Windows

Kā novērst pasjansu, kas nedarbojas sistēmā Windows 10?

Iespējams, ka lielākā daļa cilvēku, kuri daudzus gadus lieto Windows, ir pazīstami ar Solitaire. Tā ir viena no iebūvētajām spēlēm, ko Microsoft ieviesa kopā ar operētājsistēmu. Tomēr, kad Windows 8 tika izlaists tirgū, tas tika noņemts kā noklusējuma lietotne. Turklāt lietotāji to varēja iegūt tikai no Metro lietotņu veikala.

Ja esat Windows 10 lietotājs, iespējams, pamanījāt, ka pasjanss atkal ir viena no sistēmas iebūvētajām lietotnēm. Spēlējot to datorā, rodas atmiņas par garlaicīgām pēcpusdienām, kad nekas cits nav jādara, kā spēlēt digitālās kartes. Vai jūs izmantojāt vēlmi, pirms spēlējāt Solitaire? Leģenda saka, ka tas piepildīsies, ja jūs atrisināsiet komplektu!

Lai gan daudzi ir pārliecināti, ka spēle ir iepriekš instalēta jaunākajā Windows operētājsistēmā, daži ir sūdzējušies, ka tā vairs nedarbojas viņu personālajā datorā. Lielākā daļa no viņiem konsultējās forumos, lai uzzinātu, kāpēc viņu Microsoft Solitaire kolekcija netiks atvērta. Šeit ir daži no lietotājiem uzdotajiem jautājumiem par šo problēmu.

 • Kas man jādara, kad pasjanss sasalst un aizveras? - Ir iespējams, ka spēle datorā pēkšņi avarē. Neuztraucieties, jo tā ir samērā izplatīta problēma. Turklāt to var novērst, instalējot trūkstošos sistēmas atjauninājumus vai atjauninot draiverus.
 • Kādu risinājumu man vajadzētu izmēģināt, kad Microsoft Solitaire kolekcija netiks atvērta? - Daži lietotāji sūdzējās, ka spēle netiks palaista viņu datorā. Ja tas notiek ar jums, mēģiniet palaist iebūvēto problēmu novēršanas rīku un pārbaudiet, vai tas atbrīvojas no problēmas.
 • Ko darīt, ja operētājsistēmā Windows 8 nedarbojas Microsoft Solitaire Collection? Šī problēma var rasties arī vecākās operētājsistēmas versijās, ieskaitot Windows 8.1. Tā kā Windows 10 un 8.1 ir daudz līdzību, jums vajadzētu būt iespējai izmantot lielāko daļu šajā rakstā sniegto risinājumu.

Ja vēlaties uzzināt, kā vēlreiz veiksmīgi atvērt Microsoft Solitaire operētājsistēmā Windows 10, noteikti izmēģiniet tālāk uzskaitītās metodes. Kā jau minējām, tie vislabāk darbosies operētājsistēmā Windows 10, taču tie attieksies arī uz vecākām versijām, piemēram, Windows 8.1.

1. metode: iebūvētā problēmu novēršanas palaišana

Viena no lielākajām Windows 10 funkcijām ir iebūvētais problēmu novēršanas rīks. Tātad, ja jums rodas problēmas ar pasjansu, varat mēģināt palaist to problēmu novēršanai. Izmantojiet problēmu novēršanas rīka priekšrocības, rīkojoties šādi:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + I. Tam vajadzētu palaist lietotni Iestatījumi.
 2. Kad logs Iestatījumi ir atvērts, noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam izvēlieties Traucējummeklēšana.
 4. Atveriet izvēlni labajā pusē un pēc tam atlasiet Windows Store Apps.
 5. Noklikšķiniet uz Palaist problēmu novēršanas rīku.
 6. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu problēmu novēršanas procesu.
 7. Kad process ir pabeigts, pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

2. metode: Windows veikala kešatmiņas atiestatīšana

Daži lietotāji ziņoja, ka veikala kešatmiņa varētu būt Solitaire un citu viņu datorā esošo problēmu pamatā. Lai novērstu šo problēmu, mēģiniet notīrīt veikala kešatmiņu, ko varat izdarīt, izpildot šos norādījumus:

 • Atveriet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 • Ierakstiet “WSReset.exe” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 • Tagad process sāksies. Parasti tas aizņem tikai pāris sekundes.

Kad esat iztīrījis veikala kešatmiņu, varat pārbaudīt, vai esat atbrīvojies no problēmas.

3. metode: pārbaudiet, vai uzdevumjosla ir iestatīta uz Automātiski paslēpt

Dažos gadījumos Solitaire pārtrauc darboties noteiktu uzdevumjoslas iestatījumu dēļ. Ja uzdevumjoslā ir iestatīta automātiska slēpšanās, visticamāk, tas ir problēmas cēlonis. Jūs varat mēģināt pārinstalēt spēli. Pēc tam mainiet uzdevumjoslas rekvizītus, rīkojoties šādi:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz uzdevumjoslas un pēc tam izvēlnē atlasiet Uzdevumjoslas iestatījumi.
 2. Pārliecinieties, vai opcijas ‘Automātiski paslēpt uzdevumjoslu darbvirsmas režīmā’ un ‘Automātiski paslēpt uzdevumjoslu planšetdatora režīmā’ ir atspējotas.

Kad esat izpildījis iepriekš minētās darbības, pārbaudiet, vai tagad varat atvērt un spēlēt Solitaire. Tas var šķist nepāra risinājums. Tomēr daži lietotāji ziņoja, ka ar šo metodi viņi ir spējuši novērst problēmu.

4. metode: lietojumprogrammas atjaunināšana

Dažos gadījumos Solitaire atjaunināšana atbrīvojas no problēmas. Pārbaudiet, vai datora lietojumprogrammai ir nepieciešams atjauninājums, veicot šīs darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Ierakstiet “Store” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet OK.
 3. Kad veikals ir atvērts, meklējiet Solitaire lietotni un pēc tam pārbaudiet, vai jums tas jāatjaunina. Ja atjauninājums ir pieejams, lejupielādējiet un instalējiet to.

Pēc lietojumprogrammas atjaunināšanas uz jaunāko versiju pārbaudiet, vai Solitaire darbojas pareizi.

5. metode: Solitaire atkārtota instalēšana

Daži lietotāji apgalvoja, ka viens no labākajiem veidiem, kā atrisināt šo problēmu, ir pārinstalēt lietojumprogrammu. Iespējams, ka instalācija ir bojāta. Tātad, vienīgais veids, kā to novērst, ir spēles noņemšana, atkārtota lejupielāde no veikala un atkārtota instalēšana datorā.

6. metode: Jaunāko atjauninājumu instalēšana

Trūkstošo atjauninājumu dēļ Solitaire var darboties nepareizi. Galu galā kļūdas un citi jautājumi ir iespējami sistēmas kļūmju rezultāti. Tomēr to var atrisināt, instalējot jaunākos atjauninājumus.

Ir vērts atzīmēt, ka Windows 10 jaunākos atjauninājumus fonā automātiski instalē. Tomēr kļūdu dēļ sistēma var palaist garām atjauninājumu vai divus. Tātad, vislabāk ir manuāli pārbaudīt atjauninājumus. Vienkārši rīkojieties šādi:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Ierakstiet “settings” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad lietotne Iestatījumi ir atvērta, noklikšķiniet uz Atjauninājumi un drošība.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Meklēt atjauninājumus.

Tagad jūsu sistēma pārbaudīs, vai ir pieejami atjauninājumi. Pārliecinieties, ka restartējat datoru, lai instalētu trūkstošos atjauninājumus.

7. metode: jauna lietotāja konta izveide

Iespējams arī, ka jūsu lietotāja konts ir bojāts. Tāpēc Solitaire nevar palaist datorā. Tam ir dažādi iemesli. Tomēr mūsu padoms ir izveidot jaunu lietotāja kontu, veicot šādas darbības:

 1. Atgriezieties pie 6. metodes un veiciet darbības, atverot lietotni Iestatījumi.
 2. Kad logs Iestatījumi ir atvērts, noklikšķiniet uz Konti.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni, pēc tam atlasiet Ģimene un citi cilvēki.
 4. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz opcijas “Pievienot kādu citu šim datoram”.
 5. Izvēlieties ‘Man nav šīs personas pierakstīšanās informācijas’.
 6. Atlasiet ‘Pievienot lietotāju bez Microsoft konta’.
 7. Iesniedziet nepieciešamo informāciju un pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk.

Kad esat veiksmīgi izveidojis jaunu kontu, pārslēdzieties uz to. Pārbaudiet, vai problēma parādās arī šajā jaunajā kontā. Ja tā nenotiek, pārvietojiet personiskos failus uz šo kontu un sāciet to izmantot.

8. metode: fonta mērogošanas mainīšana

Ja datora monitoram ir īpaši augsta izšķirtspēja, iespējams, ka pēc noklusējuma ir iespējota fonta mērogošana. Šī funkcija var būt noderīga, taču var izraisīt problēmas arī ar noteiktām lietojumprogrammām. Vienkārši mainiet fonta mērogošanas iestatījumus, rīkojoties šādi:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, pēc tam atlasiet Sistēma.
 2. Atveriet sadaļu Mērogs un izkārtojums, pēc tam izvēlieties ieteicamo vērtību lietotņu, teksta un citu vienumu lielumam.

Kad esat to izdarījis, varat palaist Solitaire un pārbaudīt, vai problēma ir atrisināta.

Vai jums patīk spēlēt iebūvētās Microsoft spēles?

Komentējiet zemāk, kurš ir jūsu mīļākais!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found