Windows

Kā novērst problēmas ar Windows audio ierīču diagrammu izolāciju?

‘Skaņa ir dabas vārdu krājums’

Pjērs Šefers

Ja regulāri apmeklējat uzdevumu pārvaldnieku, lai kontrolētu, kas darbojas jūsu personālajā datorā, jūs zināt, cik tas ir satraucoši, ja redzat, ka kaut kas iztukšo jūsu resursus. Piemēram, iespējams, ka jau esat pamanījis Windows audio ierīču diagrammu izolāciju: šis process patiesībā ir bēdīgi slavens ar to, ka šad un tad jūsu CPU tiek smagi nomainīts.

Acīmredzot šāds notikums radītu aizdomas jebkuram, it īpaši, ja jūsu dators pašlaik nav vislabākais. Patiešām, nosaukums Windows Audio Device Graph Isolation neko daudz nepasaka, un fakts, ka kaut kas noslēpumains ir jūsu sistēmas nogurdinošais, var šķist diezgan satraucošs. Par laimi, mums jums ir labas ziņas: mēs zinām, kas ir šis izsalkušais process un kā jums ar to vajadzētu tikt galā.

Kas ir Windows audio ierīču diagrammu izolēšana?

Vispirms Windows audio ierīču diagrammu izolēšana ir pilnīgi likumīga jūsu Windows sastāvdaļa. Tas kalpo kā audio dzinējs jūsu operētājsistēmā, lai trešo pušu lietotnes varētu atskaņot skaņu jūsu datorā. Lai izklausītos gudri, mums vajadzētu saukt šo digitālo signālu apstrādi.

Vai ir labi atspējot Windows audio ierīču diagrammu izolēšanu?

Ja godīgi, tā ir slikta ideja. Tehniski jūs to varat izdarīt, taču būtība ir tāda, ka Windows audio ierīču diagrammu izolēšana ir svarīgs process, kas padara jūsu sistēmu dzirdamu, tāpēc tā atspējošana izraisīs jūsu Windows izslēgšanu. Kas nav vēlams rezultāts, vai ne?

Tādējādi, ja Windows audio ierīču diagrammu izolēšana turpina ēst jūsu procesoru, iesakām doties uz problēmas pamatu un atrisināt to, izmantojot tālāk norādītās metodes.

Kā es varu novērst Windows Audio ierīces diagrammas izolācijas lielu procesora lietojumu?

Tātad, šeit ir mūsu trīs galvenie padomi, kā novērst Windows Audio ierīču diagrammas izolācijas augstu CPU izmantošanas problēmu:

1. Pārliecinieties, ka tas nav ļaunprātīgas programmatūras gadījums

Ja Windows audio ierīču diagrammu izolēšana piesaista jūsu resursus, iespējams, ka jūsu dators ir inficēts ar ļaunprātīgu programmatūru. Lieta ir tāda, ka nekrietna vienība var maskēties kā attiecīgais process, lai jūs neizraisītu trauksmi. Paturot to prātā, mēs domājam, ka labākais veids, kā sākt problēmu novērst, ir pilnīga operētājsistēmas skenēšana.

Šim nolūkam varat izmantot trešo pušu antivīrusu rīku. Par laimi, mūsdienās tirgū ir daudz no tiem. Mēs ceram, ka jums ir cienījams un spēcīgs, kas tam uzticēs jūsu datora drošību. No savas puses mēs iesakām izmantot Auslogics Anti-Malware: šis rīks spēj atklāt visbīstamākos draudus un tos ātri un efektīvi novērst. Vēl viena laba lieta ir tā, ka tā var darboties vienlaikus ar jūsu galveno drošības risinājumu, tādējādi pievienojot papildu drošības slāni.

Dariet visu iespējamo, lai ļaunprogrammatūra netiktu rādīta

Ņemot to vērā, jūs varētu vēlēties paļauties arī uz iebūvēto Windows drošības komplektu ar nosaukumu Windows Defender. Lūk, kā jūs to varat izmantot

Windows 7:

  1. Nospiediet Windows logotipa + S saīsni.
  2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet ‘Defender’ (bez pēdiņām).
  3. Rezultātu sarakstā atlasiet Windows Defender.
  4. Kad esat nonācis Windows Defender sākuma logā, dodieties uz Skenēt.
  5. Atrodiet bultiņu blakus Scan. Noklikšķiniet uz šīs ikonas.
  6. Atlasiet Pilna skenēšana.

Windows 8 / 8.1:

  1. Atveriet izvēlni Sākt. Pārejiet uz meklēšanas joslu.
  2. Meklēšana ierakstiet ‘Windows Defender’ (bez pēdiņām).
  3. Windows Defender sākuma logā noklikšķiniet uz Atjaunināt.
  4. Dodieties uz Sākums un pēc tam uz Skenēšanas opcijas.
  5. Atlasiet Pilns. Noklikšķiniet uz Skenēt tūlīt.

Windows 10:

  1. Atveriet izvēlni Sākt, atrodiet zobratu Iestatījumi un noklikšķiniet uz tā.
  2. Atlasiet Atjaunināt un drošība. Noklikšķiniet uz Windows Defender.
  3. Noklikšķiniet uz Atvērt Windows Defender.
  4. Windows Defender drošības centra logā dodieties uz vairoga ikonu (tā atrodas kreisajā rūtī).
  5. Atrodiet Advanced scan un noklikšķiniet uz tā. Atlasiet Pilna skenēšana.

Veiciet pilnīgu datora skenēšanu.

Ja jūsu audio ierīces diagrammas izolācija ir aizsegs ļaunprātīgām darbībām, jums tiks paziņots, lai jūs varētu karantīnā ievietot vai nogalināt draudus.

2. Atspējojiet visus skaņas efektus

Ja ir pierādīts, ka audio ierīču diagrammu izolēšana nav maskēta ļaunprātīga programmatūra, jums vajadzētu mēģināt pielāgot skaņas iestatījumus - šis triks var palīdzēt atrisināt problēmu ar lielu procesora lietošanu.

Lai to izdarītu, izmantojiet šādus norādījumus:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz skaļruņa ikonas uzdevumjoslā.
  2. Atlasiet Atskaņošanas ierīces.
  3. Pārejiet uz cilni Atskaņošana.
  4. Atlasiet Skaļruņi / Austiņas.
  5. Noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  6. Pārejiet uz cilni Uzlabojumi.
  7. Atzīmējiet izvēles rūtiņu Atspējot visus skaņas efektus un noklikšķiniet uz Labi.

Cerams, ka tagad jūsu CPU izmantošana ir pieņemamā līmenī.

3. Labojiet audio draiverus

Pagaidām nav panākumu? Tad problēma var rasties no autovadītāja problēmām. Ja jūsu audio draiveri ir bojāti vai novecojuši, tie var izraisīt to, ka audio ierīces diagrammas izolācija aprij jūsu resursus.

Lai novērstu šo problēmu, varat izmantot kādu no šīm metodēm:

Atjauniniet draiverus manuāli

Ja vēlaties darbu veikt pats, varat manuāli atjaunināt visus draiverus. Tomēr paturiet prātā, ka šī metode ir smieklīgi nogurdinoša: jums jāatrod, jāielādē un jāinstalē nepieciešamā programmatūra katrai aparatūras ierīcei. Turklāt to darot, jums jābūt ļoti uzmanīgam: ja jūs kaut ko nepareizi instalējat, jūsu sistēma var sākt darboties.

Izmantojiet Auslogics draivera atjauninātāju

Īpaša rīka izmantošana ir neapšaubāmi vienkāršākais un ērtākais veids, kā atjaunināt draiverus, un Auslogics draivera atjauninātājs to tikai apstiprina. Šī intuitīvā lietderība atjauninās visus jūsu draiverus ar vienu klikšķi, datorā instalējot viņu jaunākās ražotāja ieteiktās versijas.

Visu draiveru atjaunināšana ir vislabākā izvēle.

Izmantojiet ierīces pārvaldnieku

Lai atrisinātu draivera problēmas, varat brīvi izmantot ierīču pārvaldnieku. Šis rīks tiek piegādāts kā daļa no jūsu operētājsistēmas un var automātiski meklēt nepieciešamo draivera programmatūru.

Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu «Windows audio ierīces diagrammas izolēšana» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Šeit ir instrukcijas:

Windows 7

  1. Noklikšķiniet uz Windows logotipa ikonas, lai atvērtu izvēlni Sākt.
  2. Tagad ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Dators un izvēlnē atlasiet Pārvaldīt.
  3. Jūs pāriet uz datoru pārvaldības ekrānu.
  4. Tur atrodiet un noklikšķiniet uz Ierīču pārvaldnieks.
  5. Pieejamo ierīču sarakstā atrodiet savu audio ierīci un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās.
  6. Izvēlieties atjaunināt tā draiveri.

Windows 8

  1. Atrodiet Windows logotipa ikonu un noklikšķiniet uz tās.
  2. Ātrās piekļuves izvēlnē atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
  3. Aparatūras vienumu sarakstā atlasiet audio ierīci.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Atjaunināt draivera programmatūru.

Windows 10

  1. Nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu + X.
  2. Opciju sarakstā atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
  3. Pārejiet uz audio ierīci.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz aparatūras.
  5. Atlasiet opciju, kas ļauj atjaunināt ierīces draiveri.

Atjauniniet audio ierīces draiveri.

Tad jums vajadzētu ļaut Device Manager meklēt nepieciešamos draiverus tiešsaistē. Pēc tam izpildiet norādījumus, lai instalētu programmatūru datorā.

Domājams, ka Windows audio ierīču diagrammu izolēšana ir mazāk draņķīga. Tomēr, ja jūsu Windows joprojām ir problēmas, ieteicams to skenēt ar Auslogics BoostSpeed ​​un ļaut šim rīkam veikt visaptverošu sistēmas tīrīšanu. Rezultātā jūs iegūsiet ātrāku un stabilāku OS, kas kalpos jums tā, kā jūs pat nezināt, ka tā spēj.

Ja jums ir kādi jautājumi vai idejas, kā novērst Windows Audio Device Graph Isolation lielu CPU izmantošanas problēmu, lūdzu, atstājiet savus komentārus zemāk esošajā komentāru sadaļā. Mēs būtu priecīgi dzirdēt no jums!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found