Windows

Kā izmantot Windows 10 pieredzi savā tālrunī?

Var būt sarežģīti žonglēt ar vairākām ierīcēm, kamēr tiek veikti uzdevumi. Par laimi, Microsoft ir pievienojusi lietotni Jūsu tālrunis, lai mazinātu plaisu starp Windows 10 personālajiem datoriem un viedtālruņiem. Izmantojot šo programmu, jūs varēsiet ātri pārsūtīt fotoattēlus, kas uzņemti, izmantojot tālruņa kameru. Turklāt jūs varēsiet nosūtīt un saņemt īsziņas, izmantojot datoru.

Izmantojot šo lietotni, varat paveikt vairākas lietas. Tāpēc ir dabiski, ka vēlaties uzzināt, kā datorā iestatīt lietotni Tālrunis. Nu, jūs esat nonācis īstajā vietā. Šajā amatā mēs iemācīsim jums to izdarīt. Mēs arī izskaidrosim, ko programma dara.

Kas ir jūsu tālruņa lietotne operētājsistēmā Windows 10?

Iepriekš Microsoft, izmantojot lietotni Continuum, ieviesa viedtālruņa kā datora izmantošanas koncepciju. Tomēr tehnoloģiju gigants ir nolēmis koncentrēties uz virtuālā asistenta funkcijas piešķiršanu lietotnei Jūsu tālrunis. Microsoft plāno turpināt attīstīt šo programmu un pārveidot to par kaut ko lielāku.

Jūsu tālrunis tika izveidots ar nolūku palīdzēt lietotājiem koncentrēties uz viņu darbu. Vai neatrodat, ka ikreiz, kad izvelkat tālruni, vairākas minūtes pavada, pārlūkojot lietotnes? Būsim atklāti. Dažreiz mūsu viedtālruņi var kļūt par nevajadzīgu uzmanību. Microsoft uzskata, ka ar īsziņām var rīkoties tāpat kā mēs apstrādājam e-pastus. Tam vajadzētu būt ātrai mijiedarbībai, ar kuru jūs varat viegli tikt galā un pēc tam atstāt malā.

Kā iestatīt tālruņa lietotni datorā

Pirms visa cita jums jāpārliecinās, vai datorā esat instalējis Windows 10. oktobra 2018. gada atjauninājumu. Galu galā jūsu tālrunis tiek piegādāts kopā ar atjauninājumu. Paturiet prātā, ka programmas darbībai ir nepieciešamas divas lietotnes:

  • Jūsu tālrunis jūsu Windows 10 datorā
  • Tālruņa pavadonis savā Android tālrunī

Jums jāpārliecinās, vai ierīces ir savienotas ar to pašu Wi-Fi tīklu. Turklāt jums tie jāpievieno, izmantojot Bluetooth.

Lietojumprogrammu Tālrunis varat meklēt, uzdevumjoslā izmantojot meklēšanas ikonu. No otras puses, jums jāiet uz Google Play, lai lejupielādētu lietotni Android tālruņa pavadonis. Tālruņa numuru varat iesniegt arī datora lietotnē Tālrunis. Kad tas būs izdarīts, jūs saņemsit īsziņu ar lietotnes lejupielādes saiti.

Paturiet prātā, ka jūsu tālruņa pavadonis nav tas pats, kas tagad vairs nedarbojas lietotnē Tālruņa pavadonis. Turklāt pirmajam nav iOS versijas. No otras puses, Microsoft izlaida Photos Companion lietotni iPhone un iPad. Lietotne ļauj lietotājiem nosūtīt fotoattēlus no Apple ierīces uz Windows datoru. Tomēr šajā amatā mēs pievērsīsimies Android lietotnes apspriešanai.

Ir vērts atzīmēt, ka lietotnes Your Phone Companion vienīgā funkcija ir savienojuma izveide starp Android tālruni un Windows 10 datoru. Ja jums rodas problēmas ar pareizu tālruņa sinhronizāciju, pārbaudiet Bluetooth savienojumu.

Kā lietot tālruni Windows 10

Jūsu tālrunis operētājsistēmā Windows 10 piedāvā šādas funkcijas:

  1. Tas var darboties kā viedtālruņa īsziņu un fotoattēlu krātuve. Ziņojumu rakstīšanai un sūtīšanai varat izmantot datora tastatūru.
  2. Izmantojot tālruni, varat piekļūt fotoattēliem, kas uzņemti, izmantojot Android tālruni. Jūs varēsiet tos izmantot vai rediģēt savā datorā.

Ir vērts atzīmēt, ka lietotne Jūsu tālrunis apstrādā tikai teksta saturu, kas nozīmē, ka jūs nevarēsit redzēt jums nosūtītos GIF attēlus un fotoattēlus. Ja vēlaties skatīt saturu, kuru lietotne nevar parsēt, vienīgā iespēja ir apskatīt tos tālrunī. Turklāt lietotne neatbalsta bagātinātos sakaru pakalpojumus.

Kad esat nokļuvis lietotnes fotoattēlu komponentā, redzēsit, ka funkcijas ir vienkāršas. Tomēr, to lietojot, var rasties dažas kļūdas. Piemēram, jums var būt problēmas ar ierīču sinhronizāciju, pat ja tālrunis ir savienots, izmantojot Bluetooth un Wi-Fi.

Sadaļā Fotoattēli ir 25 ekrānuzņēmumi ar tālrunī uzņemtajiem attēliem. Ja vēlaties fotoattēlu saglabāt cietajā diskā, varat ar peles labo pogu noklikšķināt uz attēla un pēc tam saglabāt tā pilnas izšķirtspējas versiju lokāli. Veicot dubultklikšķi uz fotoattēla, tiks parādīta lietotne Fotoattēli, kas ļaus jums kopīgot, kārtot vai rediģēt attēlu.

Paturiet prātā, ka attēls tiek saglabāts tālrunī. Tātad, pirms jūs varat veikt jebkādas modifikācijas fotoattēlā, tā kopija ir jāsaglabā rezerves diskā vai lokāli. Ir arī vērts atzīmēt, ka nevarēsit izdzēst attēlus, izmantojot lietotni Tālrunis. Ja vēlaties to izdarīt, jums jāatver Windows 10 fotoattēlu lietotne. Tātad, sagaidiet, ka datorā strādāsit ar vairākiem programmas Photos fotoattēliem. Daži faili būs tikai lasāmi, kamēr jūs joprojām varat rediģēt dažus citus.

Kas ir tālākais jūsu tālrunim?

Ir skaidrs, ka jūsu tālruņa daudzos veidos joprojām trūkst. Tātad, jūs varat iedomāties labu alternatīvu lietotnei. Nu, daudzi lietotāji ir trakojuši par Dell Mobile Connect lietotni. Iepriekš tas bija ekskluzīvs tikai Dell datoriem. Tomēr tehnoloģiju uzņēmums ir padarījis lietotni pieejamu jebkuram Windows datoram.

Dell Mobile Connect var arī ļaut lietotājiem sūtīt īsziņas no sava datora. No otras puses, tas neļauj viņiem apskatīt fotoattēlus. Kas ir ievērojams par Dell Mobile Connect, tas ļauj lietotājiem izveidot attālo savienojumu ar savu tālruni. Lietotne atspoguļo tālruņa ekrānu, ļaujot cilvēkiem izmantot datoru, lai veiktu visu, ko viņi var darīt savā tālrunī.

Kad Microsoft palaida Surface Pro 6 / Surface Laptop 2, uzņēmums paziņoja, ka vēlas, lai jūsu tālrunim tiktu pievienota tāda pati funkcionalitāte. Tātad, mēs nākotnē varētu redzēt jūsu tālruni ar attālo spoguļošanu un tālruņa zvanu atbalstu.

Tikmēr, ja vēlaties izbaudīt sava tālruņa funkcijas pēc iespējas vairāk, iesakām veikt sistēmas apkopi. Lai pārliecinātos, ka dators ir labā stāvoklī, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Šis rīks veiks visaptverošu visas jūsu sistēmas pārbaudi. Tas atradīs nevēlamos failus, ātruma samazināšanas problēmas un visas citas problēmas, kas var izraisīt lietojumprogrammu vai sistēmas avārijas un kļūmes. Kad process ir pabeigts, jūs varat sagaidīt, ka jūsu dators būs ātrs un stabils visu jūsu uzdevumu veikšanai.

Kādas ir jūsu domas par lietotni Jūsu tālrunis?

Pievienojieties zemāk esošajai diskusijai!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found