Windows

Kā noteikt pagaidu profilu sistēmā Windows 7?

Vai esat pieredzējis, piesakoties savā lietotāja profilā sistēmā Windows 7 un neredzot personalizētos iestatījumus? Likās, ka kāds jūsu pielāgoto darbvirsmu atjauno noklusējuma stāvoklī. Ir daudz šādu gadījumu, kad operētājsistēma nespēj pareizi nolasīt pareizo lietotāja profilu. Ja tas notika ar jums, iespējams, jūsu dators ir ielādējis pagaidu profilu, kas pēc noklusējuma iestatījumiem izskatās kā jauns.

Uzdevumjoslas labajā pusē, iespējams, redzēsiet ziņojumu: “Jūs esat pieteicies, izmantojot pagaidu profilu.” Neuztraucieties, jo tas nenozīmē, ka esat pazaudējis visus savus failus, programmas un personalizētos iestatījumus. Šajā rakstā mēs iemācīsim jums novērst pagaidu profilu sistēmā Windows 7.

Kāpēc Windows 7 ielādē pagaidu profilu

Ir daudz iemeslu, kāpēc tas notiek, taču galvenokārt tas ir bojātu profila failu un mapju rezultāts. No otras puses, dažas pretvīrusu programmas vai darbības var kavēt profila ielādi. Tādējādi Windows ielādē pagaidu profilu, lai lietotājam nodrošinātu piekļuvi sistēmai. Kad pagaidu profils būs ielādēts, tas kļūs par datora noklusējuma sāknēšanas iestatījumu. Tas nozīmē, ka ikreiz, kad palaižat ierīci, varēsit pieteikties tikai pagaidu profilā. Ja vēlaties izgūt personalizētos iestatījumus, ideāla rīcība ir pagaidu profila labojuma atrašana Microsoft Windows 7.

Kā noteikt pagaidu profilu sistēmā Windows 7

Dažos gadījumos palīdz mēģināt restartēt datoru. Windows ir iespējams palaist jūsu vecajā profilā. Tomēr, ja tas neatrisina problēmu, varat izpildīt tālāk sniegtos norādījumus, lai atbrīvotos no problēmas.

Piezīme: Pirms veicat izmaiņas reģistrā, pārliecinieties, vai varat precīzi pabeigt procesu. Šī datu bāze ir sensitīva, un pat pieļauta pieturzīmju kļūda var sabojāt datoru. Kā tādu mēs iesakām izmantot Auslogics Registry Cleaner.

Labojiet Windows reģistru kā profesionāli: nav vietas kļūdām.

Šis rīks automātiski meklēs dublētus un bojātus reģistra failus. Ar vienas pogas klikšķi Auslogics Registry Cleaner atrisinās problēmu jūsu vietā.

 1. Sāciet datoru un piesakieties pagaidu profilā.
 2. Noklikšķiniet uz pogas Sākt.
 3. Palaidiet reģistra redaktoru, meklēšanas lodziņā ierakstot “regedit” (bez pēdiņām).
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz regedit un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 5. Pārejiet uz šo ceļu:

Dators \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ ProfileList

 1. Jums vajadzētu redzēt profilu vārdu sarakstu.
 2. Atrodiet divus profilus ar tādu pašu nosaukumu. Vienam no tiem vajadzētu beigties ar .bak.
 3. Ņemiet vērā, ka atslēga ar .bak beigās ir pareizs, personalizētais profils. Jūs pašlaik esat pieteicies jaunā profilā ar to pašu atslēgu. Kā tāds jums jāpārsauc abi faili. Pagaidu profila atslēgas beigās pievienojiet “_new” (bez pēdiņām). Pēc tam noņemiet .bak no pareizā profila atslēgas.
 4. Kad esat pabeidzis iepriekšējo darbību, tagad varat atteikties no pagaidu profila.
 5. Restartējiet datoru un piesakieties pareizajā profilā.

Auslogics Disk Defrag ir Auslogics produkts, sertificēts Microsoft® Silver Application Developer BEZMAKSAS LEJUPIELĀDE

Pēc vecā lietotāja profila atgūšanas iesakām izmantot Auslogics Disk Defrag Pro. Kā jau minējām, dažas programmas var palēnināt jūsu profila ielādes procesu. Būtu ideāli optimizēt cieto disku, lai nodrošinātu, ka jūsu lietojumprogrammās nav ilgs palaišanas laiks. Auslogics Disk Defrag Pro ļauj uzturēt lielu HDD ātrumu, izmantojot viedus algoritmus un sāknēšanas laika defrag tehnoloģiju. Tādā veidā programmas darbosies nevainojami, un jūs varat neļaut savai sistēmai izveidot jaunu pagaidu lietotāja profilu.

Uzlabojiet datora veiktspēju, defragmentējot cieto disku.

Vēl viens pagaidu profila labojums Microsoft Windows 7

Ja esat izmēģinājis mūsu koplietoto metodi un tomēr jūsu Windows 7 dators joprojām ielādē pagaidu profilu, tas nozīmē, ka jūsu lietotāja profils ir bojāts. Iespējams, ka jūsu ierīce izveido jaunu .bak reģistra atslēgu, neļaujot operētājsistēmai pareizi nolasīt jūsu lietotāja profilu. Iespējamais risinājums tam ir failu labošana, palaižot Check Disk. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R.
 2. Ierakstiet “chkdsk / f / r C:” (bez pēdiņām). Piezīme: “C:” apzīmē disku, kurā tiek saglabāti jūsu lietotāja profila faili.
 3. Pagaidiet, kamēr programma skenē un labo bojātos sistēmas failus.

Ja Check Disk spēj atrast un labot ietekmētos failus, īpaši Ntuser failus, jums ir labas izredzes atgūt veco profilu. Pretējā gadījumā jums vajadzētu izmantot nākamo metodi.

Jauna lietotāja konta izveide

Šajā metodē jums ir jāizveido jauns lietotāja konts, jāpiesakās tajā un pēc tam jāpārvieto dati no vecā lietotāja profila uz jauno. Darba grupas vidē jums būs tikai lokāli jāizveido jauns lietotāja vārds. Pats par sevi saprotams, ka ir vieglāk izpildīt šī scenārija darbības.

No otras puses, tas var kļūt mazliet grūts, kad domēna vidē izveidojat jaunu profilu. Tas ir tāpēc, ka vecais profils jau pastāv domēna serverī, un tajā nav nekā nepareiza. Turklāt jauna domēna profila izveide var radīt problēmas ar koplietojamām atļaujām, korporatīvajiem e-pastiem un dalību domēnu grupās. Tādējādi mēs atsevišķi apspriedīsim gadījumus.

Jauna profila izveide darba grupas vidē

 1. Atveriet vadības paneli vai datora pārvaldību un izveidojiet jaunu lietotāja profilu. Neaizmirstiet pievienot jauno profilu administratoru grupai.
 2. Piesakieties jaunajā profilā un nokopējiet datus no vecā profila. Parasti viss, kas jums nepieciešams, ir šāds:
 3. Mani dokumenti
 4. Darbvirsma
 5. Izlase
 6. Outlook PST faili
 7. Outlook arhīva faili
 8. Outlook paraksta mape

Jauna profila izveide domēna vidē

 1. Izveidojiet jaunu profilu, izmantojot vadības paneli vai datoru pārvaldību.
 2. Piesakieties jaunajā profilā un pēc tam pārsūtiet nepieciešamos datus no sava vecā profila uz jaunu vietu. Pārliecinieties, vai esat nokopējis visus failus un mapes, jo izdzēsīsit savu veco kontu.
 3. Vadības panelī noklikšķiniet uz Sistēma.
 4. Kreisās joslas izvēlnē atlasiet Papildu sistēmas iestatījumi.
 5. Kad logs Sistēmas rekvizīti ir atvērts, sadaļā Lietotāju profili noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi.
 6. Atlasiet bojāto lietotāja profilu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Dzēst. Tam vajadzētu noņemt datus no vecā profila, ieskaitot problemātiskās reģistra atslēgas.
 7. Pārbaudiet, vai vecais konts ir pareizi noņemts, pārbaudot mapi C: \ Users.
 8. Restartējiet datoru un pēc tam piesakieties ar to pašu lietotāja vārdu (tas, kurš netiek ielādēts agrāk).
 9. Jūsu sistēma izveidos jaunu lietotāja profilu. Pārvietojiet vecos datus uz šo profilu.

Šīs problēmas novēršana var kļūt mazliet grūts, taču ir pierādīts, ka pirmā metode darbojas vairumā gadījumu. Un, iespējams, jūsu dators pats izslēdzas? Mums ir arī daži padomi, kā atrisināt šo problēmu.

Ja jums ir citi ieteikumi, kā viegli noteikt pagaidu profilu sistēmā Windows 7, informējiet mūs par to zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found