Windows

Kā novērst iTunes kļūdu 0xE8000003 operētājsistēmā Windows 10?

IPhone, iPad un iPod lietotājiem iTunes ir lieliska dāvana. ITunes platforma ir vienīgais oficiālais Apple nesējs, caur kuru Apple ierīču lietotāji var sinhronizēt savus sīkrīkus ar savu Windows datoru. Tomēr ne vienmēr viss tiek garantēts, jo reizēm parādās kļūdas. Viena šāda kļūda ir 0xe8000003.

Kas ir kļūda 0xe8000003 operētājsistēmā Windows 10?

Kad operētājsistēmā Windows 10 parādās kļūda 0xe8000003, tas norāda, ka savienojums starp jūsu Apple ierīci un Windows datoru ir bojāts. Kļūdas ziņojums tiek parādīts kā: “iTunes nevarēja izveidot savienojumu ar šo iPhone, jo radās nezināma kļūda (0xE8000003)” Windows datora ekrānā. Lai aizvērtu kļūdas logu, vienīgā iespēja ir noklikšķināt uz Labi, atzīstot, ka saprotat, ka ir kļūda. Pēc tam, kas tad? Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā atrisināt 0xe8000003, ja jums tas rodas.

Kā novērst iTunes kļūdu 0xE8000003 operētājsistēmā Windows 10?

Mēģiniet katru no šiem ieteicamajiem risinājumiem piemērot neatkarīgi.

1. labojums: Notīriet pagaidu failus bloķēšanas mapē

Lockdown mape ir slēpta un aizsargāta mape, kas izveidota laikā, kad jūsu datorā tika instalēta iTunes. Mapē Lockdown tiek glabāti visu veidu pagaidu dati un faili, kurus iTunes ražojis, sinhronizējot vai atjauninot ierīci. Īsumā mapē Lockdown tiek glabāta jūsu iTunes programmatūras kešatmiņa.

Lai notīrītu bloķēšanas mapi, vienlaikus turiet taustiņu Win Key + R. Šis solis palaiž lodziņu Palaist. Teksta laukā ierakstiet% ProgramData% un pieskarieties Enter. Darbība atver Windows Explorer, norādot uz vietu mapē Program data.

Atrodiet un atveriet mapi ar nosaukumu Apple. Atrodiet mapi Lockdown, atlasiet to un nospiediet taustiņus Delete + Shift.

Jūs saņemsiet ātru jautājumu, vai vēlaties dzēst mapi Lockdown. Atlasiet Jā.

Restartējiet datoru, lai redzētu, vai izmaiņas ir saglabātas un vai 0xe8000003 kļūda ir novērsta.

2. labojums: atinstalējiet iTunes vai konfliktējošos komponentus

Ja nevēlaties atrast mapi Lockdown vai neizdevās izmantot Fix 1, mēģiniet atinstalēt iTunes. Lai to izdarītu, lodziņā Sākt meklēšanu ierakstiet appwiz.cpl un nospiediet taustiņu Enter. Šī darbība atver programmas Programmas vadības paneļa sīklietotnes atinstalēšanu. Ja jūsu iTunes programma ir pareizi instalēta, vadības paneļa sīklietotnē ir jāatrod šāda programmatūra:

 • iTunes
 • Apple programmatūras atjauninājums
 • Apple mobilo ierīču atbalsts 32 bitu Apple lietojumprogrammu atbalsts (pēc izvēles)
 • Apple lietojumprogrammu atbalsts 64 bitu
 • Labdien
 • iCloud

Atinstalējiet visas šīs programmas kopā ar iTunes. Pārstartējiet datoru un atrodiet visus atlikušos failus un mapes, ko atstāj nesen atinstalētā programmatūra, un izdzēsiet tos. Lai izdzēstu atlikušos failus un mapes, vienlaikus nospiediet Win Key + R, lai palaistu lodziņu Palaist. Teksta laukā ierakstiet% ProgramFiles% un nospiediet taustiņu Enter.

Ja izmantojat Windows 64 bitu versiju, programmatūras atinstalēšanai, iespējams, būs jāizmanto mape Program Files (x86). Atrodiet mapi OS nodalījumā.

Kad mape Program Files ir atvērta, atrodiet šādas mapes:

 1. iTunes
 2. Labdien
 3. iPod

Ja parādās kāds no tiem, atlasiet tos, nospiediet Dzēst + Shift, lai neatgriezeniski atbrīvotos no tiem.

Atveriet mapi Common Files un atrodiet mapi Apple.

Atrodiet šādas mapes:

 1. Mobilo ierīču atbalsts
 2. Apple lietojumprogrammu atbalsts
 3. CoreFP

Atkal nospiediet Delete + Shift un restartējiet datoru, izmantojot atinstalētu iTunes

Tagad, kad jūs zināt, kā novērst kļūdu 8000003 iTunes, savienojot iPhone ar datoru, nepadodieties, nākamreiz sastopoties ar kļūdu. Vienkārši noklikšķiniet uz Labi un mēģiniet izpildīt ieteiktos labojumus. Lai iegūtu visaugstāko aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un datu drošības apdraudējumiem, iesakām instalēt Auslogics Anti-Malware rīku.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found