Windows

Kā apturēt iCloud operētājsistēmā Windows 10 pieprasīt paroli?

iCloud ir populārs mākoņu uzglabāšanas un skaitļošanas pakalpojums no Apple. Apple bija jāizstrādā Windows lietojumprogramma datoru lietotājiem, jo ​​viņi vēlas, lai pēc iespējas vairāk cilvēku izmantotu viņu mākoņpakalpojumu. ICloud lietojumprogramma nebūt nav perfekta un nav tik laba kā OS X līdziniece, taču tas ir sagaidāms. ICloud lietojumprogramma personālajam datoram lielākoties ir pienācīga.

Neskatoties uz to, lietotājiem dažreiz rodas problēmas ar lietotni iCloud. Šajā ceļvedī mēs esam iecerējuši izpētīt konkrētu problēmu, kurā iCloud lietojumprogramma turpina lūgt lietotājus ievadīt savas paroles (pat pēc secīgiem ierakstiem).

Kāpēc iCloud Windows 10 vienmēr pieprasa paroli?

Mēs uzskatām, ka iCloud nepārtrauktās paroles prasības ir saistītas ar kļūdām vai pretrunām iCloud lietojumprogrammā Windows. Ja problēmai nav nekāda sakara ar pārkāpumiem programmas kodā, tā, iespējams, ir saistīta ar iCloud serveru pārslodzi. Vai pat jūsu interneta savienojuma iestatīšana var būt atbildīga.

Lielākā daļa lietotāju pierakstās, ievadot akreditācijas datus, 10-15 minūtes paliek reģistrējušies, un pēc tam viņi saņem uzvedni, lūdzot atkārtoti ievadīt savu kontu paroli. Šis problemātiskais notikums ir diezgan nomākts un kaitinošs.

Tagad mēs turpināsim parādīt, kā panākt, lai iCloud pārtrauc pieprasīt paroli Windows datorā. Te nu mēs esam.

Kā apturēt iCloud operētājsistēmā Windows paroles atkārtotu pieprasīšanu

Iespējams, jums būs jāmēģina iegūt iCloud, lai jūs vairs neuztraucat ar paroles ievadīšanas uzvednēm. Mēs iesakām izskatīt risinājumus tādā secībā, kādā mēs tos aprakstījām zemāk.

 1. Veiciet dažus pētījumus, lai pārbaudītu, vai iCloud nedarbojas:

Pirms mēs iepazīstinām jūs ar sarežģītām procedūrām, lai atrisinātu iCloud paroles pieprasīšanas problēmu, mēs vēlamies, lai jūs veiktu dažus pētījumus internetā, lai uzzinātu, vai iCloud nedarbojas. Iespējams, Apple mākoņa pakalpojuma serveris ir pārslogots, kas nozīmē, ka iCloud lietojumprogramma jūsu datorā darbojas nepareizi, jo tās saite ar serveri pastāvīgi tiek pārtraukta.

Dari šo:

 • Atveriet vēlamo tīmekļa pārlūkprogrammas lietotni. Pārlūka lietojumprogrammu var atvērt, noklikšķinot uz tās ikonas uzdevumjoslā vai veicot dubultklikšķi uz tās saīsnes uz darbvirsmas.
 • Tips Apple sistēmas statuss URL lodziņā vai adreses laukā loga augšdaļā.
 • Nospiediet ierīces pogas taustiņu Enter, lai palaistu meklēšanas uzdevumu Google tīklā, kā vaicājumu izmantojot šos atslēgvārdus.
 • Kad parādās Google rezultātu lapa, jums jānoklikšķina uz pirmā ieraksta, kas parasti ir Atbalsts - sistēmas statuss - Apple.

Tagad jūs tiksiet novirzīts uz attiecīgo Apple vietnes lapu.

 • Pārlūkojiet norādītās lietojumprogrammas un pakalpojumus. Pārbaudiet iCloud ierakstu statusus.

Ja visām iCloud atkarībām ir zaļš punkts, tad ar iCloud, iespējams, viss ir kārtībā.

Jūs varat iet soli tālāk un pārbaudīt vietnes, kurās tiek ziņots par lietojumprogrammu un pakalpojumu dīkstāvēm, lai redzētu, vai citiem lietotājiem ir tāda pati problēma kā jums. Ja neatrodat neko tādu, kas liecinātu par to, ka tā pati problēma izpaužas citu cilvēku datoros, jums šis notikums ir jāuztver kā apstiprinājums tam, ka jūsu gadījumā problēma ir negaidīta, kas nozīmē, ka jums būs jādara zināms darbs, lai viss būtu kārtībā.

No otras puses, ja atrodat citus cilvēkus ar vienu un to pašu problēmu, pastāv lielas izredzes, ka problēma nav jūsu galā (bet drīzāk no Apple puses). Tomēr šādā gadījumā, tā kā problēma nav pietiekami izplatīta, lai pievērstu Apple uzmanību, varat sazināties ar Apple atbalsta dienestu, lai viņiem izskaidrotu lietas. Viņi, iespējams, varēs jums kaut kādā veidā palīdzēt.

 1. Izrakstieties un pēc tam pierakstieties vēlreiz:

Jūs, iespējams, varēsit veikt izmaiņas konta iCloud iestatījumos, lai novērstu mākoņa pakalpojuma atkārtotu pieprasīšanu pēc jūsu paroles, izrakstoties no konta un pēc tam atkal pierakstoties. Daudziem lietotājiem izdevās problēmu atrisināt, veicot šo uzdevumu.

Šīs instrukcijas attiecas uz visu:

 • Pirmkārt, datorā ir jāatver iCloud lietojumprogramma un jādodas uz sava profila vai konta iestatījumiem.
 • Noklikšķiniet uz opcijas Izrakstīties. Pagaidiet, līdz iCloud tevi izrakstīs.
 • Tagad jums ir jāaizver iCloud lietojumprogramma un jāpārtrauc citas aktīvās programmas.
 • Restartējiet datoru.
 • Kad sistēma ir izveidota, jums jāpalaiž lietotne iCloud un pēc tam jāpierakstās, izmantojot savus akreditācijas datus.
 • Tagad jums jāpaliek ap iCloud lietojumprogrammai tik ilgi, cik vien iespējams, lai redzētu, vai paroles uzvedne parādās tāpat kā iepriekš.

Ja paroles pieprasījumi joprojām pastāv, iesakām izrakstīties no iCloud visās platformās, it īpaši mobilajā tālrunī (iPhone), restartēt iesaistītās ierīces un pēc tam atkal pierakstīties iCloud. Pēc visaptverošām izrakstīšanās un pierakstīšanās darbībām, visticamāk, viss uzlabosies.

 1. Palaidiet iCloud kā administratoru:

Šeit mēs pieņemam, ka iCloud problēmas ar atkārtotiem pierakstīšanās pieprasījumiem ir saistītas ar tā lietojumprogrammu, kurai trūkst noteiktu atļauju vai tiesību veikt dažus uzdevumus. Tāpēc jums būs labi palaist iCloud lietojumprogrammu kā administratoru, lai uzlabotu programmas rezultātus.

Sistēmā Windows, palaižot lietojumprogrammu kā administrators, jūsu sistēma saņem konkrētus norādījumus, kā nodrošināt lietojumprogrammu ar augstākā līmeņa privilēģijām. Pēc tam lietojumprogramma bez ierobežojumiem, pārtraukumiem vai traucējumiem varēs darīt visu, ko vēlas. Pēc tam, kad tā lietojumprogramma iegūs vairāk enerģijas, lai veiktu savu darbu, iCloud var pārtraukt pieprasīt paroli.

Šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai palaistu iCloud kā administratoru:

 • Pirmkārt, jums ir jāaizver iCloud lietojumprogramma un jāpārbauda, ​​vai nedarbojas neviens tās procesa gadījums.

Jums ir jāapstiprina lietas Task Manager lietojumprogrammā. Turpiniet rīkoties šādi:

 • Atveriet lietotni Uzdevumu pārvaldnieks. Šeit darbojas bizness ar īsinājumtaustiņu Ctrl + Shift + Escape.
 • Kad parādīsies logs Uzdevumu pārvaldnieks, cilnē Procesi ir jāpārskaita saraksti.
 • Pārbaudiet ierakstus cilnē Fona procesi, lai noskaidrotu, vai ar iCloud saistītie komponenti joprojām ir aktīvi.
 • Ja atrodat iCloud elementu, jums tas ir jānoklikšķina, lai tas tiktu izcelts, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Beigt uzdevumu (ap uzdevumu pārvaldnieka apakšējo labo zonu).

Windows tagad strādās, lai izbeigtu iCloud elementa procedūras.

 • Iespējams, vēlēsities atgriezties sarakstā Fona procesi. Ja atrodat kādu citu iCloud elementu, jums ir jāveic tas pats uzdevums, lai to noliktu.
 • Šajā brīdī, pieņemot, ka esat pabeidzis visu iCloud komponentu pārtraukšanu, jums jāaizver logs Uzdevumu pārvaldnieks.
 • Atgriezieties savā darbvirsmā.
 • Atrodiet iCloud saīsni un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.
 • Parādīto opciju sarakstā jums jāizvēlas Palaist kā administrators.
 • Pēc iCloud loga parādīšanās jums jāgaida un jāievēro lietas, lai redzētu, vai iCloud, kas vienmēr prasa paroles problēmu, ir atrisināts pilnībā.

Ja iCloud palaišana kā administrators ir izdarījusi pietiekami daudz, lai apturētu mākoņa lietojumprogrammas parādīšanu satraucošos paroles ievadīšanas pieprasījumos, jums būs labi konfigurēt datoru, lai iCloud vienmēr darbotos kā administrators. Pastāvīgās izmaiņas varētu būt nedaudz riskantas, jo tās paredz, ka tuvākajā nākotnē jāpiešķir pilnas privilēģijas trešās puses lietojumprogrammai (izskatās, ka tas būs ilgs laiks).

Ja vēlaties padarīt konfigurāciju pastāvīgu (lai jūsu dators vienmēr iCloud lietotu kā administratoru), jums jāveic šīs darbības:

 • Atrodiet iCloud saīsni, izpildāmo failu vai palaidēju un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.
 • No parādītajām opcijām jums jāizvēlas Rekvizīti.

Tagad tiks parādīts iCloud saīsnes, palaidēja vai izpildāmā faila logs Properties.

 • Noklikšķiniet uz cilnes Saderība (lai dotos tur).
 • Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas Palaidiet šo programmu kā administratoru lai atlasītu šo opciju.
 • Noklikšķiniet uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu jauno iCloud lietojumprogrammas palaišanas konfigurāciju.
 1. Pārbaudiet programmatūras konfliktus; atinstalēt problēmas izraisošās lietojumprogrammas:

Ir zināmas dažas lietotnes, kas traucē vai traucē iCloud lietojumprogrammas veiktās darbības sistēmā Windows. Outlook lietotne ir viena no šādām lietojumprogrammām. Ja izmantojat Outlook klientu savā datorā, iespējams, nāksies no tā atbrīvoties, lai iCloud neprasītu paroli.

Ja nevarat iztikt bez Outlook lietojumprogrammas, jāveic izmaiņas gan Outlook, gan iCloud konfigurācijās, lai novērstu to konfliktu savā starpā. Dažiem lietotājiem bija jāatspējo iCloud sinhronizācijas opcija, lai apturētu iCloud pastāvīgās paroles prasības. Iespējams, ka jūs savā gadījumā varēsiet atrisināt problēmu tādā pašā veidā. Ja viss noritēs labi, jums nebūs jāinstalē programma Outlook.

Izmēģiniet šo:

 • Pirmkārt, jums ir jāatver iCloud un jāpierakstās, izmantojot savus akreditācijas datus.

Pēc tam, kad esat iekļuvis iCloud, izmantojot savu kontu, nākamais uzdevums ir jāveic ātri (vai pietiekami ātri, pirms iCloud atkal prasa ievadīt akreditācijas datus).

 • Atveriet sava konta iestatījumu ekrānu vai profila konfigurācijas izvēlni.
 • Lai noņemtu šo vienumu izvēles rūtiņu, noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas Pasts, Kontakti, Kalendāri un Uzdevumi.
 • Noklikšķiniet uz pogas Lietot.
 • Saglabājiet izmaiņas, aizveriet iCloud lietojumprogrammu un pēc tam restartējiet datoru.
 • Mēģiniet pierakstīties iCloud, izmantojot savus akreditācijas datus, un palieciet tur tik ilgi, cik vien iespējams, lai redzētu, vai atkal parādās paroles pieprasīšanas uzvedne (tāpat kā iepriekš).

Ja iepriekšējā darbībā (iepriekš) veiktās iCloud konfigurācijas izmaiņas nav izdarījušas pietiekami daudz, lai apturētu iCloud traucēšanu, lūdzot ievadīt paroli, jums jāatspējo iCloud papildinājums Outlook lietojumprogrammā. Iespējams, kad saites starp Outlook lietotni un iCloud lietojumprogrammu tiek pārtrauktas, iCloud uzvedība mainīsies uz labo pusi.

Izmēģiniet šo:

 • Pirmkārt, jums ir jāatver programma Outlook, noklikšķinot uz Outlook ikonas (kas, iespējams, atrodas jūsu uzdevumjoslā) vai veicot dubultklikšķi uz Outlook saīsnes (kas, iespējams, atrodas jūsu darbvirsmā).
 • Kad parādās Outlook logs, jums jānoklikšķina uz File (opcija, kas atrodas ap loga augšējo kreiso stūri).
 • Pieņemot, ka tagad esat izvēlnes Fails ekrānā, jums jāaplūko loga apakšējā kreisajā stūrī un pēc tam noklikšķiniet uz Opcijas.

Tagad tiks parādīts programmas Outlook logs.

 • Apskatiet sarakstu kreisajā pusē. Noklikšķiniet uz Papildinājumi.
 • Tagad jums jāaplūko rūts labajā pusē, lai pārbaudītu, vai iCloud Outlook pievienojumprogramma pastāv vai nav (sadaļā Aktīvie lietojumprogrammu pievienojumprogrammas).
 • Ja atrodat iCloud Outlook pievienojumprogrammu, jums jāizvēlas COM pievienojumprogrammas priekš Pārvaldīt (parametrs loga apakšā).
 • Noklikšķiniet uz Go.

Tagad parādīsies COM pievienojumprogrammu logs.

 • Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas iCloud Outlook pievienojumprogrammai, lai noņemtu šī parametra izvēli.
 • Noklikšķiniet uz pogas Labi.
 • Tagad jums ir jāatstāj izvēlne Opcijas un pēc tam jāaizver programma Outlook.
 • Restartējiet datoru.
 • Aktivizējiet iCloud lietojumprogrammu un pēc tam veiciet nepieciešamos testus, lai apstiprinātu, ka iCloud vairs neprasa paroli.

Ja turpinās tā pati iCloud paroles problēma, jums ir jāveic tās pašas iepriekš minētās darbības, lai nokļūtu COM pievienojumprogrammu logā, kur ir norādīts iCloud Outlook pievienojumprogramma, un pēc tam izmantojiet iespēju to noņemt. Jums būs jāsaglabā izmaiņas, ko veicāt Outlook pievienojumprogrammas iestatījumos (ja šī darbība atbilst) un pēc tam restartējiet datoru. Jā, arī šeit jums joprojām ir jāpalaiž iCloud, jāpierakstās mākoņa pakalpojumā, izmantojot savus akreditācijas datus, un pēc tam pagaidiet vai novērojiet situāciju, lai redzētu, vai lietas ir mainījušās uz labo pusi.

Ja jūs neizmantojat Outlook lietojumprogrammu, jums būs labi veikt dažus pētījumus, lai identificētu programmas, kas nonāk konfliktā ar iCloud.

Jebkurā gadījumā, kad esat identificējis problēmu izraisošo lietojumprogrammu, tā ir jānoņem, izmantojot kādu no standarta atinstalēšanas procedūrām. Atinstalēšanas uzdevumu varat sākt no Iestatījumi ekrāna Lietotnes vai Vadības paneļa ekrāns Programmas un līdzekļi, taču (lai iegūtu labākos rezultātus), ieteicams to izdarīt, izmantojot pēdējo. Lai atinstalētu lietojumprogrammu, jums jāievēro šīs darbības:

 • Aktivizējiet programmu Run, izmantojot Windows pogu + R burta īsinājumtaustiņu.
 • Kad parādīsies mazais Run logs vai dialoglodziņš, jums ir jāraksta cpl tur esošajā tekstlodziņā.
 • Lai piespiestu Windows palaist kodu, jums ir jānospiež tastatūras poga Enter (vai arī varat noklikšķināt uz pogas Labi logā Palaist, lai iegūtu tādu pašu rezultātu).

Jūs nonāksit Atinstalējiet programmu vadības paneļa ekrānā.

 • Pārlūkojiet lietotņu sarakstu, atrodiet problēmu izraisošo lietojumprogrammu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās, lai redzētu pieejamo izvēlņu sarakstu.
 • Atlasiet Atinstalēt.

Jūsu dators tagad parādīs atinstalētāja vai atinstalēšanas vedņa logu problēmu izraisošajai lietojumprogrammai.

 • Noklikšķiniet uz pogas Tālāk vai Atinstalēt (atkarībā no tā, kas ir piemērojams).
 • Norādiet atbilstošos parametrus un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai atinstalētu nevēlamo lietotni.
 • Kad visi atinstalēšanas procesi ir pabeigti, jums ir jārestartē dators.
 • Atveriet iCloud (kā parasti). Izmantojiet lietojumprogrammu tik ilgi, cik vien iespējams, lai redzētu, vai nepārtrauktas paroles prasības joprojām jūs traucē.
 1. Palaidiet iCloud saderības režīmā citai Windows versijai:

Šeit mēs pieņemam, ka iCloud kods nav pietiekami optimizēts Windows (10) OS, kas darbojas jūsu datorā. Tas varētu izskaidrot pārkāpumus vai neatbilstības, kas izraisa paroles uzvedni, pat ja pieprasījumam nav jēgas. Ja mūsu pieņēmums atbilst patiesībai, tad, lai atrisinātu problēmu, jums ir jānodrošina iCloud optimizētāka (vai stabilāka) Windows platforma, kurā tā darbojas.

Palaižot lietotni saderības režīmā noteiktai Windows versijai vai iterācijai, jūsu dators saņem īpašus norādījumus, kā izpildīt lietojumprogrammas darbības vidē, kas līdzīga izvēlētajai Windows versijai. Windows atdarina atlasīto OS atkārtojumu vai mēģina atdarināt tā darbību, lai lietojumprogramma uzskatītu, ka tā darbojas šajā operētājsistēmas vidē.

Lielākā daļa lietotāju, kuriem izdevās atrisināt iCloud, lūdzot paroles problēmu, izmantojot saderības režīmu, konfigurēja savus datorus, lai palaistu iCloud saderības režīmā operētājsistēmai Windows 7. Tāpēc jums ir jāizmanto šī Windows versija (it īpaši), lai redzētu, kas iegūtos rezultātus. Ja ar to viss neizdodas, jums būs jāizmēģina citas Windows versijas vai atkārtojumi.

Ja izmantojat iCloud lietojumprogrammu, kas lejupielādēta no Microsoft veikala, piedāvātā procedūra uz jums neattiecas. Vecāku Windows versiju saderības režīmā nevar palaist lietojumprogrammas, kas iegūtas no veikala. Ja jums šeit jāizmanto labojums, vispirms ir jāinstalē iCloud lietotne, kas iegūta no Microsoft Store, restartējiet datoru, aktivizējiet tīmekļa pārlūkprogrammu, dodieties uz Apple vietnes iCloud lejupielādes lapu un pēc tam lejupielādējiet un instalējiet darbvirsmu iCloud lietojumprogramma (mantotā programma).

Jebkurā gadījumā šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai palaistu iCloud saderības režīmā citai Windows versijai:

 • Pirmkārt, jums jāiet uz Windows izvēlni Sākt (darbvirsmas ekrānā nospiežot Windows pogu vai noklikšķinot uz Windows ikonas).
 • Meklēt iCloud tekstlodziņā (tas parādās brīdī, kad sākat rakstīt).
 • Kad iCloud (App) parādās kā galvenais atgriezto rezultātu saraksta ieraksts, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.
 • Atlasiet Atvērt faila atrašanās vietu.

Tagad File Explorer logā jūs tiksiet novirzīts uz iCloud instalācijas mapi (kurā atrodas tā faili vai ieraksti). Galvenais iCloud izpildāmā fails tiks izcelts (kopš tā laika jūs nonācāt vietā).

 • Tagad, lai redzētu pieejamās izvēlnes opcijas, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz iezīmētā iCloud izpildāmā faila.
 • Atlasiet Rekvizīti.

Tagad tiks parādīts izvēlētā iCloud izpildāmā faila rekvizīti.

 • Noklikšķiniet uz cilnes Saderība, lai dotos uz turieni.
 • Noklikšķiniet uz lodziņa Palaist šo programmu saderības režīmā. Jā, jums vispirms ir jāizvēlas šis parametrs.
 • Noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes zem attiecīgā parametra, lai redzētu pieejamās opcijas (dažādas Windows versijas un būvējumus).
 • Atlasiet Windows 7.
 • Tagad jums jānoklikšķina uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu iCloud jauno palaišanas konfigurāciju.
 • Tagad jums jāatgriežas Windows sākuma ekrānā, meklējiet iCloudun pēc tam noklikšķiniet uz iCloud ieraksta, lai atvērtu lietojumprogrammu.
 • Pierakstieties, izmantojot savus akreditācijas datus (ja nepieciešams) un pēc tam pagaidiet, lai redzētu, kas notiks šoreiz.

Ja paroles pieprasījuma problēma joprojām pastāv, jums ir jāveic šīs pašas darbības, lai nokļūtu logā Rekvizīti, kur jums jāizvēlas Windows versija, šoreiz izvēlieties citu loga atkārtojumu (piemēram, varat izvēlēties Windows 8), saglabājiet izmaiņas (noklikšķinot uz pogām Lietot un Labi) un pēc tam palaidiet iCloud, lai vēlreiz pārbaudītu lietas. Jūs varat atkārtot vienu un to pašu uzdevumu, izmēģinot pēc iespējas vairāk Windows versiju vai atkārtojumu, līdz paklupat pie tā, kas jums der.

 1. Izmantojiet komandu uzvedni, lai novērstu ligzdas kļūdu:

Šeit mēs pieņemam, ka jūsu cīņa ar iCloud paroles prasībām ir saistīta ar to, ka jūsu interneta savienojuma iestatīšana ir pārtraukta. Iespējams, ka jūsu dators netika galā ar kontaktligzdas kļūdu, tāpēc jums viss ir jāpadara savs. Lai novērstu kļūdu, vienkārši jāizpilda noteikta komanda paaugstinātā komandu uzvednes logā.

Dari šo:

 • Nospiediet (un turiet nospiestu) Windows pogu ierīces tastatūrā un pēc tam pieskarieties X burta pogai.
 • Kad parādās lietotnes un opcijas, kas veido izvēlni Enerģijas lietotājs, jums ir jānoklikšķina uz Komandu uzvedne (Administrēšana), lai atvērtu šo programmu.
 • Tagad jums jānoklikšķina uz pogas Jā - ja parādās uzvedne Lietotāja konta kontrole.
 • Pieņemot, ka tagad esat komandrindas logā, šī komanda ir jāievada laukā:

netsh winsock reset

 • Nospiediet datora tastatūras pogu Enter.

Tagad Windows veiks winsock atiestatīšanas uzdevumu, lai piespiestu veikt izmaiņas jūsu interneta iestatījumos. Tas būs viss.

 • Aizveriet programmu Command Prompt un pēc tam restartējiet datoru.
 • Atveriet iCloud un pēc tam palaidiet attiecīgo testu, lai apstiprinātu, ka atkārtota paroles pieprasījuma problēma ir atrisināta.

PADOMS:

Ja vēlaties uzlabot sava datora aizsardzības iestatījumus pret draudiem, iespējams, vēlēsities iegūt Auslogics Anti-Malware.Izmantojot šo programmu, jūs saņemat augstākā līmeņa aizsardzības slāņus, jaunas skenēšanas funkcijas un citas funkcijas (vai papildinājumus), kurām būs svarīga loma, novēršot ļaunprātīgus priekšmetus no datora. Vienmēr jūsu dators būs labāk aizsargāts nekā iepriekš - un tas jums ir lielisks rezultāts.

Citas lietas, kuras varat mēģināt novērst iCloud, vienmēr pieprasot paroles problēmu Windows 10 datorā

Ja jums vēl jāatrod veids, kā apturēt iCloud atkārtotu paroles uzvedņu parādīšanu, jums ir jāizmēģina risinājumi un risinājumi mūsu galīgajā darāmo lietu sarakstā.

 1. Izrakstieties no iCloud un pēc tam atkal pierakstieties (visur):

Šeit mēs iesakām izrakstīties no sava iCloud konta visās platformās (iPhone, iPad, Mac, PC un citās), lai nodrošinātu, ka jūsu iCloud konts pārtrauc visas aktīvās saites ar Apple serveriem. Tagad jums jāturpina, pierakstoties savā iCloud kontā personālajā datorā (platformā, kurā jūs cīnāties ar paroles pieprasīšanas problēmu) un kādu laiku jāgaida, lai redzētu, vai darbība stabilizējas. Ja viss izrādās kārtībā, varat pierakstīties savā kontā iCloud citās platformās.

 1. Mainiet konta paroli:

Dažiem lietotājiem izdevās atrisināt iCloud, vienmēr pieprasot paroles problēmu, vienkārši nomainot savas paroles (un ļaujot Apple pierakstīties no kontiem visur, izņemot ierīci, kurā tika veikts paroles maiņas pieprasījums). Mēs iesakām nomainīt paroli Apple ierīcē (vēlams iPhone) un turpināt tur strādāt. Pēc tam jums būs jāpierakstās iCloud datorā, izmantojot jauno paroli.

 1. Veiciet tīru sāknēšanu; palaidiet Windows drošajā režīmā: pārbaudiet lietas izolētajās OS vidēs vai platformās.
 1. Izmēģiniet citu Apple ID vai kontu.
 1. Izmēģiniet Windows vecās iCloud versijas.
 1. Izmantojiet iCloud savā tīmekļa pārlūkprogrammā (un pārtrauciet lietotnes lietošanu).
 1. Pārtrauciet lietot iCloud; Izmēģiniet cita uzņēmuma mākoņpakalpojumu (piemēram, Google disks).
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found