Windows

Kā atbrīvoties no rtwlane.sys zilā ekrāna kļūdas operētājsistēmā Windows 10?

Ir dabiski paniku, kad dators pēkšņi avarē un tiek parādīta kļūda Blue Screen of Death (BSOD). Ko jūs darīsit, sastopoties ar rtwlane.sys BSOD kļūdu? Nu, vispirms jums jāpaliek mierīgam. Ir vērts atzīmēt, ka šī problēma nav nekas neparasts. Kā tādu ir viegli atrast risinājumus, kas palīdzēs jums atbrīvoties no rtwlane.sys BSOD kļūdas.

Parasti šai problēmai ir pievienots kļūdas kods “DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL”. Sistēmas failam ir kāds sakars ar Realtek PCIE bezvadu LAN PCI-E NIC draiveri. Šajā rakstā mēs iemācīsim jums novērst kļūdu rtwlane.sys sistēmā Windows 10. Vairumā gadījumu viss, kas jums jādara, ir datorā jāatjaunina Realtek bezvadu LAN kartes draiveris.

1. risinājums: ierīces pārvaldnieka izmantošana, lai atjauninātu Realtek PCIE bezvadu LAN PCI-E NIC draiveri

Viena no Realtek PCIE bezvadu LAN PCI-E NIC atjaunināšanas iespējām ir datora ierīču pārvaldnieka izmantošana. Lai to izdarītu, vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas uzdevumjoslā.
 2. No opcijām atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Meklējiet tīkla adapterus un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz tā.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Realtek PCIE bezvadu LAN PCI-E NIC draivera, pēc tam izvēlieties Atjaunināt draiveri.
 5. Noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.

Sistēma automātiski noteiks, vai draiverim ir nepieciešams atjauninājums. Tomēr Windows var pateikt, ka jums jau ir labākie draiveri. Ja tas tā ir, tad manuāli ir jāmeklē jaunākie draiveri ražotāja vietnē. Tā kā šis process ir garlaicīgs, laikietilpīgs un sarežģīts, mēs neiesakām to darīt.

Mēs iesakām izmantot tādu uzticamu programmu kā Auslogics Driver Updater. Kad esat aktivizējis šo rīku, tas automātiski noteiks jūsu sistēmu un meklēs jaunākos, ražotāja ieteiktos draiverus. Vislabāk ir tas, ka Auslogics draivera atjauninātājs rūpēsies par visiem problemātiskajiem draiveriem jūsu datorā. Tātad, kad process ir pabeigts, jūs varat sagaidīt, ka jūsu dators darbosies efektīvāk.

2. risinājums: pārbaudiet aparatūru

Ir iespējams, ka kļūdainas aparatūras dēļ parādās rtwlane.sys BSOD kļūda. Ieteicams pārbaudīt, vai aparatūra darbojas pareizi. Daži lietotāji ziņoja, ka pēc skaņas kartes nomaiņas ir spējuši atbrīvoties no rtwlane.sys BSOD kļūdas. Acīmredzot problēmu izraisīja bojāta skaņas karte.

3. risinājums: Windows 10 atiestatīšana

Ja esat izmēģinājis mūsu iepriekš minētos risinājumus un kļūda joprojām pastāv, pēdējā iespēja ir atiestatīt operētājsistēmu. Šis ir piemērots risinājums, ja problēmas avots ir jūsu programmatūra. Pirms turpināt, jums jāatceras, ka šis risinājums izdzēsīs visus failus no jūsu sistēmas diska. Tātad, iesakām vispirms izveidot rezerves kopiju.

Ja vēl neesat gatavs atiestatīt sistēmu, varat mēģināt izmantot uzticamu antivīrusu, lai meklētu sistēmā bojātus vai inficētus failus. Tur ir daudz drošības programmu, taču viena no efektīvākajām ir Auslogics Anti-Malware. Šis rīks var atklāt draudus un uzbrukumus, par kuriem jūs nekad neuzskatāt. Turklāt tas var arī pamanīt drošības problēmas, kuras jūsu galvenais antivīruss varētu palaist garām. No otras puses, ja vēlaties atiestatīt OS, varat to izdarīt, izpildot tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz Windows ikonas, pēc tam noklikšķiniet uz barošanas pogas.
 2. Turiet nospiestu taustiņu Shift, kamēr izvēlnē noklikšķiniet uz Restartēt.
 3. Izpildiet šo ceļu: problēmu novēršana -> Atiestatīt šo datoru -> Noņemt visu.
 4. Ja tiek prasīts, ievietojiet Windows 10 instalācijas datu nesēju.
 5. Izvēlieties Windows versiju un pēc tam atlasiet opciju Tikai disks, kurā ir instalēta sistēma Windows.
 6. Atlasiet Vienkārši noņemt failus.
 7. Kad esat gatavs sākt procesu, noklikšķiniet uz Atiestatīt.
 8. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu procesu.

Vai varat ieteikt citus šīs kļūdas risinājumus?

Dalieties ar savām idejām zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found