Biogrāfija

Ko darīt, ja Discord nevar atjaunināt operētājsistēmā Windows 10?

Ja esat viens no miljoniem cilvēku visā pasaulē, kurš nodarbojas ar vairāku spēlētāju spēlēm, visticamāk, jums pieder Discord konts. Nesaskaņas ir viens no labākajiem veidiem, kā spēlētāji var mijiedarboties, koordinēt spēles gaitu un dalīties savos spēles pavērsienos. Daži lietotāji tomēr ir sūdzējušies par nespēju atjaunināt Discord savā Windows 10 datorā. Ja jums ir tāda pati situācija, mēs parādīsim, kā atjaunināt lietotni bez problēmām.

Kā atjaunināt nesaskaņas operētājsistēmā Windows 10?

Ja jums rodas jautājums, kā pareizi atjaunināt Discord operētājsistēmā Windows 10, esat nonācis īstajā vietā. Tā kā Discord ir viena no funkcijām bagātākajām tērzēšanas lietotnēm, tā izmanto daudz resursu un tai ir nepieciešamas dažādas lietotņu atļaujas. Tas bieži noved pie tā, ka tas ir pretrunā ar citiem datora procesiem, padarot to uzņēmīgu pret problēmām atjauninājumu laikā. Tas varētu būt saistīts ar jūsu sistēmas drošības programmām, Discord failiem datorā vai abu kombināciju.

Ja, mēģinot atjaunināt Discord savā Windows 10 datorā, jūs joprojām saņemat neveiksmīgu instalēšanu vai atjaunināt neizdevušos paziņojumus, mēģiniet novērst kādu no šīm metodēm.

1. metode: atspējojiet Windows Defender

Windows Defender - iebūvētais pretvīrusu operētājsistēmā Windows 10 - izmanto noteiktus agresīvus klasifikatorus, kas dažkārt nepareizi klasificē pilnīgi smalkus failus kā bīstamus. Tātad, ja jums rodas problēmas ar Discord instalēšanu, tas var būt tāpēc, ka Windows Defender neļauj to instalēt jūsu datorā.

Īslaicīgi izslēdzot Windows Frewall, jūs bez traucējumiem varēsit instalēt Discord.

 1. In Cortana meklēšana, ierakstiet un palaidiet Iestatījumi.
 2. Iet uz Atjaunināšana un drošība> Windows drošība> Aizsardzība pret vīrusiem un draudiem> Pārvaldīt iestatījumus.
 3. Pārslēgt Ieslēdziet reāllaika aizsardzību iespēja izslēgts.
 4. Saglabājiet izmaiņas un izejiet no lietotnes.

Ja pēc šīs darbības Discord klienta atjaunināšana izdodas, varat atgriezties Windows drošībā, lai atkārtoti iespējotu reāllaika aizsardzību.

Varat arī veikt šādas darbības, lai atbloķētu visus ienākošos savienojumus Windows Defender ugunsmūrī:

 1. Tips Ugunsmūris un tīkla aizsardzība programmā Cortana un palaidiet programmu.
 2. Atveriet aktīvo tīkla savienojumu.
 3. Noņemiet atzīmi Bloķējiet visus ienākošos savienojumus zem Windows Defender ugunsmūris.
 4. Atspējojiet ugunsmūri.

2. metode: atspējojiet antivīrusu

Ja iepriekš minētās metodes neizdodas, vainīgais var būt jūsu trešās puses antivīruss. Ir zināms, ka dažas pretvīrusu programmas ir pārlieku dedzīgas, meklējot ļaunprātīgus priekšmetus jūsu datorā. Dažreiz viņi karantīnā ievietos pilnīgi smalkus instalācijas failus, tādējādi traucējot procesu.

Lai pārliecinātos, ka antivīruss nebloķē jūsu nesaskaņu atjauninājumu, atveriet programmatūru un atspējojiet aizsardzību uz atjauninājuma instalēšanas laiku. Alternatīvi, jūs varat atvērt Uzdevumu pārvaldnieks un nogalināt visus notiekošos procesus, kas saistīti ar jūsu antivīrusu.

Lai būtu drošībā, iesakām izmantot antivīrusu, kas visu diennakti apvieno drošību ar nekļūdīgu spēju atšķirt bīstamus priekšmetus no uzticamiem failiem. Auslogics Anti-Malware piedāvā pilnu primārās aizsardzības paketi, elastīgu skenēšanas plānošanu, tīru saskarni un 100% precīzu ļaunprātīgas programmatūras noteikšanas algoritmu. Iet uz priekšu un izmēģiniet to.

3. metode: atjauniniet kā administrators

Iespējams, ka nesaskaņas nevar atjaunināt, jo tās darbībai ir nepieciešamas administratora līmeņa privilēģijas. Lai to novērstu, atjauninājums jāinstalē kā administrators.

Pirms to izdarāt, pārliecinieties, vai datorā nedarbojas nesaskaņu process. Atvērt Uzdevumu pārvaldnieks un pārbaudiet, vai neviens darbības process nav saistīts ar nesaskaņām. Ja tādi ir, nogaliniet viņus.

 1. Pārejiet uz lejupielādētā Discord atjauninājuma atrašanās vietu.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un izvēlieties Izpildīt kā administratoram lai sāktu atjaunināšanas procesu. Ignorējiet brīdinājuma ziņojumu, ja tāds tiek parādīts.

4. metode: instalēšana citā mapē

Daži lietotāji ir ziņojuši par veiksmīgu nesaskaņu atjaunināšanu, instalējot to citā mapē. Tas nenāks par ļaunu izmēģināt to pašu, lai redzētu, vai tas atrisina problēmu.

 1. Datorā atrodiet mapi Discord un pārvietojiet to uz citu vietu.
 2. Sāciet atjaunināšanas procesu un izvēlieties jauno mapes atrašanās vietu, kad instalēšanas vednis aicina izvēlēties instalēšanas vietu.

5. metode: Pārdēvēt atjaunināšanas failu:

 1. Atveriet File Explorer un ceļa laukā ierakstiet% LocalAppData%. Tam vajadzētu audzināt Vietējais apakšmape slēptās iekšpusē Aplikācijas dati mapi.
 2. Jums vajadzētu atrast Update.exe failu Nesaskaņas mapi.
 3. Pārdēvējiet to par kaut ko citu un mēģiniet instalēt.

6. metode: Pārinstalējiet nesaskaņas

Vēl viena metode, kā iegūt atjauninātu Discord versiju savā Windows 10 datorā, ir jauna lietojumprogrammas instalēšana.

 1. Dzēst Nesaskaņas un visus ar to saistītos failus un mapes no datora. Neaizmirstiet dublēt nepieciešamos datus.
 2. Apmeklējiet Discord vietni, lai lejupielādētu jaunāko versiju un instalētu to datorā. Neaizmirstiet atspējot jebkuru aizsardzības programmatūru, kurā darbojas traucējumi.

Varat arī mēģināt instalēt jaunāko versiju (kas ietver atjauninājumu) Discord versijā, kas jau ir jūsu datorā.

Īsumā šīs ir izplatītākās metodes, kā apiet neveiksmīgu Discord atjauninājumu operētājsistēmā Windows 10. Tāpēc izmēģiniet tos, lai piekļūtu jaunākajiem Discord daudzfunkcionālo spēļu ekosistēmas papildinājumiem. Kā minēts iepriekš, daudz kas ir atkarīgs no tā, vai ir kāda programma, piemēram, Windows Defender vai primārais antivīruss, kas aktīvi bloķē Discord instalēšanu. Tiem, kuri nevar iztikt bez aizsardzības programmatūras, iepriekšminētā Auslogics Anti-Malware ir lieliska, neuzbāzīga iespēja.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found