Biogrāfija

Kā novērst operētājsistēmā Windows 10 noklusējuma vārteju nav pieejama? 2. daļa

Šajā rakstā, kas ir turpinājums iepriekšējam rakstam par kļūdas noklusējuma vārtejas neesamību novēršanu, mēs aprakstīsim zināmās interneta / tīkla problēmas papildu risinājumus.

  1. Atiestatīt TCP / IP, izmantojot komandu netshell:

TCP (pārraides vadības protokols) un IP (interneta protokols) ir iestatījumi vai parametri, kas katram datoram nepieciešami, lai normāli izveidotu savienojumu ar internetu. Kad kaut kas noiet greizi ar viņu iestatījumiem, lietotājiem rodas savienojuma problēmas, piemēram, paziņojumā Noklusējuma vārteja nav pieejama.

Šeit mēs vēlamies, lai jūs atiestatītu TCP / IP iestatījumus, palaižot noteiktas komandas paaugstinātā komandu uzvednes logā. Lielam skaitam lietotāju izdevās atrisināt vārtejas problēmu, atiestatot TCP / IP viņu datoros, tāpēc mēs vēlamies, lai jūs darāt to pašu.

Lai atiestatītu TCP / IP, veiciet šīs darbības:

  • Pirmkārt, jums jāatver komandu uzvednes logs ar administratīvajām tiesībām:
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas displeja apakšējā kreisajā stūrī, lai redzētu izvēlnes Enerģijas lietotājs sarakstu.
  • No programmām un opcijām jums jāizvēlas komandu uzvedne (administrēšana).

Jūsu dators tagad parādīs paaugstinātu komandu uzvednes logu.

  • Tagad jums jāievada un jāpalaiž šī komanda:

netsh int ip reset

  • Šeit jums jāpalaiž viena no šīm komandām (pirmā komanda - ja izmantojat IPv4, otrā komanda - ja izmantojat IPv6):
  1. netsh int ipv4 atiestatīšana
  2. netsh int ipv6 atiestatīšana

Piezīme: Ja nezināt, kuru IP versiju jūsu dators izmanto, jums būs labi palaist abas komandas. Nekas noiet greizi.

  • Aizveriet komandu uzvednes logu.

Tagad jums ir jāmēģina izmantot internetu, izmantojot jebkādus līdzekļus, ar kuriem jūs agrāk cīnījāties, lai noskaidrotu, vai savienojuma problēma, ko definē kļūda “vārteja nav pieejama”, ir atrisināta pilnībā.

  1. Pārinstalējiet problemātiskā tīkla adaptera draiveri:

Operētājsistēmā Windows draiveri ir programmas, kas kontrolē un pārvalda mijiedarbību vai darbības, kas saistītas ar aparatūras ierīcēm un programmatūru (vai kodu). Piemēram, jūsu ierīces aparatūras komponenti nevar darboties bez draiveriem. Tīkla adaptera draiverim ir svarīga loma interneta savienojuma procesos.

Šeit mēs pieņemam, ka kaut kas nav kārtībā ar tīkla adaptera draiveri, kuru lieto dators, un tas varētu izskaidrot, kāpēc noklusējuma vārtejas nav pieejama kļūda jūs traucē. Mēs nezinām, kas tieši ir problēma, un mums tas nav jānoskaidro. Pārinstalējot tīkla adaptera draiveri, tā iestatījumos un kodā ir jāveic nopietnas kratīšanas, lai novērstu neatbilstības vai neatbilstības.

Šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai atkārtoti instalētu tīkla adaptera draiveri:

  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas displejā, lai skatītu izvēlnes Enerģijas lietotājs sarakstu.
  • Noklikšķiniet uz Device Manager.

Windows tagad parādīs ierīces pārvaldnieka lietojumprogrammas logu.

  • Pārbaudiet kategoriju sarakstu, atrodiet Tīkla adapteri un pēc tam noklikšķiniet uz Tīkla adapteru paplašināšanas ikona.

Jūsu dators tagad atklās ierīces draiverus kategorijā Tīkla adapteri.

  • Atrodiet tīkla adapteri, kuru jūsu dators izmanto, lai izveidotu savienojumu ar internetu, un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
  • Atlasiet Atinstalēt.

Iespējams, ka Windows liks jums apstiprināt atinstalēšanas darbību.

  • Vēlreiz noklikšķiniet uz Atinstalēt, lai apstiprinātu lietas.

Tagad jūsu sistēma strādās, lai noņemtu problemātisko tīkla adaptera draiveri.

  • Aizveriet ierīces pārvaldnieka logu.
  • Restartējiet datoru.

Pēc pārstartēšanas, ja viss izdosies, Windows automātiski noteiks izmaiņas un sapratīs, ka trūkst svarīga draivera. Pēc tam jūsu sistēma rīkosies, lai pati atrastu un instalētu nepieciešamo programmatūru. Viss tiek paveikts dažu minūšu laikā.

Mēs iesakām nedaudz pagaidīt un pēc tam vēlreiz restartēt datoru, lai nodrošinātu visu nepieciešamo efektu lietošanu. Visbeidzot, jums ir jāveic daži testi (kā jūs to izdarījāt iepriekšējo procedūru beigās), lai pārliecinātos, ka tagad datorā varat izmantot internetu, neparādoties traucējošajai noklusējuma vārtejas kļūdai.

  1. Atjauniniet problemātisko tīkla adaptera draiveri:

Ja noklusējuma vārtejas nav pieejama ziņojumā noteiktās problēmas joprojām pastāv pat pēc tam, kad Windows tika veiksmīgi pārinstalēts problemātiskā tīkla adaptera draiveris, šis draiveris ir jāatjaunina. Vai arī, ja Windows neizdevās instalēt nepieciešamo draivera programmatūru (pēc draivera atinstalēšanas), nākamajai darbības virzienam vajadzētu būt draivera atjaunināšanas procedūrai.

Šeit mēs pieņemam, ka jūsu tīkla adaptera draiveris nedarbojas pareizi un rada problēmas, jo tā programmatūra ir novecojusi un vairs nespēj tikt galā ar prasībām, kuras tai nosaka jūsu interneta savienojums. Nu, lai viss būtu kārtībā, jums jāinstalē jauna draivera versija, kas, visticamāk, būs uzdevuma ziņā. Tomēr draiveru atjaunināšanas process nebūt nav vienkāršs.

  • Ja nevēlaties apgrūtināt sevi ar garlaicīgām un sarežģītām darbībām, kas nosaka draiveru atjaunināšanas procedūru, jums jāiegūst Auslogics draivera atjauninātājs un jāļauj šai programmai paveikt visu smago darbu. Šī lietojumprogramma veiks skenēšanu, lai identificētu sliktos (bojātos, novecojušos un bojātos) draiverus datorā, apkopotu par tiem nepieciešamo informāciju un pēc tam atrastu un instalētu labus to aizstājējus.

Būtībā, veicot dažus klikšķus, jūsu datorā būs ražotāja ieteiktās draivera versijas gandrīz visām ar to saistītajām ierīcēm (un ne tikai tīkla adapterim). Neviens akmens nepaliek neapgriezts. Pat ja noklusējuma vārtejas problēmai, ar kuru jūs cīnāties, ir kāds sakars ar cita tīkla adaptera draivera atjaunināšanu vai bojājumu (vai jebkuru citu draiveri kopumā), jūs joprojām varat atrisināt visas draivera problēmas (visām ierīcēm) - un tas ir labākais rezultāts.

  • Pretējā gadījumā, ja jums nav iebildumu, ka rokas sasmērējat ar draivera atjaunināšanas uzdevuma manuālām darbībām, varat to darīt pats. Pirmkārt, jums būs jāatver ierīču pārvaldnieka lietotne, atrodiet tīkla adaptera ierīci, kuras draiveri plānojat atjaunināt, piekļūstiet tās rekvizītu logam un pēc tam kopējiet vai pierakstiet pēc iespējas vairāk informācijas par draiveri.

Kad esat ieguvis nepieciešamo informāciju, jums jāaktivizē tīmekļa pārlūkprogramma un pēc tam tiešsaistē jāmeklē vajadzīgā draivera programmatūra. Jūsu vaicājumos draivera nosaukumam, nodrošinātājam un versijas numuram jābūt norādītam kā vienumam. Meklējot vadītāju tiešsaistē, jums būs jācīnās ar zināmiem riskiem un jāveic daži piesardzības pasākumi.

Jums ir jābūt uzmanīgiem par lapām, kuras apmeklējat vai no kurām lejupielādējat programmatūru, jo dažas vietnes ir ļaunprātīgas, bet dažās lejupielādes centros tiek izvietoti kaitīgi objekti, kas maskēti kā labas programmas. Pirms lejupielādējat arī jāpārbauda vai jāpārskata atrastā programmatūra, lai pārliecinātos, ka saņemat pareizo datora un sistēmas konfigurācijai paredzēto versiju.

Ja lejupielādējat ļaunprātīgu programmu, jūsu dators var tikt pārņemts ar draudiem - un jums galu galā būs jāatrisina nopietnākas problēmas nekā pašlaik. Ja lejupielādējat nepareizu draivera versiju un to instalējat, tīkla adaptera draiveris, iespējams, nedarbosies tā, kā jums nepieciešams, lai darbotos - un jūs joprojām cīnīsities ar interneta savienojuma problēmām.

Jebkurā gadījumā, kad atradīsit ideālo draivera versiju, jums būs jālejupielādē tā pakotne un pēc tam jāpalaiž fails. Pēc tam jums būs jāievēro instalēšanas norādījumi, kad tie parādās jūsu displejā. Kad viss būs izdarīts, jums būs jāaizver visas programmas un jārestartē dators. Nepieciešamās izmaiņas (kas rodas no jauna draivera instalēšanas) garantēti stāsies spēkā tikai pēc pārstartēšanas.

Jebkurā gadījumā, kad esat pabeidzis draivera atjaunināšanu (izmantojot jebkādus izvēlētos līdzekļus), jums ir jāveic nepieciešamie testi, lai apstiprinātu, ka internets jūsu datorā tagad ir pieejams un izmantojams.

  1. Manuāli aizpildiet vārtejas iestatījumus:

Ja noklusējuma vārtejas nepieejamības problēma ir saistīta ar savienojuma iestatīšanas pārtraukšanu (un Windows neizdodas automātiski novērst problēmas), iespējams, jūs varēsiet apiet problēmu, manuāli ievadot nepieciešamos vārtejas iestatījumus. Dažreiz TCP / IP atiestatīšanas darbība (izmantojot kodus, kas izpildīti paaugstinātā komandu uzvednes logā) nepiespiež nepieciešamās izmaiņas - un lietotājiem nav citas izvēles, kā pašiem konfigurēt lietas.

Pirmkārt, jums ir jāielādē datorā izmantotā IP adreses apakštīkla maska ​​un noklusējuma vārteja. Izpildiet šos norādījumus:

  • Atveriet paaugstinātu komandu uzvednes logu: ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas darbvirsmā, lai redzētu opciju sarakstu, un pēc tam atlasiet Komandu uzvedne (Administrators). Šoreiz administratora komandu uzvednes logā ir jāpalaiž šis kods:

ipconfig

Jūsu dators parādīs lauku un vērtību sarakstu. Jums jāņem vērā svarīgā informācija.

  • Pierakstiet savas IP adreses, apakštīkla masku un noklusējuma vārtejas vērtības.
  • Šajā brīdī jums jāaizver komandu uzvednes logs.

Tagad jums jāiet uz svarīgām izvēlnēm vadības panelī un jāveic daži darbi. Turpiniet izpildīt šīs instrukcijas:

  • Izmantojiet Windows pogu + X burtu kombināciju, lai aktivizētu Power User izvēlnes programmu un opciju sarakstu.
  • Šoreiz jums jāizvēlas Vadības panelis, lai palaistu šo lietojumprogrammu.
  • Vadības paneļa logā iestatījums Skatīt pēc parametra ir Kategorija (ekrāna augšējā labajā stūrī).
  • Tagad jums jānoklikšķina uz Tīkls un internets. Nākamajā ekrānā jums jānoklikšķina uz Tīkla un koplietošanas centrs.
  • Pārbaudiet saites loga augšējā kreisajā zonā un noklikšķiniet uz Mainīt adaptera iestatījumus.
  1. Ja izveidojat savienojumu ar internetu, izmantojot Ethernet, tiks parādīts Ethernet vai vadu savienojums. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo nolaižamo izvēlni, un pēc tam atlasiet Rekvizīti.
  2. Ja izveidojat savienojumu ar internetu, izmantojot Wi-Fi, tiks parādīts Wi-Fi vai bezvadu savienojums. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo nolaižamo izvēlni, un pēc tam atlasiet Rekvizīti.
  • Pieņemot, ka tagad esat atlasītā savienojuma logā Rekvizīti, jums jāpārbauda saraksts zem teksta Šis savienojums izmanto šādus vienumus.
  • Atrodiet interneta protokola 4. versiju (TCP / IPv4), kas, iespējams, ir jūsu datora izmantotais IP protokols. Veiciet dubultklikšķi uz tā.

Pretējā gadījumā, ja esat pārliecināts, ka jūsu dators izmanto jaunāku protokolu, jums ir jāveic dubultklikšķis uz Internet Protocol Version 6 (TCP / IPv6).

  • Logā IP jums jāatzīmē izvēles rūtiņa Izmantot šo IP adresi un pēc tam jāaizpilda obligātie lauki ar vērtību, kuru saņēmāt iepriekš no komandu uzvednes loga.
  • Pēc tam jādodas uz sadaļu DNS, noklikšķiniet uz lodziņa Izmantot šīs DNS servera adreses un pēc tam aizpildiet laukus ar šīm vērtībām:
  1. Vēlamais DNS serveris: 8.8.8.8
  2. Alternatīvais DNS serveris: 8.8.4.4
  • Noklikšķiniet uz pogas Labi (ja nepieciešams), lai saglabātu veiktās izmaiņas. \
  • Aizveriet programmu Control Panel (un citus programmas logus).

Jūsu darbs ir paveikts. Jums tagad ir jāveic daži testi, lai pārliecinātos, vai jūsu dators tagad parasti nonāk tīmeklī (kā paredzēts), neparādoties ziņojumiem par noklusējuma vārtejas nepieejamību.

Citas lietas, kuras varat mēģināt atrisināt noklusējuma vārtejas nav pieejama kļūda Windows 10 datorā

Šajā brīdī, ja esat ieradies šeit, lai uzzinātu, kā novērst savienojuma kļūdas, ko definē kļūda “noklusējuma vārteja nav pieejama”, vai ja vēlaties uzzināt, kā atiestatīt noklusējuma vārteju sistēmā Windows 10, iespējams, atradīsit procedūras un risinājumus mūsu galīgajā sarakstā noderīgs.

  1. Mainiet bezvadu maršrutētāja kanāla iestatījumus:

Dažiem lietotājiem izdevās atrisināt noklusējuma vārtejas problēmu, mainot maršrutētāju kanāla iestatījumus un izmantojot manuālās vērtības (automātisko skaitļu vietā).

Jums būs jāveic daži pētījumi, lai uzzinātu vērtības, kas vislabāk atbilst jūsu datora un interneta iestatījumiem. Izmantojiet šīs vērtības.

  1. Mainiet sistēmas jaudu vai akumulatora plānu:

Jums var būt noderīga konfigurācija, kas liek datoram izmantot tik daudz enerģijas, cik nepieciešams, tā vietā, lai sistēma aktīvi mēģinātu taupīt enerģiju.

Sabalansētie un enerģijas taupīšanas plāni ir izslēgti no izvēlnes. Izmantojiet maksimālo veiktspējas plānu.

  1. Mainiet bezvadu maršrutētāja frekvences iestatījumus:

Jūsu datora adapteris, iespējams, ir paredzēts darbam tikai ar 2,4 GHz frekvenci, savukārt maršrutētājs (it īpaši, ja tas ir jauns), iespējams, pārraida 5 GHz frekvencē.

Lai novērstu neatbilstību, jums jāmaina maršrutētāja iestatījumi, lai piespiestu to pārraidīt tikai 2,4 GHz frekvencē, kam, iespējams, dod priekšroku jūsu dators.

  1. Atiestatiet savu tīklu (kopumā) vai izmantojiet rīku, ko sauc par manuālo interneta optimizētāju.
  1. Pārinstalējiet Windows.
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found