Windows

Nepatiesi padomi par to, kā paātrināt interneta savienojumu

Heya visiem! Šodien es gribu mazliet parunāt par interneta savienojuma paātrināšanu. Mūsdienās lielākā daļa cilvēku ir pieraduši, ka dzīve notiek vislielākajā ātrumā, pateicoties dažādiem tūlītējas saziņas līdzekļiem, kas balstās uz internetu. Tāpēc ir ļoti maz lietu, kas ir nomāktākas nekā lēns internets. Ticiet man ... tas ir kā jūsu bijušās draudzenes apmeklējums: sāpīgs, lēns, un tas jūsu dzīvi būtībā pārvērš par dzīvu murgu. Vai jūs zinājāt, ka bieži vien interneta paātrināšana ir tikai vienkāršs pašreizējā plāna jaunināšanas vai pakalpojumu sniedzēja mainīšanas jautājums?

Tomēr dažreiz pat šīs lietas nedarbojas. Vai zinājāt, ka daži cilvēki, kuri pat maksā par ātrgaitas interneta piekļuvi, joprojām nodarbojas ar pārsteidzoši lēnu interneta savienojumu? Jā, es dzirdu jūs tur. Ir sāpīgi un patiešām nomākta samaksa par kaut ko tādu, kas vienkārši nedarbojas tā, kā tiek reklamēts. Par laimi, Ol ’Lerijs ir šeit, lai runātu par dažiem paņēmieniem, kā paātrināt savu internetu, neradot grūtības mainīt savu interneta pakalpojumu sniedzēju vai veikalu, lai nomaksātu daļu no jūsu nopelnītajām algām, lai iegādātos jaudīgāku datoru. Tātad, šeit ir Lerija padomi, kā paātrināt datora interneta savienojumu, neradot pārāk lielas problēmas.

1. Runājiet ar savu pakalpojumu sniedzēju

Atcerieties: klientam vienmēr ir taisnība! Vienkārši piezvaniet savam interneta pakalpojumu sniedzējam un pārbaudiet, vai viņi pareizi veic savu darbu un sniedz visus pakalpojumus, par kuriem maksājat. Varbūt jūs esat nejauši nokritis no radara, vai varbūt jūsu pakete ir līdzīga man - jūs zināt, esat mazliet vecs un novecojis. Pietiks tikai ar zvanu savam pakalpojumu sniedzējam, lai informētu viņu par to, kas jūs esat un kas notiek. Uzņēmums var uzlabot jūsu plānu. Heck, tas pat varētu būt bez maksas, taču, pat ja tas tā nav, tas, iespējams, maksās tikai nelielu kabatas maiņu par jaunināšanas maksu.

Vienmēr paturiet prātā, ka ļoti maz cilvēku, kas saņem pakalpojumu no interneta pakalpojumu sniedzēja, faktiski saņem šo visaugstāk reklamēto ātrumu (atcerieties vārdus “līdz” jūsu līgumā?) Attāluma apmaiņas, sastrēgumu un satiksmes veidošanas dēļ.

2. Atrodiet sev piemērotāko pārlūkprogrammu

Ja jūs esat līdzīgs daudziem citiem ļaudīm, iespējams, joprojām izmantojat Internet Explorer, kaut arī tas nav tieši visātrākais pārlūks. Hei, es zinu darījumu - vecos ieradumus ir grūti atcelt, vai ne? Tomēr jums jāzina, ka, ja esat aktīvs interneta lietotājs (vai vēlaties būt tāds), būtu patiešām gudra ideja pārbaudīt dažas no dažādām pārlūkprogrammas iespējām. Tur ir daudz no tiem (un lielāko daļu no tiem var brīvi palaist), piemēram: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera un pat mazāk zināmie Seamonkey vai Maxthon. Viņi visi ir kaut kādi līdzīgi Simpson Triplets - katrs no viņiem darbojas tikai nedaudz, bet atšķirīgi! Bet (atkal, tāpat kā Simpson Triplets), lai redzētu, kurš no tiem vislabāk darbojas jūsu savienojuma veidam un aparatūras konfigurācijai, jums katram ir jāmēģina! Piemēram, pārlūks Chrome ir īpaši piemērots datoriem, kuros ir maz RAM, jo pārlūks nav tik “atmiņas izsalcis” kā Firefox vai IE.

3. Pielāgojiet maršrutētāju

Es zinu, ka tas izklausās kā kaut kas, ko jūs varētu darīt savam lolojumdzīvnieku cūkai, bet, ticiet man, tas tā nav. Tas ir par ierīci, kas lotsa ļaužu mājās ir, kas palīdz virzīt viņu interneta plūsmu. Ja izmantojat maršrutētāju, iespējams, varat paātrināt piekļuvi internetam, vienkārši pielāgojot dažus maršrutētāja iestatījumus. Tagad ol ’Larry ir pārāk daudz maršrutētāju, lai katrs no jums sniegtu konkrētus padomus, taču esiet droši, ka lielāko daļu maršrutētāju var pielāgot, lai atvērtu ostas un palielinātu interneta ātrumu. Lai to izdarītu, jums jāpārbauda maršrutētāja rokasgrāmatā, lai uzzinātu, kādas darbības var veikt, lai “zupētu” jūsu konkrēto veiktspēju. Ol ’Larry’s arī atklāja, ka pāris pienācīgu Google meklējumu izmantošana patiešām var palīdzēt atrast atbildes uz ātruma iestatījumu pielāgošanu konkrētajā maršrutētājā.

Hei - klausies Leriju šeit! Pirms pielāgojat, pārliecinieties, vai jūsu dators ir pietiekami tuvu maršrutētājam. Pārāk tālu no tā savienojumu var padarīt patiešām lēnu un nestabilu. Vēl viens patiešām labs padoms no Ol ’Larry: pirms JEBKURU iestatījumu maiņas restartējiet maršrutētāju. Dažreiz šī vienkāršā darbība var ievērojami paātrināt interneta savienojumu. (Tas ir kaut kas līdzīgs rīcībai ar rīcineļļu - dažreiz to izdarīs viens mazs dab.)

4. Novērsiet nesankcionētu piekļuvi

Nekādas koplietošanas (ja vien, protams, jūs to nevēlaties)! Ja izmantojat bezvadu interneta savienojumu, pārliecinieties, ka to nedalāties ar visu apkārtni. Ja interneta savienojuma vārtiem nenoslēdzat slēdzeni, neviens netraucē ienākt ikvienam, kurš atrodas klēpjdatorā, tālrunī vai planšetdatorā! Jo vairāk cilvēku, kas izmanto jūsu savienojumu, nozīmē, ka tas jums ir lēnāks. Tātad, ja vien jūs vienkārši nevēlaties būt dāsns Džordžs un maksājat par internetu visā pasaulē, jums vismaz jāiestata WEP parole, lai nepieļautu, ka nesankcionēti lietotāji slāpē visu jūsu interneta savienojumu. Vai arī, ja jūsu aparatūra ir saderīga, iestatiet WPA šifrēšanu - tas ir vēl labāk! (Ja neesat pārliecināts, kā to izdarīt, daži Google-fu parādīs jums ceļu ...)

5. Kontrolējiet joslas platuma lietojumu

Ir daudz lietojumprogrammu, kas fonā faktiski izmantos jūsu joslas platumu, piemēram, Windows Update, Windows Live Messenger, Skype, Real Player, Adobe Reader atjauninājumi un vesela slodze līdzīgas programmatūras. Lielākā daļa no tām parasti sākas automātiski, kad piesakāties sistēmā Windows un automātiski izveidojat savienojumu ar internetu, tiklīdz ir izveidots savienojums. Viņi jums nejautā, vai tas ir labi, kad viņi to dara - tas vienkārši notiek, un jūs, iespējams, pat to neapzināt. Tātad, ko tas nozīmē jums? Nu, ol ’Lerijs saka, ka tas nozīmē vienu lietu: mazāk interneta mīlestības pret tevi. Pareizi, tas nozīmē, ka šīs programmas izmanto jūsu joslas platumu, kad jūs tos faktiski neizmantojat.

Par laimi, lielāko daļu šo lietojumprogrammu var konfigurēt tā, lai tās netiktu startētas, izmantojot Windows pieteikšanos, vai vismaz prasītu jūsu atļauju izveidot savienojumu ar internetu. Lolijam tas ir labāk, jo vismaz jūs esat atgriezies kapteiņa krēslā, ja zināt, ko es domāju. Ja neesat pārliecināts, kuras lietojumprogrammas vai procesi slepeni patērē jūsu dārgo tīkla trafiku un palielina interneta joslas platumu, pārbaudiet uzdevumu pārvaldnieku.

Ja jūsu interneta savienojuma ātrums pēkšņi ir samazinājies bez redzama iemesla, ņemiet to no Ol ’Larry - jums jāpārbauda, ​​vai datorā nav ļaunprātīgas un spiegprogrammatūras, un tāpat kā YESTERDAY. Ļaunprātīga programmatūra bieži izmanto jūsu interneta savienojumu, lai nosūtītu informāciju tās izstrādātājiem. Nav nepieciešams raķešu ķirurgs, lai saprastu, ka arī tā nav laba lieta.

6. Veiciet pamata datora apkopi

Ja jūsu dators ir lēns, nav svarīgi, cik ātrs ir interneta savienojums - viss būs lēns, jo dators vienkārši netiek galā. Tas ir tāpat kā ķepainākais suns, kuram ir viens kājiņš: nav svarīgi, ka viņš vēlas vairāk vajāt pastnieku nekā jebkurš cits suns apkārt, jo viņš vienkārši nevar pacelt kāju! Atbilde uz šo problēmu ir vienkārši uzturēt datoru tip-top formā un regulāri veikt datora apkopi. Jūs zināt, darot tādas lietas kā diska tīrīšana un defragēšana, reģistra labošana un citi uzdevumi, piemēram, starta elementu uzraudzība un visu šo “neredzamo” Windows pakalpojumu saimnieka optimizēšana. Ticiet tam vai nē, tas ne tikai paātrinās datora veiktspēju, bet arī paātrinās interneta savienojumu. Kā jūs varētu iedomāties, ir virkne rīku, kas palīdzēs jums veikt darbu, sākot no iebūvētajiem un beidzot ar pašu Windows, līdz pilnīgai jaudas datoru optimizācijas komplektam, kas piedāvā apkopi ar vienu klikšķi. Vienkārši jāizvēlas tieši jums piemērots rīks.

Ceru, ka jums ir kaut kas noderīgs no šī skaņdarba, kas palīdzēs jūsu konkrēto interneta savienojumu padarīt vismaz mazliet ātrāku. Informējiet mani, kā tas darbojās, komentējot tālāk. Līdz nākamajai reizei!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found