Windows

Kā salabot Ctrl + Alt + Del secību, kas nedarbojas sistēmā Windows 10?

Izmantojot virknes Ctrl + Alt + Del, varat izsaukt daudzas funkcijas. Varat vienlaikus nospiest šos taustiņus, lai palaistu uzdevumu pārvaldnieku vai bloķētu datoru. No otras puses, šo īsinājumtaustiņu var izmantot arī, lai izrakstītos vai pārslēgtos uz citu lietotāju. Patiešām, secība Ctrl + Alt + Del ievērojami atvieglo noteiktus uzdevumus datorā.

Tomēr šī funkcija nedarbojas visu laiku. Ja atklājat, ka šī tastatūras kombinācija nedarbojas, neuztraucieties. Vairāki Windows lietotāji par to ir ziņojuši. Līdz ar to ir arī vairāki veidi, kā to novērst. Tātad, kāpēc kombinācija CTRL ALT DEL nedarbojas operētājsistēmā Windows 10? Šajā rakstā mēs atbildēsim uz šo jautājumu un apspriedīsim dažus risinājumus, kurus citi lietotāji bija zvērējuši. Iespējams, ka jums pat nebūs jāizmēģina visi risinājumi. Ejiet uz leju sarakstā, līdz atklājat jums piemērotāko metodi.

1. metode: pārbaudiet tastatūru

Iespējams, ka izmantojat bojātu tastatūru. Tāpēc nedarbojas secība Ctrl + Alt + Del. Ko jūs varat darīt, ir mēģināt izmantot jaunu tastatūru vai mēģināt savienot esošo jau ar citu datoru. Tas ļaus jums noteikt, vai problēmu rada tastatūra.

2. metode: atjauniniet tastatūras draiveri

Dažos gadījumos problēmu izraisa novecojis vai bojāts tastatūras draiveris. Lai atbrīvotos no problēmas, varat mēģināt atjaunināt draiverus. To var izdarīt manuāli vai automātiski. Tomēr mēs vienmēr iesakām izvēlēties pēdējo un izmantot tādu uzticamu rīku kā Auslogics Driver Updater. Manuāla draiveru atjaunināšana var būt sarežģīta un laikietilpīga. Jums vajadzētu apmeklēt ražotāja vietni un meklēt pareizos draiverus. Ja instalējat nepareizo versiju, tas var nodarīt datoram vairāk kaitējuma nekā labuma. Tātad, kāpēc riskēt, ja ir vieglāka un precīzāka iespēja?

Ar vienas pogas klikšķi jūs varat iespējot Auslogics draivera atjauninātāju, lai automātiski noteiktu jūsu sistēmu. Tas meklēs jaunākās ražotāja ieteiktās draiveru versijas. Turklāt šis rīks ir paredzēts, lai labotu visus datora problemātiskos draiverus, ne tikai to, kas varētu izraisīt tastatūras problēmu.

3. metode: tastatūras iestatījumu maiņa

Iespējams, ka secība Ctrl + Alt + Del notika, kad instalējāt programmatūru, kas automātiski modificēja noklusējuma tastatūras iestatījumus. Tas var parādīties arī pēc tam, kad esat pievienojis dažus pielāgotus īsinājumtaustiņus vai īsinājumtaustiņus. Tātad, lai atrisinātu problēmu, varat mēģināt atiestatīt tastatūras iestatījumus. Šīs darbības ir jāveic jums:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + I. Tam vajadzētu atvērt Windows iestatījumus.
 2. Atlasiet Laiks un valoda.
 3. Pievienojiet citu valodu, ja pašlaik izmantojat tikai vienu valodu. To var izdarīt, sadaļā Vēlamās valodas noklikšķinot uz opcijas Pievienot valodu. Pārliecinieties, ka neizvēlaties opciju “Iestatīt kā manu Windows displeja valodu”. No otras puses, ja jūs jau izmantojat vairākas valodas, varat izlaist šo darbību.
 4. Atlasiet savu primāro valodu. Tam vajadzētu būt pirmajam sarakstā. Noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas, pēc tam uz augšupvērstās bultiņas, lai atgrieztos saraksta augšdaļā.
 5. Pārbaudiet, vai secība Ctrl + Alt + Del tagad darbojas.

4. metode: SFC skenēšanas veikšana

Dažos gadījumos bojāti sistēmas faili izraisa problēmu Ctrl + Alt + Del. Lai noteiktu, vai tas ir problēmas cēlonis, varat palaist SFC (System File Checker) skenēšanu. Šis rīks atrod un labo bojātus Windows sistēmas failus. Šeit ir norādījumi par programmas palaišanu:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators. Ja parādās ziņojums, kurā tiek lūgta jūsu piekrišana, noklikšķiniet uz Jā. Tam vajadzētu ļaut palaist komandu uzvedni.
 4. Palaidiet zemāk esošās komandas. Pēc katras komandas nospiediet taustiņu Enter un gaidiet, kamēr process būs pabeigts.

Noraidīt / tiešsaistē / attīrīšanas attēls / ScanHealth

Noraidīt / tiešsaistē / attīrīšanas attēls / CheckHealth

Noraidīt / tiešsaistē / Cleanup-Image / RestoreHealth |

sfc / scannow

 1. Kad esat veiksmīgi izpildījis iepriekš minētās komandas, tagad varat aizvērt komandu uzvedni. Mēģiniet nospiest Ctrl + Alt + Del un pārbaudīt, vai problēma ir novērsta.

5. metode: reģistra modificēšana

Daži lietotāji ziņoja, ka trešo personu programmatūra automātiski veica dažas izmaiņas viņu reģistrā. Tātad, jūsu gadījumā tas, iespējams, mainīja noklusējuma vērtības. To var novērst, atgriežot vērtību pēc noklusējuma. Pirms turpināt, jums jāzina, ka reģistrs ir sensitīva datu bāze. Tas nozīmē, ka pat viena pieturzīmju kļūda var sabojāt datoru. Tātad, veiciet šīs darbības tikai tad, ja esat pilnīgi pārliecināts, ka varat izpildīt norādījumus līdz sīkākajām detaļām. Pretējā gadījumā jums vienkārši jālūdz profesionālim to izdarīt.

Tas nozīmē, ka šeit ir norādījumi par reģistra noklusējuma iestatījumu labošanu:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + R. Tam vajadzētu atvērt dialoglodziņu Palaist.
 2. Ierakstiet “regedit” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Pārejiet uz šo ceļu:

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System

 1. Ja šis ceļš nedod rezultātus, varat doties uz:

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Politikas un pēc tam izvēlieties Jauns.
 2. Izveidojiet jaunu atslēgu, sarakstā atlasot Atslēga. Iestatiet jaunās atslēgas nosaukumu uz “Sistēma”. Ja atslēga ar nosaukumu “Sistēma” jau pastāv, varat izlaist šo darbību.
 3. Pārejiet uz labo paneli un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz DisableTaskMgr. Tas ļaus jums apskatīt tā īpašības.
 4. Ja neredzat DisableTaskMgr, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Sistēma. Atlasiet Jauns un pēc tam noklikšķiniet uz DWORD (32 bitu) vērtība. Iestatiet šī jaunā DWORD ieraksta nosaukumu uz ‘DisableTaskMgr’. Veiciet dubultklikšķi uz tā, lai skatītu tā īpašības.
 5. Pārliecinieties, vai vērtības dati ir iestatīti uz 0 (nulle).
 6. Restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai tagad darbojas tastatūras saīsne Ctrl + Alt + Del.

6. metode: tīras sāknēšanas veikšana

Šajā brīdī jūs varētu domāt: "Kāpēc CTRL ALT DEL kombinācija nedarbojas operētājsistēmā Windows 10?" Nu, vēl nepadodies. Dažos gadījumos problēmu var izraisīt noteiktas starta programmas un pakalpojumi. Tātad, jūs varat to atrisināt, veicot tīru sāknēšanu. Šī ir problēmu novēršanas tehnika, kas ļauj manuāli atspējot startēšanas programmas un pakalpojumus, ļaujot identificēt problemātisko programmatūru. Kad esat pareizi noteicis, kas izraisa problēmu, varat to noņemt un panākt, lai virkne Ctrl + Alt + Del atkal darbotos. Lūk, kā jūs varat veikt tīru sāknēšanu:

 1. Nospiediet Windows taustiņu + R, lai atvērtu dialoglodziņu Palaist.
 2. Ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter. Tam vajadzētu atvērt Sistēmas konfigurācijas logu.
 3. Dodieties uz cilni Pakalpojumi un pēc tam pārliecinieties, vai nav atlasīta opcija “Paslēpt visus Microsoft pakalpojumus”.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Atspējot visus.
 5. Dodieties uz cilni Startup un pēc tam noklikšķiniet uz saites Atvērt uzdevumu pārvaldnieku.
 6. Noklikšķiniet uz katra starta vienuma, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atspējot.
 7. Atgriezieties logā Sistēmas konfigurācija un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 8. Atlasiet Restartēt.

Kad dators atkal ieslēdzas, mēģiniet nospiest Ctrl + Alt + Del un pārbaudīt, vai tas tagad darbojas pareizi. Ja tā ir, jums jāatkārto darbības, lai atvērtu logu Sistēmas konfigurācija. Iespējojiet pakalpojumus un lietojumprogrammas pa vienam. Katru reizi, kad aktivizējat vienumu, noteikti restartējiet datoru. Tas palīdzēs jums noteikt programmatūru, kas izraisa problēmu.

7. metode: Jaunāko atjauninājumu instalēšana

Ir arī iespējams, ka jums trūkst atjauninājumu, tādējādi novēršot Ctrl + Alt-Del secības pareizu darbību jūsu datorā. To var novērst, pārliecinoties, ka datorā ir instalēti visi jaunākie atjauninājumi. Varat manuāli pārbaudīt atjauninājumus, izpildot tālāk sniegtos norādījumus.

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + I. Tam vajadzētu atvērt lietotni Iestatījumi.
 2. Atlasiet Atjaunināt un drošība.
 3. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Meklēt atjauninājumus. Jūsu sistēma automātiski meklēs pieejamos atjauninājumus. Tas tos arī diskrēti lejupielādēs fonā.
 4. Kad esat lejupielādējis jaunākos atjauninājumus, varat pārbaudīt, vai īsinājumtaustiņi Ctrl + Alt + Del joprojām nedarbojas pareizi.

8. metode: Microsoft HPC pakotnes noņemšana

Daži lietotāji ziņoja, ka LogonUI.exe ir kaut kā saistīts ar problēmu Ctrl + Alt + Del. Šie lietotāji teica, ka problēmu, iespējams, izraisīja Microsoft HPC Pack. Tātad, lai atrisinātu problēmu, datorā ir jāinstalē Microsoft HPC Pack. Pārliecinieties, vai izmantojat atbilstošu atinstalētāju, lai atbrīvotos no visiem failiem, kas saistīti ar šo servisa pakotni. Kad esat to izdarījis, pārbaudiet, vai atkal varat pareizi izmantot secību Ctrl + Alt + Del.

Tātad, kuru no iepriekšminētajām metodēm izmantojāt, lai novērstu Ctrl + Alt + Del problēmu?

Dalieties ar to zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found