadzētu iegūt klēpjdatoru ar SSD. SSD ir daudz ātrāki par parastajiem cietajiem diskiem, jo ​​tie ir tīri elektroniskas ierīces un tiem nav mehānisku daļu. Tas nozīmē, ka piekļuve failiem SSD dedzina ātri, salīdzinot ar HDD. Tātad, ja vēlaties patiešām ātru klēpjdatoru un domājat, kāds ir labākais dators, kuru vajadzētu iegādāties, jums tas jāiegūst ar SSD.

Šie padomi palīdzēs jums izlemt, kuru datoru vislabāk iegādāties. Vienkārši atcerieties pārbaudīt labākās cenas, pirms pērkat un lasāt lietotāju atsauksmes, lai pārliecinātos, ka konkrētajam modelim nav ražošanas kļūdu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found