Windows

Kā noņemt kļūdu “Microsoft Excel mēģina atgūt jūsu informāciju”?

Lai uzkāptos pa korporatīvajām kāpnēm, indivīdam ir jāapgūst noteiktas prasmes, tostarp lielākas skaitļu kratīšanas spējas un lielisks rokturis ar dažādām formulām Microsoft Excel. Šī programma ir būtiska, organizējot lielu datu daudzumu loģiskās un sakārtotās diagrammās un izklājlapās. Lai arī cik sarežģīts tas ir rīks, tas var kļūt vēl problemātiskāks, kad to pārņem kļūdas.

Viena no problēmām, ar kuru sastopas lietotāji, ir kļūdas ziņojums “Microsoft Excel mēģina atjaunot jūsu informāciju”. Saskaņā ar sūdzībām problēma rodas pat tad, kad lietotājs vienkārši pārlūko Excel failus, izmantojot File Explorer. Tagad jūs varētu jautāt:

Kāda ir kļūda “Microsoft Excel mēģina atgūt jūsu informāciju”?

Nu, ir daudz iemeslu, kāpēc šī problēma var rasties. Piemēram, jūsu antivīrusā var būt kļūdaini pozitīvs rezultāts. Starp daudziem citiem iemesliem datorā var būt pretrunīgas lietojumprogrammas.

Ja jums ir tā pati problēma, neuztraucieties. Šajā ziņojumā mēs iemācīsim jums atbrīvoties no kļūdas ziņojuma “Microsoft Excel mēģina atgūt jūsu informāciju”. Mēs arī ilgi izskaidrosim šo jautājumu, ļaujot jums novērst tā atkārtošanos.

Kas izraisa kļūdu “Microsoft Excel mēģina atgūt jūsu informāciju”?

 • Nepatiesi pozitīvs pretvīrusu līdzeklis - jūsu pretvīrusu atbildība ir aizsargāt ierīci no ļaunprātīgiem draudiem un uzbrukumiem. Dažreiz drošības programmas Excel makro vai pievienojumprogrammas identificē kā ļaunprātīgu programmatūru. Šis kļūme, ko parasti dēvē par viltus pozitīvu, var ierobežot dažādas Excel funkcijas, izraisot kļūdas ziņojuma parādīšanos.
 • Konflikti priekšskatījuma rūtī - kļūdu var izraisīt arī nesaderība ar File Explorer priekšskatījuma rūts funkcionalitāti.
 • Lietojumprogrammas, kas traucē viena otrai - dažas programmas var traucēt Excel darbību. Lai atbrīvotos no kļūdas, jums jāpārliecinās, ka datorā nav konfliktējošo lietojumprogrammu.
 • Novecojusi Microsoft Excel - regulāri atbrīvojot atjauninājumus, Microsoft saglabā programmu Excel bez kļūdām. Tagad, ja jums ir novecojusi versija, iespējams, tiks parādīts kļūdas ziņojums.
 • Novecojusi operētājsistēma - Windows 10 turpinās darboties efektīvi, ja instalējat regulārus atjauninājumus. Ja jums ir novecojusi operētājsistēmas versija, jūsu ierīce būs neaizsargāta pret tādiem kļūdu ziņojumiem kā tas, par kuru mēs runājam šajā rakstā.
 • Nepareizi instalēta Office vai Excel - bojāta Office vai Excel instalēšana var izraisīt arī dažādas problēmas programmā, tostarp kļūdu “Microsoft Excel mēģina atgūt jūsu informāciju”.
 • Konflikti Microsoft Excel pievienojumprogrammas - kaut arī pievienojumprogrammas uzlabo Excel funkcionalitāti, tās var būt arī neaizsargātas pret korupciju. Kad tas notiks, problēma var izraisīt dažādas kļūdas.
 • Noklusējuma printeris nav saderīgs ar Excel - ja izmantojat nesaderīgu noklusējuma printeri, Excel neizdosies pareizi sazināties ar to. Tas var arī piespiest programmu izspiest kļūdas.
 • Bojāti lietotāja faili - nepareizi konfigurēti un bojāti lietotāju faili ir viens no iemesliem, kāpēc rodas kļūda.
 • Bojāti makro - ja mēģināt atvērt veco izklājlapu jaunākajā Excel versijā, iespējams, ka failā ir novecojuši makro, kas var izraisīt kļūdu ziņojumus.
 • Nepareizi konfigurēti reģiona iestatījumi - nepareizi konfigurēts reģionālais formāts programmā Excel ir viens no iemesliem, kāpēc parādās kļūda.

Pirms visa cita ...

 • Pārliecinieties, ka problēma skar visu Excel programmu, nevis tikai vienu failu. Ja kļūda parādās konkrētā failā, mēģiniet to labot. Ja esat secinājis, ka problēmu patiešām rada programma Excel, varat izmēģināt tālāk minētos risinājumus.
 • Vai modificējat tīklā saglabātu Excel failu? Ja tā, tad lejupielādējiet to un mēģiniet rediģēt to lokāli.
 • Pārbaudiet, vai izklājlapā ir ārējas saites. Neatkarīgi no tā, vai tos atrodat formulās, diagrammās, diapazonu nosaukumos, slēptās lapās, formās vai vaicājumos, noņemiet tos, lai novērstu kļūdu.
 • Mēģiniet atvērt vienu izklājlapu programmā Excel, lai redzētu, vai tā novērsīs kļūdu.
 • Noņemiet Excel faila aizsardzību ar paroli.
 • Vai mēģināt atvērt failu, kas izveidots, izmantojot citu lietojumprogrammu, izņemot programmu Excel? Ja tā, tad Excel vietā izvēlieties citu lietotni.
 • Izvairieties mainīt faila nosaukumu programmā File Explorer. Atveriet to programmā Excel, pēc tam izmantojiet funkciju Saglabāt kā.
 • Ja strādājat pie Excel faila ar vairākām formām un formatējumu, pārliecinieties, vai datorā ir pietiekami daudz RAM, lai tas būtu piemērots slodzei.

1. risinājums: Antivīrusu īslaicīga atspējošana

Kā jau minējām, kļūda var rasties, ja pretvīrusu līdzeklis atpazīst jūsu makro kā ļaunprātīgus draudus. Šīs kļūdaini pozitīvās problēmas risinājums ir īslaicīga drošības programmas atspējošana. Tagad, ja problēma tiek novērsta pēc antivīrusu atspējošanas, esat pārliecinājies, ka tieši lietotne rada kļūdu. Diemžēl šī metode var padarīt jūsu datoru neaizsargātu pret ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem. Šajā gadījumā iesakām pāriet uz citu pretvīrusu programmu.

Tur ir daudz drošības lietojumprogrammu, taču Auslogics Anti-Malware ir viena no nedaudzajām, kas var solīt uzticamu aizsardzību. Šis rīks var atklāt vissarežģītākos draudus pat tad, ja tie darbojas atturīgi fonā. Turklāt to izstrādāja sertificēts Microsoft Silver Application Developer. Tātad jūs varat pārliecināties, ka tas nav pretrunā ar Windows 10 darbībām un programmām, ieskaitot Microsoft Excel.

2. risinājums: atspējojiet File Explorer priekšskatījuma rūti

Windows konsekventi uzlabo lietotāja pieredzi, File Explorer ieviešot tādas funkcijas kā Detalizētas informācijas, Navigācijas un Priekšskatījuma rūts. Izmantojot priekšskatījuma rūti, varēsiet redzēt faila saturu, to neatverot. Piemēram, varat atlasīt Word dokumentu, pēc tam priekšskatījuma rūtī redzēsiet, kas atrodas failā, un pat pārlūkosiet saturu. Diemžēl ir zināms, ka šī funkcija rada dažādas problēmas, tostarp šajā rakstā izskaidroto kļūdas ziņojumu. Tāpēc iesakām atspējot šo funkcionalitāti, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + E, lai atvērtu File Explorer.
 2. Atveriet cilni Skats un pēc tam noklikšķiniet uz Priekšskatījuma rūts.
 3. Tagad mēģiniet palaist programmu Excel un pārbaudiet, vai tā var darboties bez kļūdas ziņojuma.

3. risinājums: palaidiet programmu Excel drošajā režīmā

Problemātiski pievienojumprogrammas vai Excel startēšanas iestatījumi var saglabāt programmas iestrēgšanu statusā “Informācijas atkopšana”. Par laimi programmā Excel ir iebūvēta funkcija, kas ļauj lietotājiem palaist lietojumprogrammu ar pamata funkcionalitāti. Mēģiniet palaist programmu drošajā režīmā, lai apietu ietekmētos pievienojumprogrammas. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 2. Kad dialoglodziņš Palaist ir atvērts, ierakstiet “excel.exe / safe” (bez pēdiņām).
 3. Noklikšķiniet uz Labi.

Pēc šo darbību veikšanas pārbaudiet, vai vairs neredzat kļūdas ziņojumu.

4. risinājums: pievienojumprogrammu atspējošana programmā Excel

Kā jau minējām, pievienojumprogrammas ievērojami uzlabo Excel funkcionalitāti. Tomēr slikti uzrakstīti pievienojumprogrammas no novecojušas Excel versijas var traucēt jaunāko programmas versiju. Kad tas notiks, jūs iestrēdzīsit bezgalīgā ciklā “mēģināt atgūt savu informāciju”. Šajā gadījumā iesakām atspējot Excel pievienojumprogrammas. To var izdarīt, veicot šādas darbības:

 1. Mēģiniet atvērt skarto Excel failu. Ja to nevarat izdarīt, varat palaist programmu, izmantojot Windows 10 drošo režīmu.
 2. Kad fails ir atvērts, dodieties uz izvēlni un noklikšķiniet uz Opcijas.
 3. Kreisās rūts opcijās atlasiet Pievienojumprogrammas.
 4. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz nolaižamā saraksta blakus Pārvaldīt.
 5. Izvēlieties pievienojumprogrammas, kuras vēlaties pārvaldīt, pēc tam noklikšķiniet uz Sākt.
 6. Noņemiet visu izvēles rūtiņu izvēli un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 7. Saglabājiet failu, aizveriet to un pēc tam atkal atveriet to.

Ja programma Excel sāk darboties normāli, tad kļūda patiešām ir viena no pievienojumprogrammām. Jums jānoskaidro, kurš no viņiem ir vaininieks. To var izdarīt, iespējojot tos pa vienam, līdz esat noskaidrojis, kas slēpjas kļūdas pamatā.

5. risinājums: makro atkārtota kompilēšana

Izmantojot makro, ir bezgalīgas iespējas. Tomēr ir gadījumi, kad tie nonāk konfliktā ar Excel darbībām. Mēs iesakām atkārtoti apkopot makro, lai redzētu, vai tas novērš kļūdu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Palaidiet programmu Excel un pēc tam uz tastatūras nospiediet Alt + F11, lai piekļūtu programmai Microsoft Visual Basic for Applications.
 2. Atveriet izvēlnes joslu un pēc tam noklikšķiniet uz Rīki.
 3. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet Opcijas.
 4. Kad esat nonācis logā Opcijas, dodieties uz cilni Vispārīgi, pēc tam noņemiet atzīmi no opcijas “Kompilēt pēc pieprasījuma”.
 5. Noklikšķiniet uz Labi.
 6. Visual Basic noklikšķiniet uz izvēlnes Ievietot, pēc tam atlasiet Modulis.
 7. Atveriet izvēlni Atkļūdošana un pēc tam noklikšķiniet uz Kompilēt VBA projektu.
 8. Noklikšķiniet uz Fails un pēc tam atlasiet Saglabāt.
 9. Vēlreiz noklikšķiniet uz Fails un pēc tam atlasiet opciju Aizvērt un atgriezties Microsoft Excel.
 10. Saglabājiet un aizveriet failu.

Atkārtoti palaidiet programmu Excel un pēc tam pārbaudiet, vai tā darbojas bez problēmām.

6. risinājums: Makro atspējošana

Ja izmantojat izklājlapu ar makro, kas paredzēts vecākai Excel versijai, var rasties saderības problēmas. Šajā gadījumā labākais risinājums ir makro atspējošana. To var izdarīt, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Palaidiet programmu Excel. Ja to nevarat izdarīt, varat to atvērt drošajā režīmā.
 2. Atveriet izvēlni Fails un pēc tam noklikšķiniet uz Opcijas.
 3. Kreisās rūts izvēlnē noklikšķiniet uz Uzticības centrs.
 4. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz Uzticamības centra iestatījumi.
 5. Kreisās puses izvēlnē atlasiet Makro iestatījumi.
 6. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam atlasiet opciju “Atspējot visus makro bez paziņojuma”.
 7. Tagad atgriezieties kreisās rūts izvēlnē un noklikšķiniet uz Uzticami dokumenti.
 8. Labajā rūtī noņemiet atzīmi no opcijas “Atļaut dokumentiem tīklā uzticēties”.
 9. Atlasiet Atspējot uzticamos dokumentus un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 10. Saglabājiet failu un pēc tam aizveriet to.

Palaidiet programmu Excel, lai pārbaudītu, vai problēma ir atrisināta.

7. risinājums: Excel reģionālo iestatījumu konfigurēšana

Lai atbrīvotos no kļūdas, jums jāpārliecinās, ka reģiona un valodas iestatījumi atbilst jūsu faktiskajai atrašanās vietai. To var izdarīt, izpildot šos norādījumus:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Reģions” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos atlasiet Reģiona iestatījumi.
 4. Labajā rūtī noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes zem Valsts vai reģions.
 5. Atlasiet opciju, kas atbilst jūsu faktiskajai atrašanās vietai.
 6. Sadaļā Reģionālais formāts noklikšķiniet uz nolaižamā saraksta.
 7. Atlasiet ieteicamo reģionālo formātu.
 8. Restartējiet datoru.

Pēc sistēmas restartēšanas mēģiniet atvērt programmu Excel, lai redzētu, vai problēma vairs nav novērsta.

8. risinājums: noklusējuma printera nomaiņa

Ikreiz, kad startējat programmu Excel, tā sazinās ar jūsu operētājsistēmas noklusējuma printeri. Ja process ir neveiksmīgs, var tikt parādīts kļūdas ziņojums. Šādā gadījumā ieteicams mainīt noklusējuma printeri. Jebkurš printeris to darīs, bet ideālā gadījumā tādu programmatūru kā Microsoft XPS Document Writer izdarīs.

 1. Aizveriet programmu Excel.
 2. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu.
 3. Ierakstiet “Printers” (bez pēdiņām), pēc tam rezultātos atlasiet Printers and Scanners.
 4. Labajā rūtī atlasiet Microsoft XPS Document Writer.
 5. Noklikšķiniet uz Pārvaldīt.
 6. Kad esat nonācis Microsoft XPS Document Writer pārvaldības logā, noklikšķiniet uz opcijas Iestatīt kā noklusējumu.
 7. Palaidiet programmu Excel un pēc tam pārbaudiet, vai tā tagad darbojas normāli.

9. risinājums: Microsoft Excel atjaunināšana

 1. Atveriet programmu Excel un pēc tam dodieties uz cilni Fails.
 2. Kreisās rūts izvēlnē atlasiet Konts.
 3. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz Atjaunināšanas opcijas.
 4. Atlasiet Atjaunināt tūlīt.
 5. Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, restartējiet datoru un restartējiet programmu Excel.

10. risinājums: jauna lietotāja konta izveide

Bojāti lietotāju faili var ievietot programmu Excel bezgalīgā informācijas atkopšanas ciklā. Šajā gadījumā jūs varat izveidot jaunu lietotāja kontu ar administratora tiesībām. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Vispirms jums jāizveido jauns vietējā administratora konts.
 2. Kad esat izveidojis jaunu lietotāja kontu, dodieties uz tālāk redzamo ceļu:

C: \ Windows \ Temp

 1. Atlasiet visus mapes vienumus, nospiežot Ctrl + A uz tastatūras.
 2. Dzēsiet vienumus, tastatūrā noklikšķinot uz Shift + Delete. Neuztraucieties par failiem, kurus nevarat noņemt.
 3. Restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai problēma ir novērsta.

Kurš no risinājumiem palīdzēja novērst Excel kļūdu?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found