Windows

Tcpip.sys zilā nāves ekrāna atrisināšana operētājsistēmā Windows 10/7/8

Tehnoloģijas ir gan svētība, gan lāsts. Tas palīdz mums viegli veikt lielāko daļu ikdienas uzdevumu. No otras puses, tas var arī padarīt mūs pilnīgi atkarīgus. Ja mēs zaudējam interneta savienojumu vai ja dators avarē, mēs to viegli saucam par dienu. Par laimi, pašam internetam ir atbilde uz mūsu tehnoloģiskajām problēmām.

Ja Windows 10 vai citās Windows operētājsistēmās rodas kļūda tcpip.sys, jums nav jābīstas. Ir arī daudzi citi lietotāji, kuri ir saskārušies arī ar šo problēmu. Lieki piebilst, ka jums ir pieejami vairāki risinājumi. Tātad, turpiniet lasīt, ja vēlaties uzzināt, kā novērst tcpip.sys kļūdu.

Kas ir tcpip.sys kļūda operētājsistēmās Windows 7, Windows 8, Windows 10?

Tcpip.sys ir viens no SYS failiem, kas tika piegādāti kopā ar Windows drošības atjauninājumiem, kurus Microsoft izlaida 2011. gada aprīlī. Kad rodas SYS faila kļūdas, tās parasti izraisa bojāti draiveri vai bojāta aparatūra. Ir vērts atzīmēt, ka failam tcpip.sys ir svarīga loma dažādās Windows funkcijās, tostarp 2011. gada aprīļa drošības laidiena ISO attēlā. Tātad, kad šis SYS fails tiek sabojāts vai bojāts, tas var izraisīt kritiskas sistēmas kļūdas, piemēram, nāves zilo ekrānu (BSOD).

1. risinājums: TCP / IP atiestatīšana

Dažos gadījumos kļūda tcpip.sys operētājsistēmā Windows 10 notiek tad, kad dažādi procesori saņem TCP segmentus. Pirmā lieta, kas jums jāmēģina darīt, ir atiestatīt TCP / IP draiveri. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

  1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + S.
  2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
  3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un atlasiet Palaist kā administrators.
  4. Komandu uzvednē ielīmējiet šādu komandu:

netsh int ip reset c: \ resetlog.txt

Piezīme. Varat ielīmēt šādu komandu, ja nevēlaties žurnālfailam piešķirt direktorijas ceļu.

netsh int ip reset

  1. Kad esat ielīmējis izvēlēto komandu, nospiediet taustiņu Enter.
  2. Pēc izmaiņu veikšanas restartējiet datoru.
  3. Atgriezieties pie tā, ko darījāt, un pārbaudiet, vai esat noņēmis zilā ekrāna kļūdu tcpip.sys.

2. risinājums: atjauniniet tīkla kartes draiverus

Mēs jau minējām, ka tcpip.sys nāves zilajam ekrānam ir kāds sakars ar TCP / IP draiveri. Tātad, ja esat izmēģinājis iepriekšējo risinājumu un tas joprojām neizlaboja kļūdu, varat mēģināt atjaunināt tīkla kartes draiverus. Varat to izdarīt manuāli vai izmantot viena klikšķa risinājumu, piemēram, Auslogics Driver Updater.

Atjauniniet draiverus, lai labotu tcpip.sys Blue Screen of Death

Neaizmirstiet, ka manuāla tīkla kartes draiveru atjaunināšana prasīs daudz laika. Tam ir jāatrod precīza versija, kas ir saderīga ar jūsu operētājsistēmu. Tas nav viegls varoņdarbs, jo ražotāja vietnē atradīsit daudz draiveru instalētāju.

Tāpēc mēs iesakām izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Šis rīks automātiski nosaka jūsu operētājsistēmu, atrod atbilstošo draiveri un instalē to jums. Vienkārši noklikšķinot uz pogas, jūs varēsiet atjaunināt tīkla kartes draiverus līdz jaunākajām ražotāja ieteiktām versijām. Līdz ar to jūs atbrīvosities no kļūdas tcpip.sys.

3. risinājums: tīmekļa aizsardzības atspējošana

Tas var izklausīties dīvaini, taču daudzi lietotāji, kuri ir saskārušies ar zilā ekrāna problēmām, ir izmēģinājuši šo metodi. Tas, ko viņi darīja, ir vienkārši atspējot tīmekļa aizsardzības funkciju viņu pretvīrusu programmatūrā. Ja nezināt, kā to izdarīt, iesakām apmeklēt sava pretvīrusu rīka ražotāja vietni un meklēt instrukcijas.

Vai esat izmēģinājis mūsu risinājumus, un tomēr kļūda joprojām pastāv?

Komentējiet tālāk un ļaujiet mums palīdzēt jums atrisināt problēmu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found