Biogrāfija

Kā salabot startēšanas UpdateLibrary operētājsistēmā Windows 10?

Strādājot ar Windows datoru, iespējams, pamanīsit fonā darbojošos uzdevumu ar nosaukumu Wmpnscfg.exe ar aprakstu “Windows Media Player tīkla koplietošanas pakalpojuma konfigurācijas lietojumprogramma”. Šis startēšanas elements ir saistīts ar Windows Media Player un UpdateLibrary.

Kas ir UpdateLibrary operētājsistēmā Windows 10?

UpdateLibrary būtībā ir ieplānots uzdevums jebkurā Windows operētājsistēmā: tas novērš Media Player startēšanas izslēgšanu. Tas ļauj lietotājiem straumēt un koplietot multividi tīklā ar citiem lietotājiem, izmantojot Windows Media Player. Lai gan daži bieži izmanto šīs funkcijas, citi, iespējams, tos vispār neizmanto datoros. Tomēr drīz var pamanīt, ka wmpnscfg.exe failā sāk izmantot pārāk daudz resursu - kā rezultātā jūsu sistēma var sākt kavēties, neļaujot jums normāli izmantot datoru. Izeja no tā būtu noteikt UpdateLibrary startēšanu. Tātad, kā atspējot Windows 10 plānoto uzdevumu UpdateLibrary? Tas ir tieši tas, uz ko mēs pievērsīsimies šajā rakstā.

Kā novērst wmpnscfg.exe problēmas operētājsistēmā Windows 10?

Lai gan dažu startēšanas vienumu atspējošana ir patiešām vienkārša, citi, piemēram, UpdateLibrary, var mazliet pielikt pūles. Lieta ir tāda, ka, mēģinot atspējot wmpnscfg.exe, pamanīsit, ka fails tiek parādīts katru reizi, palaižot Windows Media Player.

Vēl viena problēma šeit ir ļaunprātīga programmatūra. Kā jūs droši vien jau zināt, katru izpildāmo failu var aizstāt ar ļaunprātīgu programmatūru. Tātad, ja pamanāt, ka wmpnscfg.exe daudz izmanto jūsu CPU, iespējams, ir vērts arī datorā palaist pret ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu.

Zemāk mēs jums dosim vairākas iespējas, kā atspējot wmpnscfg.exe, lai jūs varētu izvairīties no papildu CPU izmantošanas un citiem jautājumiem savā sistēmā. Lūk, kā jūs varat labot startēšanas UpdateLibrary operētājsistēmā Windows 10:

  • Pirmais variants: atspējojiet UpdateLibrary ieplānoto uzdevumu
  • Otrā iespēja: pārdēvējiet wmpnscfg.exe par wmpnscfg.exe.old
  • Trešā iespēja: izmantojiet Windows reģistra redaktoru
  • Ceturtā iespēja: skenējiet datoru, izmantojot pretvīrusu programmatūru

Sāksim no sākuma.

Pirmais variants: atspējojiet UpdateLibrary ieplānoto uzdevumu

Vienkāršākais veids, kā novērst wmpnscfg.exe problēmas, ir atspējot UpdateLibrary, izmantojot uzdevumu plānotāju. Lūk, kā to izdarīt:

  • Tastatūrā nospiediet kombināciju Win + R.
  • Ierakstiet “taskchd.msc” un nospiediet taustiņu Enter.
  • Jaunajā logā dodieties uz Uzdevumu plānotāja bibliotēka> Microsoft> Windows> Windows Media Sharing.
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz UpdateLibrary un atlasiet Atspējot.

Un viss - UpdateLibrary ieplānotais uzdevums tagad ir jāatspējo un vairs netiek patērēta CPU jauda /

Otrā iespēja: pārdēvējiet wmpnscfg.exe par wmpnscfg.exe.old

Vēl viena iespēja ir pārdēvēt wmpnscfg.exe par wmpnscfg.exe.old. Lūk, kā to izdarīt:

  • Tastatūrā nospiediet taustiņu kombināciju Ctrl + Shift + Esc, lai palaistu uzdevumu pārvaldnieku.
  • Ritiniet uz leju un atrodiet Windows Media Player tīkla koplietošanas pakalpojumu.
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet un izvēlieties Atvērt faila atrašanās vietu.
  • Atrodiet vietni wmpnscfg.exe, ar peles labo pogu noklikšķiniet un atlasiet Pārdēvēt.
  • Mainiet wmpnscfg.exe uz wmpnscfg.exe.old.
  • Kad tiek parādīts paziņojums, noklikšķiniet uz .
  • Ieraksti Notepad Windows meklēšanā un nospiediet taustiņu Enter.
  • Dodieties uz Fails> Saglabāt kā.
  • Jaunajā logā atlasiet Visi faili zem Saglabāt kā veidu un atrašanās vietai izvēlieties C: \ Program Files \ Windows Media Player.
  • Ierakstiet “wmpnscfg.exe.old” kā nosaukumu un nospiediet Saglabāt

Trešā iespēja: izmantojiet Windows reģistra redaktoru

Vēl viens problēmas risinājums ir veikt izmaiņas, izmantojot Windows reģistra redaktoru. Lai turpinātu, rīkojieties šādi:

  • Tastatūrā nospiediet kombināciju Win + R.
  • Ierakstiet “regedit” un nospiediet taustiņu Enter.
  • Dodies uz šo vietu: HKEY_CURRENT_USER \ Programmatūra \ Microsoft \ MediaPlayer \ Preferences \ HME.
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz vērtības DisableDiscovery un atlasiet Modificēt.
  • Laukā Vērtības dati mainiet vērtību 0 uz 1.
  • Noklikšķiniet uz Labi.

Ceturtā iespēja: skenējiet datoru, izmantojot pretvīrusu programmatūru

Visbeidzot, ja pamanāt, ka datorā ir daudz CPU, ieteicams veikt anti-ļaundabīgo programmu skenēšanu - lai jūs izslēgtu iespēju, ka jūsu dators ir inficēts ar vīrusu. Šeit ir daudz iespēju, kā izmantot pretvīrusu programmatūru, taču mēs iesakām apskatīt Auslogics Anti-Malware. Pēc instalēšanas programmatūra automātiski veiks visas sistēmas skenēšanu, atrodot pat visretākos ļaunprātīgos objektus, un pēc tam tos droši noņems no datora, pirms tiem izdosies radīt nepatikšanas jūsu datorā. Programma atšķiras no citas pretvīrusu programmatūras ar to, ka tā ļauj elastīgi ieplānot automātisko skenēšanu, uztver ļaunprātīgu programmatūru, kuras jūsu galvenais pretvīrusu līdzeklis var palaist garām, to ir ļoti viegli iestatīt, tai ir vienkāršs lietotājam draudzīgs interfeiss un daudz kas cits. Turklāt Auslogics Anti-Malware ir paredzēts darbam kopā ar primāro antivīrusu bez saderības problēmām. Programmā jums būs jāizvēlas palaist ātro skenēšanu (skenēs tikai galvenās jomas datorā), dziļu skenēšanu (tiks skenēta visa jūsu sistēma) un pielāgoto skenēšanu (kur varēsiet atlasīt konkrētas mapes un analizējamie faili).

Un tikai vēl viena lieta, pirms dodaties. Ja esat veiksmīgi atspējojis wmpnscfg.exe un skenējis datoru, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras, bet sistēma joprojām darbojas lēni, tas var liecināt par citām problēmām. Kad tiek izveidoti papildu faili un krātuve kļūst pārblīvēta, datorā var sākties biežas kļūdas un kļūmes. Tās, iespējams, nav nopietnas sistēmas problēmas, un jūsu datoru var nopietni neietekmēt, taču, ja tas notiek jūsu datorā pietiekami bieži, tas, protams, kļūs kaitinošs un, pats galvenais, neļaus jums efektīvi izmantot datoru, baudīt spēles un daudz ko citu.

Ja jūs patiešām pamanījāt neseno palēnināšanos savā sistēmā, iesakām izmēģināt tādu veiktspējas uzlabošanas programmu kā Auslogics BoostSpeed, kas palīdzēs jūsu sistēmu pārbaudīt. Pēc instalēšanas programmatūra veiks visaptverošu jūsu sistēmas skenēšanu un atrod visus nevajadzīgos failus (piemēram, lietotāja pagaidu failus, tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu, neizmantotos kļūdu žurnālus, atlikušos Windows atjaunināšanas failus, pagaidu Sun Java failus, nevajadzīgo Microsoft Office kešatmiņu un tā tālāk. ). Pēc tam tie tiks droši noņemti no jūsu sistēmas, neradot nekādas komplikācijas. Tādā veidā jūs atbrīvosiet gigabaitus vietas datorā un atrisināsit daudzus jautājumus un neatbilstības, nepārmērīgi tērējot dārgus aparatūras jauninājumus.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found