Windows

Tagad Windows 10 paplātē būs restartēšanas ikona

Jaunajā Windows 10 versijā, kuras nosaukums ir 19H1, ir daudz kļūdu un problēmu, kuru izlaišana ir notikusi līdz 2019. gada aprīlim. Tātad vienīgie lietotāji, kuri varēja ieskatīties pievienotās funkcijas, ir tie, kas pievienojās programmai Insider. Viena no funkcijām, kas ir izveidojusi ieteikumu, ir ikona Restartēt paplātes paziņojumu apgabalā.

Emuāra ziņā, kurā paziņots par Windows Insider versiju 18290, Microsoft uzsvēra jauno ikonu:

"Sākot ar 19H1, kad jūsu ierīcei ir atjauninājums, kas prasa atsāknēšanu (ieskaitot jaunās versijas, kuras mēs izlaižam), paziņojumu apgabalā (sistēmas teknē) redzēsit Windows atjaunināšanas ikonu ar oranžu indikatoru, kas brīdina jūs restartēt ierīci.

Līdz šim viedokļi par šo jauno ikonu ir dalīti. Daži cilvēki domā, ka tā ir tikai nevajadzīga nekārtība viņu paplātē. No otras puses, citi domā, ka tas ir labāks un neuzkrītošāks veids, kā paziņot lietotājiem, ka viņiem ir jārestartē dators.

Jauna restartēšanas ikona operētājsistēmai Windows 10 19H1

Jūs varētu domāt: "Kā es varu atrast ikonu Restartēt Windows 10 atjauninājumiem?" Ir vērts atzīmēt, ka šī sistēmas ikona ikona datoros, kas reģistrēti programmā Insider, pēc noklusējuma ir atspējota. Tātad, ja vēlaties to iespējot un uzzināt, kā redzēt paziņojumu par Windows atjauninājumiem, jums jāievēro tālāk sniegtie norādījumi:

  1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + I, lai palaistu lietotni Iestatījumi.
  2. Atlasiet Atjaunināt un drošība.
  3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz Windows Update.
  4. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz Papildu opcijas.
  5. Pārslēdziet slēdzi “Rādīt paziņojumu, kad jūsu datoram ir nepieciešams restartēt, lai pabeigtu atjaunināšanu”.

Ar peles labo pogu noklikšķinot uz ikonas Restartēt, tiks rādītas šādas opcijas:

  • Restartēt tagad
  • Grafiks restartēts
  • Atveriet Windows atjaunināšanu
  • Pagaidām slēpt

Citas jaunās iespējas operētājsistēmai Windows 10 19H1

Microsoft ieviesīs arī citas interesantas funkcijas jaunajā Windows 10 versijā. Piemēram, paziņojumu apgabalā redzēsiet mikrofona ikonu. Jūs varēsiet uzzināt, kura lietotne izmanto mikrofonu. Jūsu pulkstenim būs arī poga ‘Sinhronizēt tūlīt’. Šī funkcija būs noderīga, ja dzīvojat apgabalā, kurā tiek izmantots vasaras laiks.

Skaidrs, ka Windows 10 19H1 ir daudz jaunu funkciju, kuras ir vērts gaidīt. Tomēr, tāpat kā jebkuram atjauninājumam vai programmai, jums jāievēro daži piesardzības pasākumi. Pārliecinieties, vai esat sagatavojis datoru, aizsargājot to no uzbrukumiem, ļaunprātīgām programmām, vīrusiem un draudiem. Mēs iesakām instalēt uzticamu un jaudīgu programmatūru, piemēram, Auslogics Anti-Malware. Šis rīks var noķert vienumus, kurus jūsu galvenais antivīruss var palaist garām. Kad atjauninājumi būs pieejami, varat būt mierīgs, zinot, ka jūsu dators ir drošībā.

Tātad, ko jūs domājat par jauno restartēšanas ikonu paziņojumu apgabalā?

Dalieties savās domās, pievienojoties zemāk esošajai diskusijai!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found