Windows

Kā novērst problēmu ar Phoenix Point avārijām operētājsistēmā Windows 10?

Fīniksas punkts ir viena no populārākajām stratēģijas spēlēm visā pasaulē. Šajā ceļvedī mēs plānojam izpētīt visizplatītāko problēmu, kas lietotājiem neļauj baudīt šo spēli, kā vajadzētu.

Kāpēc Fīniksas punkts avarē?

Mēs uzskatām, ka lielākā daļa avāriju Fīniksas punktā ir saistītas ar kļūdām. Spēle ir nomocīta ar dažām neatbilstībām vai neatbilstībām tās kodā, un tās rada problēmas, kas liek spēlei iet uz leju (avarēt). Lielākajai daļai mūsdienu ierīču jāatbilst minimālajām sistēmas prasībām attiecībā uz Phoenix Point, tāpēc ir pats par sevi saprotams, ka spēles avārijām reti ir kaut kas saistīts ar veiktspējas trūkumiem, īpaši salīdzinot ar vidējo spēli.

MINIMĀLĀS SISTĒMAS PRASĪBAS PHOENIX PUNKTAM

 • Centrālais procesors: Intel Core i3 / AMD Phenom II X3
 • Centrālā procesora ātrums: informācija
 • RAM: 8 GB
 • OS: Win 10, 8 un 7 SP1 + (64 biti)
 • VIDEO KARTE: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270
 • PIXEL SHADER: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SKAŅAS KARTE: Jā
 • VĒLOTĀ VIDEO RAM: 2048 MB

IETEIKT SISTĒMAS PRASĪBAS PHOENIX PUNKTAM

 • Centrālais procesors: Intel Core i5 3GHz / AMD FX sērija 3,2 GHz
 • Centrālā procesora ātrums: informācija
 • RAM: 16 GB
 • OS: Win 10, 8 un 7 SP1 + (64 biti)
 • VIDEO KARTE: Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon R9 390X
 • PIXEL SHADER: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • SKAŅAS KARTE: Jā
 • VĒLOTĀ VIDEO RAM: 5120 MB

Jūs varat iziet atbilstošo parametru vērtības Phoenix Point obligāto sistēmas prasību sarakstā. Ja jūs plānojat vadīt spēli, izmantojot labākos vai visaugstākos pieejamos iestatījumus, informācija par ieteikto sistēmas prasību sarakstu ir tā, kas jums būtu jāuztraucas.

Jebkurā gadījumā mēs turpināsim parādīt, kā novērst Phoenix Point avārijas problēmu, kas veido šīs rokasgrāmatas galveno daļu. Jūs, iespējams, esat šeit, lai meklētu risinājumus. Ejam.

Kā novērst Phoenix Point avārijas uz Windows 10 datora

Ja nav norādīts citādi, pirms sākat kādu procedūru, jums būs labi jāpārbauda un jāapstiprina, ka Phoenix Point nedarbojas. Jums arī jāpārbauda, ​​vai spēles klienta lietojumprogramma (parasti Epic Games Launcher) un saistīta vai atkarīga sastāvdaļa nav aktīva. Jums, iespējams, būs jāatver programma Task Manager un regulāri jāpārbauda lietas.

Efektivitātes nolūkos jums ieteicams veikt procedūras tādā secībā, kādā tās parādītas zemāk.

 1. Palaidiet Phoenix Point kā administrators; palaidiet Epic Games Launcher kā administratoru:

Ir lielas izredzes, ka Phoenix Point jūsu datorā avarē, jo tā process (vai tā izmantotais komponents) cīnās ar noteiktu uzdevumu izpildi administratīvo privilēģiju trūkuma dēļ. Iespējams, Windows atsakās ļaut spēlei piekļūt noteiktiem direktorijiem, modificēt noteiktus failus utt. Šajā nolūkā jums jāpalaiž Phoenix Point kā administrators, lai piespiestu Windows piešķirt tai administratīvās pilnvaras.

Kad lietojumprogrammai tiek piešķirtas administratīvās privilēģijas, tā iegūst visas nepieciešamās atļaujas vai pilnvaras, lai veiktu uzlabotas darbības vai veiktu augstākā līmeņa uzdevumus bez pārtraukumiem un traucējumiem. Tā kā jūs vēlaties panākt, lai Fīniksas punkts darbotos pēc iespējas vienmērīgāk (un nevis avarētu), pāreja uz tā administratīvo tiesību piešķiršanu ir pareizā virzienā.

Jebkurā gadījumā šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai palaistu Phoenix Point kā administrators:

 • Pirmkārt, jums ir jāatrod Phoenix Point palaidējs vai spēles galvenais izpildāmais fails, noklikšķiniet uz tā (lai to izceltu) un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.

Ja spēles saīsne atrodas uz darbvirsmas, varat arī noklikšķināt uz tā (lai to izceltu) un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo izvēlni.

 • No parādīto opciju saraksta jums jāizvēlas Rekvizīti.

Tagad tiks parādīts izvēlētā Phoenix Point palaišanas programmas vai izpildāmā vai saīsnes logs Properties.

 • Noklikšķiniet uz cilnes Saderība (tuvu loga augšdaļai), lai dotos uz turieni.
 • Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas Palaist šo programmu kā administratoru (lai izvēlētos šo parametru).
 • Noklikšķiniet uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu jauno Phoenix Point palaišanas konfigurāciju.
 • Tagad jums jāpalaiž Phoenix Point (kā jūs vienmēr esat to darījis) un pēc tam jāspēlē spēle, lai redzētu, vai lietas ir būtiski mainījušās.

Ideālā gadījumā jums vajadzētu mēģināt turpināt spēli tik ilgi, cik vien iespējams, lai redzētu, vai tā vispār samazinās.

Ja tā pati avārijas problēma atkārtojas, jums ir jāaizver spēles logs un citi aktīvi komponenti. Ideālā gadījumā jums vajadzētu restartēt datoru, lai nodrošinātu, ka viss tiek nolikts. Pēc atsāknēšanas uzdevuma jums arī jāpalaiž spēles klienta lietojumprogramma kā administratoram. Tādā gadījumā jums jāturpina izpildīt šīs instrukcijas:

 • Atrodiet Epic Games Launcher failu vai programmas galveno izpildāmo failu.
 • Tagad jums ir jāveic iepriekš minētās darbības, lai tajā izpildītu tos pašus uzdevumus (kā jūs to darījāt Phoenix Point palaidējā vai izpildāmajā failā), lai palaistu Epic Games Launcher arī kā administrators.

Darbības ir apkopotas tālāk sniegtajās instrukcijās.

 • Jums būs jāatver programmas Properties logs, dodieties uz cilni Saderība, iespējojiet Palaist šo programmu kā administratora parametru un pēc tam saglabājiet veiktās izmaiņas lietojumprogrammas palaišanas konfigurācijā.
 • Tagad jums jāpalaiž Epic Games Launcher. Pēc tam, kad parādās šīs programmas paaugstinātais logs, jums jāatver Phoenix Point.

Tagad gan spēles klienta lietojumprogramma, gan pati spēle iegūs administratīvās tiesības vai privilēģijas.

 • Spēlē spēli tik ilgi, cik nepieciešams, lai redzētu, vai viss uzlabojas.
 1. Atspējojiet vai pārtrauciet nevajadzīgas programmas:

Labojums šeit attiecas uz visām lietotāju kategorijām (neatkarīgi no datora specifikācijām vai iespējām). Pat ja jūsu mašīna ir pietiekami jaudīga, lai bez problēmām palaistu Phoenix Point - pieņemot, ka jūsu ierīces komponenti atbilst spēles prasībām, kas norādītas obligāto vai ieteicamo sistēmas prasību sarakstā, jums ir jāatsakās no visām pārējām aktīvajām lietojumprogrammām (un jāatstāj palaist tikai spēles lietotni) .

Jums jāveic nepieciešamās izmaiņas, lai nodrošinātu, ka Fīniksas punkts nekonkurē ar citām programmām par resursiem, kuru dažreiz ir maz. Pat ja resursi ir pietiekami un pietiekami, lai ikviena lietderība iegūtu pienācīgu daļu, jums joprojām būs labi pārtraukt citu lietojumprogrammu darbību, jo to procesi vai komponenti var nonākt konfliktā ar tiem, kurus izmanto Phoenix Point. Jūs vienkārši nevarat atļauties riskēt.

Jums ir jādara viss nepieciešamais, lai uzlabotu Phoenix Point veiktspēju. Šīs instrukcijas attiecas uz to, kas jums jādara lietojumprogrammā Task Manager:

 • Pirmkārt, jums ir jāatver programma Task Manager, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz uzdevumjoslas (tuvu displeja apakšai), lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni, un pēc tam izvēlieties Uzdevumu pārvaldnieks.

Ja šī procedūra kāda iemesla dēļ neizdodas, jāizmanto īsinājumtaustiņš Ctrl + Shift + Escape, kas, iespējams, nodrošina ātrāko iespēju atvērt lietotni Task Manager.

 • Kad ekrānā parādīsies logs Uzdevumu pārvaldnieks, jums jānoklikšķina uz Sīkāka informācija - ja šī darbība ir piemērota.
 • Pieņemot, ka tagad esat galvenajā uzdevumu pārvaldnieka logā (cilnē Procesi), jums jāiet cauri tur esošajam sarakstam, lai identificētu aktīvās lietojumprogrammas, kuras jāpārtrauc.
 • Lai noliktu lietotni, jums tas ir jānoklikšķina (lai to izceltu) un pēc tam noklikšķiniet uz nesen parādītās pogas Beigt uzdevumu (tuvu loga apakšējam labajam stūrim).

Windows gandrīz nekavējoties izbeigs procedūras vai darbības ar atlasīto lietojumprogrammu vai procesu.

 • Ja atrodat citas aktīvas lietojumprogrammas (kuras jums nav jādarbina), tām ir jāveic tas pats uzdevums (lai tās noliktu).

Ideālā gadījumā jums vajadzētu atkārtot operāciju Beigu uzdevums pēc iespējas vairāk vai vairāk lietotņu. Tādā veidā jūs maksimāli palielināsiet izredzes, ka Phoenix Point darbosies un paliks augšā bez problēmām.

 • Kad esat pabeidzis visu nevajadzīgo lietotņu pārtraukšanu, jums jāaizver logs Uzdevumu pārvaldnieks.
 • Lai pārbaudītu lietas, jums jāpalaiž Fīniksas punkts.
 1. Pārbaudiet Phoenix Point spēles failus:

Šeit mēs apsveram iespēju, ka Phoenix Point avārijām ir kāds sakars ar to, ka spēles faili ir bojāti, salauzti vai neizmantojami. Kaut kas, iespējams, ir mainījis vai modificējis paketes, kuras spēles lietojumprogramma lasa un izmanto noteiktu uzdevumu veikšanai. Vai arī daži svarīgi faili, iespējams, ir izdzēsti - un jūs, iespējams, neko nezināt par to noņemšanas veidu.

Nu, iespējas ir bezgalīgas, ja mēs vēlamies iet pa konkrētiem notikumiem, kas varētu būt notikuši (vai arī nenotika). Tā kā jūs, iespējams, izmantojat Phoenix Point no Epic Games Launcher - kas, šķiet, ir vispopulārākā spēles klienta lietojumprogramma šim konkrētajam nosaukumam, jums jāizmanto pārbaudes funkcija, kas paredzēta, lai pārbaudītu problēmas ar spēles failiem un atrisinātu ar tām saistītās problēmas (kur piemērojams).

Kad jūs uzdodat Epic Games Launcher pārbaudīt spēles failus (attiecībā uz noteiktu platformā instalētu nosaukumu), klienta lietotne pārbauda attiecīgos failus un pakotnes, lai redzētu, kādā stāvoklī tie atrodas, vai redzētu, vai tie ir mainīti. Ja tiek konstatētas neatbilstības vai neatbilstības - ja Epic Games Launcher pamanīs, ka trūkst kāda vienuma, vecākā lietotne lejupielādēs to pašu pakotņu parastās (vai standarta) kopijas, kas pēc tam aizstās slikto (modificētos vai izmainītos failus vai pakotnes) .

Jebkurā gadījumā šie ir norādījumi, kas jums jāievēro, lai verificētu Phoenix Point spēļu failus Epic Games Launcher:

 • Pirmkārt, jums ir jāatver programma Epic Games Launcher, noklikšķinot uz programmas saīsnes (kas, iespējams, atrodas jūsu darbvirsmā).

Pretējā gadījumā - ja trūkst lietojumprogrammas saīsnes - jums ir jāizmanto Windows poga + S burta tastatūras saīsne, lai piekļūtu meklēšanas funkcijai (Windows izvēlnes Sākt ekrānā), paredzētajā tekstlodziņā meklējiet Epic Games Launcher un pēc tam atlasiet pareizs ieraksts no parādītajiem rezultātiem.

 • Pieņemot, ka tagad esat Epic Games Launcher logā, jums ir jānoklikšķina uz Library (viens no saraksta vienumiem, kas atrodas loga augšējā kreisajā stūrī).
 • Noklikšķiniet uz Phoenix Point (lai to atlasītu) - ja šis solis ir piemērots.
 • Tagad jums jāiet uz apgabalu, kas atrodas tuvu loga labajai malai, un pēc tam noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi.
 • Pieņemot, ka tagad esat iestatījumu ekrānā, jums jānoklikšķina uz PĀRBAUDĪT.

Epic Games Launcher tagad uzsāks problemātiskās spēles verifikācijas procesu.

 • Jūs varētu vēlēties pievērst uzmanību procesiem, lai redzētu, vai viss norit labi.
 • Kad viss ir izdarīts, jums jāpalaiž Fīniksas punkts, lai redzētu, kā spēle notiek tagad.

Ja spēle turpina avarēt, jums ir jāaizver lietotne Epic Games Launcher, restartējiet datoru un pēc tam palaidiet Phoenix Point, lai vēlreiz pārbaudītu lietas.

 1. Atjauniniet grafikas kartes draiveri; atjauniniet datora draiverus komponentiem:

Runājot par spēlēm paredzētām operācijām, kuras ir veidotas no daudziem grafiskiem procesiem, grafikas karte ir vissvarīgākais komponents mašīnā, jo tā var izveidot vai salauzt spēli. Citiem vārdiem sakot, spēļu veiktspēja lielākajā daļā līmeņu ir ļoti atkarīga no grafikas kartes. Grafikas karte ir fiziska sastāvdaļa, tāpēc tās programmatūra (programma, kas to kontrolē, vai tā, kas pārvalda un veic savus uzdevumus) ir tā, kas mūs šeit interesē.

Aprakstītā programmatūra ir draiveris. Tāpēc no iepriekšējiem izteikumiem mēs varam ekstrapolēt, ka grafikas kartes draiverim ir svarīga loma spēļu pasākumos vai aktivitātēs. Patiesībā lielākā daļa spēļu avāriju - ja tām nav nekāda sakara ar kļūdām vai programmas neatbilstībām - ir saistītas ar grafikas kartes draivera problēmām.

Ir zināms, ka spēles avarē vai cīnās, ja grafikas kartes draiveris, kas darbojas datorā, ir bojāts, salauzts vai vienkārši nedarbojas. Šeit mēs apsveram iespēju, ka Phoenix Point avarē, jo grafikas kartes draiverim kaut kas nav kārtībā. Šajā nolūkā jums ir jānovērš problēma ar draiveri, instalējot jaunu draivera versiju.

Instalējot jaunu grafikas kartes draivera versiju, jums jāievieš jauns kods un iestatījumi. Rezultātā veiktās darbības izraisa izmaiņas, lai novērstu pretrunas draivera iestatījumos - un tas ir lielisks rezultāts Fīniksas punktam un citām spēlēm. Turklāt jaunās draiveru versijas parasti uzlabo grafikas iespējas un funkcijas, tāpēc jūsu grafikas karte (jebkurā gadījumā), visticamāk, darbosies labāk pēc tās atjauninājumu instalēšanas.

Vispirms mēs iepazīsimies ar draiveru atjaunināšanas procedūru, kurā tiek izmantota automātiskās atjaunināšanas funkcija (iebūvēta sistēmā Windows), lai redzētu, kur tā jūs nokļūst. Izpildiet šos norādījumus, lai instalētu jaunu grafikas kartes draiveri:

 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas displeja apakšējā kreisajā stūrī, lai redzētu lietojumprogrammas un opcijas, kas veido izvēlni Enerģijas lietotājs. Atlasiet Ierīču pārvaldnieks.

Tagad tiks parādīts ierīces pārvaldnieka logs.

 • Tagad, rūpīgi pārbaudot draiveru kategoriju sarakstu ierīces pārvaldnieka logā, vienlaikus pārbaudot kategoriju Displeja adapteri, kurā atrodas grafisko ierīču draiveri.
 • Noklikšķiniet uz displeja adaptera paplašināšanas ikonas.

Kategorija tiks paplašināta, lai parādītu tās saturu.

 • Atrodiet grafisko ierīci, kuru plānojat atjaunināt, noklikšķiniet uz tās (lai to izceltu) un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās, lai redzētu pieejamo kontekstizvēlni.
 • Parādītajā opciju sarakstā jums jāizvēlas Atjaunināt draiveri.

Tagad jūsu dators parādīs logu, kurā jums jāizvēlas opcija, lai norādītu, kā Windows jāveic draivera meklēšanas uzdevums.

 • Noklikšķiniet uz pirmās opcijas dialoglodziņā (automātiski meklēt atjauninātu draivera programmatūru).

Galu galā jūs meklējat grafikas kartes draivera automātisku atjaunināšanu - un šī opcija nodrošina līdzekļus tieši to izdarīt.

Windows tagad strādās, lai meklētu grafikas kartes draiveru atjauninājumus. Tas izmantos jūsu interneta savienojumu, lai sazinātos ar nepieciešamajiem serveriem un centriem, lai pārliecinātos, vai viņiem ir kaut kas tāds, kas jūsu datoram vēl ir jādarbina un jāinstalē.

Ja jūsu sistēma atrod jaunu draivera versiju, jūs par to zināt. Windows ļaus jums skatīties vai novērot procesu, kamēr tas lejupielādē un instalē nepieciešamo programmatūru. Dators arī informēs, kad viss ir izdarīts.

 • Ja viss notiek kā plānots pēc tam, kad dators ir atradis jaunu grafikas kartes draivera versiju, jums būs jārestartē dators, lai noapaļotu instalēšanas darbību.
 • Pirmkārt, jūs varat vai nu noklikšķināt uz pogas Pārstartēt uzvednē Pārstartēšana (kuru Windows vajadzētu izvirzīt šādiem mērķiem).
 • Citam - ja jūs kādu iemeslu dēļ nevēlaties restartēt tūlīt, varat ignorēt uzvedni Atsāknēšana un pēc tam patstāvīgi sākt restartēšanas darbību (izmantojot opciju Restartēt, kurai varat piekļūt no Windows izvēlnes Barošana, apakšējā kreisajā stūrī Sākuma ekrāns).
 • Pēc atsāknēšanas operācijas, kas nodrošina, ka jaunais draiveris tagad darbojas tā, kā paredzēts, jums jāpalaiž Phoenix Point, lai apstiprinātu, ka spēle tagad ir stabila.

Ja avārijas turpinās pat pēc tam, kad Windows ir instalējis jaunu grafikas kartes draivera versiju - vai ja draivera atjaunināšanas darbība, kas saistīta ar automātiskās atjaunināšanas funkciju, kāda iemesla dēļ neizdevās, jums jāiegūst Auslogics draivera atjauninātājs un jāizmanto šī programma, lai atrisinātu problēmu. visi draivera jautājumi nomoka jūsu datoru. Izmantojot ieteicamo lietojumprogrammu, jūs viegli varat instalēt atjauninājumus visiem datora draiveriem, neņemot vērā tikai grafikas kartes draiveri.

Lietotne sāks visaptverošu skenēšanu, lai identificētu vai noteiktu bojātus, bojātus un novecojušus draiverus jūsu datorā. Pēc identifikācijas fāzes pabeigšanas tā pāriet pie galvenā uzdevuma, kur tā var meklēt, lejupielādēt un instalēt jaunākās stabilās draivera versijas, kas kalpos kā sliktās programmatūras aizstājēji. Tādā veidā tiek ievadīti jauni iestatījumi un kods, lai novērstu neatbilstības un novērstu citas problēmas, kas ietekmē jūsu ierīces ierīces, un nekas netiek atstāts malā.

Jebkurā gadījumā, kad ieteiktā lietojumprogramma pabeidz darbu ar draiveriem, jums ir jārestartē dators, lai pārliecinātos, ka Windows ņem vērā visas notikušās izmaiņas (un attiecīgie labojumi stājas spēkā). Pēc atsāknēšanas jums būs jāpalaiž Phoenix Point un jāmēģina spēlēt spēli tik ilgi, cik vien iespējams, lai redzētu, vai tā tagad iztur (un neizdodas avarēt).

 1. Pārinstalējiet Phoenix Point:

Šajā brīdī, ja jūs joprojām cīnāties ar Phoenix Point avārijām, jums jāapsver iespēja, ka spēle ir neatgriezeniski salauzta jūsu datorā. Ja mūsu pieņēmumi par spēles neatgriezenisku pārtraukšanu atbilst patiesībai, tad tikai spēles lietojumprogrammas pārinstalēšanas darbība būs pietiekama, lai izraisītu izmaiņas, lai atbrīvotos no neatbilstībām, kuru dēļ spēle avarē.

Turklāt liels skaits lietotāju ziņoja, ka viņi saņēma Phoenix Point, lai ilgāk darbotos (vai kļūtu stabils) savos datoros, pārinstalējot spēles lietojumprogrammu. Šķiet, ka pārinstalēšanas process vairumā gadījumu uzlabo spēles stabilitātes rezultātus. Lai pārinstalētu Phoenix Point, jums ir pilnībā jāinstalē vai jānoņem spēles lietojumprogramma no datora, restartējiet datoru un pēc tam vēlreiz lejupielādējiet un instalējiet spēli.

Lielākā daļa lietotāju palaiž Phoenix Point no Epic Games Launcher, kas ir populāra spēļu izplatīšanas platforma vai spēļu klienta lietojumprogramma. Mēs arī zinām, ka daži cilvēki vada Phoenix Point kā universālu lietojumprogrammu sistēmā Windows, jo spēli viņi ieguvuši no Microsoft veikala. Mēs plānojam aprakstīt Phoenix Point pārinstalēšanas procedūru abām spēlētāju kategorijām.

Ja jūs parasti palaižat Phoenix Point no Epic Games Launcher, šīs spēles ir jāievēro, lai atkārtoti instalētu spēli:

 • Pirmkārt, jums ir jāatver lietotne Epic Games Launcher, noklikšķinot uz programmas saīsnes (kas, iespējams, atrodas jūsu darbvirsmā).

Pretējā gadījumā - ja trūkst lietotnes saīsnes - jāizmanto Windows poga + S burta tastatūras saīsne, lai piekļūtu meklēšanas funkcijai (Windows izvēlnes Sākt ekrānā), paredzētajā tekstlodziņā meklējiet Epic Games Launcher un pēc tam atlasiet pareizs ieraksts no parādītajiem rezultātiem.

 • Kad parādās Epic Games Launcher logs, jums jānoklikšķina uz Library (lai redzētu jums piederošās vai platformā instalētās spēles).
 • Noklikšķiniet uz Phoenix Point, lai to izceltu - ja šis solis ir piemērots.
 • Tagad jums jāaplūko rūts tuvu loga labajai malai un pēc tam noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi.
 • Parādīto opciju sarakstā jums jānoklikšķina uz Atinstalēt.
 • Iespējams, jums būs jānoklikšķina uz pogas Atinstalēt nelielā logā vai dialoglodziņā - ja Epic Games Launcher parādīs uzvedni, lai saņemtu sava veida apstiprinājumu par Phoenix Point atinstalēšanas darbību.

Tagad ir paredzēts, ka Epic Games Launcher darbojas, lai noņemtu Phoenix Point no sava datora.

 • Kad spēles klienta lietojumprogramma ir pabeigusi spēles noņemšanu, jums ir jāaizver lietotne un pēc tam restartējiet datoru.
 • Pēc pārstartēšanas jums jāatver lietotne Epic Games Launcher, jāpārbauda veikals tur un pēc tam lejupielādējiet un instalējiet Phoenix Point.

Ja spēle atkal nav spēlējama biežu avāriju dēļ, jums ir jāpāriet pie nākamā labojuma.

Ja operētājsistēmā Windows izmantojat Phoenix Point kā universālu lietojumprogrammu, tā jāinstalē, izmantojot standarta atinstalēšanas procedūru Microsoft lietotnēm, kas sākta no Iestatījumu ekrāna Lietotnes. Tādā gadījumā šie ir soļi, kas jums jāveic, lai šeit paveiktu darbu:

 • Pirmkārt, jums jāatver programma Settings. Skatiet nākamo darbību kopu zemāk.
 • Dodiet Windows logotipa pogai uz ierīces tastatūras pieskārienu, lai redzētu objektus vai priekšmetus, kas veido Windows sākuma izvēlnes ekrānu (vai noklikšķiniet uz Windows ikonas displeja apakšējā kreisajā stūrī, lai iegūtu tādu pašu rezultātu).
 • Noklikšķiniet uz ikonas Iestatīšana (tuvu loga apakšējam kreisajam stūrim).

Tagad parādīsies lietojumprogrammas logs Iestatījumi.

 • Pārbaudiet vienumus galvenajā iestatījumu izvēlnē vai ekrānā. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz Lietotnes.
 • Pieņemot, ka tagad esat izvēlnē Lietotnes, jums jāiziet cauri loga labajai malai parādīto lietojumprogrammu saraksts.
 • Atrodiet Phoenix Point, noklikšķiniet uz tā (lai to izceltu) un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt (kas parādījās tikai nesen).
 • Tagad jums būs jānoklikšķina uz pogas Atiestatīt nelielā dialoglodziņā vai logā - tā kā Windows, iespējams, parādīs uzvedni, lai saņemtu sava veida apstiprinājumu Phoenix Point atinstalēšanas uzdevumam.

Windows tagad strādās, lai atbrīvotos no Phoenix Point.

 • Kad dators ir pabeidzis spēles noņemšanu, jums ir jāaizver lietotne Iestatījumi (un citas lietojumprogrammas) un pēc tam restartējiet datoru.
 • Pēc pārstartēšanas ir jāatver Microsoft Store lietotne, tur jāmeklē Phoenix Point un pēc tam vēlreiz jālejupielādē un jāinstalē spēle.
 • Tagad jums ir jāpalaiž Phoenix Point, lai pārbaudītu un apstiprinātu, ka spēle tagad spēlē ilgi, bez avārijas (tāpat kā iepriekš).
 1. Pārinstalējiet spēles palaišanas programmu vai klienta lietojumprogrammu:

Procedūra, kuru mēs aprakstām, attiecas tikai uz lietotājiem, kuri spēles klienta lietojumprogrammā, piemēram, lietotnē Epic Games Launcher, ir ieguvuši vai instalējuši Phoenix Point. Ja jūs ieguvāt spēli no Microsoft veikala - tas nozīmē, ka jūs, iespējams, izmantojat to kā neatkarīgu lietojumprogrammu, tad šeit esošais labojums nav domāts jums, vai arī to vienkārši nevar izmantot jūsu gadījumā.

Šeit mēs apsveram iespēju, ka Phoenix Point avārijām ir kaut kas saistīts ar spēļu palaišanas programmas vai klienta lietojumprogrammas neatgriezenisku pārtraukšanu. Un, ja šeit esošais pieņēmums atbilst patiesībai, jūs varēsiet novērst problēmas, pārinstalējot spēles palaišanas programmu vai klienta lietojumprogrammu. Izmaiņas, kas rodas no bojātās lietotnes pārinstalēšanas darbības, ir arī labākais risinājums problēmas risināšanai.

Pirmkārt, pirms rīkojaties, lai noņemtu spēļu palaidēju vai klienta lietojumprogrammu, jums būs labi jāinstalē visas tās platformā pašlaik instalētās spēles un tur arī jāizrakstās no sava konta. Pirmkārt, jums ir jānoņem Phoenix Point. Mēs aprakstījām soļus, kā to izdarīt iepriekšējā procedūrā, tāpēc mēs ticam, ka jūs zināt, kā šeit veikt uzdevumu. Nu, pēc tam, kad esat atinstalējis un pēc tam atgriezis lietojumprogrammu Epic Games Launcher, jums būs vēlreiz jāinstalē Phoenix Point.

Mēs arī jau aprakstījām lietojumprogrammas standarta pārinstalēšanas procedūru operētājsistēmā Windows 10, kad mēs sniedzām darbības Phoenix Point noņemšanai - ja tā pastāv kā universāla lietojumprogramma, kas iegūta no Microsoft Store. Jūs, iespējams, vēlēsities mazliet ritināt uz augšu, lai atkal redzētu instrukcijas - ja vēlaties noņemt lietotni Epic Gamers Launcher, veicot procedūras, kas sākta no iestatījumu programmas.

Pretējā gadījumā - ja vēlaties atinstalēt Epic Games Launcher, izmantojot mantoto programmu standarta atinstalēšanas procedūru (kas pastāvēja vecākās Windows versijās), jums ir jāiet uz vadības paneļa izvēlni Programmas un līdzekļi un jāsāk darbs tur. Tādā gadījumā jums jāievēro šīs darbības:

 • Displeja apakšējā kreisajā stūrī ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas (lai skatītu izvēlnes Enerģijas lietotājs lietojumprogrammas un opcijas). Atlasiet Palaist.

Varat arī atvērt lietotni Palaist, izmantojot Windows logotipa pogu + R burtu īsinājumtaustiņu, kas nodrošina ātrāko programmas palaišanas veidu.

 • Kad tiek parādīts logs Palaist, tā tekstlodziņā ir jāievada šāds kods:

  appwiz.cpl

 • Lai palaistu kodu, jums ir jānospiež poga Enter uz ierīces tastatūras (vai noklikšķiniet uz pogas Labi logā Palaist, lai iegūtu tādu pašu rezultātu).

Gandrīz nekavējoties tiksit novirzīts uz vadības paneļa ekrānu Programmas un līdzekļi.

 • Pārbaudot Epic Games Launcher, uzmanīgi pārlūkojiet lietojumprogrammu sarakstu.
 • Noklikšķiniet uz Epic Games Launcher (lai to izceltu), ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamās opcijas, un pēc tam izvēlieties Atinstalēt.

Domājams, ka tagad parādīsies Epic Games Launcher (izvēlētā lietotne) atinstalētāja vai atinstalēšanas vedņa logs.

 • Jums, iespējams, būs jānoklikšķina uz citas pogas Atinstalēt, lai turpinātu, vai arī jums būs jānoklikšķina uz pogas Turpināt parādītajā logā.
 • Iespējams, jums būs jāizvēlas arī dažas opcijas vai jāizvēlas parametri, kas nosaka atinstalēšanas darbību.

Ideālā gadījumā jums vajadzētu izmantot opcijas, kas nodrošina, ka Epic Games Launcher tiek pilnībā noņemts no datora (visi tā komponenti, atkarīgie utilīti utt.).

 • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu atinstalēšanas uzdevumu - ja šī darbība ir piemērojama.
 • Pieņemot, ka jūsu dators ir pabeidzis Epic Games Launcher noņemšanu, jums ir jārestartē dators, lai pabeigtu lietas.
 • Pēc pārstartēšanas jums jādara viss, kas nepieciešams, lai Epic Games Launcher atkal atgrieztos datorā.
 • Jums ir jāaktivizē jūsu tīmekļa pārlūkprogramma, jāmeklē Google Epic Games Launcher un pēc tam jādodas uz spēļu palaidēja vai spēles klienta lietojumprogrammas oficiālo lapu.

Ideālā gadījumā jums vajadzētu iegūt jaunāko pieejamo stabilo Epic Games Launcher versiju. Jums labi veiksies arī pārbaudīt un apstiprināt, ka jūsu OS versijai un būvējumam paredzētā lietojumprogrammas versija (64 bitu Windows 10 vai 32 bitu Windows 10) ir lejupielādēta un instalēta.

 • Kad esat pabeidzis instalēt Epic Games Launcher, jums jāpalaiž lietojumprogramma. Pēc tam jums būs jāpierakstās, izmantojot savu kontu platformā.
 • Ir pienācis laiks meklēt, lejupielādēt un instalēt Phoenix Point.
 • Kad esat pabeidzis spēles instalēšanu, tā ir jāpalaiž, lai veiktu attiecīgos testus, lai noskaidrotu, vai stabilitātes problēmas tagad nav faktori.

Citas lietas, kuras varat mēģināt novērst Phoenix Point avārijas operētājsistēmā Windows 10

Ja iepriekšējās procedūras neizdodas pietiekami daudz, lai atrisinātu problēmas, kuru dēļ Phoenix Point lietojumprogramma avarē jūsu datorā, jums ir jāizmēģina tiešie problēmas labojumi un daži risinājumi mūsu galīgajā risinājumu sarakstā.

 1. Pārbaudiet, vai nav Windows atjauninājumu:

Ja Phoenix Point avārijām ir kāds sakars ar kļūdām vai neatbilstību Windows kodā, šeit veiktā darbība var darīt pietiekami daudz, lai veiktu izmaiņas, lai viss būtu kārtībā. Mēs vēlamies, lai jūs sāktu manuālu Windows atjauninājumu pārbaudi (pat ja esat pārliecināts, ka jūsu datorā ir visi nepieciešamie atjauninājumi). Pēc tam jums ir jālejupielādē un jāinstalē viss, kas ir izlaists datoram vai sistēmas konfigurācijai.

 1. Spēlei izmantojiet zemus vai mazāk prasīgus iestatījumus:

Jūs varat uzlabot spēles veiktspēju, kas var izpausties kā avāriju biežuma samazināšanās, izmantojot Phoenix Point palaišanai zemus vai mazāk prasīgus iestatījumus. Jā, mēs vēlamies, lai jūs palaistu spēli, izmantojot konfigurāciju, kas ir ievērojami zemāka nekā tā, kuru atbalsta jūsu dators. Nu, ja spēle kļūs stabila, tagad jums nebūs iebildumu, ka ilgtermiņā upurēsit dažus grafiskos efektus.

 1. Konfigurējiet datoru, lai Phoenix Point darbināšanai izmantotu tikai īpašu vai diskrētu grafisko karti.

 2. Iespējojiet augstas veiktspējas enerģijas plānu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found