Windows

Kāds ir labākais datora procesors 2012. gadam?

kāds ir labākais datora procesors

Kad jūs domājat iegādāties jaunu datoru, vissvarīgākā izvēle, kas jums jāizdara, ir labākais datora procesors. Tas ir tāpēc, ka datora centrālā procesors (CPU) ir vissvarīgākā datora sastāvdaļa. Datora ātrums, veiktspēja un daudzuzdevumu iespējas ir atkarīgas no procesora. Jūs varat pievienot RAM, pielāgot Windows, bet, ja jūsu procesors nav labs, jūsu dators nekad nedarbosies tik labi, kā vēlaties. Tātad, ja jūs meklējat jaunu darbvirsmu vai klēpjdatoru, jums jāizlemj, kuru procesoru pirkt.

Tātad, kāds ir labākais datora procesors, ko nopirkt? Ja jūs meklējat procesoru, kas jums nodrošinās vislabāko veiktspēju, ātrdarbīgu skaitļošanu, labu 3D grafikas veiktspēju un lielu kešatmiņu, lai samazinātu atmiņas slodzi, tad jūsu ideālais procesors ir Intel Core i7. Šis jaunais Intel procesors izmanto Sandy Bridge-E tehnoloģiju un piedāvā četrkanālu atmiņas kontrolieri, 40 joslas ar PCI-Express 3.0 un īpaši ātru veiktspēju.

Ja jūs saņemat procesoru galddatoram, tad visspēcīgākie ir Intel Core i7-3930K un Intel Core i7-3960X Extreme Edition. Core i7-3930K ir Turbo sešu kodolu ar Hyper-Threading procesoru. Tas darbojas ar 3,2-3,8 GHz frekvenci, un tam ir 12 MB L3 kešatmiņa. Kas attiecas uz Core i7-3960X, tas ir patiešām spēcīgs Intel burvju gabals. Šo procesoru sauc par Extreme Edition, un jūs varat uzzināt, kāpēc - tas darbojas ar ātrumu 3,3-3,9 GHz, ir Turbo sešu kodolu procesors ar Hyper-Threading, un tam ir 15 MB L3 kešatmiņa un atbloķēts reizinātājs. Tātad, ja jūs meklējat ārkārtas veiktspēju, tas atbild uz jautājumu "kāds ir labākais datora procesors". Tomēr ir viens liels negatīvs faktors - cena. Core i7-3930K maksā apmēram 600 ASV dolāru, un Core i7-3960X maksā milzīgus 990 USD. Tātad, ja neesat gatavs tērēt tik daudz naudas tikai procesoram, ir dažas citas, pieejamākas iespējas gan no Intel, gan no AMD.

Bet kāds ir labākais Intel procesors no Intel, kas nemaksā veselu laimi?

Būtībā, ja jūs meklējat Intel CPU un sagaidāt augstākās klases veiktspēju, dodieties uz Core i5 līniju. Intel Core i5 centrālajos procesoros tiek izmantota tehnoloģija Sandy Bridge, kas nozīmē, ka tie jūsu datoram dod turbokompresoru. Ja esat priecīgs tērēt aptuveni 210 USD par savu procesoru, tad ceļš ir Intel Core i5-2500 Quad-Core 3.3-3.7GHz (Turbo). Vēl viena laba Intel izvēle ir Core i5 750. Nu, tas attiecas uz Intel. Bet neņemsim vērā AMD procesorus - tie ātri kļūst arvien populārāki un tiem ir iespējas pārspēt Intel.

Ja jūs man jautājat, kāds ir labākais datora procesors no AMD, es ieteikšu AMD Phenom II līniju. Phenom II nav jaunākie AMD procesori, taču tie ir labākā izvēle, ja runa ir par veiktspēju un cenu kombināciju. Lai arī AMD ir izlaidusi AMX FX procesorus, kurus parasti sauc par AMD buldozeriem, šiem procesoriem vairumā gadījumu ir grūtības pārspēt Intel Core i5 un i7. Runājot par dažām operācijām, Phenom II darbojas labāk nekā buldozers.

Bet ko tad, ja jūs meklējat budžeta procesoru, kas jums piedāvās pienācīgu veiktspēju? Kāds ir labākais datora procesors, ko nopirkt par mazāk nekā 100 ASV dolāriem? Nu, gan Intel, gan AMD ir dažas izvēles iespējas. Intel vajadzētu apsvērt Intel Celeron G530 Dual-Core 2.4GHz, Intel Pentium G620 Dual-Core 2.6GHz un Intel Pentium G850 Dual-Core 2.9GHz. Kas attiecas uz AMD, skatiet AMD Phenom II X2 555 3.2GHz divkodolu 80W 6MB L3 Black Edition AM3 un AMD Phenom II X4 925 2.8GHz 6MB L3 četrkodolu. Abi šie procesori piedāvā labu veiktspēju un būs piemēroti lielākajai daļai mājas datoru lietotāju.

Šīs ir izvēles iespējas, izvēloties datoram procesoru. Bet, lai pateiktu patiesību, tikai jūs varat atbildēt uz jautājumu, kas ir labākais datora procesors jūsu budžetam, jo ​​tas ir atkarīgs no jūsu izpildītajiem uzdevumiem un konkrētajām datora veiktspējas prasībām.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found