Windows

Kas ir Redstone 5 un kāpēc tas ir tik svarīgi Windows 10 lietotājiem?

“Sniedziet izmērāmu progresu saprātīgā laikā”

Džims Rohns

Kopš Windows 10 2018. gada aprīļa atjauninājuma, kas agrāk bija pazīstams kā Redstone 4, izlaišanas nav pagājis daudz laika, taču Redstone 5, jauns svarīgs Windows 10 atjauninājums, ir ceļā. Pēc visa spriežot, tas ir iecerēts kā liels panākums. Tātad ir pienācis laiks iepazīt šo Microsoft visu dziedošo un dejojošo ideju. Jebkurā gadījumā Redstone 5 ir jūsu drīzumā gaidāmā OS versija, vai ne? Tāpēc, jo vairāk jūs par to zināt, jo labāk. Un tiešām, ir iekļautas dažas funkcijas, kuras patiešām ir vērts paredzēt.

Kad tiks izlaists Redstone 5?

Precīzs Redstone 5 izlaišanas datums vēl nav jāpaziņo, taču tas ir apstiprināts 2018. gada rudenim. Microsoft apgalvoja, ka Redstone 5 mēs redzēsim vai nu oktobrī, vai novembrī, tāpēc cerēsim, ka nekādas kavēšanās nenotiks.

Starp citu, provizoriskais Redstone 5 izlaišanas datums mūs vilina uzminēt, kāds varētu būt atjauninājuma oficiālais izlaiduma nosaukums. Redstone 4 tika neoficiāli dēvēts par “Spring Creators Update”, pirms tas tika izlaists 2018. gada aprīlī ar nosaukumu “2018. gada aprīļa atjauninājums”. Kā tāds, mēs pieņemam, ka pastāv liela iespēja, ka Redstone 5 kļūs par 2018. gada oktobra vai novembra atjauninājumu. Nu, mēs redzēsim.

Cik maksās Redstone 5?

Labā ziņa ir tā, ka tā nāk bez maksas. Jebkurā gadījumā arī Redstone 4 ir bezmaksas, tāpēc mēs ceram, ka tā ir sava veida tendence, un Microsoft turpinās veikt tik dāsnus pasākumus. Kā saka, labākās lietas jums nemaksā. Bet tas nav skaidrs, jūs zināt.

Redstone 5 funkcijas

Tātad, kas ir jauns operētājsistēmā Windows 10 Redstone 5? Kas padara to par tik kārotu jaunumu? Lieta ir tā, ka tā ir pilna ar visprogresīvākajām funkcijām, noderīgiem uzlabojumiem un kritiskiem sasniegumiem. Apskatīsim tuvāk tos, kas šķiet visspilgtākie no partijas.

Uzlabota drošība

Kā jūs jau zināt, mēs vispirms izvirzījām drošību, tāpēc ir maz brīnums, ka mūsu galvenā uzmanība tiek pievērsta jaunajiem drošības līdzekļiem, kas jāpiegādā kopā ar Redstone 5. Sākumā vecā labā Windows Defender drošības centra lietotne kļūst tikai par Windows drošību. Mēs piekrītam, ka stratēģija ir īsa un vienkārša. Tomēr visaizraujošākā ir jaunā funkcija Aizdomīgas uzvedības bloķēšana, kas paredzēta, lai apturētu lietotņu un failu ļaunprātīgas darbības. To var iespējot sadaļā Aizsardzība pret vīrusiem un draudiem.

Turklāt tagad ir vieglāk pārvaldīt savas lietotnes un nepārtraukti saglabāt savu OS drošību. Tādējādi jūs varat iekļaut lietotni baltajā sarakstā: lai to izdarītu, dodieties uz vīrusu un draudu aizsardzību, pārejiet uz Ransomware aizsardzību, noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus, pārejiet uz Atļaut lietotni, izmantojot piekļuvi kontrolētai mapei, un atlasiet lietotni, kuru vēlaties izmantot. Bez tam, Ransomware aizsardzības funkcija ļauj atgūt datus no kontiem, kas ir inficēti ar ransomware.

Un ir vēl daudz labu ziņu: pārvaldības pakalpojumu sniedzēju pārvaldība ir ievērojami vienkāršojusies. Lieta ir tāda, ka sadaļā Iestatījumi ir jauna lapa ar nosaukumu Drošības nodrošinātāji - tā ļauj jums redzēt un atvērt visus drošības rīkus, piemēram, pretvīrusu risinājumus, ugunsmūrus un tīmekļa drošības produktus, kas darbojas jūsu personālajā datorā.

Vēl viens uzlabojums ir tas, ka tagad jūs varat ātri novērst laika sinhronizācijas problēmas, izmantojot sadaļu Ierīces veiktspēja un veselība.

Arī jūsu tīmekļa drošība kļūst labāka: Windows Defender Application Guard for Microsoft Edge tagad ir ātrāks un jaudīgāks. Vieglāk ir arī kniebiens, jo tam ir jauns interfeiss, kas iegults Windows drošībā.

Kā redzat, Microsoft ieguldīja uzlabotos jūsu Windows 10 drošības līdzekļos, un tomēr jūs nevarat pārspīlēt lietas, kas attiecas uz jūsu datora drošību. Tāpēc iesakām iet soli tālāk un instalēt Auslogics Anti-Malware: šis spēcīgais un intuitīvais rīks jūsu aizsardzības līnijām pievienos papildu aizsardzības slāni, lai jūs varētu būt drošs, ka jūsu sistēmā nav nekādu draudu.

Auslogics Anti-Malware aizsargās jūsu datoru pret vismodernākajiem draudiem.

Uzlabota uzdevumu pārvaldība

Redstone 5 ietver daudz noderīgu funkciju, kas var padarīt jūs produktīvāku. Piemēram, sinhronizēšana ir nenovērtējama, jo tas ietaupa daudz laika un pūļu. Tagad jums ir ērta starpliktuves vēsture (nospiediet Windows logotipa taustiņu + V saīsne, lai tai piekļūtu). Tas ļauj sinhronizēt starpliktuves pieredzi visās ierīcēs, izmantojot mākoni, vai notīrīt to, ja nepieciešams, tikai ar vienu klikšķi uz pogas Notīrīt.

Lietu meklēšana sistēmā Windows ir kļuvusi vienkāršāka. Piemēram, tagad jūs varat redzēt meklēšanas priekšskatījumus ar atbilstošu informāciju par meklētajām vietnēm, lietotnēm un failiem un baudīt plašāku saskarni, kas paredzēta labākai pieejamībai.

File Explorer izvēlne tagad ļauj atvērt Linux Shell un kārtot lietas pēc izmēra filtriem rūpīgāk un tādējādi efektīvāk. Turklāt File Explorer tagad jūs varat pagriezt HEIF attēlu failus un modificēt metadatus.

Tagad ir vieglāk ekrānuzņēmumus ekrāna sadaļās un visā ekrānā un teksta ievadei izmantot rokrakstu - tās ir patiešām ērtas funkcijas.

Un visaizraujošākais ir tas, ka Windows 10 ir jauna lietotne ar nosaukumu “Tavs tālrunis”, kas ļauj viedtālruni savienot ar Win 10 datoru. Tas nozīmē, ka jūs varat migrēt datus no savas iOS vai Android mobilās ierīces uz datoru, patiesībā nesniedzoties pēc viedtālruņa. Tādā veidā jūs varat arī pārbaudīt paziņojumus un pārvaldīt īsziņas.

Tagad jūs varat rakstīt efektīvāk: jaunā rakstīšanas ieskatu funkcija ļauj Microsoft mākslīgajam intelektam sniegt jums rakstīšanas informāciju, lai jūs varētu uzlabot savas rakstīšanas prasmes.

Notepad ir atjaunināts, lai iegūtu labāku pieredzi. Jā, tagad tas ir ērtāks rīks. Piemēram, Notepad vidē varat meklēt, izmantojot Bing. Turklāt jūs varat atvērt failus, kas izveidoti Linux vai Mac, un tie izskatīsies tā, kā viņiem vajadzētu domāt.

Visbeidzot, Redstone 5 ir iesaistīta jauna Skype versija. Pateicoties jaunām tēmām un grupas zvanu funkcijām, jums būs vieglāk personalizēt lietotni. Ir uzlabota zvanu pieredze un ekrāna koplietošana. Piekļuve Skype kontaktpersonām tagad ir daudz vienkāršāka, un tagad zvana laikā varat uzņemt momentuzņēmumus.

Ir arī lieliska aktivitātes ieteikumu opcija, kas palīdz jums atgriezties tur, kur pametāt, pārejot no vienas ierīces uz otru - tas var būt ļoti noderīgi tiem, kas vienmēr ir ceļā.

Labāka pielāgošana

Microsoft ir pievienojis jaunus skaņas iestatījumus - ausis vaļā! Dodieties uz sadaļu Skaņas iestatījumi un atrodiet sadaļu Ierīces rekvizīti. Tur jūs varat izvēlēties savu telpisko audio formātu, kā arī nosaukt un atspējot savas ierīces. Pēc tam atgriezieties pie sadaļas Skaņa un pārejiet uz sadaļu Skaņu ierīču pārvaldība. Tur droši pārbaudiet vai atspējojiet izvades vai ievades ierīces.

Redstone 5 ir uzlaboti krātuves iestatījumi. Varat palaist programmu Storage sense, lai atbrīvotu vērtīgu vietu datorā. Vienkārši nolaižamajā izvēlnē sadaļā Palaist krātuves jēgu atlasiet jauno opciju Zema brīva diska vietas laikā. Un, ja jūs neizmantojat kādu sava OneDrive satura daļu, varat to padarīt pieejamu tikai tiešsaistē, izmantojot opciju Lokāli pieejamais mākoņa saturs, tādējādi ietaupot vietu datorā.

Jūs varat brīvi izvēlēties, kā instalēt lietotnes: dodieties uz sadaļu Iestatījumi -> Lietotnes -> Lietotnes un līdzekļi -> Lietotņu instalēšana. Pēc tam nolaižamajā izvēlnē atlasiet opciju, kuru uzskatāt par piemērotu.

Jūsu reģiona un valodas iestatījumu lapas tagad ir atsevišķas, un jūs varat izvēlēties detalizētākas konfigurācijas. Tas pats attiecas uz jūsu runas un tintes un rakstīšanas personalizēšanu.

Un saraksts turpinās. Tagad, lai instalētu fontus konkrētam lietotāja kontam datorā, jums nav nepieciešamas paaugstinātas privilēģijas. Vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un atlasiet Instalēt. Ja vēlaties instalēt fontu visiem kontiem, noklikšķiniet uz Instalēt visiem lietotājiem - tad jums būs nepieciešamas administratīvās tiesības. Tas mums atgādina, ka jūs varat instalēt fontus no jebkuras vietas tagad.

Jaunas problēmu novēršanas iespējas

Viena no lielākajām Redstone 5 lietām ir tā, ka tā patiesībā rūpējas. Patiešām, problēmu novēršana ir sasniegta pilnīgi jaunā līmenī. Vienkārši izsauciet lietotni Iestatījumi, dodieties uz problēmu novēršanu un dodieties uz opciju Ieteiktā problēmu novēršana. Šī jaunā funkcija padara jūsu Windows problēmu novēršanas problēmas automātiski - jums nav nepieciešams stundām ilgi pārdomāt konkrētu problēmu un pēc tam to novērst manuāli.

Turklāt Microsoft ir uzlabojis lietojumprogrammu Diagnostic Data Viewer. Piemērs ir iespēja apskatīt problēmu ziņojumus un to informāciju.

Atjaunināts arī reģistra redaktors. Piemēram, tagad jūs saņemat palīdzību ceļa pabeigšanā, pateicoties jaunai nolaižamajai izvēlnei.

Jaunas iespējas spēlētājiem

Redstone 5 noteikti izrādīs patiesu labumu kaislīgiem spēlētājiem, jo ​​ar šo atjauninājumu tiek ieviesta jauna spēļu josla un uzlabota spēles režīma versija. Spēļu josla tagad ļauj jums izvēlēties noklusējuma audio izvades ierīci un pielāgot savu lietotņu un spēļu skaļumu. Tur jūs varat arī redzēt savu kadru ātrumu un GPU, CPU un RAM izmantošanu.

Lai uzlabotu spēles veiktspēju, varat izmantot spēles režīmu. Spēļu joslā vienkārši pārslēdziet opciju Īpašie resursi uz Ieslēgts, un spēles režīms ļaus jūsu datoram koncentrēties uz vislabākās iespējamās spēļu pieredzes nodrošināšanu.

Dizains un vizuālie uzlabojumi

Redstone 5 ir intuitīvs, izskatīgs un spējīgs iepriecināt pat tos, kuri ir diezgan prasīgi pret vizuālajiem komponentiem. Piemēram, pateicoties opcijai Padarīt visu lielāku, jūs to varat izdarīt burtiski. Faktiski ir lietderīgi palielināt teksta lielumu sistēmā, izmantojot sadaļu Displeja iestatījumi - mēs esam pārliecināti, ka jūsu acis jums par to pateiksies.

Tajā pašā sadaļā varat atrast arī jaunu Windows HD krāsu lapu ar iestatījumiem ierīcēm, kas spēj parādīt HDR saturu.

Turklāt ir jauns iestatījums ar nosaukumu Pielāgot video, pamatojoties uz apgaismojumu, kas paredzēts, lai palīdzētu skatīties videoklipus gaišā vidē.

Emocijzīmes tagad izskatās nedaudz atšķirīgas. Tas tik un tā ir gaumes jautājums. Un File Explorer ir pieejama tumša tēma - beidzot! Vienkārši dodieties šādi: Iestatījumi -> Personalizēšana -> Krāsas un aktivizējiet to.

Bet visspilgtākā pieredze, protams, ir Fluent Design. Tagad tas ir vairāk akrila, tam ir lielāks dziļums un vairāk ēnu. Diezgan stilīgi.

Labāka pārlūkošana

Tiem, kas izmanto Edge, vajadzētu priecāties: pārlūkprogramma ir saņēmusi daļu atjauninājumu un uzlabojumu. Lūdzu, laipni gaidiet atjauninātu galveno izvēlni ar jauniem vienumiem, pielāgojamu rīkjoslu un pārveidotu iestatījumu lapu.

Lai pievienotu, tagad varat kontrolēt multivides darbību, izmantojot multivides automātiskās atskaņošanas funkciju, kas atrodas papildu iestatījumos, un redzēt, kuras ir jūsu iecienītākās vietnes, ar peles labo pogu noklikšķinot uz Microsoft Edge ikonas (lai gan šī konkrētā funkcija var nejauši radīt jums neskaidrības; tāpēc saglabājiet nevēlamas acis līcī - ar to mēs braucam).

Tagad ir daudz vieglāk sakārtot cilnes grupās, pārvaldīt lejupielādes, atsvaidzināt rūti Grāmatas un izvēlēties PDF izdruku mērogu.

Visbeidzot, kā mēs jau teicām, Edge tagad ir drošāks. Tas veicina labāku tīmekļa autentifikāciju - tagad, lai drošāk autentificētos vietnēs, varat izmantot PIN, drošības atslēgas un pat biometriskos datus. Jūsu pārlūkprogramma nekad nav pārāk droša. Mūsdienu internets ir pārpilns ar draudiem, tāpēc mūsdienās ir nepieciešams uzlabot savu privātumu. Tādējādi jūs varat izmantot Auslogics BoostSpeed, lai aizsargātu sensitīvu informāciju, piemēram, paroles un kredītkartes datus, no nonākšanas nepareizās rokās un maksimālu sistēmas veiktspēju.

Paaugstiniet savas sistēmas drošību pilnīgi jaunā līmenī.

Tie bija iemesli, kāpēc Redstone 5 ir tik svarīgs. Iepriekš minētais saraksts nebūt nav pilnīgs: vēl jāapstiprina vairāk attīstības un uzlabojumu. Mēs esam pārliecināti, ka jūs vēl vairāk izmantosiet attiecīgo atjauninājumu. Pagaidām mēs varam tikai gaidīt. Tomēr ir ļoti svarīgi sagatavot sistēmu šoruden gaidāmajam: noteikti atjauniniet visus draiverus - pretējā gadījumā jūs riskējat iegūt kļūdas, kļūmes un darbības traucējumus, nevis ņemt vērā progresu. Mēs iesakām jums izmantot Auslogics draivera atjauninātāju: šis rīks tikai ar vienu klikšķi atjauninās visus jūsu draiverus līdz jaunākajām versijām.

Vai jums ir kādi jautājumi par Redstone 5?

Mēs esam šeit, lai viņiem atbildētu!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found