Windows

Kā nomainīt printera statusu no bezsaistes uz tiešsaistes sistēmā Windows 10?

Ja savā darbā bieži izmantojat printerus, iespējams, pamanījāt, ka Windows 10 printeriem var būt gan tiešsaistes, gan bezsaistes statuss. Ņemiet vērā, ka tad, kad printeris tiek palaists bezsaistē, tas nenozīmē, ka tas vairs nav savienots ar datoru. Iemesls, kāpēc printeris tiek palaists bezsaistē, var būt tāpēc, ka drukāšanas laikā ir notikusi kļūda vai tāpēc, ka ir problēmas ar draiveri. Īsāk sakot, operētājsistēma var mainīt printera statusu uz bezsaistē, ja tā atklāj problēmu.

Protams, ja vēlaties izmantot printeri, vēlaties, lai tā statuss būtu tiešsaistē. Tātad šajā ziņojumā mēs jums sniegsim soļus, kā mainīt printera statusu no bezsaistes uz tiešsaistes.

Kā nomainīt printera statusu uz Online?

Operētājsistēmā Windows 10 ir vairāki veidi, kā mainīt printera statusu no bezsaistes uz tiešsaistes. Tie ietver:

  • Restartējiet printeri un pārbaudiet tā savienojamību
  • Printera statusa maiņa
  • Palaidiet printera problēmu novēršanas rīku
  • Printera noņemšana un pievienošana
  • Problēmu novēršana printera tīklā

Sāciet no sākuma un virzieties uz leju šajā risinājumu sarakstā. Ja pirmais nedarbojas, pārejiet pie nākamās metodes utt.

Pirmais risinājums: restartējiet printeri un pārbaudiet tā savienojamību

Ja printeris ir bijis tiešsaistē un kādu laiku vēl netiek lietots, iespējams, tas ir nonācis dīkstāvē. Vienkāršākais risinājums šeit būtu to izslēgt apmēram vienu minūti un pēc tam atkal ieslēgt. Skatiet, vai problēma ir atrisināta.

Pēc tam pārbaudiet, vai printeris ir pareizi pievienots strāvas avotam: tam jābūt ieslēgtam un savienotam ar datoru. Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ jūsu printeris var tikt rādīts kā bezsaistē, ir savienojuma problēmas: tāpēc vispirms ir vēlreiz jāpārbauda, ​​vai viss ir pareizi savienots. Ja tā ir, pārejiet pie nākamā risinājuma.

Otrais risinājums: mainiet printera statusu

  • Pārejiet uz Windows iestatījumiem: tastatūrā nospiediet kombināciju Win + I.
  • Pārejiet uz Ierīces> Printeri un skeneri.
  • Atlasiet printeri, kas gaidāms bezsaistē.
  • Tagad noklikšķiniet uz Atvērt rindu.
  • Logā Print Queue izvēlieties Printer Offline.
  • Tiks parādīts ziņojums ar tekstu: “Šī darbība printeri mainīs no bezsaistes uz tiešsaistes.”
  • Kad noklikšķināsit uz Apstiprināt, printera statuss tiks mainīts uz tiešsaistē.
  • Lai tas notiktu, iespējams, vispirms būs jāiztīra drukas rinda. Iemesls, kāpēc printeris ir palicis bezsaistē, var būt saistīts ar drukas darbu, kuru nevarēja pabeigt.
  • Kad esat mainījis printera statusu uz tiešsaistes, tam tagad vajadzētu darboties pareizi.

Ja šis risinājums nav izdevies, pārejiet pie nākamā.

Trešais risinājums: palaidiet printera problēmu novēršanas rīku

Printera problēmu novēršanas rīks ir daļa no Windows iekšējās problēmu novēršanas pakotnes, un tas ir paredzēts, lai atrisinātu dažādas printera problēmas datorā, tostarp draivera kļūdas, savienojamības problēmas, restartētu ar printeri saistītus pakalpojumus utt. Lai palaistu printera problēmu novēršanas rīku, rīkojieties šādi:

  • Pārejiet uz sadaļu Iestatījumi> Atjaunināšana un drošība> Problēmu novēršana.
  • Lai palaistu rīku, noklikšķiniet uz Printera problēmu novēršanas rīks.
  • Programma skenēs jūsu printeri un ar to saistīto programmatūru iespējamo problēmu novēršanai un novērsīs tās, ja tādas tiks atklātas.

Ceturtais risinājums: noņemiet un pievienojiet printeri

Ja iepriekš minētais risinājums nav izdevies, mēģiniet izņemt printeri no sistēmas un pievienot to vēlreiz. Tas ir diezgan vienkāršs process. Tomēr jums var būt nepieciešams lejupielādēt arī dažus draiverus un oriģinālu iekārtu ražotāju lietojumprogrammas. Lai turpinātu, rīkojieties šādi:

  • Atvienojiet printeri no datora.
  • Pārejiet uz Ierīces> Printeri un skeneri.
  • Noklikšķiniet uz printera, kuru vēlaties noņemt.
  • Atlasiet Noņemt ierīci.
  • Tagad pievienojiet printeri atpakaļ.
  • Windows tagad to vajadzētu automātiski pievienot un instalēt nepieciešamos draiverus.
  • Ja jūsu sistēma neredz tikko pievienoto printeri, jums tas būs jāpievieno tiešsaistē: noklikšķiniet uz Pievienot printeri vai skeneri un atlasiet saiti “Vēlamais printeris nav norādīts”.
  • Tagad printeris būs jāinstalē manuāli, kas ietver nepieciešamo draiveru lejupielādi un instalēšanu.

Ja nejūtaties pārliecināts par draiveru manuālu instalēšanu personālajā datorā, apsveriet iespēju izmantot programmu, kas to veic automātiski. Tāda programma kā Auslogics Driver Updater veiks automātisku jūsu sistēmas draiveru pārbaudi attiecībā uz esošām un iespējamām problēmām, sagatavos ziņojumu par novecojušiem vai trūkstošiem draiveriem, kurus tā ir atklājusi, un pēc tam tikai ar vienu klikšķi atjauninās tos uz jaunākajām ražotāja ieteiktām versijām.

Piektais risinājums: problēmu novēršana printeru tīklā

Ja izmantojat tīkla printeri, tā statuss var tikt mainīts uz bezsaistē, kad dators to nevar sasniegt. Mēģiniet izmantot printeri ar citu datoru. Ja tas darbojas labi, problēma, iespējams, nav printerī, bet gan tīklā. Lai to novērstu, jums būs jārisina tīkla problēmas. Problēma var būt saistīta ar iespējotu ugunsmūra problēmu vai to var izraisīt dažādas citas tīkla komplikācijas. Ja jūs nekad iepriekš neesat risinājis šāda veida problēmu, visticamāk, vislabāk konsultējieties ar speciālistu, kurš jums to palīdzēs.

Visbeidzot, lai dotu jums sistēmai mazliet vispārēju stimulu un pārliecinātos, ka visas programmas darbojas pareizi, apsveriet iespēju uzstādīt veiktspēju uzlabojošu programmatūru, piemēram, Auslogics BoostSpeed. Programmatūra veiks visaptverošu jūsu sistēmas skenēšanu un atrod visus nevajadzīgos failus (piemēram, lietotāja pagaidu failus, tīmekļa pārlūka kešatmiņu, neizmantotos kļūdu žurnālus, atlikušos Windows atjaunināšanas failus, pagaidu Sun Java failus, nevajadzīgo Microsoft Office kešatmiņu un tā tālāk). Pēc tam tie tiks droši noņemti no jūsu sistēmas, neradot nekādas komplikācijas. Tādā veidā jūs atbrīvosiet gigabaitus vietas datorā, nepārsniedzot dārgus aparatūras jauninājumus.

Mēs ceram, ka jūs varējāt mainīt printera statusu no tiešsaistes uz bezsaistē un tagad to varat izmantot bez problēmām. Kurš no iepriekš minētajiem risinājumiem jums ir izdevies vislabāk? Dalieties komentāros zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found