Windows

Kā sistēmā Windows novērst VGA bez signāla problēmām?

Kā novērst VGA bez signāla problēmām: galīgs ceļvedis

Jūs visi vēlaties sākt šo svarīgo datoru darbu, līdz atrodat skaidru un drausmīgu displeju “VGA No Signal”. Ko tas nozīmē: jūsu VGA monitoram nav signāla.

Nav panikas laiks - tas, ko VGA bez signāla nozīmē, ka monitors ir ieslēgts, bet nav pievienots videokartei. Jūsu misija tagad ir nodrošināt savienojuma pareizu darbību.

Šeit ir izsmeļošs ceļvedis, kā ātri un viegli novērst VGA bez signāla problēmas:

1. iespēja: novērsiet aparatūras vai savienojuma problēmas

Aparatūras problēma varētu izraisīt VGA signāla problēmu, tāpēc jums jāpārliecinās, vai savienotājs ir pievienots pareizajam portam un nav pārāk viegli izvilkts.

Vispirms pārbaudiet VGA portu. Pārbaudiet, vai ostā nav bojājumu vai kaut kas traucē VGA signālam nokļūt. Pēc tam pārbaudiet, vai kabeļi darbojas pareizi; ja nepieciešams, nomainiet tos ar citu identisku signāla kabeli, piemēram, HDMI vai DVI, lai veiktu savstarpēju pārbaudi.

Mēģiniet vēl vairāk piespiest savienotāju, līdz jūtat, ka kontaktdakšas tapas vai smailie uzgaļi ir labi nofiksēti un nav saliekti. Turklāt, lai pārbaudītu, vai kontaktligzda darbojas normāli, pievienojiet kontaktligzdai citu elektroiekārtu.

2. variants: vai jūsu dators ir tikai miega režīms?

Pārbaudiet, vai jūsu dators ir pārslēdzies hibernācijas režīmā, miega režīmā vai enerģijas taupīšanas režīmā. Tādā veidā monitors nespēj uztvert signālu, pat ja tas ir ieslēgts.

Lai veiktu šo pārbaudi, nospiediet jebkuru tastatūras taustiņu (taustiņu Enter vai barošanas taustiņu), pagaidiet dažas sekundes un pārbaudiet, vai dators pamostas. Jūs varat arī pārvietot peli, lai to pamodinātu. Ja tas tā notiek, jūs esat veiksmīgi novērsis VGA signāla traucējumu.

3. iespēja: restartējiet ierīces

Dažreiz viss, kas nepieciešams datorsistēmai, ir neliels grūdiens ierīces restartēšanas un atkārtotas pievienošanas veidā. VGA signāls nav viens no daudziem tehniskiem jautājumiem, kurus var atrisināt ar šo ātro soli.

Šeit ir daži veicamie soļi:

  1. Izslēdziet datoru un monitoru. Atvienojiet to strāvas kabeļus.
  2. Pagaidiet dažas minūtes. Pēc tam atkārtoti pievienojiet VGA kabeli datoram un monitoram. Pievienojiet strāvas kabeli arī atpakaļ.
  3. Ieslēdziet datoru un monitoru un pārbaudiet, vai VGA savienojums darbojas pareizi.

4. iespēja: atjauniniet grafikas kartes draiveri

VGA signāla problēma var rasties arī novecojušas vai trūkstošas ​​grafikas kartes draivera dēļ, tāpēc ir nepieciešams to pastāvīgi atjaunināt. Ja atjaunināšanu pašlaik nevar izdarīt, izmēģiniet HDMI vai cita veida savienojumu.

Grafikas kartes draivera jaunāko versiju var lejupielādēt no ražotāja vietnes un instalēt datorā. Ja jums nav laika un atbilstošu prasmju to darīt, varat paļauties uz Auslogics Driver Updater - rīku, kas jūsu sistēmā meklē datorā esošos draiverus, kuriem nepieciešams atjauninājums. Tas tiek paveikts automātiski un ar vienu klikšķi, lai novērstu ierīču konfliktus un nodrošinātu vienmērīgu aparatūras darbību.

Noklikšķiniet uz Atjaunināt visu, lai atjauninātu visus draiverus.

Drošs, ātrs un intuitīvs Auslogics draivera atjauninātājs pārbaudīs, vai datorā nav iespējamu draivera problēmu. Tas sniedz pārskatu par novecojušiem vai trūkstošiem draiveriem, kurus tas ir atklājis, un ļauj tos ātri atjaunināt līdz jaunākajām ražotāja ieteiktām versijām.

Atjauniniet šos draiverus ar Auslogics draiveru atjauninātāju, veicot šādas darbības:

  1. Vienkārši lejupielādējiet un instalējiet Auslogics draivera atjauninātāju.
  2. Palaidiet to savā datorā un ļaujiet tam meklēt iespējamos problēmu draiverus.
  3. Izpildiet norādītās draivera atjaunināšanas darbības un instrukcijas.
  4. Restartējiet datoru, lai redzētu, vai VGA savienojums beidzot darbojas pareizi.

Veiciet iepriekš ieteiktās pārbaudes, kā novērst VGA bez signāla problēmas, un veiciet darbu īsā laikā. Veiksmi!

Vai vēlaties datorā atbloķēt bloķētu failu? Lai to izdarītu bez īpašām pūlēm, izmantojiet īpašu rīku.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found