Windows

Kā novērst kļūdas kodu 800b0100 operētājsistēmā Windows 7?

Varbūt esat pārformatējis datoru un pašlaik instalējat sistēmu Windows 7. Ekrāns sasalst un tiek parādīts kļūdas ziņojums 800B0100. Daudzi lietotāji, kuri ir mēģinājuši atjaunināt savu operētājsistēmu, ir saskārušies ar to pašu problēmu. Tātad, jūs noteikti neesat viens, un ir vairākas metodes, kuras varat mēģināt novērst Windows 7 kļūdas kodu 800b0100.

Kas izraisa kļūdas kodu 800b0100

Kļūdas kodam 800b0100 ir daudz iemeslu. Šeit ir daži no biežākajiem vainīgajiem:

 • Bojāti vai nepilnīgi Windows 7 instalācijas faili
 • Nepareizas vai bojātas Windows reģistra atslēgas
 • Ļaunprātīga programmatūra vai vīruss, kas inficē noteiktus Windows 7 sistēmas failus

Ir svarīgi precīzi noteikt, kas izraisa kļūdas kodu 800b0100. Tādā veidā jūs varēsiet to efektīvi atrisināt un novērst tā atkārtošanos.

Šajā rakstā mēs parādīsim dažas no izplatītākajām Windows 7 kļūdas koda 800b0100 novēršanas metodēm. Ņemiet vērā, ka, veicot saturu, darbības kļūst sarežģītākas un laikietilpīgākas. Tāpēc iesakām tos uzmanīgi izlasīt. Ja neesat pārliecināts, mēs iesakām tā vietā pieņemt darbā profesionāli.

1) Reģistra ierakstu labošana

Manuāli labot Windows reģistra failus var būt sarežģīti. Ja tas tiek izdarīts nepareizi, tas var radīt vairāk ļaunuma nekā labuma jūsu operētājsistēmai. Pat nepareiza komata ievietošana var novērst datora pareizu sāknēšanu!

Kā tāds mēs iesakām izmantot tādu uzticamu rīku kā Auslogics Registry Cleaner, kas noteiks un novērsīs visas ar kļūdas kodu 800b0100 saistītās reģistra problēmas. Pirms katras skenēšanas programma automātiski izveidos dublējumu, ļaujot veikt izmaiņas tikai ar vienu klikšķi. Auslogics Registry Cleaner meklēs trūkstošās failu atsauces, nederīgus reģistra ierakstus un bojātas saites. Pēc problēmas novēršanas rīks tādējādi uzlabo datora veiktspēju un ātrumu.

 Auslogics Registry Cleaner novērsīs visus jūsu reģistra jautājumus

2) Sistēmas atjaunināšanas gatavības rīka izmantošana

Microsoft izstrādāja sistēmas atjaunināšanas gatavības rīku tikai ar Windows atjauninājumiem saistīto kļūdu labošanai. Kad jūsu datorā ir bojāti sistēmas faili, problēma var kavēt atjauninājumu noteikt, kura Windows versija pašlaik darbojas jūsu ierīcē. Šī ir arī viena no problēmām, kas var traucēt Windows 7 veiksmīgi pabeigt atjaunināšanu.

Pirms citu darbību uzskaitīšanas mēs iesakām izmantot sistēmas atjaunināšanas gatavības rīku. Šī programma skenēs jūsu sistēmu apmēram 15 minūtes. Neatceliet procesu, ja tas šķietami sasalst ar 60%. Esiet pacietīgs un gaidiet, kamēr tas pabeigs skenēšanu un remontu. Jūs varat apmeklēt Microsoft vietni un lejupielādēt šī rīka jaunāko versiju. Pārliecinieties, vai esat izvēlējies operētājsistēmai piemērotu.

3) Drošības programmatūras vai Windows ugunsmūra atspējošana

Ja sistēmas atjaunināšanas gatavības rīkam neizdodas novērst kļūdu, mēģiniet atspējot drošības programmatūru. Pastāv iespēja, ka tas neļauj Windows atjauninājumam piekļūt internetam. Ja jums nav trešās puses drošības programmatūras, varat mēģināt atspējot Windows ugunsmūri. Veiciet šādas darbības:

 1. Palaidiet datorā, izmantojot administratora profilu.
 2. Nospiediet Windows taustiņu + R.
 3. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “Control Panel” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 4. Kad vadības panelis ir atvērts, atlasiet Sistēma un drošība.
 5. Noklikšķiniet uz Windows ugunsmūris.
 6. Atlasiet Ieslēgt vai izslēgt Windows ugunsmūri.
 7. Jūs tiksiet novirzīts uz lapu Pielāgot iestatījumus. Noklikšķiniet uz opcijas, kā izslēgt Windows ugunsmūri gan privātajā, gan publiskajā tīklā.
 8. Noklikšķiniet uz Labi un atgriezieties pie tā, ko darījāt, pirms radās kļūda.

Mēģiniet atspējot Windows ugunsmūri, lai labotu kļūdas kodu 800b0100 sistēmā Windows 7

4) Draiveru atjaunināšana

Nesaderīgi vai bojāti draiveri var būt arī iemesls kļūdas kodam 800b0100. Par laimi, to atjaunināšana var efektīvi novērst problēmu. Varat apmeklēt ražotāja vietni un meklēt jaunākās draiveru versijas. Tomēr tas var būt laikietilpīgs un grūts. Jums manuāli jāatrod, jāielādē un jāatjaunina draiveri, kas var kairināt. Ja instalējat nesaderīgu versiju, jūs pat varat pasliktināt problēmu.

Vislabākais ir izmantot tādu uzticamu rīku kā Auslogics Driver Updater, kas var automatizēt procesu. Šī programma dara visu draiveru atjaunināšanu, ne tikai tos, kas izraisīja kļūdu 800b0100. Ar vienu klikšķi jūs varat atrisināt problēmu un optimizēt sava datora ātrumu un veiktspēju.

5) Palaist Windows sistēmas failu pārbaudītāju

Sistēmas failu pārbaudītājs ir rīks, kas skenē un labo bojātus Windows sistēmas failus. Tātad, izmantojot šo programmu, var novērst kļūdu 800b0100. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Noklikšķiniet uz Sākt.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “command” (bez pēdiņām).
 3. Tastatūrā nospiediet un turiet CTRL + Shift, pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 4. Tiks parādīts atļaujas dialoglodziņš.
 5. Atlasiet Jā. Tam vajadzētu izvilkt komandu uzvedni.
 6. Ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 7. Rīkam jāsāk skenēt problēmas, kas saistītas ar kļūdas kodu 800b0100 un citām sistēmas failu problēmām. Pagaidiet, līdz sistēmas failu pārbaudītājs pabeidz procesu.
 8. Izpildiet ekrānā redzamās komandas.

6) Nevajadzīgo failu tīrīšana

Laika gaitā jūsu ikdienas sērfošana internetā un datora lietošana var uzkrāt daudz nevēlamu failu. Tas var radīt failu konfliktus vai pārslogot cieto disku, izraisot tādas problēmas kā 800B0100 kļūda. Tāpēc būtu ieteicams palaist diska tīrīšanu. Šādi rīkojoties, jūs nodrošināsiet, ka jūsu dators darbojas ātri, tīri un bez kļūdām. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Noklikšķiniet uz Sākt.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “command” (bez pēdiņām).
 3. Tastatūrā nospiediet un turiet CTRL + Shift, pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 4. Tiks parādīts atļaujas dialoglodziņš.
 5. Atlasiet Jā. Tam vajadzētu izvilkt komandu uzvedni.
 6. Ierakstiet “cleanmgr” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 7. Diska tīrīšana sāks aprēķināt, cik daudz vietas varat atbrīvot izvēlētajā diskā.
 8. Atlasiet kategorijas, kuras vēlaties dzēst, pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

7) Wintrust.dll faila atkārtota reģistrēšana

Otra metode, kas veiksmīgi novērš kļūdas kodu 800b0100, ir Wintrust.dll faila pārreģistrēšana. Jūs varat viegli izpildīt tālāk norādītās darbības.

 1. Palaidiet datorā, izmantojot administratora profilu.
 2. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R.
 3. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 4. Kad parādās komandu uzvedne, ierakstiet “regsvr32 wintrust.dll” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 5. Pēc tam ierakstiet “net stop cryptsvc” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 6. Ierakstiet “ren% systemroot% \ system32 \ catroot2 oldcatroot2” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 7. Ierakstiet “net start cryptsvc” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 8. Kad esat izpildījis iepriekš minētās darbības, atgriezieties pie tā, ko darījāt pirms kļūdas rašanās.

Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu «Kļūdas kods 800b0100» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Vai esat izmēģinājis kādu no metodēm, kuras mēs pieminējām šajā rakstā?

Paziņojiet mums rezultātus, izmantojot tālāk sniegtos komentārus!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found