Windows

Kāpēc skatoties video, dators tiek izslēgts?

Jūs skatāties videoklipu, izmantojot multivides atskaņotāju savā datorā. Vai varbūt straumējat videoklipu vietnē YouTube vai kādā citā vietnē. Tad pēkšņi jūsu dators bez brīdinājuma izslēdzas, lai gan akumulators ir pilnībā uzlādēts vai ierīce ir pievienota elektrotīklam.

Mēģinot straumēt videoklipu, tas tiek veiksmīgi sākts. Bet apmēram 9 līdz 15 minūtes pēc tam dators tiek izslēgts. Dažreiz video var netikt atskaņots pirms izslēgšanas. Tas varēja notikt daudzos gadījumos. Ar katru izslēgšanu jums atkal jāieslēdz dators un jāpavada laiks, gaidot sistēmas sāknēšanu.

Iepriekš minētais scenārijs var būt diezgan satraucošs. Pēkšņas izslēgšanās ne tikai pārtrauc jūsu darbības, bet arī var kaitēt jūsu datoram. Jūs varat zaudēt nesaglabāto darbu, programmas un sistēmas faili var tikt sabojāti, un pārtraukti fona procesi var kaitēt jūsu reģistram.

Tāpēc šobrīd jūs varētu domāt: "Kāpēc mans dators tiek izslēgts bez brīdinājuma, kad skatos video?" Neuztraukties. Mūsu ceļvedis sniegs jums atbildes un parādīs, kā atrisināt šo kaitinošo problēmu. Pēc tam jūs varat turpināt skatīties video datorā un veikt citus uzdevumus bez papildu traucējumiem.

Kāpēc straumējot videoklipus Windows 10 dators izslēdzas?

Atskaņojot videoklipu datorā vai straumējot videoklipu tiešsaistē, un sistēma ir spiesta izslēgt, tas var būt saistīts ar aparatūras problēmām vai pārkaršanu.

Jūsu datora pārkaršanas iespējas ir atkarīgas no programmām, kas pašlaik darbojas jūsu datorā, un no telpas vēdināšanas. Ir svarīgi pārliecināties, ka virsma, uz kuras jūs novietojāt datoru, neaizsedz ventilācijas atveres un neaizsprosto siltumu. Tas izraisa pārkaršanu un var būt iemesls, kāpēc sistēma pēkšņi izslēdzas.

Tomēr, ja tas tā nav, pārbaudiet grafikas kartes draiverus un pārliecinieties, vai tie nav kļūdaini. Šo problēmu ir vieglāk novērst nekā aparatūras problēmu, jo nav jāmaksā par jaunināšanu.

Var būt arī tas, ka daži Windows atjauninājumi nav veiksmīgi instalēti un tādējādi rada problēmas.

Kā novērst 'Dators tiek izslēgts straumējot pakalpojumā YouTube'

Daudzi no mums nevar iedomāties scenāriju, kurā mēs nespētu mierīgi noskatīties videoklipu datorā. Iemeklēt šādu jautājumu nepavisam nebūs patīkami. Tādēļ turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā novērst video negaidītu izslēgšanu.

Ko darīt, ja straumējot videoklipu, klēpjdators tiek izslēgts?

Lūk, kā rīkoties:

  1. Labojiet grafikas kartes draiverus:
  • Pārbaudiet, vai nav Windows atjauninājumu
  • Atjauniniet grafikas kartes draiverus, izmantojot Device Manager
  • Atjauniniet grafikas kartes draiverus, izmantojot īpašu trešās puses rīku
  • Atgrieziet grafikas karšu draiverus
  1. Iztīriet sistēmu un salabojiet bojātus failus
  2. Pārraugiet sava procesora / GPU temperatūru
  3. Pārbaudiet barošanas bloku (PSU)

Mēs sniegsim jums procedūras šo labojumu veikšanai. Jūsu dators drīz atgriezīsies normālā stāvoklī. Sāksim.

1. labojums: salabojiet grafikas karšu draiverus

Ja vēlaties spēlēt spēles vai skatīties videoklipus datorā, videokartei ir jādarbojas lieliski. Ja tā draiveri ir novecojuši, trūkst, ir bojāti vai nav saderīgi, rodas problēmas.

GPU draiveru atjaunināšanai varat izmantot dažādas metodes. Pirmais ir lejupielādēt jaunāko draiveru versiju no Intel, Nvidia vai AMD oficiālās vietnes atkarībā no jums piederošās grafikas kartes. Kad esat atvēris pareizo vietni, vednis varēs noteikt jūsu datora specifikācijas un nodrošināt pareizos draiverus. Tomēr, ja šī automātiskā identifikācija neizdodas, jums pašiem jānoskaidro šī informācija, lai instalētu pareizos draiverus.

Neskatoties uz to, varat izmantot arī citas metodes, piemēram, Windows atjauninājumu instalēšanu vai Ierīču pārvaldnieka izmantošanu. Ir arī rīki, kas var palīdzēt automātiski atjaunināt draiverus.

Pārbaudiet, vai nav Windows atjauninājumu

Windows atjauninājumu pārbaude ir viens no veidiem, kā instalēt jaunākos draiverus aparatūras ierīcēm, ieskaitot grafikas procesora (GPU) draiverus.

Turklāt, instalējot Windows atjauninājumus, datorā tiek novērstas arī citas problēmas, jo tie ietver drošības labojumus un funkciju uzlabojumus, kas uztur jūsu datoru pareizi. Tāpēc Windows atjauninājumu pārbaude un to instalēšana ir labs veids, kā novērst pēkšņas sistēmas izslēgšanās, skatoties videoklipu.

Lūk, kā pārbaudīt un instalēt Windows atjauninājumus:

  1. Ja izmantojat sistēmu Windows 10, atjauninājumus varat instalēt, izmantojot Windows iestatījumu lietotni. Lai atvērtu lapu Iestatījumi, dodieties uz izvēlni Sākt (nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu vai noklikšķiniet uz tā ekrāna apakšējā kreisajā stūrī) un noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi (parādīta kā zobrats).

Varat arī atvērt lietotni Iestatījumi, turot Windows logotipa taustiņu un nospiežot I.

  1. Kad esat lapā Iestatījumi, lapas apakšdaļā noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  2. Jaunās lapas kreisajā rūtī atlasiet Windows atjaunināšana.
  3. Tagad ekrāna labajā pusē noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus. Pārliecinieties, vai ir ieslēgts interneta savienojums. Sistēma automātiski atradīs un instalēs pieejamos atjauninājumus.
  4. Kad atjaunināšana ir pabeigta, restartējiet sistēmu.

Ja izmantojat sistēmu Windows 8, izvēlnē Sākt dodieties uz meklēšanas joslu un ierakstiet “Atjauninājumi”. Pēc tam meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz “Pārbaudīt atjauninājumus”.

Windows atjauninājumus varat arī iegūt, izmantojot vadības paneli:

  1. Atveriet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows logotipa taustiņu + R tastatūras kombināciju.
  2. Tekstlodziņā ierakstiet ‘Vadības panelis’ un nospiediet taustiņu Enter vai ekrānā noklikšķiniet uz pogas ‘Labi’.
  3. Nolaižamajā izvēlnē “Skatīt pēc:” atlasiet “Lielas ikonas” vai “Mazas ikonas”. Tas atrodas vadības paneļa loga augšējā labajā stūrī.
  4. Ritiniet sarakstu, lai atrastu “Windows Update”. Noklikšķiniet uz tā.
  5. Atvērtajā lapā noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus. Kad meklēšana ir pabeigta, noklikšķiniet uz pogas Instalēt atjauninājumus.

Atjauniniet grafikas karšu draiverus, izmantojot ierīces pārvaldnieku

Ierīču pārvaldnieks uzskaita visas datoram pievienotās ierīces, ļaujot tās atjaunināt vai modificēt.

Lūk, kā jūs varat atjaunināt grafikas kartes draiverus, izmantojot ierīces pārvaldnieku:

  1. Turiet Windows logotipa taustiņu un nospiediet R, lai izsauktu Run palīgierīci.
  2. Ierakstiet “devmgmt.msc” un izpildiet to, tastatūrā nospiežot Enter vai ekrānā noklikšķinot uz pogas Labi.
  3. Sarakstā atrodiet Displeja adapteri un veiciet dubultklikšķi uz tā vai noklikšķiniet uz bultiņas kreisajā pusē, lai atklātu zem tā esošos vienumus.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz videokartes, t.i., Intel, AMD vai Nvidia.
  5. Konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz “Atjaunināt draivera programmatūru”.
  6. Jums tiks parādīts dialoglodziņš, kurā tiek jautāts, kā vēlaties meklēt draivera programmatūru. Noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”. Pārliecinieties, vai ir iespējots interneta savienojums.
  7. Kad atjaunināšana ir pabeigta, restartējiet datoru.
<

Atjauniniet grafikas karšu draiverus, izmantojot īpašu trešo personu rīku

Jums ir iespēja automātiski instalēt jaunākos grafikas kartes draiverus, neveicot iepriekšējas procedūras. Viss, kas jums nepieciešams, ir Auslogics draivera atjauninātājs, kas darbojas jūsu datorā.

Rīku ir izstrādājis sertificēts Microsoft partneris Auslogics. Tas automātiski pārbauda, ​​vai datorā nav bojātu draiveru, un turpina tos atjaunināt līdz jaunākajām ražotāja ieteiktām versijām. Jūs varat izvēlēties atjaunināt visus draiverus vai atlasīt tos, kurus vēlaties atjaunināt.

Jums nav jāzina datorā esošās grafikas kartes tips. Rīks automātiski nosaka katru detaļu, nodrošinot pareizo draiveru iegūšanu.

Draivera atjauninātājs veic arī dublējumu, lai vajadzības gadījumā varētu atjaunot draiverus. Tas mūs noved pie nākamā posma pēkšņas sistēmas izslēgšanas novēršanā, straumējot videoklipus - atjaunojot videokartes draiverus. Turpini lasīt.

Atgrieziet grafikas karšu draiverus

Dažreiz aparatūras ierīču draiveru atjauninājumos var būt kļūdas. Tādēļ problēmas var sākties pēc draivera atjaunināšanas.

Ja, spēlējot videoklipus, dators sāka izslēgties tieši pēc jaunas GPU draiveru versijas instalēšanas, to var novērst, atsaucot izmaiņas. Vienkārši atgriezieties pie iepriekšējā draivera.

Ja izmantojat Auslogics draivera atjauninātāju, šim rīkam ir funkcija, kas ļauj atgūt draiverus. Pretējā gadījumā jums jāiet caur ierīču pārvaldnieku. Veiciet šādas darbības:

  1. Izsaukt lodziņu Palaist. Lai to izdarītu, turiet Windows logotipa taustiņu un nospiediet R.
  2. Laukā ierakstiet ‘Devmgmt.msc’ un nospiediet taustiņu Enter vai ekrānā noklikšķiniet uz pogas Labi.
  3. Sarakstā atrodiet displeja adapterus un paplašiniet to. Pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas ierīces, t.i., Intel, Nvidia vai AMD, un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  4. Atvērtajā lodziņā Rekvizīti dodieties uz cilni Draiveris.
  5. Noklikšķiniet uz pogas “Atgriezt draiveri”.

2. labojums: iztīriet sistēmu un salabojiet bojātus failus

Pēc veiksmīgas GPU (grafikas apstrādes vienības) draiveru atjaunināšanas nākamais solis ir pārbaudīt, vai sistēmā nav ļaunprātīgas programmatūras, bojātu atslēgu un nederīgu ierakstu Windows reģistrā, nevēlamie faili (piemēram, atlikušie Windows atjaunināšanas faili, pagaidu lietotāju faili, novecojuši faili) sistēmas faili, neizmantoti kļūdu žurnāli, pagaidu Sun Java faili, nevēlama Microsoft Office kešatmiņa un citas) un citas problēmas, kas var izraisīt jūsu sistēmas vai lietojumprogrammu avāriju vai kļūmi.

Vispirms palaidiet skenēšanu ar Auslogics Anti-Malware, lai atklātu un novērstu ļaunprātīgus priekšmetus, kas, iespējams, ir paslēpti jūsu sistēmā un nodara kaitējumu. Rīku ir ļoti viegli uzstādīt un lietot. Tas ir paredzēts, lai netraucētu jūsu esošās pretvīrusu programmas darbību.

Pēc skenēšanas tā var atklāt un atbrīvoties no draudiem, kurus galvenais antivīruss neatrada. To ir pārbaudījuši un pārbaudījuši eksperti, un tas tiek uzskatīts par vienu no populārākajām ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas programmām datoru drošības nozarē. Pret ļaunprātīgu programmatūru nodrošina sertificēts Microsoft sudraba lietojumprogrammu izstrādātājs Auslogics, un tāpēc tā garantē vislabāko aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un datu drošības apdraudējumiem.

Kad esat beidzis skenēt ļaunprātīgu programmatūru, nākamā darbība ir attīrīt Windows reģistru un noņemt no datora nevēlamos failus un citas problēmas, kas samazina veiktspēju. Lai to izdarītu, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Atšķirībā no vairuma tirgū esošo tīrīšanas rīku, BoostSpeed ​​izmanto precīzus paņēmienus, kā noteikt un droši atrisināt problēmas, neriskējot vēl vairāk bojāt jūsu operētājsistēmu.

Labojums 3: Pārraugiet sava procesora / GPU temperatūru

Jūsu dators pārkarst, ja dzesēšanas sistēma vairs nedarbojas vai ir nepietiekama. Kad dators sasilst, pārsniedzot drošo robežu, operētājsistēma tiks izslēgta, lai izvairītos no kritiskiem bojājumiem. Ja turpināsiet šādā veidā izmantot datoru, procesors var tikt neatgriezeniski sabojāts. Lai pārbaudītu datora dzesēšanas sistēmu, jums, iespējams, būs jāmeklē eksperta pakalpojumi.

Jūsu GPU termiskā pasta arī vairs nevarētu būt piemērota. Tas var izraisīt pēkšņas atslēgšanas, ar kurām jums ir darīšana.

Tādēļ jums jāuzrauga CPU un GPU temperatūra un jāpārliecinās, vai netiek pārsniegta drošās temperatūras robeža. Ir daudzas programmas, kuras varat izmantot, lai uzraudzītu procesora tempus. Uzticamu zīmolu varat meklēt tiešsaistē.

Tomēr, pirms pieņemat sliktāko, pārbaudiet virsmu, uz kuras parasti novietojat datoru. Pārliecinieties, ka materiāls neaizsedz ventilācijas atveres. Piemēram, ja vēlaties atslābināties un atpūsties, lietojot datoru, nelieciet to uz mīkstas virsmas, piemēram, spilvena vai matrača. Novietojiet to uz kaut kā cieta un līdzena, lai nodrošinātu pareizu gaisa plūsmu. Pretējā gadījumā dators sasilst, pārsniedzot drošo robežu, un izslēdzas. Pārliecinieties arī, ka telpa ir labi vēdināta. Ieteicams istaba ar gaisa kondicionētāju.

4. labojums: pārbaudiet barošanas bloku (PSU)

Ja esat atjauninājis draiverus, iztīrījis sistēmu un pārliecinājies, ka dators nepārkarst, tomēr pēkšņi tiek izslēgti, straumējot videoklipus pakalpojumā YouTube vai citās vietnēs, turpiniet pārbaudīt aparatūras komponentus. Konsultējieties ar profesionālu tehniķi, lai saņemtu palīdzību bojātās aparatūras atrašanā.

Vairumā gadījumu, iespējams, datora barošanas bloks (PSU) nespēj nodrošināt pietiekami daudz enerģijas, lai apmierinātu jūsu videokartes prasības. Tādējādi sistēma tiek izslēgta, kad straumējat videoklipu tiešsaistē vai atskaņojat videoklipu datorā. Tas notiek, ja barošanas bloks ir zemas kvalitātes vai darbojas nepareizi. Tāpēc tas tiek izslēgts, lai novērstu bojājumus.

Nemēģiniet izvairīties no izdevumiem par labu enerģijas apstrādes bloku. Jebkurš eksperts jums pateiks, ka mēģinājums samazināt izmaksas, iegūstot PSU, ir nē-nē.

Ja jums ir nepieciešams izveidot vai iegādāties PSU, pārliecinieties, ka apmeklējat cienījamu izplatītāju vai ražotāju. Pārliecinieties, vai barošanas bloks var nodrošināt pietiekamu jaudu. Tiešsaistē atradīsit labus kalkulatorus, kas ļaus jums zināt, cik daudz enerģijas prasa jūsu sistēmas komponenti.

Mēs ceram, ka jums izdevās novērst problēmu “Dators izslēdzas, skatoties videoklipus”. Ja tas notiek programmatūras problēmu dēļ, varat to pats viegli atrisināt dažu minūšu laikā, izpildot iepriekš aprakstītās procedūras.

Tomēr, ja pēkšņas izslēgšanas iemesls ir aparatūras problēma, jums var būt nepieciešams laiks, lai tos atrisinātu, ja jums nav zinātības. Tādā gadījumā iesakām meklēt personāla datoru remonta pakalpojumus. Jums var būt nepieciešams nomainīt vai uzlabot dažus aparatūras komponentus.

Lūdzu, atstājiet mums komentāru un informējiet mūs, kā jūs atrisinājāt problēmu. Varat arī dalīties ar visiem iespējamiem jautājumiem. Mēs priecāsimies dzirdēt no jums.

Novēlam veiksmi!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found