Windows

File Shredder - kā neatgriezeniski izdzēst failus?

Daudziem cilvēkiem ... pat tiem, kas nav Džeimss Bonds ... ir labs iemesls, kāpēc viņi vēlas neatgriezeniski izdzēst dažus failus! Ja jūs atdodat vecu datoru, jums ir jāatbrīvojas no uzņēmuma konfidenciāliem dokumentiem vai ierakstiem vai vienkārši nevēlaties, lai pēc noklikšķināšanas uz taustiņa Dzēst sīkumi būtu pakļauti, lūk, kā failu sasmalcināšanas programmatūra var neatgriezeniski izdzēst jūsu failus.

Programmatūra failu neatgriezeniskai dzēšanai

Nospiežot izdzēšanas taustiņu un iztukšojot atkritni, informācija, kuru izdzēsāt, paliek neskarta (vienkārši noņemot atsauci uz to), līdz šī vieta tiek pārrakstīta. Dažreiz programmas pat var atjaunot informāciju, kas ir pārrakstīta tikai vienu vai divas reizes, izmantojot atkopšanas tehnoloģiju, lai lasītu magnētiskos modeļus. Jūs nevarat vienkārši izdzēst failu un pēc tam sākt jaunu failu saglabāšanu, mēģinot pārrakstīt, izmantojot DIY, jo nav garantijas, ka Windows vispirms datus saglabās jūsu dzēšanas atbrīvotajā vietā. Jums būs nepieciešama programmatūra, kas paredzēta failu neatgriezeniskai dzēšanai, izmantojot vienu no divām tālāk norādītajām metodēm.

Atsevišķu failu sasmalcināšana

Dažas failu sasmalcināšanas programmas ir paredzētas darbam ar atsevišķiem failiem - tos izmantosiet katru dienu. Viss, kas jums jādara, ir:

  • Atveriet failu sasmalcināšanas programmu
  • Ļaujiet tai zināt, no kuriem failiem vēlaties atbrīvoties
  • Iestatiet savu drošības līmeni. Labākas programmas, piemēram, Auslogics BoostSpeed ​​iebūvētā lietderība, dos jums iespēju izvēlēties vairākus drošības līmeņus, sākot no ātras un drošas dzēšanas līdz lēnākai, bet militāra līmeņa galīgai dzēšanai.

Diska tīrītāju programmas

Šīs failu neatgriezeniskas dzēšanas programmas darbojas nedaudz atšķirīgi no atsevišķām failu smalcinātāja programmām. Viņi var:

  • Noslaukiet brīvo vietu uz visa diska
  • Noslaukiet brīvo vietu (apgabals starp faila beigām un pēdējā faila izmantotā klastera beigām)
  • Notīriet failu ierakstus no failu sistēmas tabulas

Meklējiet tādas utilītas kā Disk Wiper, kas iekļautas Auslogics BoostSpeed, kas var izslēgt sistēmas atjaunošanu, kamēr jūs neatgriezeniski dzēšat failus. Sistēmas atjaunošana izseko veiktās izmaiņas, tāpēc, izslēdzot to, noslaukot, tiek nodrošināts, ka nevar izveidot sasmalcinātu failu kopijas.

Bezmaksas Microsoft utilītas

Microsoft nodrošina bezmaksas failu sasmalcināšanas utilītu SDelete. Tas darbojas visās Windows versijās, taču ir atsevišķa lejupielāde - jūs to neatradīsit iebūvētu savā sistēmā. SDelete izdzēš failus atbilstoši militārajiem standartiem, taču neļauj sabalansēt savas dzēšanas vajadzības starp ātrumu un drošību (kā to dara failu sasmalcinātājs, kas iebūvēts Auslogics BoostSpeed) un nenoņem failu nosaukumus no failu sistēmas tabulas, kā Auslogics diska tīrītājs dara - kaut arī tas vairākas reizes pārrakstīs vārdu ierakstus.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found