Windows

Kā manuāli padarīt datoru ātrāku manuāli un izmantojot Outbyte PC Repair?

Ja ikdienā izmantojat datoru, iespējams, vismaz vienu reizi esat pieredzējis situāciju, kad pat neliels uzdevums sāk aizņemt pārāk daudz laika. Datora ātruma problēmas var padarīt jūsu parastās darbības vairāk laika un pūļu patērējošas, taču to novērst ir iespējams. Pirms sākam izpētīt darbības, kas var palīdzēt jums atrisināt problēmu, mums jāapsver faktori, kas var ietekmēt datora ātrumu.

Neatkarīgi no tā, kura operētājsistēma (OS) ir instalēta jūsu datorā, tā ir atbildīga par datora resursu pārvaldību. Atmiņa, diska vieta, apstrādes jauda un visi citi komponenti darbojas, pateicoties efektīvai OS pārvaldībai.

Tālāk ir minēti daži galvenie faktori, kas var izraisīt veiktspējas problēmas:

  • RAM (Random Access Memory) resursu trūkums
  • Vietas diskā trūkums
  • Novecojuši draiveri / gaidošie draiveru atjauninājumi
  • Vīrusi vai ļaunprātīga programmatūra

Lai gan ir taisnība, ka ir vairāki dažādi faktori, kas var ietekmēt jūsu datora veiktspēju, daudzus jautājumus var izsekot datora resursu neefektīvai izmantošanai.

Kā padarīt datoru darboties ātrāk

  • Aizveriet programmas, kuras pašlaik neizmantojat

Jūsu datora operētājsistēma darbojas, piešķirot vietu RAM atmiņā programmām, kas darbojas datorā. Tajā brīdī, kad RAM tiek piepildīts, sākas veiktspējas problēmas un jūsu dators sāk darboties lēnāk. Ja jūsu dators nedarbojas paredzētajā ātrumā, varat mēģināt aizvērt programmas, kuras pašlaik nav jāizmanto, atbrīvojot RAM daudz svarīgākiem uzdevumiem

  • Restartējiet datoru

Programmu aizvēršana, kuras pašlaik neizmantojat, darbojas, bet datora restartēšana var darboties vēl labāk, jo tā var efektīvāk atbrīvot jūsu RAM.

  • Notīriet cieto disku

Cits faktors, kas arī var ietekmēt datora ātrumu, ir cietā diska atmiņas trūkums. Kad cietajā diskā pietrūkst vietas, tas var palēnināt jūsu OS darbību.

Lai pārliecinātos, vai cietajā diskā ir pietiekami daudz vietas, pārbaudiet, vai jums ir pieejams vismaz 500 MB (megabaiti) diska vietas. To var pārbaudīt, atverot File Explorer un kreisajā navigācijas joslā noklikšķinot uz “Šis dators”, ja izmantojat Windows OS.

Darbības, kuras varat veikt, lai atbrīvotu vietu diskā, ietver datora atkritnes un lejupielādes mapes tīrīšanu, nevēlamu un nevajadzīgu programmu atinstalēšanu un pagaidu failu noņemšanu.

  • Izmantojiet datora optimizētāju

Ir dažādi programmatūras rīki, kas var palīdzēt uzlabot jūsu sistēmas veiktspēju, parasti tos sauc par datoru optimizētājiem. Viņi ne tikai novērš ātruma problēmas, bet tos var arī izmantot, lai skenētu jūsu sistēmu citām veiktspējas problēmām, efektīvai diska tīrīšanai un privātuma aizsardzībai. Nākamajā sadaļā mēs apskatīsim vienu no populārākajiem pieejamajiem optimizācijas rīkiem - Outbyte PC Repair.

Kā Outbyte PC Repair var uzlabot datora ātrumu

Lai sāktu, dodieties uz Outbyte lejupielādes lapu vietnē outbyte.com un lejupielādējiet programmu. Kad tas ir izdarīts, instalējiet to savā datorā.

Pēc tam programma uzsāks automātisku jūsu sistēmas skenēšanu, lai atklātu problēmas, kuras varētu būt vērts izpētīt. Mēs pagaidām izlaidīsim šo soli un dosimies tieši uz izvēlni “Statuss”, kur varēsim piekļūt funkcijai “Ātrums”, kā parādīts zemāk esošajā ekrānuzņēmumā. Varat arī piekļūt šai funkcijai, izmantojot izvēlni “Elektroinstrumenti” kreisajā sānjoslā.

Tā kā mēs esam ieinteresēti palielināt jūsu datora ātrumu, nākamais solis ir izmantot Outbyte, lai uzlabotu dažas būtiskās programmas. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz “Go to Speed”.

Pēc tam jūs tiksiet novirzīts uz “Real Time Boost” ekrānu ar 3 iespējām, lai paātrinātu sistēmas darbību, kā parādīts zemāk.

Noklikšķinot uz ieteicamajiem pārslēgšanas taustiņiem, nospiediet Lietot.

Datora labošana piešķirs lielāku CPU un uzdevumu pārvaldnieka prioritāti programmām, kuras izmantojat visbiežāk. Līdz ar to jūsu tīmekļa pārlūkprogrammai un svarīgākajām lietotnēm vajadzētu darboties ātrāk un ar mazāku aiztures laiku. Ir arī iespēja palielināt datora veiktspēju spēlēm, kuras varat izmēģināt, ja datoru izmantojat arī spēlēšanai.

Secinājums

Darbs ar lēnu datoru var būt nomākta pieredze, it īpaši, ja jūs steidzaties paveikt dažus uzdevumus. Ir dažādi veidi, kā uzlabot datora veiktspēju. Dažreiz to veic vienkārša restartēšana, fonā darbināmu programmu aizvēršana vai diska tīrīšana. Tomēr šo iespēju izmantošana ne vienmēr ir pietiekama, lai novērstu problēmu. Izmantojot datoru optimizētājus, piemēram, Outbyte, varat ātri un droši optimizēt sistēmu vienmērīgākai veiktspējai.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found