Windows

Padomi par avārijas problēmu risināšanu operētājsistēmā Elex operētājsistēmā Windows 10

Elelx melnā ekrāna problēma ir startēšanas problēma, ko var izraisīt dažādi traucējumi, sākot no displeja draivera problēmām un korumpētām Visual C ++ atkārtoti izplatāmām pakotnēm līdz lietojumprogrammu konfliktiem. Ja esat viens no daudzajiem spēlētājiem, kurš piedzīvo šo nomākto murgu, esiet mierīgs, jo šī rokasgrāmata ir pilna ar informāciju par to, kā atbrīvoties no melnā ekrāna problēmas Elex.

Atjauniniet operētājsistēmu

Sāciet ar operētājsistēmas jaunāko atjauninājumu lejupielādi un instalēšanu. Varētu būt, ka dažas programmatūras atkarības, kas saistītas ar startēšanas procesu, kādu laiku nav atjauninātas. Šie komponenti ietver .NET Framework un Visual C ++ izplatāmo. Turklāt Windows atjaunināšanas utilīta atjaunina ierīces draiverus, ieskaitot displeja adaptera draiverus.

Kaut arī rīks ir paredzēts, lai lejupielādētu un instalētu atjauninājumus fonā, dažreiz process var nākties manuāli sākt.

Windows atjaunināšanas utilītas palaišana ir viens no vienkāršākajiem operētājsistēmas uzdevumiem: dodieties uz lietotni Iestatījumi, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve atlasiet Iestatījumi. Varat arī izmantot Windows + I tastatūras kombināciju. Kad tiek parādīta lietotne Iestatījumi, dodieties uz loga apakšdaļu un atlasiet ikonu Atjaunināšana un drošība. Pēc tam, kad parādās saskarne Atjaunināšana un drošība, noteikti noklikšķiniet uz pogas “Pārbaudīt atjauninājumus”.

Pēc noklikšķināšanas uz pogas Windows atjaunināšana pārbaudīs, vai sistēmā ir pieejami atjauninājumi. Ja jūsu sistēma ir atjaunināta, pārejiet pie nākamā risinājuma. Tomēr, ja jums ir gaidāmi atjauninājumi, noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt, lai ļautu lietderībai lejupielādēt atjauninājumus. Kad atjauninājumi ir lejupielādēti, jums ir jānoklikšķina uz pogas Restartēt tūlīt, lai tos uzreiz instalētu.

Jūsu dators tiks atsāknēts vairākas reizes, īpaši, ja instalējat funkciju atjauninājumu. Pēc instalēšanas pabeigšanas dators tiks palaists normāli. Tagad jūs varat palaist Elex un pārbaudīt, vai nav redzams melnā ekrāna jautājums.

Instalējiet Vcredist

Visual Visual C ++ Redistributable pakete ir svarīga spēlēšanai. Instalējot jebkuru spēli, īpaši izmantojot Steam, pakotne tiks instalēta arī automātiski. Turklāt pakotnes instalācijas failus spēles mapē varat atrast gadījumā, ja pakete kļūst bojāta.

Daži spēlētāji atklāja, ka palaidot instalētāju, pakotne tika salabota un novērsta melnā ekrāna problēma, kas rodas startēšanas laikā. To varat izmēģināt, pārejot uz spēles instalācijas mapi un palaižot abas Vcredist paketes. Ja nezināt, kā atrast mapi, rīkojieties šādi:

  1. Izmantojiet Windows + E saīsni, lai palaistu File Explorer. Varat arī noklikšķināt uz mapes ikonas uzdevumjoslā vai veikt dubultklikšķi uz jebkuras darbvirsmas mapes, lai izsauktu File Explorer.
  2. Pēc tam, kad parādās File Explorer, dodieties uz loga kreiso pusi un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Virzieties labajā pusē un veiciet dubultklikšķi uz Local Disk C, kas atrodas sadaļā Devices and Drives.
  4. Pēc diska parādīšanās meklējiet mapi Program Files (x86) un noklikšķiniet uz tās atvēršanas.
  5. Veiciet dubultklikšķi uz mapes Steam.
  6. Kad parādās Steam direktorijs, atveriet mapi Steamapps.
  7. Atveriet mapi Common un pēc tam dodieties uz Elex instalācijas mapi.
  8. Ja jūs neinstalējāt Elex vai Steam klientu noklusējuma direktorijos, jūs neatradīsit spēli ceļā, uz kuru iepriekš jūs novirzījām. Tā vietā rīkojieties šādi:
  • Veiciet dubultklikšķi uz ikonas Steam’s Desktop vai izvēlnē Sākt meklējiet lietotni un palaidiet to.
  • Pēc Steam atvēršanas loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka.
  • Kad parādīsies spēļu saraksts jūsu Steam kontā, atrodiet Elex, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  • Atveriet loga labo pusi un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
  • Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pārlūkot vietējos failus”.
  1. Kad esat nonācis Elex instalācijas mapē, atveriet mapi _CommonRedist.
  2. Tagad palaidiet abas instalācijas pakotnes un uzmanīgi izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

Ja jums tiek lūgts atinstalēt pakotni, veiciet procesu. Pēc tam atkārtoti instalējiet to.

Mainiet spēles ekrāna izšķirtspēju

Iespējams, ka esat izmainījis spēles iestatījumus un izvēlējies izšķirtspēju, kas neatbilst jūsu monitora izšķirtspējai. Ja melnā ekrāna problēmas dēļ nevarat iekļūt spēlē un atjaunot iestatījumus, varat veikt tālāk norādītās darbības, lai izmantotu spēles konfigurācijas failu, lai atsauktu izšķirtspējas iestatījumus:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un atlasiet Palaist. Varat arī atvērt dialoglodziņu Palaist, vienlaikus pieskaroties Windows un R taustiņiem.
  2. Pēc Run atvēršanas teksta laukā ierakstiet “% localappdata%” (bez pēdiņām).
  3. Pēc lokālās mapes parādīšanās atveriet mapi Elex, pēc tam atveriet mapi Config.
  4. Pēc tam atveriet failu Application.xml, izmantojot Notepad.
  5. Tagad mainiet izšķirtspēju.
  6. Nospiediet Ctrl + S, lai saglabātu failu, un pēc tam palaidiet spēli.

Ja nezināt sava datora ieteicamo izšķirtspēju, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas un noklikšķiniet uz Displeja iestatījumi. Displeja izšķirtspēju atradīsit sadaļā Mērogs un izkārtojums.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Grafikas kartes draiveris ir vēl viens iespējamais kļūdas cēlonis. Patiesībā daudzi spēlētāji uzzina, ka viņiem tikai jāatjaunina draiveris, lai atrisinātu problēmu. Kā izrādās, slikta, pazuduša vai novecojoša draivera klātbūtne neliecina par spēles palaišanas secību. Tāpēc pārliecinieties, vai esat pareizi instalējis kartes draivera atjaunināto versiju.

Ja vēlaties rīkoties pareizi, noņemiet pašreizējo draiveri, jo tajā var būt noteiktas korumpētas entītijas, kas ietekmēs jauno instalāciju. Ja jūs nezināt, kā to izdarīt, mēs esam iepazinuši jūs ar tālāk sniegtajām darbībām.

  1. Palaidiet meklēšanas joslu blakus Sākt. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz lupas ikonas blakus pogai Sākt vai vienlaikus nospiediet Windows logotipu un S taustiņus.
  2. Kad parādās meklēšanas lietderība, tekstlodziņā ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un rezultātos noklikšķiniet uz Device Manager.
  3. Pēc ierīces pārvaldnieka parādīšanās dodieties uz koku Displeja adapteri, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
  4. Pēc tam atzīmējiet izvēles rūtiņu “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
  5. Restartējiet datoru.

Kad jūsu dators būs restartēts, Windows automātiski instalēs vispārējo displeja draiveri grafikas pamata apstrādei. Tagad jums būs jāielādē un jāinstalē jaunākais kartes draiveris. Lai to izdarītu, ir dažādi veidi, un mēs jums palīdzēsim iepazīties ar katru procesu.

Ja neesat instalējis operētājsistēmas atjauninājumus, kā ieteikts iepriekš, jums jāsāk ar to. Lietderība instalē draiveru atjauninājumus, kad Microsoft tos izlaiž. Tādā veidā jūs iegūsit pārbaudītu draivera versiju, kas ir saderīga ar jūsu datoru un operētājsistēmu.

Pēc tam varat izmantot ierīču pārvaldnieku. Rīks arī instalē saderīgus draiverus no Microsoft serveriem. Lai to izmantotu, rīkojieties šādi:

  1. Palaidiet meklēšanas joslu blakus Sākt. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz lupas ikonas blakus pogai Sākt vai vienlaikus nospiediet Windows logotipu un S taustiņus.
  2. Kad parādās meklēšanas lietderība, tekstlodziņā ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un rezultātos noklikšķiniet uz Device Manager.
  3. Pēc ierīces pārvaldnieka parādīšanās dodieties uz koku Displeja adapteri, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un pēc tam noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
  4. Pēc tam noklikšķiniet uz “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”, pēc tam ļaujiet rīkam meklēt draiveri un to instalēt.
  5. Tagad jūs varat restartēt datoru un pārbaudīt melnā ekrāna problēmu.

Dažreiz ierīču pārvaldniekam neizdodas atjaunināt draiveri, jo Microsoft vēl nav izlaidis atjauninājumu. Šādā gadījumā jums joprojām ir iespēja izmantot trešās puses draiveru atjaunināšanas rīku, kas paraksta atjauninātas draivera versijas ienes no uzticama avota.

Viena kompetenta programma, kurai varat uzticēties, ir Auslogics draivera atjauninātājs. Šis rīks ir paredzēts, lai atjauninātu visus jūsu sistēmas ierīces draiverus. Tas regulāri veic skenēšanu, lai izvēlētos novecojušus, trūkstošus vai bojātus draiverus, un automātiski instalē atjauninātās versijas.

Ikreiz, kad programma veic atjaunināšanu, tā saglabā pašreizējo versiju kā dublējumu, kas jāizmanto ikreiz, kad vēlaties atgriezties.

Izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju, jūs varat vienlaicīgi novērst draiveru atjauninājumu vaicāšanu, izmantojot ierīču pārvaldnieku, vienlaikus sakustinot pirkstus, ka Microsoft ir izlaidis šos atjauninājumus. Izmantojot šo rīku, jūs varat arī saņemt paziņojumus, ja kaut kas noiet greizi vai kļūst pieejams jauns atjauninājums. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā lietot programmu:

  1. Pārejiet uz šo vietni jaunā cilnē, ja sekojat šai rokasgrāmatai sava datora tīmekļa pārlūkprogrammā.
  2. Kad tiek atvērta Auslogics draivera atjauninātāja vietne, noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt un pēc tam aiciniet pārlūkprogrammu lejupielādēt iestatīšanas failu.
  3. Kad pārlūkprogramma ir pabeigusi lejupielādēto failu, palaidiet iestatīšanu tieši vai atrodiet mapi, kurā to saglabājāt, un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  4. Kad dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole ir vienreiz, noklikšķiniet uz Jā.
  5. Tagad parādīsies iestatīšanas vednis.
  6. Pirmajā nolaižamajā izvēlnē izvēlieties valodu.
  7. Pēc tam sadaļā Instalācijas direktorija izvēlieties instalēšanas vietu (ieteicams to atstāt tādu, kāda tā ir).
  8. Atzīmējiet vai noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņām blakus “Sākt automātiski, startējot Windows” un “Izveidot darbvirsmas ikonu” atbilstoši jūsu vēlmēm.
  9. Pēc tam izlemiet, vai vēlaties, lai programma sūtītu anonīmus pārskatus izstrādātājiem, kad rodas problēmas, izmantojot pēdējo izvēles rūtiņu.
  10. Pēc instalēšanas izvēles ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”.
  11. Kad instalēšana būs pabeigta, programma tiks palaista automātiski un sāks skenēšanas procesu.
  12. Ja tas nedarbojas pats, varat doties uz izvēlni Sākt un palaist to vai veicot dubultklikšķi uz tā saīsnes Desktop, ja esat to izveidojis.
  13. Kad tas ir atvērts, noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu.
  14. Pēc skenēšanas pabeigšanas parādīsies problemātisko draiveru saraksts. Pārbaudiet, vai jūsu videokartes draiveris ir sarakstā.
  15. Noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt.
  16. Kad rīks ir pabeidzis draivera atjaunināšanu, restartējiet datoru un palaidiet spēli, lai pārbaudītu, vai palaišanas problēma joprojām pastāv.

Ja izvēlaties draiveri lejupielādēt un instalēt manuāli, jums jābūt uzmanīgam un jāpārliecinās, vai esat instalējis pareizo programmatūras daļu, jo ir viegli izvēlēties citu GPU modeli un OS arhitektūru. Mēs iesakām atstāt darbu tādām programmām kā Auslogics Driver Updater.

Pārtrauciet komponentu pārsniegšanu

GPU un CPU pulksteņa ātruma palielināšana var palīdzēt sasniegt labāku sniegumu spēles laikā, taču dažreiz tas var atspēlēties. Tas varētu būt viens no šiem gadījumiem. Mēģiniet saīsināt komponentus un pārbaudīt, vai tas atrisinātu problēmu. Varat arī kādu laiku aizvērt overclocking programmatūru un palaist, lai pārbaudītu, vai tas darbojas.

Ir arī ziņojumi, ka pielāgotā Direct3D atbalsta iespējošana Rivertuner Statistics palīdzēja novērst problēmu. Jums vajadzētu arī izmēģināt.

Mainiet displeja savienojumu

Tas var izklausīties dīvaini, taču daži spēlētāji atklāja, ka melnā ekrāna problēma ir saistīta ar displeja savienojumu. Ja izmantojat HDMI, izmēģiniet DVI un otrādi. Ja tas neatrisina problēmu, pārejiet pie nākamā labojuma.

Atspējot pārklājuma programmas

Pārklājošās programmas spēlētājiem ir diezgan svarīgas. Tas var kļūt patiesi nomākts, ja jums vienmēr jāsamazina spēle (kas izmanto visu jūsu ekrānu), lai pārbaudītu pārlūkprogrammu. Dažas pārklājošās programmas novērš šo neapmierinātību. Tie piedāvā arī citas atdzist funkcijas, piemēram, spēļu materiālu ierakstīšanu, ekrānuzņēmumu uzņemšanu un tērzēšanu spēlē.

Lai arī cik noderīgas tās būtu, pārklājuma funkcijas bieži rada sarežģījumus, un Elex melnā ekrāna problēma, iespējams, ir viena no tām. Šajā gadījumā jūs varat atbrīvoties no problēmas, atspējojot pārklājuma programmu.

Ir dažādas programmas ar pārklājuma funkciju, piemēram, Steam, GeForce Experience, Game Bar un Discord. Mēs parādīsim, kā atspējot funkciju šajās programmās.

Atspējojiet “Spēles pārklājumu” pakalpojumā GeForce Experience

Ja izmantojat NVIDIA karti, rīkojieties šādi, lai GeForce Experience atspējotu spēles pārklājuma funkciju:

  1. Pārejiet uz uzdevumjoslā esošo paziņojumu un noklikšķiniet uz bultiņas “Rādīt slēptās ikonas”.
  2. Kad sistēmas tekne izlido, atrodiet ikonu NVIDIA, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam atlasiet GeForce Experience.
  3. Pēc lietojumprogrammas parādīšanās dodieties uz loga kreiso pusi un pārslēdzieties uz cilni Vispārīgi.
  4. Kad labajā pusē redzat vispārīgās opcijas, ritiniet uz leju līdz IN-GAME OVERLAY un izslēdziet tā slēdzi.
  5. Saglabājiet izmaiņas un pēc tam aizveriet programmu.
  6. Palaidiet Elex un pēc tam pārbaudiet, vai nav kļūdas.

Izslēdziet spēles iekšējo pārklājumu nesaskaņās

Var teikt, ka nesaskaņas ir vispopulārākā balss un teksta tērzēšanas lietotne. Tas ļauj spēlētājiem sazināties, iesaistoties spēlē. Daži Elex spēlētāji ziņoja, ka programmas pārklājuma funkcija ir atbildīga par melno ekrānu, kas tiek parādīts neilgi pēc palaišanas.

Atspējojiet funkciju un pārbaudiet, vai tas tiek darīts, lai atbrīvotos no problēmas. Izmantojot Discord, jums ir divi veidi, kā atspējot pārklājuma funkciju: varat to pilnībā izslēgt vai izslēgt atsevišķai lietojumprogrammai. Izpildiet tālāk sniegto soli pa solim sniegto instrukciju:

  1. Atveriet meklēšanas lodziņu blakus pogai Sākt, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas.
  2. Kad parādās meklēšanas funkcija, ierakstiet “nesaskaņas” (bez pēdiņām) un pēc tam, kad tā tiek parādīta rezultātos, noklikšķiniet uz lietotnes.
  3. Tūlīt tiek atvērtas nesaskaņas, atrodiet ceļu lietotāja iestatījumu vidē. Lai to izdarītu, varat noklikšķināt uz zobrata ikonas.
  4. Pēc lietotāja interfeisa parādīšanās pārejiet uz kreiso rūti, ritiniet uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz Pārklājums.
  5. Pārejiet uz cilni Pārklājums.
  6. Tagad izslēdziet slēdzi blakus vienumam “Iespējot spēles pārklājumu”.
  7. Ja nevēlaties atspējot funkciju citām lietojumprogrammām, bet vēlaties to izslēgt Elex, dodieties uz cilni Spēles, atrodiet Elex un pēc tam atspējojiet pārklājuma funkciju.
  8. Pēc tam saglabājiet izmaiņas un pārbaudiet problēmu.

Atspējot spēļu joslu

Microsoft izstrādāja spēļu joslu, lai vēl vairāk izveidotu sistēmu Windows 10 kā uz spēlēm orientētu operētājsistēmu. Šī funkcija ļauj spēlētājiem ierakstīt un pārraidīt spēļu materiālus, uzņemt ekrānuzņēmumus un ierakstīt audio. Tas nozīmē, ka tas var izraisīt arī konfliktus ar Elex, tāpat kā citas pārklājuma funkcijas. Izmantojot programmu Iestatījumi, parādīsim, kā atspējot funkciju.

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un noklikšķiniet uz Iestatījumi vai nospiediet Windows un I taustiņus kopā.
  2. Kad esat redzējis iestatījumu sākuma ekrānu, noklikšķiniet uz etiķetes Gaming.
  3. Kad parādās spēļu saskarne, izslēdziet slēdzi sadaļā “Spēļu klipu, ekrānuzņēmumu ierakstīšana un apraide, izmantojot spēļu joslu”.
  4. Pārslēdzieties uz loga kreiso pusi un pārslēdzieties uz cilni Uzņemšanas.
  5. Tagad izslēdziet slēdzi sadaļā “Ierakstīt fonā, kamēr es spēlēju spēli”.
  6. Palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Atspējot Spotify pārklājumu

Kad jūs domājat par darbvirsmas straumēšanas platformām, Spotify viegli ienāk prātā. Lietojumprogrammai ir pārklājuma funkcija, kas var izraisīt problēmas ar spēli. Atspējojiet to un pārbaudiet, vai melnā ekrāna problēma izzūd. Veiciet šādas darbības:

  1. Palaidiet Spotify.
  2. Pēc programmas atvēršanas loga augšdaļā noklikšķiniet uz Rediģēt un nolaižamajā konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Preferences.
  3. Kad tiek atvērta saskarne Preferences, ritiniet uz leju līdz Displeja opcijas.
  4. Tagad izslēdziet slēdzi “Rādīt darbvirsmas pārklājumu, kad tas ir atspējots”.
  5. Palaidiet Elex un pārbaudiet problēmu.

Atspējot tvaika pārklājumu

Lai gan tas ļauj spēlētājiem izmantot Steam pārlūku un tērzēt tiešsaistes kopienā, ir zināms, ka Steam pārklājuma funkcija arī rada konfliktus ar spēlēm. Mēs parādīsim, kā to atspējot, veicot tālāk norādītās darbības.

  1. Palaidiet Steam.
  2. Kad lietotne ir atvērta, dodieties uz loga augšējo kreiso zonu un izvēlnes joslā noklikšķiniet uz Steam.
  3. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet Iestatījumi.
  4. Pēc tam, kad parādās Steam saskarne Settings, pārejiet uz kreiso sānjoslu un noklikšķiniet uz In-Game.
  5. Atveriet loga labo rūti (lapā In-Game) un noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņām sadaļā “Tvaika pārklājums”.
  6. Atgriezieties Steam klienta mājas lapā un loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka.
  7. Spēļu sarakstā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Elex un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  8. Pārslēdzieties uz labo rūti un cilnē Vispārīgi noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Iespējot tvaika pārklājumu spēles laikā”.

Atspējot eksperimentālās funkcijas GeForce pieredzē

GeForce eksperimentālās funkcijas ļauj atbloķēt noteiktas papildu funkcijas, kas var izraisīt stabilitātes problēmas ar spēlēm. Daži spēlētāji to atspējoja un varēja vadīt spēli bez problēmām. Ja jums ir GeForce pieredze, aktivizējiet lietojumprogrammu, dodieties uz iestatījumu vidi un pēc tam sadaļā Vispārīgi izslēdziet “Iespējot eksperimentālās funkcijas”. Tagad jūs varat sākt spēli un pārbaudīt problēmu.

Atspējot pārklājuma programmas

Dažas programmas izmanto savas pārklājuma funkcijas, lai zīmētu jūsu spēli, lai paplašinātu jūsu iespējas, kamēr izmantojat visu datora ekrānu. Šīs programmas cita starpā ietver Steam, NVIDIA GeForce Experience un Discord.

Mēs parādīsim, kā atspējot viņu pārklājuma funkcijas:

Izslēdziet tvaika pārklājumu

  1. Atveriet Steam klientu.
  2. Atveriet loga augšējo kreiso stūri, noklikšķiniet uz Steam, pēc tam nolaižamajā konteksta izvēlnē atlasiet Iestatījumi.
  3. Pēc tam kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Spēlē, lai pārslēgtos uz cilni Spēle.
  4. Pārejiet uz labo rūti un noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Enable Steam Overlay while in game” sadaļā Steam Overlay.
  5. Atkārtoti palaidiet medības: atklājiet un pārbaudiet, vai avārijas problēma joprojām pastāv.

Atspējot NVIDIA pārklājumu

  1. Dodieties uz sistēmas tekni uzdevumjoslas labajā malā, noklikšķiniet uz ikonas NVIDIA, pēc tam noklikšķiniet uz GeForce Experience. Jūs varat arī meklēt programmu izvēlnē Sākt un palaist to no turienes.
  2. Kad lietotne ir atvērta, dodieties uz loga augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz zobrata ikonas.
  3. Palieciet nākamā ekrāna cilnē Vispārīgi un pēc tam pārslēdziet opciju KOPĪGOT, kas atrodas labās rūts apakšdaļā.

Spēļu joslas atspējošana

  1. Noklikšķiniet uz pogas Sākt vai pieskarieties Windows logotipa taustiņam uz tastatūras, pēc tam noklikšķiniet uz riteņa ikonas, tiklīdz parādās izvēlne Sākt. Varat arī izsaukt lietotni Iestatījumi, vienlaikus nospiežot taustiņus Windows un I.
  2. Pēc iestatījumu sākuma ekrāna atvēršanas noklikšķiniet uz Gaming etiķetes.
  3. Spēļu saskarnes cilnē Spēļu josla izslēdziet slēdzi sadaļā “Ierakstīt spēļu klipus, ekrānuzņēmumus, pārraidīt, izmantojot spēļu joslu”.
  4. Pēc tam pārslēdzieties uz Gaming interfeisa kreiso rūti un noklikšķiniet uz Captures.
  5. Pārejiet uz fona ierakstīšanu un izslēdziet vienumu “Ierakstīt audio, kad es pārraidīšu”.
  6. Aizveriet programmu Settings un palaidiet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Secinājums

Melnā ekrāna problēma tagad ir jāpārtrauc. Ja jums ir jautājumi vai vēlaties lūgt palīdzību saistībā ar kādu problēmu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found