Biogrāfija

Kā noņemt “Administrators ir bloķējis jūs no šīs lietotnes palaišanas”?

Ja izmantojat operētājsistēmu Windows 10, visticamāk, jūs ļoti novērtējat tās efektivitāti, aizsargājot pret aizdomīgas programmatūras instalēšanu. Dažreiz tas tomēr var būt diezgan agresīvs šajā funkcijā.

Tātad, ko nozīmē brīdinājuma ziņojums “Administrators ir bloķējis jums šīs lietotnes vadīšanu”? Iespējams, kādā brīdī ar to esat saskāries.

Paziņojums parādās, mēģinot palaist vai instalēt jaunu programmu vai aparatūras draiveri. Tas notiek Windows Defender un lietotāja konta kontroles (UAC) programmatūras darbību dēļ, mēģinot aizsargāt datoru no iespējamiem draudiem.

Tādēļ, ja neesat pilnīgi pārliecināts, ka izpildāmais fails, kuru mēģināt palaist, ir drošībā, ir svarīgi nemēģināt apiet ziņojumu “Administrators ir bloķējis jums šīs lietotnes palaišanu”. Tomēr, ja ziņojums parādās pat tad, kad mēģināt instalēt un / vai palaist uzticamu programmatūru, iespējams, vēlēsities to novērst. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā.

Kā atbrīvoties no tā, ka administrators ir bloķējis šīs lietotnes palaišanu?

Ir daži piemērojami risinājumi:

 1. Atspējojiet Windows SmartScreen
 2. Izpildiet failu, izmantojot komandu uzvedni
 3. Instalējiet lietotni, izmantojot slēpto administratora kontu
 4. Uz laiku atspējojiet pretvīrusu programmu

Tiksim pie tā.

1. labojums: atspējojiet Windows SmartScreen

Operētājsistēmā Windows 10 ir funkcija SmartScreen, kas ir uz mākoņiem balstīts komponents, kas novērš pikšķerēšanas un ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumus. Tā savstarpēji atsaucas uz lejupielādētajiem failiem, salīdzinot ar programmu un programmatūras vietņu sarakstu, par kurām ziņots, ka tās nav drošas. Jums tiek paziņots arī tad, ja nav zināms, ka fails, kuru mēģināt izpildīt, ir uzticams un populārs Windows lietotāju vidū.

Lai atspējotu funkciju un noskaidrotu, vai tā ir aiz neveiksmes, ar kuru saskaras, jums jādara šādi:

 1. Nospiediet Windows logotipa taustiņu, lai atvērtu izvēlni Sākt.
 2. Meklēšanas joslā ierakstiet ‘Smartscreen’ un rezultātos noklikšķiniet uz ‘App and browser control’.
 3. Atvērtajā Windows Defender drošības centrā dodieties uz sadaļu “Pārbaudīt lietotnes un failus” un atlasiet “Izslēgts”.
 4. Tagad mēģiniet vēlreiz palaist failu. Skatiet, vai jautājums ir apiets.

Lai izvairītos no datora pakļaušanas ļaunprātīgiem priekšmetiem, pēc faila veiksmīgas palaišanas, lūdzu, atkārtoti iespējojiet Windows SmartScreen. Vienkārši izpildiet iepriekš norādītās darbības, bet, pārejot uz 3. darbību, atlasiet “Brīdināt” vai “Bloķēt”, nevis “Izslēgts”.

Ja nevēlaties atspējot SmartScreen, ir vēl viena iespēja:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila, kuru vēlaties palaist, un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 2. Cilnē Vispārīgi noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Atbloķēt.
 3. Noklikšķiniet uz Lietot> Labi. Kad tas būs izdarīts, fails tiks atzīts par drošu un apies SmartScreen. Pēc tam varat mēģināt palaist to vēlreiz.

2. labojums: izpildiet failu, izmantojot komandu uzvedni

Jūs varat saņemt kļūdas ziņojumu, izmantojot palaisto komandu uzvedni, lai palaistu instalācijas failu. Vienkārši veiciet šīs vienkāršās darbības:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila, kuru vēlaties instalēt, un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
 2. Cilnē Vispārīgi iezīmējiet un kopējiet ierakstu sadaļā Atrašanās vieta. Piemēram, 'C: \ Users \ test \ Downloads. '
 3. Tagad nospiediet Windows logotipa taustiņu + X un izvēlnē atlasiet ‘Komandu uzvedne (Administrēšana)’.
 4. Paaugstinātajā komandu uzvednes logā ielīmējiet faila atrašanās vietu, kuru nokopējāt 3. darbībā.
 5. Samaziniet paaugstināto komandu uzvedni un atgriezieties faila rekvizītu logā (kā parādīts 1. darbībā). Kopējiet faila nosaukumu (tas ir ieraksts lodziņā lapas augšdaļā. Tā beigās ir .exe paplašinājums. Piemēram, ‘Wlsetup-all.exe’).
 6. Maksimizējiet paaugstināto komandu uzvedni. Ierakstiet ‘\’ un pēc tam ielīmējiet 5. solī nokopēto ierakstu. Tagad jums būs faila atrašanās vieta un nosaukums. Tam vajadzētu būt apmēram šādam: “C: \ Users \ test \ Downloads \ wlsetup-all.exe. "
 7. Nospiediet Enter tastatūrā, lai izpildītu komandu. Skatiet, vai kļūdas ziņojums joprojām tiks parādīts.

3. labojums: instalējiet lietotni, izmantojot slēpto administratora kontu

Izmantojot slēpto administratora kontu, varat veiksmīgi instalēt savu lietojumprogrammu. Lūk, kas jums jādara:

 1. Nospiediet Windows logotipa taustiņu, lai atvērtu izvēlni Sākt, un pēc tam meklēšanas lodziņā ierakstiet ‘Komandu uzvedne’.
 2. Rezultātu sarakstā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz opcijas un noklikšķiniet uz “Palaist kā administrators”.
 3. Nokopējiet un ielīmējiet šo komandu paaugstinātajā komandu uzvednes logā un nospiediet taustiņu Enter, lai to izpildītu:

tīkla lietotāja administrators / aktīvs: jā

Kad tas būs izdarīts, parādīsies apstiprinājums “Komanda ir veiksmīgi pabeigta”.

 1. Izrakstieties no sava pašreizējā lietotāja konta. Lai to izdarītu, vienkārši noklikšķiniet uz Windows ikonas, kas redzama ekrāna apakšējā kreisajā stūrī. Tagad noklikšķiniet uz sava lietotāja logotipa un atlasiet Izrakstīties.
 2. Tagad pierakstieties administratora kontā.
 3. Mēģiniet instalēt failu, ar kuru radās problēmas.

Ja pēc faila veiksmīgas izpildes vēlaties atspējot slēpto administratora kontu, atveriet paaugstinātu komandu uzvedni. Nokopējiet un ielīmējiet logā šādu ierakstu un pēc tam nospiediet taustiņu Enter:

tīkla lietotāja administrators / aktīvs: nē

4. labojums: īslaicīgi atspējojiet pretvīrusu programmu

Var gadīties, ka tieši trešās puses antivīrusu programma jūsu datorā izliek ziņojumu “Administrators ir bloķējis jums šīs lietotnes palaišanu”.

Tātad, pirmā lieta, kas jums jādara, ir pievienot izņēmumu lietojumprogrammai, kuru mēģināt palaist. Lai atrastu šo iestatījumu, ieteicams iepazīties ar antivīrusu programmas lietotāja rokasgrāmatu vai vienkārši to meklēt tīmeklī.

Jums arī ir iespēja pilnībā atspējot pretvīrusu programmatūru, ja nevarat atrast veidu, kā problemātiskajai lietotnei pievienot izņēmumu. Bet paturiet prātā, ka ir svarīgi, lai datorā vienmēr būtu aktīva un uzticama drošības programma, lai jūs pasargātu no iespējamiem draudiem. Šajā sakarā mēs iesakām Auslogics Anti-Malware.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata par to, kā novērst kļūdu “Administrators ir bloķējis jūsu lietojumprogrammas palaišanu” sistēmā Windows 10, ir izrādījusies jums noderīga.

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri, lūdzu, nekautrējieties tos nomest zemāk esošajā sadaļā.

Mēs labprāt dzirdēsim no jums.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found