Windows

Kas notiek, ja Microsoft Office nav aktivizēts?

Tiem, kas darbā vai mācībās regulāri izmanto teksta dokumentus, izklājlapas vai prezentācijas slaidus, Microsoft Office ir gandrīz nepieciešams. Varat arī teikt, ka tas ir atsevišķā līgā, kad runa ir par kopējo dokumentu izveides, pārvaldības un pārsūtīšanas paketi jebkurā izplatītā formātā. Kaut arī pēdējā laikā ir parādījušies pretendenti uz Office troni, joprojām ir fakts, ka neviens cits lietojumprogrammu pakete nav tik tuvu Microsoft Office vienkāršībai, milzīgajai daudzpusībai un vecajai vienkāršībai.

Lielākā daļa datoru, kurus nesauc par MacBook kuģiem, jau ir instalēta kāda Microsoft Office versija. Parasti tā nav visa mantoto lietotņu pakete - Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Publisher kopā ar OneDrive un Skype pakalpojumiem, bet gan Microsoft Word, un, iespējams, arī Excel un PowerPoint. Turklāt pēc noteiktā termiņa beigām tā nav pilnīga šo lietojumprogrammu versija, bet ierobežota laika versija.

Tātad komplektā iekļautās produktivitātes lietotnes, kas veido Microsoft Office jaunajā Windows datorā, ir izmēģināmas, ja vien par aktivizēšanu nav samaksājis OEM (maz ticams). Izmēģinājuma periods parasti ilgst 30 dienas, pēc kura Windows liek jums aktivizēt Office. Protams, jūs vēlaties to darīt, taču ir tikai viena neliela problēma: Office ir ļoti dārga. Office 2019 mājas un studentu izdevums satur tikai Word, Excel un PowerPoint, taču vienreizējs pirkums maksā 119,99 USD, savukārt Office 365 Home jums atmaksās 79,99 USD gadā (jeb 7,99 USD / m).

Ņemot vērā pārmērīgās izmaksas, ir saprotams, ja nesteidzaties izrakstīt naudu, lai pilnībā aktivizētu Office. Bet kas notiek, ja izmēģinājuma periods beidzas un Office paliek nelicencēta? Lasiet tālāk, lai uzzinātu.

Ko darīt, ja mans Microsoft Office nav aktivizēts?

Veselais saprāts saka - ja izmantojat nelicencētu Office versiju, jums vajadzētu saņemt samazinātu funkcionalitāti, un tas notiek tieši tā. Katrā lietojumprogrammā ietekmētās funkcijas ir atkarīgas no datora Office versijas, taču kopumā jūs zaudējat rediģēšanu un funkciju izveidi. Tas nozīmē, ka laikā, kad jūsu Office nav licencēts, jūs nevarat izveidot jaunus dokumentus vai rediģēt esošos. Jūsu Office lietotnes kļūs par skatītājiem vairāk nekā jebkas cits.

Pirms Office 365 parādīšanās datoru lietotāji aktivizēja Office, izmantojot produktu atslēgas, kuras bija vai nu komplektā ar Office instalācijas disku, vai arī tika iegādātas tiešsaistē. Pašreizējā metode izmanto jūsu Microsoft konta informāciju, kas saglabāta mākonī. Tā kā Office tagad pieņem abonēšanas modeli, izņemot īpašās versijas, piemēram, mājas un studentu izdevumu, kuras tiek pirktas, veicot vienreizēju maksājumu, tagad jums ir jāmaksā abonēšanas maksa noteiktos intervālos, lai turpinātu izmantot Office.

Atgriežoties pie izskatāmā jautājuma, kā jūsu birojs rīkojas pēc 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma perioda beigām, ir atkarīgs no jūsu reģistrēšanās metodes. Tie, kuri Office piegādāja kopā ar jaunajiem datoriem, saņems mirgojošu uzvedni, lūdzot maksāt par Office versiju. No otras puses, ja lejupielādējāt Office, izmantojot Office 365 vietni, jūs nesaņemsit šādu ziņojumu. Tā vietā, ja esat iespējojis atkārtotus norēķinus, pēc bezmaksas izmēģinājuma perioda beigām jūs automātiski pārvietojat no izmēģinājuma režīma uz pilnu režīmu. Jūsu kontā tiek iekasēta maksa arī par izvēlētās Office versijas summu norādītajā ilgumā. Tādēļ, ja Office plānojat izmantot tikai izmēģinājuma režīmā, ir svarīgi, ka šo funkciju neaktivizējat; pēc uzvednes saņemšanas joprojām varat manuāli maksāt par Office aktivizēšanu.

Faktiskajās lietojumprogrammās, piemēram, Word, Excel, PowerPoint un Publisher, jūs saņemat vienu no vairākiem darbības ziņojumu veidiem, kas informē, ka jūsu Office ir deaktivizēts, un jums vajadzētu veikt pirkumu. Programmā Microsoft Word tiek parādīts viens no šiem ziņojumiem:

 1. PRODUKTS DEAKTIVĒTS, lai turpinātu lietot Word bez traucējumiem, lūdzu, atkārtoti aktivizējiet tūlīt: Šī ir taisnstūrveida oranža josla starp rīkjoslu un lapu, kurā ir balta krāsa Atkārtoti aktivizējiet poga blakus ziņojumam
 2. Diemžēl kaut kas noieta nepareizi, un mēs to pašlaik nevaram izdarīt jūsu vietā. Lūdzu, pamēģiniet vēlreiz vēlāk kļūdas ziņojums: tas tiek parādīts kā kļūdu josla; kurā brīdī nevar izmantot lietojumprogrammu
 3. Neizdevās nelicencētu produktu / produkta aktivizēšanu: Abi šie parādās virsraksta joslā blakus atvērtā dokumenta nosaukumam. Ja pēdējais ziņojums tiek parādīts pirmā vietā, nenoteiktu laiku joprojām ir iespējams izmantot visas Word funkcijas
 4. Microsoft Office aktivizācijas vednis: Uznirst brīdī, kad tiek atvērts Word dokuments. Tas norāda, ka jūsu lietojumprogrammas kopija nav aktivizēta, un tajā ir norādītas (atkārtotas) aktivizācijas iespējas

Deaktivizācijas ietekme uz Office lietojumprogrammām operētājsistēmai Windows

Ja jūsu Office izmēģinājuma periods ir beidzies, un jūs vēl to neaktivizējat, daudz kas var notikt, ja vēlaties izmantot kādu no lietojumprogrammām. Viens no šiem gadījumiem notiek, ja Microsoft Office nav aktivizēts vai licencēts:

 • Pastāvīgs Neizdevās aktivizēt produktu ziņas
 • Kļūdu ziņojumi, kas norāda, ka Word, Excel, kopija, iespējams, ir viltota
 • Funkcijas invalīdiem, kuru laiks kļūst arvien smagāks
 • Dažās Office versijās tiek parādīts dialoglodziņš, lai ievadītu produkta atslēgu
 • Pakalpojumā Office 2019 tiek parādīta uzvedne pierakstīties
 • Ja reģistrējāties, izmantojot Office 365, jūsu konts tiek atspējots 31–120 dienas pēc deaktivizācijas
 • Jūsu konts ir pārtraukts un slēgts, neatgriezeniski izdzēšot jūs no Office programmas

Kā atbloķēt nelicencētu Office 2016/2019

Ja nevēlaties, lai jūsu Office tiktu atspējots, varat vienkārši maksāt par aktivizēšanu un atjaunot Office licenci. Tādā veidā jūs turpiniet baudīt lieliskās Word, Excel un citu Office lietotņu funkcijas savā Windows datorā. Office aktivizēšanai var izmantot divas metodes:

 • Iegādājieties licenci tiešsaistē

Pērkot licenci tieši no Microsoft tiešsaistē, jums nav jāatstāj savas mājas ērtības. Vienkārši dodieties uz office.com/renew un izvēlieties Office versiju, kuru vēlaties iegādāties.

 1. Atlasiet Atjaunot tūlīt iespēja maksāt gada abonementu
 2. Atlasiet Atjaunojiet, izmantojot mēneša abonementu iespēja maksāt ikmēneša īri par Office

Ja vēlaties, lai jūsu Office tiktu automātiski atjaunots, iespējojiet atkārtoti rēķini, pretējā gadījumā izslēdziet to.

 • Atjaunojiet, izmantojot produkta atslēgu

Ja iegādājaties fizisku Microsoft Office disku, kas tiek piegādāts fiziskā kastē vai kartē, kaut kur iekšpusē jums vajadzētu redzēt 25 rakstzīmju produkta atslēgu. Alternatīvi, pārdevējs to var nosūtīt pa e-pastu. Atveriet vietni Office.com/setup un piesakieties savā Microsoft kontā. Pēc tam ievadiet produkta atslēgu, lai aktivizētu Office kopiju.

Kad aktivizēšana ir pabeigta, jums vajadzētu būt iespējai izbaudīt visas Office iespējas. Tomēr uzmanieties, ka jūsu Office lietotnes var būt pikšķerēšanas un ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumu mērķis, īpaši, ja bieži lietojat internetu. Lai aizsargātu jūsu lietojumprogrammas un nodrošinātu, ka, lietojot Office, nerodas problēmas, iesakām Auslogics Anti-Malware pilnībā iznīcināt bīstamās un kaitīgās preces datorā. Vienkārši lejupielādējiet un instalējiet to un ļaujiet tam skenēt datoru par iespējamiem bojājumu avotiem. Tas viņus ievietos karantīnā. Tas arī automātiski bloķēs visus pikšķerēšanas mēģinājumus vai viltus ziņojumus un dokumentus, kas varētu apdraudēt jūsu datora drošību.

Ja no šī raksta uzzinājāt kaut ko par Office, lūdzu, informējiet mūs par komentāriem.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found