Windows

Kā noņemt brīdinājumus “Windows atklāja ZEUS vīrusu”?

Noteiktās situācijās jūs atklāsiet sakāmvārda ‘nezināšana ir svētlaime’ izmantošanu. Tomēr tas var arī sagādāt nepatikšanas, it īpaši, ja jūs ķerties pie tehnoloģijām. Mūsdienās hakeri ir kļuvuši ļauni, upurējot nenojaušos un nezinošos upurus. Viņiem ir iespējas pārliecināt jūs sniegt savus sensitīvos datus. Izmantojot iegūto informāciju, viņi var nozagt jūsu naudu vai jūsu identitāti.

Viena no hakeru izmantotajām shēmām ir brīdinājums “Windows atklāja ZEUS vīrusu”. Šis ziņojums tiek parādīts, kamēr lietotājs pārlūko tīmekli. Tas aicina viņus izsaukt domājamo “atbalsta numuru”, lai atrisinātu problēmu.

Ja redzat šo ziņojumu, pirmā lieta, kas jums jādara, ir saglabāt mieru. Turklāt neievērojiet to, ko uzvedne jums liek darīt. Panika nav nepieciešama, jo šis ļaunprātīgais ziņojums nav tas, par ko jums vajadzētu uztraukties. Šajā ierakstā mēs iemācīsim jums, kā atbrīvoties no ZEUS vīrusa.

Kāds ir Windows noteiktais ZEUS vīrusu brīdinājums?

Svarīgi, kas jums jāzina, ir tas, ka ZEUS vīruss nepastāv. Ir taisnība, ka jūsu dators, iespējams, ir inficēts ar ļaunprātīgu programmatūru, taču tas nav tik nopietns, kā to parāda ziņojums. Patiesība ir tāda, ka uzvedne “Windows atklāja ZEUS vīrusu” ir reklāmprogrammatūra, kuru neapzināti esat instalējis savā datorā. Pazīstams arī kā pārlūka nolaupītājs, tādas programmatūras vienības kā ZEUS vīrusa trauksme ir iekļuvušas internetā. Nereti cilvēki sastopas ar šādiem draudiem. Tas nozīmē, ka jūs joprojām varat atbrīvoties no tā.

Tātad, kā būtu, ja Windows atklātu ZEUS vīrusu? Kā jau minējām, jums nevajadzētu krist panikā un piezvanīt uz tā saukto “atbalsta numuru”, ko nodrošina hakeris. Kas jums jādara, ir jāievēro tīrīšanas process, ko mēs sniegsim šajā rakstā.

Pirmais solis: Aizdomīgu programmu noņemšana, izmantojot vadības paneli

Pirmais tīrīšanas procesa solis ir pārbaudīt datorā instalēto programmu sarakstu. Pievērsiet īpašu uzmanību neatpazītajām un savdabīgajām lietojumprogrammām, kuras atrodat. Lielākoties lietotāji tos neapzināti pievieno saviem datoriem vai pārlūkprogrammām, jo ​​šīs programmas ir paslēptas citos instalētājos. Tāpēc iesakām pārbaudīt vadības paneli, lai uzzinātu, vai datorā darbojas ļaunprātīgas programmas. Lai turpinātu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Tagad ierakstiet “Control Panel” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Noklikšķiniet uz nolaižamā saraksta blakus View By.
 4. Tagad atlasiet Atinstalēt programmu.
 5. Meklējiet neuzticamas vai aizdomīgas programmas.
 6. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lietojumprogrammas un pēc tam opcijās atlasiet Atinstalēt.
 7. Restartējiet datoru un pēc tam pārejiet uz nākamo soli.

Otrais solis: datora skenēšana, izmantojot Windows Defender

Nākamais solis ir veikt dziļu sistēmas un failu skenēšanu, izmantojot Windows Defender. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Uz mūsu tastatūras nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Windows Defender” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos atlasiet Windows Defender drošības centru.
 4. Noklikšķiniet uz Virus & Threat Protection un pēc tam atlasiet saiti ‘Run a new advanced scan’.
 5. Izvēlieties Windows Defender bezsaistes skenēšanu.
 6. Neaizmirstiet saglabāt visus atvērtos failus, jo process ietver datora restartēšanu.
 7. Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz Skenēt tūlīt.

Trešais solis: Adware un draudu noņemšana

Pēc tam, kad esat atbrīvojies no vīrusiem vai trešo pušu lietojumprogrammām datorā, jums jāatbrīvojas no reklāmprogrammatūras, kas inficēja jūsu pārlūkprogrammu. Pārlūka nolaupītājiem ir dažādas formas un izmēri, un to kopīgā forma ir reklāmprogrammatūras rīkjoslas. Tas, ko viņi dara, aizstāj jūsu noklusējuma meklētājprogrammu ar vienumiem, kas satur reklāmas. Noklikšķinot uz tām, jūs tiksiet novirzīts uz neveiksmīgām vietnēm vai arī redzēsit brīdinājumu “Windows atklāja ZEUS vīrusu”.

Kas jums jādara, ja pārlūkprogrammas nolaupītājs joprojām atrodas, neskatoties uz dziļu skenēšanu ar Windows Defender? Jums jāzina, ka, lai arī Windows 10 iebūvētais pretvīrusu līdzeklis ir uzticams, tas tomēr var palaist garām sarežģītus draudus un ļaunprātīgu programmatūru. Tātad jums ir nepieciešams jaudīgāks drošības rīks, kas problēmu novērsīs. Tur ir daudz pretvīrusu programmu, taču Auslogics Anti-Malware ir viena no visaptverošākajām un uzticamākajām iespējām.

Auslogics Anti-Malware pārbauda, ​​vai sistēmas atmiņā nav ļaunprātīgu programmu, kas varētu darboties fonā. Tas arī pamanīs sīkfailus, kas izseko jūsu darbību un apkopo jūsu personas datus. Turklāt tas skenē pārlūkprogrammas paplašinājumus un atbrīvojas no reklāmprogrammatūras, kas var novest pie aizdomīgām vietnēm. Turklāt tas ir paredzēts, lai nebūtu pretrunā ar Windows Defender. Tātad optimālai drošībai to varat izmantot kopā ar galveno pretvīrusu programmu.

Ceturtais solis: Pārlūkprogrammas iestatījumu pārkonfigurēšana

Pēc tam, kad jūsu pārlūkprogramma bija inficēta ar reklāmprogrammatūru, tika mainīti arī tās iestatījumi. Ņemiet vērā, ka šie iestatījumi netiks atjaunoti atsevišķi. Tātad, pārlūkprogrammā ir jāatjauno noklusējuma iestatījumi. Ja jūs nolaidīsit šo pēdējo soli, ļaunprātīgā reklāmprogrammatūra turpinās jūs mocīt, kamēr jūs pārlūkojat tīmekli. Protams, mēs nevēlamies, lai tas notiktu.

Neaizmirstiet izdzēst visus lokāli kešatmiņā saglabātos failus, jo iespējams, ka tie ir bojāti. Jūs varat izvēlēties pārinstalēt pārlūkprogrammu, bet tikmēr pietiks ar tās atjaunošanu noklusējuma iestatījumos. Mēs esam iekļāvuši soļus populārām tīmekļa pārlūkprogrammām:

Chrome lietotājiem

 1. Palaidiet pārlūku Chrome.
 2. Pārejiet uz pārlūka augšējo labo stūri un pēc tam noklikšķiniet uz ikonas Citas opcijas. Tam vajadzētu būt trim vertikāli izlīdzinātiem punktiem.
 3. Opcijās atlasiet Iestatījumi.
 4. Kad tas ir redzams, ritiniet uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz Papildu.
 5. Tagad jums jāiet uz sadaļu Atiestatīt un notīrīt. Noklikšķiniet uz opcijas Atjaunot sākotnējo noklusējuma iestatījumus.
 6. Atlasiet Atiestatīt.

Firefox lietotājiem

 1. Palaidiet Mozilla Firefox.
 2. Pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz ikonas Izvēlne. Tas izskatās kā trīs horizontālas līnijas, kas sakrautas viena virs otras.
 3. Opcijās atlasiet Palīdzība un pēc tam noklikšķiniet uz Informācija par problēmu novēršanu.
 4. Noklikšķiniet uz Atsvaidzināt Firefox.

Microsoft Edge lietotājiem

 1. Atveriet Microsoft Edge.
 2. Pārejiet uz pārlūka augšējo labo stūri un pēc tam noklikšķiniet uz trim horizontāli izlīdzinātiem punktiem (ikona Izvēlne).
 3. Sadaļā Notīrīt pārlūkošanas datus noklikšķiniet uz Izvēlēties, ko notīrīt.
 4. Atzīmējiet visus lodziņus un pēc tam noklikšķiniet uz Notīrīt.
 5. Restartējiet Microsoft Edge.

Ja joprojām tiek parādīts brīdinājums “Windows atklāja ZEUS vīrusu”, ieteicams pārinstalēt pārlūkprogrammu. Process aizņems dažas minūtes, un tas palīdzēs jums atbrīvoties no neatlaidīgas uzvednes.

Vai jums ir citi ieteikumi ļaunprātīgas reklāmprogrammatūras noņemšanai?

Dalieties ar savām idejām zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found