Windows

Kā apturēt visus procesus sistēmā Windows 10?

Terminator 101: Kā nogalināt visus procesus sistēmā Windows 10?

Vairāki atvērti un darbojas logi darbvirsmā vai klēpjdatorā var novest pie tā, ka sistēma kļūst lēna un pat saskaras ar dažām kļūdām. Tāpēc jūs varētu domāt: vai es varu apturēt visu procesu darbību vai nogalināt visas atvērtās programmas Windows 10?

Varbūt, mēģinot pārtraukt visus notiekošos procesus, vispirms apsveriet spēcīgu restartēšanu. Aizmirstiet to darīt - spēcīga restartēšana var izraisīt datoru un sistēmas failu bojājumus. Tā vietā izpildiet šīs metodes, kā pareizi iznīcināt visus Windows 10 procesus:

 • Izmantojot komandu uzvedni - Uzziniet, kā komandrindā pārtraukt Windows 10 procesus, īpaši tos, kas neatbilst tiem. Dariet to, veicot šādas darbības:
 1. Dodieties uz meklēšanu. Tips cmd un atveriet komandu uzvedni.
 2. Kad esat tur, ievadiet šo rindu taskkill / f / fi “statusa ekvivalents nereaģē” un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Ar šo komandu jāpārtrauc visi procesi, kas tiek uzskatīti par neatbilstošiem
 • Izmantojot uzdevumu pārvaldnieku - Jaunākās Windows 10 versijās ir saistītas apstrādātās kopas kopīgā kopā. Beidziet visus procesus vienā klasterī, ar peles labo pogu noklikšķinot uz šī klastera un izvēloties Beigt uzdevumu.
 • Izmantojiet CloseAll un citus jaudīgus rīkus - Freeware rīks CloseAll ir trešo pušu programmatūra, kas automātiski aizver visus darbojošos procesus, atstājot lietotāju uz darbvirsmas. Vienkārši atveriet to un pēc tam nospiediet OK. Neowin lietotāja izveidots KillThemAll arī veic to pašu uzdevumu, bet lietotājiem dod iespēju saglabāt savus datus. Tomēr ņemiet vērā, ka tas atstāj Explorer.exe atvērtu.
 • Izmantojiet PowerShell - Nogaliniet procesu, kas darbojas paaugstināti, atverot PowerShell kā administratoru. Ierakstiet komandu Get-Process lai jūs varētu redzēt darbojošos procesu sarakstu. Iznīciniet procesu pēc nosaukuma, izpildot šo cmdlet: Stop-Process -Name “ProcessName” -Force. Nogaliniet procesu ar tā PID, izpildot šo komandu: Stop-Process -ID PID -Force.
 • Notīriet datora sāknēšanu - Šis paņēmiens ļauj startēt Windows, izmantojot tikai minimālu draiveru un programmu skaitu. Tomēr, lai iegūtu vēlamo efektu, jums būs jārestartē dators. Šeit ir daži soļi:
 1. Dodieties uz Sākt. Tips msconfig un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 2. Atveriet sadaļu Sistēmas konfigurācija. Pēc tam noklikšķiniet uz Pakalpojumi, atzīmējiet izvēles rūtiņu Slēpt visus Microsoft pakalpojumus un pēc tam noklikšķiniet uz Atspējot visus.
 3. Dodieties uz Startup. Atveriet uzdevumu pārvaldnieku.
 4. Atlasiet katru startēšanas vienumu un noklikšķiniet uz Atspējot.
 5. Aizveriet uzdevumu pārvaldnieku un pēc tam restartējiet datoru.

Kā būtu, ja vēlaties pārtraukt noteiktus procesus, programmas vai lietotnes operētājsistēmā Windows 10?

Šeit ir norādītas konkrētas darbības, kas jāveic:

 • Lai beigtu visus fona procesus, dodieties uz Iestatījumi, Konfidencialitāte un pēc tam fona lietotnes. Izslēdziet Ļaujiet lietotnēm darboties fonā
 • Lai pārtrauktu visus Google Chrome procesus, dodieties uz Iestatījumi un pēc tam Rādīt papildu iestatījumus. Nogaliniet visus saistītos procesus, noņemot atzīmi Kad Google Chrome ir aizvērts, turpiniet palaist fona lietotnes.
 • Lai beigtu visus Internet Explorer procesus, izmantojiet komandu uzvedni kā administratoru. Ievadiet komandu taskkill / F / IM iexplore.exe un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.

Tur jūs ejat - ir diezgan viegli iemācīties nogalināt visus Windows 10 procesus vai tikai noteiktu procesu grupu. Varat arī pielāgot savu datoru, lai sasniegtu maksimālu veiktspēju, izmantojot tādus rīkus kā Auslogics BoostSpeed, kas efektīvi diagnosticē jūsu Windows sistēmu, attīra nevēlamos failus, atjauno sistēmas stabilitāti un uzlabo ātrumu un veiktspēju.

Veiksmi, un mēs ceram, ka no šejienes jums būs vienmērīga datora pieredze!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found