Windows

Ko darīt, ja Escape from Tarkov turpina avarēt operētājsistēmā Windows 10?

Kad esat intensīvā misijā tādās nopietnās spēlēs kā Escape from Tarkov, pēdējais izaicinājums, ar kuru vēlaties saskarties, ir reālās dzīves problēma, piemēram, nejaušas avārijas.

Ja programmā Escape from Tarkov rodas sarežģījumi, ir daži labojumi, kurus varat izmantot, lai atbrīvotos no problēmas. Šajā rakstā atradīsit darbības, kas palīdzēs jums piemērot šos labojumus.

Pārliecinieties, ka jūsu sistēmai ir specifikācijas, lai palaistu Escape from Tarkov

Ir vispārzināms, ka datori tiek ražoti atšķirīgi. Tas, ka jūsu sistēma var viegli spēlēt citas videospēles, nenozīmē, ka tai ir viss nepieciešamais, lai bez problēmām palaistu Escape from Tarkov. Pastāv iespēja, ka jūs saskaras ar avāriju, jo dators neatbilst vienai vai vairākām spēles vadīšanas prasībām.

Tātad, pirms sākat pielāgot savu sistēmu un iestatījumus spēlē, vispirms apstipriniet, ka jūsu dators satur pareizos resursus.

Tālāk jūs atradīsit spēles minimālās un ieteiktās sistēmas prasības. Mēs arī parādīsim, kā pārbaudīt, vai jūsu dators atbilst tiem.

Bēgšana no Tarkova minimālajām sistēmas prasībām

Operētājsistēma: Windows 7 (64 bitu); Windows 8 (64 bitu); Windows 10 (64 bitu)

Centrālais procesors: Intel Core 2 Duo vai Core i3 2,4 GHz; AMD Athlon, Phenom II 2,6 GHz

Sistēmas atmiņa: 8 GB RAM

GPU: saderīgs ar DX11 ar 1 GB VRAM

Skaņas karte: saderīga ar DirectX

Vieta diskā: vismaz 8 GB brīvas vietas atmiņā

Bēgšana no Tarkova ieteiktajām sistēmas prasībām

Operētājsistēma: Windows 7 (64 bitu); Windows 8 (64 bitu); Windows 10 (64 bitu)

Centrālais procesors: Intel Core i5, i7 3,2 GHz; AMD FX, Athlon 3,6 GHz

Sistēmas atmiņa: 12 GB RAM

GPU: saderīgs ar DX11 ar vismaz 2 GB lielu VRAM

Skaņas karte: saderīga ar DirectX

Vieta diskā: vismaz 8 GB brīvas vietas krātuvē

Datora specifikāciju pārbaude:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve atlasiet Iestatījumi, lai atvērtu programmu Iestatījumi. Varat arī vienlaikus pieskarties Windows un I taustiņiem, lai atvērtu lietotni.
 2. Pēc iestatījumu sākuma ekrāna atvēršanas noklikšķiniet uz ikonas Sistēma.
 3. Kad esat nonācis pie sistēmas saskarnes, pārslēdzieties uz kreiso rūti, ritiniet uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz Par.
 4. Tagad pārejiet uz galveno logu (cilni Par) un sadaļā Ierīces specifikācijas pārbaudiet sistēmas specifikācijas. Šeit jūs, cita starpā, redzēsiet sava procesora modeli, modeli un arhitektūru, kā arī RAM lielumu.
 5. Ja vēlaties pārbaudīt, cik daudz jums ir krātuves, veiciet dubultklikšķi uz šī datora uz darbvirsmas un dodieties uz sadaļu Ierīces un diski.
 6. Lai pārbaudītu displeja adaptera informāciju, rīkojieties šādi:
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un atlasiet Palaist.
 • Pēc Run atvēršanas tekstlodziņā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pogas Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
 • Kad parādās DirectX diagnostikas rīka logs, dodieties uz cilni Displejs un pārbaudiet grafikas kartes informāciju, piemēram, tās marku un modeli, kā arī draivera versiju.

Instalējiet spēles jaunāko atjauninājumu

Ja aizkavējat Escape instalēšanu no Tarkova jaunākā atjauninājuma, mēģiniet to izdarīt. Kopš spēles izlaišanas Battlestate Games ir izlaidusi vairākus atjauninājumus. Šie atjauninājumi ir vērsti uz veiktspējas uzlabošanu un vispārēju kļūdu un kļūmju novēršanu. Iespējams, atjauninājumā ir novērsts radušās avārijas problēmas cēlonis.

Ja spēles atjaunināšana problēmu neatrisina, pārejiet pie nākamā risinājuma.

Instalējiet Windows 10 multivides funkciju pakotni

Pēc 0.12.4 atjaunināšanas daži spēlētāji sāka ziņot, ka viņu spēles sāka pēkšņi avarēt. Šīs problēmas cēlonis nav zināms, taču spēle mēdz avarēt pēc tam, kad spēlētāji mēģina sākt reidu. Ja šī ir problēma, ar kuru jūs saskaraties, varat viegli no tās atbrīvoties, lejupielādējot un instalējot Windows 10 multivides funkciju pakotni.

Funkciju pakete galvenokārt ir paredzēta lietotājiem, kuru reģioni neļauj operētājsistēmai Windows 10 piegādāt ar iepriekš instalētu Media Feature Pack. Nav skaidrojuma, kāpēc tas novērš problēmu, un Battlestate Games varētu izlaist labojumu nākotnē. Pirms tam jūs varat lejupielādēt un instalēt funkciju pakotni vai vienkārši to iespējot vadības panelī, ja jūsu dators ir piegādāts ar šo funkciju.

Palaidiet Escape from Tarkov kā administratoru

Nejaušas avārijas, kuras jūs piedzīvojat, var rasties spēles atļauju trūkuma dēļ. Datorspēlēm ir nepieciešami visi pieejamie sistēmas resursi, jo tām nepieciešama intensīva grafikas apstrāde. Diemžēl viņi nevarēs piekļūt nepieciešamajiem resursiem, ja viņiem nebūs nepieciešamo atļauju.

Šajā gadījumā problēmu var atrisināt, palaižot spēli kā administratoram. Lai to izdarītu, jūsu lietotāja kontam ir jābūt administratora tiesībām:

 1. Atrodiet spēles darbvirsmas saīsni, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam noklikšķiniet uz Palaist kā administrators.
 2. Ja jums nav darbvirsmas saīsnes, atveriet File Explorer logu, dodieties uz spēles instalācijas mapi, pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā EXE faila un atlasiet Properties.
 3. Instalēšanas mapei jāatrodas mapē C: \ Program Files \ Escape_From_Tarkov.
 4. Pēc loga Rekvizīti atvēršanas dodieties uz cilni Saderība un atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram”.
 5. Noklikšķiniet uz pogas Labi, pēc tam pārbaudiet, vai nav avārijas problēmas.

Palaidiet Escape from Tarkov savā veltītajā grafiskajā kartē

Ja datorā ir divas videokartes, var rasties avārijas problēma, jo sistēma liek spēlei darboties uz integrētās kartes. Integrētās grafikas kartes nav paredzētas smagiem video procesiem, kas nāk ar tādām spēlēm kā Escape from Tarkov. Ja jūs šeit atrisināsit problēmu, jums būs jāpiespiež spēle darboties jūsu veltītajā GPU.

Ir dažādi veidi, kā spēli piespraust speciālajai kartei: varat izmantot lietotni Iestatījumi, NVIDIA vadības paneli un AMD Radeon iestatījumus.

Izmantojot NVIDIA vadības paneli:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz NVIDIA vadības panelis.
 2. Kad lietotne tiek parādīta, pārejiet uz kreiso rūti un zem 3D iestatījumu koka noklikšķiniet uz Pārvaldīt 3D iestatījumus.
 3. Pārejiet uz labo rūti, palieciet cilnē Vispārīgi un pēc tam nolaižamajā izvēlnē Vēlamais grafikas procesors noklikšķiniet uz “Augstas veiktspējas NVIDIA procesors”.
 4. Pēc tam dodieties uz cilni Programmas iestatījumi.
 5. Nolaižamajā izvēlnē “Izvēlieties pielāgojamo programmu” noklikšķiniet uz Escape from Tarkov. Ja izvēlnē nevarat atrast spēli, noklikšķiniet uz Pievienot, pēc tam dodieties uz Escape no Tarkov instalācijas mapes un veiciet dubultklikšķi uz tā izpildāmā faila.
 6. Tagad dodieties uz izvēlni “Atlasīt vēlamo grafikas procesoru šai programmai” un atlasiet “Augstas veiktspējas NVIDIA procesors”.
 7. Noklikšķiniet uz pogas Lietot, lai saglabātu izmaiņas, pēc tam pārbaudiet, vai nav avārijas.

AMD Radeon iestatījumu izmantošana:

 1. Izsauciet AMD Radeon iestatījumus, ar peles labo pogu noklikšķinot uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē atlasot AMD Radeon iestatījumi. Varat arī meklēt lietotni izvēlnē Sākt un palaist to.
 2. Kad tiek atvērti AMD Radeon iestatījumi, dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Sistēma.
 3. Kad tiek atvērta sistēmas saskarne, lietotnes augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Pārslēdzama grafika.
 4. Tiklīdz parādīsies pārslēdzamās grafikas saskarne, pēc noklusējuma jūs redzēsit Running Applications skatu. Ja bēgšana no Tarkova ir atvērta, tai vajadzētu būt redzamai. Noklikšķiniet uz bultiņas zem tā un atlasiet Augsta veiktspēja.
 5. Ja spēli neredzat, dodieties uz pārslēdzamās grafikas saskarnes augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz Darbojas lietojumprogrammas.
 6. Nākamajā lapā tajā pašā pozīcijā noklikšķiniet uz Instalētās profilētās lietojumprogrammas.
 7. Atrodiet Escape from Tarkov un nomainiet tā opciju Switchable Graphics uz High Performance.
 8. Ja spēle joprojām neparādās, vēlreiz dodieties uz augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot. Kad atvērsies dialoglodziņš Pārlūkot, atrodiet ceļu uz spēles instalācijas mapi un pievienojiet to.
 9. Tagad varat mainīt tā opciju uz Augsta veiktspēja.

Pieraksti to:

 • Enerģijas taupīšanas opcija nozīmē, ka spēle darbosies ar integrēto GPU.
 • Opcija “Pamatojoties uz enerģijas avotu” nozīmē, ka spēle darbosies ar integrēto GPU, kad dators taupīs enerģiju, un īpašo karti, kad klēpjdators ir pievienots strāvas avotam.

Lietotnes Iestatījumi izmantošana:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Displeja iestatījumi. Ja vēlaties ātrāk palaist iestatījumus, vienlaikus pieskarieties Windows un I taustiņiem.
 2. Kad tiek parādīta lietotnes Iestatījumi displeja saskarne, dodieties uz loga apakšdaļu un noklikšķiniet uz Grafikas iestatījumi.
 3. Kad parādās grafikas iestatījumu ekrāns, dodieties uz nolaižamo izvēlni sadaļā “Izvēlieties lietotni, lai iestatītu preferences” un atlasiet Klasiskā lietotne.
 4. Tagad noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot, pēc tam dodieties uz Escape from Tarkov instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz tā EXE faila.
 5. Kad parādās spēles ikona, noklikšķiniet uz tās un pēc tam uz Opcijas.
 6. Pēc tam uznirstošajā dialoglodziņā atlasiet Augsta veiktspēja un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Veiciet integritātes pārbaudi

Daži no spēles failiem var būt bojāti vai to nav. Iespējams, ka ļaunprātīgas programmatūras uzbrukums apdraudēja failus, jūsu pretvīrusu programma tos sabojāja vai pēkšņa sistēmas izslēgšana tos sabojāja. Lai atrisinātu problēmu, jums ir jāizmanto Battlestate Games palaidējs, lai veiktu integritātes pārbaudi.

Palaišanas programma ir tā, ka tā skenē spēles failus datorā un salīdzina tos ar to atjauninātajām versijām Battlestate serveros. Pēc tam programma automātiski aizstās trūkstošos vai kļūdainos failus. Šīs darbības parādīs, kā rīkoties:

 1. Atveriet izvēlni Sākt, atrodiet Battlestate Launcher un atveriet to. Ja jums ir palaidēja darbvirsmas saīsne, veiciet dubultklikšķi uz tā.
 2. Kad programma ir atvērta, dodieties uz loga augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz bultiņas blakus savam lietotājvārdam.
 3. Nolaižamajā konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Integritātes pārbaude.
 4. Ļaujiet palaišanas programmai pārbaudīt kļūdainus spēļu failus un tos automātiski aizstāt.
 5. Kad process ir pabeigts, restartējiet palaidēju un palaidiet spēli.

Atgrieziet grafikas kartes draiveri

Ja Escape from Tarkov sāka avarēt pēc grafikas kartes draivera atjaunināšanas, mēģiniet pārinstalēt iepriekšējo draiveri un pārbaudiet, vai tas atrisina problēmu. Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums veikt procesu:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt, lai izsauktu ātrās piekļuves izvēlni.
 2. Kad parādās izvēlne, noklikšķiniet uz Device Manager.
 3. Kad tiek parādīts ierīču pārvaldnieks, noklikšķiniet uz bultiņas blakus “Displeja adapteri”, lai atklātu grafisko adapteri.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz adaptera un noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 5. Kad esat redzējis dialoglodziņu Rekvizīti, pārslēdzieties uz cilni Draiveris.
 6. Tagad noklikšķiniet uz pogas Atgriezt draiveri.
 7. Pēc noklikšķināšanas uz Atgriezt draiveri tiks parādīts dialoglodziņš Draivera pakotnes atkopšana. Izvēlieties draivera atcelšanas iemeslu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Jā, lai turpinātu.
 8. Kad sistēma Windows atgriež grafikas adaptera draiveri, restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai nav avārijas.

Ja poga Atgriezt draiveri ir pelēka, tas nozīmē, ka iepriekšējās draivera programmatūras kopija nav pieejama. Tādā gadījumā darbība būs jāveic manuāli. Tas nozīmē, ka apmeklēsit grafikas kartes ražotāja vietni, lejupielādēsit draivera programmatūru, kas atrodas pirms jūsu pašreizējās versijas, un pēc tam to instalēsit. Displeja adaptera dialoglodziņa Rekvizīti cilnē Draiveris varat viegli pārbaudīt pašreizējo draivera versiju.

Pēc lejupielādes palaidiet draivera pakotni. Draiveri var arī instalēt, izmantojot ierīču pārvaldnieku. Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums:

 1. Atveriet ierīču pārvaldnieku un izvērsiet izvēlni Displeja adapteri.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz video adaptera un pēc tam noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
 3. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Atjaunināt draiveri, noklikšķiniet uz otrās opcijas: “Pārlūkot manu datoru, lai atrastu draivera programmatūru”.
 4. Tagad dodieties uz mapi, kurā esat ieguvis lejupielādēto draivera pakotni, un pēc tam ļaujiet Windows to instalēt.
 5. Kad instalēšanas process ir pabeigts, restartējiet sistēmu un palaidiet Escape from Tarkov, lai pārbaudītu avāriju.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Jums būs jāatjaunina grafikas kartes draiveris, ja iepriekšējās versijas instalēšana nav atrisinājusi problēmu. Kā izrādās, novecojušiem autovadītājiem neveicas ar tādām spēlēm kā Escape from Tarkov. Iespējams, ka arī iepriekš instalētais atjauninājums ir problemātisks vai nepareiza programmatūra. Mēs parādīsim dažādas metodes, kuras varat izmantot, lai pareizi atjauninātu draiveri.

Izmantojot Windows atjaunināšanas utilītu

Windows atjaunināšana ir rīks, kas instalē kritiskos atjauninājumus jūsu operētājsistēmai un galvenajām Microsoft lietojumprogrammām un pakalpojumiem. Šie programmatūras atjauninājumi ir no vīrusu definīcijām līdz ierīču draiveriem.

Katrs atjauninājums pirms tā izlaišanas iziet stingras pārbaudes fāzes. Tas nozīmē, ka, atjauninot draiveri, izmantojot Windows atjaunināšanu, tiek iegūta programmatūra, kas ir saderīga ar datoru. Vienīgais trūkums ir tāds, ka testēšanas process var aizkavēt atjauninātās draivera programmatūras izlaišanu.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā izmantot Windows atjaunināšanas utilītu:

 1. Vienlaicīgi nospiediet taustiņus Windows un I, lai atvērtu programmu Iestatījumi.
 2. Pēc iestatījumu atvēršanas dodieties uz lapas apakšdaļu un noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Pēc atjaunināšanas un drošības saskarnes atvēršanas sadaļā Windows atjaunināšana noklikšķiniet uz Pārbaudīt atjauninājumus.
 4. Tagad lietderība pārbaudīs atjauninājumus un sāks lejupielādēt tos, kas ir pieejami jūsu sistēmā.
 5. Kad utilīta lejupielādē atjauninājumus, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt.
 6. Tagad jūsu sistēma tiks restartēta, un Windows sāks lejupielādēt atjauninājumus.
 7. Pēc procesa pabeigšanas un sistēmas normālas palaišanas palaidiet spēli un pārbaudiet, vai tā atkal avarē.

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

Ierīču pārvaldnieks ir vēl viens iebūvēts rīks, kuru varat izmantot, lai atjauninātu GPU draiveri. Tas meklēs grafikas kartes draiveri internetā un to automātiski instalēs. Lai gan draiveri var lejupielādēt manuāli un instalēt, izmantojot ierīču pārvaldnieku, ieteicams ļaut ierīču pārvaldniekam automātiski atjaunināt draiveri.

Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Vienlaicīgi nospiediet Windows un X taustiņus, pēc tam noklikšķiniet uz Ierīču pārvaldnieks, tiklīdz ekrāna kreisajā malā parādās ātrās piekļuves izvēlne.
 2. Pēc ierīces pārvaldnieka atvēršanas dodieties uz izvēlni Displeja adapteri un izvērsiet to.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
 4. Kad tiek atvērts atjaunināšanas draivera logs, noklikšķiniet uz pirmās opcijas (automātiski meklēt atjauninātu draivera programmatūru).
 5. Ļaujiet Windows meklēt atjaunināto draiveri un to automātiski instalēt.
 6. Palaidiet spēli un pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

Automātiska draivera atjaunināšana

Ja Windows atjaunināšana un ierīču pārvaldnieks nevar paveikt darbu, varat izmantot īpašu programmu, kas var būt vēl labāka iespēja. Draiveru atjaunināšanas programmas ir izstrādātas, lai ikviens sistēmas ierīces draiveris būtu atjaunināts un bez problēmām. Tas nozīmē, ka, atjauninot grafikas kartes draiveri, labosiet citus problemātiskus ierīču draiverus.

Viena no labākajām programmām, kas pastāv, ir Auslogics Driver Updater. Šis rīks palīdzēs jums izvēlēties problemātiskus ierīču draiverus un atjaunot tos bez satraukuma. Tas lejupielādē un instalē tikai tos draiverus, kuri ir saņēmuši Windows Hardware Quality Labs parakstu. Turklāt atjaunināšanas laikā tas dublēs jūsu iepriekšējos draiverus, lai jūs varētu tos atgriezties nākotnē, kad tas ir nepieciešams.

Palieliniet peidžeru failu

Peidžeru fails ir datora virtuālā atmiņa. Tas ir Windows veids, kā paplašināt sistēmas atmiņu, kad tā tiek piepildīta. Dažreiz ar virtuālo atmiņu var nepietikt. Šādā gadījumā var tikt ietekmēta jūsu spēle. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā palielināt peidžeru failu:

 1. Atveriet meklēšanas funkciju, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas.
 2. Kad atvērsies meklēšanas lodziņš, ierakstiet “papildu sistēmas iestatījumi” (bez pēdiņām), pēc tam, kad parādās meklēšanas rezultāti, noklikšķiniet uz “Skatīt papildu sistēmas iestatījumus”.
 3. Pēc dialoglodziņa Sistēmas rekvizīti cilnes Papildu atvēršanas noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi sadaļā Veiktspēja.
 4. Pēc tam pārejiet uz cilni Papildu, tiklīdz tiks atvērts dialoglodziņš Veiktspējas opcijas.
 5. Virtuālajā atmiņā noklikšķiniet uz pogas Mainīt.
 6. Noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Automātiski pārvaldīt visu draiveru peidžeru faila lielumu”, noklikšķiniet uz pogas “Pielāgots lielums”, pēc tam palieliniet peidžera faila sākotnējo lielumu (megabaitos) un maksimālo (arī megabaitos).
 7. Kad esat pabeidzis, dialoglodziņos Veiktspējas opcijas un Sistēmas aizsardzība noklikšķiniet uz pogas Labi.

Neļaujiet pretvīrusu programmai bloķēt spēli

Antivīrusu programmas parasti palielina drošību un pārbauda, ​​vai nav draudu, kad instalējat jaunu lietojumprogrammu. Dažos gadījumos viņi bloķē programmas, kuras viņi uzskata par draudiem, it īpaši, ja viņi sāk patērēt daudz sistēmas resursu, tāpat kā spēles. Tas varētu būt nejaušo avāriju iemesls Escape from Tarkov. Mēģiniet spēli pievienot drošības programmas izņēmumu sarakstam un pārbaudiet, vai tas problēmu atrisina.

Spēles instalācijas mape būs jāpievieno kā izņēmums, izslēgšana vai atbrīvojums atkarībā no izmantotās antivīrusu programmas. Piemēram, ja izmantojat Bitdefender, jūs strādājat ar balto sarakstu. Ja nezināt, kā rīkoties, vienmēr varat meklēt ceļvedi savas lietotnes izstrādātāja vietnē.

Tomēr, ja izmantojat Windows vietējo antivīrusu programmu, tālāk norādītās darbības parādīs, kā apturēt rīka bloķēšanu jūsu spēlē:

 1. Atveriet meklēšanas funkciju, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas.
 2. Kad atvērsies meklēšanas lodziņš, ierakstiet “Vīruss un draudi” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz pirmā rezultāta.
 3. Pēc vīrusu un draudu aizsardzības saskarnes parādīšanās ritiniet uz leju līdz vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumiem un noklikšķiniet uz saites Pārvaldīt iestatījumus.
 4. Pēc vīrusu un aizsardzības iestatījumu saskarnes parādīšanās dodieties uz sadaļu Izslēgumi un noklikšķiniet uz saites “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
 5. Kad esat redzējis ekrānu Izslēgšana, noklikšķiniet uz “Pievienot izslēgšanu”, pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Mape.
 6. Pēc tam, kad parādās dialoglodziņš Atlasīt mapi, dodieties uz Escape from Tarkov instalācijas mapi, atlasiet to un pēc tam noklikšķiniet uz dialoglodziņa Atlasīt mapi.

Secinājums

Ja nekas nedarbojas, jūsu pēdējais līdzeklis ir pārinstalēt Escape from Tarkov. Tas nozīmē, ka mēs uzskatām, ka iepriekš minētās darbības palīdzēs jums atbrīvoties no nejaušām avārijām. Ja jums ir citi jautājumi vai vēlaties dalīties pieredzē un domās, izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found