Windows

Kā izvairīties no Windows 10 privātuma problēmām 2018. gadā?

Iepriekš neviens nepievērsa pārāk lielu uzmanību tehnoloģiju produktu un vietņu privātuma politikai. Tomēr pavisam nesen tika atklāts, ka Facebook netīši ir atļāvis Cambridge Analytica apkopot miljoniem cilvēku personas datus, kurus pēdējie izmantoja Trampa prezidenta kampaņas labā. Senāts pat uzaicināja Marku Cukerbergu uz izmeklēšanu. Pareizi, cilvēki visā pasaulē sāka uztraukties par savu privātumu un to, kā tiek skatītas viņu darbības tiešsaistē.

Uz jautājumu, vai Cukerbergs varētu nosaukt tiešu Facebook konkurentu, viņš nevarēja sniegt atbildi. Tas ir cik liels ir Facebook, un tomēr tas ir neaizsargāts pret datu noplūdēm un uzlaušanu. Tātad, ir dabiski, ka mums ir aizdomas par jaunajiem produktiem, kurus mums piedāvā lielie uzņēmumi, tostarp par Windows 10 tehnisko priekšskatījumu.

Vai Windows 10 konfidencialitātes politika man ir droša?

Kad tika izlaists Windows 10 tehniskais priekšskatījums, Microsoft ar operētājsistēmu ieviesa pārskatītu konfidencialitātes politiku. Kā jau bija paredzēts, uzņēmums minēja, ka tas apkopos datus par kļūdām un programmatūras veiktspēju, ļaujot tai izlaist iespējami uzticamāko Windows 10 versiju.

Ja rūpīgi aplūkosit paziņojumu par konfidencialitāti, jūs satrauksieties par to, kā Microsoft vāc personisko informāciju. Parasti lietotāji šajā jautājumā joprojām dalās. Ir daži, kas neiebilst pret metodi, kuru Microsoft izmanto datu vākšanai, norādot, ka tas viņiem noteikti palīdzēs izbaudīt stabilu operētājsistēmu. No otras puses, joprojām ir daži lietotāji, kas nepiekrīt tehnoloģiju uzņēmumam.

Lai kāds būtu jūsu viedoklis šajā jautājumā, jums vajadzētu uzzināt, kā aizsargāt savu personisko privātumu sistēmā Windows 10. Microsoft iesaka instalēt tehnisko priekšskatījumu datorā, kuru jūs ikdienā neizmantojat. Tomēr, lai pārliecinātos, jums joprojām ir jāatrod veidi, kā samazināt tehnoloģiju uzņēmuma spiegošanas darbību ietekmi.

Kā aizsargāt personīgo privātumu sistēmā Windows 10?

Viens no labākajiem veidiem, kā aizsargāt savus personas datus, ir palikt anonīms, sērfojot internetā. Šajā gadījumā ieteicams izmantot uzticamu VPN vai starpniekserveri. Ja Microsoft apkopo dažus jūsu personas datus, jūs joprojām varat novērst to, ka kāds tos izmanto pret jūsu digitālo profilu.

Vēl viena iespēja, kuru varat izmantot, ir reklāmu izsekošanas izslēgšana. Windows 10 izseko jūsu tīmekļa darbības, identificējot jūsu intereses, lai izveidotu ID, kas uzņēmumiem ļauj nosūtīt jums mērķtiecīgas reklāmas. Ir vērts atzīmēt, ka šis ID darbojas ne tikai tad, kad sērfojat internetā, bet arī tad, ja izmantojat citu Windows lietotni. Lai izslēgtu šo reklamēšanas ID, varat veikt tālāk norādītās darbības.

  1. Dodieties uz uzdevumjoslu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
  2. Noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi.
  3. Atlasiet Privātums.
  4. Tagad dodieties uz kreisās rūts izvēlni un pēc tam izvēlieties Vispārīgi.
  5. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam kategorijā Mainīt konfidencialitātes opcijas pārvietojiet pirmās opcijas slīdni no Ieslēgts uz Izslēgts.

Pārslēdziet pirmo opciju uz Izslēgts.

Jūs joprojām saņemsit reklāmas, taču tās būs tikai vispārīgas. Turklāt Windows parasti pārtrauks izsekot jūsu interesēm. Tomēr, ja vēlaties pārliecināties, ka neviens nevar nozagt jūsu slepeno informāciju, iesakām instalēt Auslogics Anti-Malware. Šis rīks atklāj sīkfailus, kas izseko jūsu darbību un apkopo jūsu personas datus. Jūs varat to izmantot, lai saglabātu sava datora drošību, ļaujot jums iegūt vēlamo mieru.

Pielāgojiet Auslogics Anti-Malware, lai iegūtu vislabāko iespējamo skenēšanu.

Vai jūs piekrītat Microsoft jaunajai konfidencialitātes politikai?

Mēs labprāt izlasītu jūsu attieksmi pret šo jautājumu. Jūtieties brīvi dalīties savās domās komentāru sadaļā zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found