Windows

Skābekļa, kas nav iekļauts, avārijas problēmas risināšana

Ja atklājat, ka skābeklis, kas nav iekļauts, nav atskaņojams pēkšņu avāriju dēļ, šajā rakstā ir visi risinājumi, kas palīdzēs jums atbrīvoties no problēmas.

Pārliecinieties, ka dators atbilst spēles minimālajām sistēmas prasībām

Ja jūsu dators vismaz neatbilst spēles minimālajām prasībām, bez problēmām nevarēs palaist skābekli, kas nav iekļauts. Tālāk jūs atradīsit spēles sistēmas prasības un vienkāršu rokasgrāmatu par to, kā pārbaudīt datora specifikācijas.

Minimālās prasības

Operētājsistēma: 64 bitu Windows 7

Centrālais procesors: Dual Core 2 GHz procesors

Sistēmas atmiņa (RAM): 4 GB

GPU: Intel HD 4600 (NVIDIA vai AMD ekvivalents)

Krātuve: 2 GB pieejama vieta

DirectX: 1. versija

Tālāk sniegtajā rokasgrāmatā tiks parādīts, kā pārbaudīt datora specifikācijas:

  1. Izmantojiet Windows + I saīsni, lai izsauktu programmu Iestatījumi.
  2. Pēc tam, kad tiek parādīta iestatījumu sākumlapa, noklikšķiniet uz ikonas Sistēma.
  3. Atveriet sistēmas interfeisa kreiso rūti, ritiniet uz leju līdz apakšai un pēc tam noklikšķiniet uz Par.
  4. Jūs atradīsit informāciju par datoru, piemēram, RAM lielumu; CPU marka, modelis un ātrums; un CPU arhitektūra.
  5. Pēc tam dodieties uz kreisās rūts augšdaļu un noklikšķiniet uz Displejs.
  6. Cilnē Displejs (galvenajā logā) noklikšķiniet uz saites Papildu displeja iestatījumi.
  7. Kad tiek atvērts ekrāns Papildu displeja iestatījumi, noklikšķiniet uz “Displeja adaptera īpašības 1. displejam” un pēc tam parādītajā dialoglodziņā Rekvizīti cilnē Adapteris pārbaudiet grafikas kartes specifikācijas.

Kā atbrīvoties no skābekļa iekļaušanas avārijām

Ja jūs esat viens no tiem lietotājiem, kas jautā: "Kāpēc skābeklis nav iekļauts avārijas laikā, startējot un spēlējot?", Šajā rakstā jūs atradīsit savas atbildes, kā arī problēmas risinājumus. Lūdzu, pārliecinieties, vai ievērojat mūsu piedāvātās metodes to secībā.

Mainīt Spēles filiāles

Ja nesen atjauninājāt Oxygen Not Included, iespējams, atjauninājums ir atbildīgs par avārijas problēmu. Dodieties uz Steam klientu un mainiet savu beta opciju. Šīs darbības palīdzēs jums:

  1. Palaidiet Steam klientu.
  2. Kad tiek atvērts Steam, loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka, pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Spēles.
  3. Pēc tam, kad tiek parādīts jūsu kontā esošo spēļu saraksts, atrodiet Oxygen Not Included, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Properties.
  4. Labajā rūtī dodieties uz lapu Properties un pārslēdzieties uz cilni Betas.
  5. Cilnē Betas nolaižamajā izvēlnē sadaļā “Atlasiet beta versiju, kurā vēlaties izvēlēties” izvēlieties citu spēles beta versiju.
  6. Restartējiet Steam klientu, pēc tam palaidiet spēli un pārbaudiet, vai tā atkal avarē.

Ja joprojām rodas avārijas problēma, atstājiet izvēlēto beta versiju tādu, kāda tā ir, pēc tam pārejiet pie nākamā labojuma.

Noņemiet .DAT failus spēles saglabāšanas direktorijā

Spēle var avarēt, jo daži faili tās saglabāšanas direktorijā var būt bojāti. Mēģiniet noņemt šos failus un pārbaudiet, vai problēma izzūd. Kad izdzēsīsit failus un atkārtoti palaidīsit skābekli, kas nav iekļauts, tie tiks automātiski atjaunoti. Veiciet šādas darbības:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz File Explorer. Lai palaistu File Explorer, varat arī izmantot saīsni Windows + E.
  2. Kad tiek parādīts File Explorer, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Virzieties labajā rūtī sadaļā Drives and Devices un atveriet lokālo disku C.
  4. Kad disks ir atvērts, veiciet dubultklikšķi uz mapes Lietotāji.
  5. Atrodiet mapi, kas nosaukta pēc lietotāja konta, kuru izmantojat, un atveriet to.
  6. Kad esat nonācis lietotāja konta direktorijā, atveriet mapi Dokumenti.
  7. Atrodiet mapi ar nosaukumu Klei un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  8. Tagad atveriet mapi OxygenNotIncluded un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz “save_files”.
  9. Kad tiek atvērta mape Save_files, atrodiet failus “WorldGenSimSave.dat” un “WoldGetDataSave.dat” un izdzēsiet tos.
  10. Atkārtoti palaidiet spēli, un tā automātiski izveidos jaunas šo failu versijas.

Ja avārijas problēma joprojām pastāv, pārejiet pie nākamā risinājuma.

Pārbaudiet spēles failu integritāti

Spēle sastāv no daudziem dažādiem failiem, kas atrodas tās instalācijas mapē. Dažreiz šie faili var sabojāties vai pazust, izraisot dažādas spēles problēmas, tostarp avarēšanu. Spēļu failu bojājumu cēloņi ir pēkšņa sistēmas izslēgšana spēles vidū, nepareiza vai nepilnīga instalēšana, ļaunprātīgas programmatūras infekcija un antivīrusu iejaukšanās.

Lai šajā gadījumā novērstu problēmu, jums būs jāizmanto Steam klients, lai pārbaudītu spēles failu integritāti. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

  1. Palaidiet Steam klientu.
  2. Kad tiek atvērts Steam, loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka, pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Spēles.
  3. Pēc tam, kad tiek parādīts jūsu kontā esošo spēļu saraksts, atrodiet Oxygen Not Included, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Properties.
  4. Labajā rūtī dodieties uz lapu Rekvizīti un pārslēdzieties uz cilni Vietējie faili.
  5. Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt spēles failu integritāti.
  6. Steam klients tagad pārbaudīs trūkstošos un bojātos spēļu failus. Tas salīdzinās spēles instalācijas direktorijā esošos failus ar failiem, kas atrodas tās serverī, un aizstās tos, kuri netiek pārbaudīti.
  7. Kad verifikācijas process ir pabeigts, restartējiet klientu un restartējiet spēli, pēc tam pārbaudiet, vai nav avārijas problēmas.

Palaidiet spēli kā administrators

Lielākajā daļā gadījumu PC videospēlēm pareizai darbībai parasti nepieciešami uzlaboti sistēmas resursi. Ja viņiem nav nepieciešamo atļauju piekļūt šiem sistēmas resursiem, piemēram, aizsargātiem failiem un mapēm, Windows bloķēs piekļuvi, kā rezultātā spēle var atgriezties darbvirsmā. Šī parādība varētu būt iemesls problēmai, ar kuru jūs saskaras dokumentā Oxygen Not Included.

Lai šeit atrisinātu problēmu, spēle ir jāuzsāk kā administrators. Ņemiet vērā, ka, lai lietotu šo labojumu, jums ir jābūt administratora kontam.

Ikreiz, kad vēlaties palaist spēli, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās saīsnes vai izvēlnes Sākt sākuma un konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administrators.

Tomēr kopš parastās spēles palaišanas procedūras, izmantojot Steam klientu, jums ir jāmaina tās īpašības, lai tā pēc noklusējuma darbotos kā administrators. Šīs darbības palīdzēs jums veikt procesu:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz File Explorer. Lai palaistu File Explorer, varat arī izmantot saīsni Windows + E.
  2. Kad tiek parādīts File Explorer, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Virzieties labajā rūtī sadaļā Drives and Devices un pēc tam atveriet lokālo disku C.
  4. Tagad atveriet mapi Program Files (x86).
  5. Pārejiet uz mapi Steam sadaļā Program Files (x86) un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  6. Kad tiek parādīta mape Steam, atveriet mapi Steamapps.
  7. Tagad dodieties uz mapi Common un atveriet to.
  8. Atrodiet mapi OxygenNotIncluded un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  9. Ņemiet vērā, ka tas ir ceļš uz spēles instalācijas mapi, ja instalēšanas laikā nemainījāt Steam un spēles noklusējuma direktoriju. Ja spēle vai Steam tomēr nav instalēta noklusējuma direktorijā un jūs nezināt, kur atrast mapi, palīdzēs šādas darbības:
  • Palaidiet Steam klientu.
  • Kad tiek atvērts Steam, loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka, pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Spēles.
  • Pēc tam, kad tiek parādīts jūsu kontā esošo spēļu saraksts, atrodiet Oxygen Not Included, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Properties.
  • Labajā rūtī dodieties uz lapu Rekvizīti un pārslēdzieties uz cilni Vietējie faili.
  • Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot vietējos failus.
  • Tagad tiks atvērta spēles mape.
  1. Mapē atrodiet OxygenNotIncluded.exe, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam parādītajā konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz opcijas Rekvizīti.
  2. Kad tiek parādīts spēles dialoglodziņš Rekvizīti, pārslēdzieties uz cilni Saderība.
  3. Cilnē Saderība atveriet izvēles rūtiņu “Palaist šo spēli kā administratoru” un atzīmējiet to.
  4. Tagad noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu izmaiņas, pēc tam palaidiet spēli un pārbaudiet, vai nav avārijas problēmas.

Novērsiet pretvīrusu programmu no spēles bloķēšanas

Parasti PC videospēles patērē lielu daudzumu sistēmas resursu no RAM un GPU līdz CPU un tīkla joslas platumam. Tādēļ dažas pretvīrusu programmas tos atzīmē kā ļaunprātīgus draudus un bloķē vai karantīnā ievieto viņu spēļu failus. Kad tas notiek, tas ietekmē spēli un padara to nespēlējamu.

Jums jāpārbauda, ​​vai jūsu antivīrusu programma ir cēlonis avārijas problēmai, ar kuru esat saskāries. Daudzi lietotāji varēja īslaicīgi atspējot un palaist spēli, lai noskaidrotu, vai viņu pretvīrusu programmas ir vainīgas. Jūs varat to izdarīt, taču nav ieteicams atstāt atspējotu antivīrusu.

Kad esat apstiprinājis, ka problēmas cēlonis ir jūsu drošības lietojumprogramma, varat pārliecināties, ka tā vairs nebloķē jūsu spēļu failus. Lai to izdarītu, pretvīrusu programmas iestatījumu vidē kā izņēmums būs jāpievieno spēles instalācijas mape. Dažādās pretvīrusu programmās šī opcija parasti tiek saukta ar dažādiem nosaukumiem. Vārdu piemēri ietver izņēmumu sarakstu, SafeList baltos sarakstus un izslēgšanu.

Šo opciju ir viegli atrast preferenču vai iestatījumu vidē. Tomēr, ja nezināt, kā rīkoties, varat doties tiešsaistē un meklēt ceļvedi savas programmas izstrādātāju vietnē.

Ja datora aizsardzībai neizmantojat trešās puses pretvīrusu programmatūru un esat atkarīgs no Windows drošības, tālāk norādītās darbības parādīs, kā spēles mapi pievienot vīrusu un draudu aizsardzības rīka izslēgšanas sarakstam:

  1. Palaidiet programmu Iestatījumi, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve atlasiet Iestatījumi.
  2. Kad tiek atvērta lietotne Iestatījumi, noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināšana un drošība.
  3. Atjaunināšanas un drošības saskarnē dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība, lai atvērtu cilni Windows drošība.
  4. Pārejiet uz labo rūti (cilne Windows drošība) un sadaļā Aizsardzības apgabali noklikšķiniet uz Vīrusu un draudu aizsardzība.
  5. Kad lapā Virus & Threat Protection tiek atvērta lietojumprogramma Windows Security, ritiniet uz leju un sadaļā Virus & Threat Protection Settings noklikšķiniet uz Manage Settings.
  6. Pēc tam, kad tiek atvērts vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu ekrāns, dodieties uz sadaļu Izslēgšana, pēc tam noklikšķiniet uz saraksta “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
  7. Pēc tam, kad tiek parādīta saskarne Izslēgumi, noklikšķiniet uz opcijas “Pievienot izslēgšanu” un pēc tam izvēlieties Mape.
  8. Kad parādās dialoglodziņš Atlasīt mapi, dodieties uz Oxygen Not Included instalācijas mapi un noklikšķiniet ar peles kreiso taustiņu.
  9. Tagad noklikšķiniet uz pogas Atlasīt mapi.
  10. Atkārtoti palaidiet spēli un pārbaudiet, vai tā atkal avarē.

Atiestatiet spēles iestatījumus uz Noklusējums

Dažu nesen lietoto iestatījumu dēļ spēle var nepārtraukti avarēt. Varat pāriet uz iestatījumu opciju un atjaunot visu noklusējumu un pārbaudīt, vai tas problēmu atrisina. Tas nozīmē, ka, ja avārijas problēma nevar ļaut jums piekļūt spēles iestatījumu videi, visas izmaiņas varat mainīt uz noklusējuma iestatījumiem, izdzēšot spēles konfigurācijas failu.

Jums jāņem vērā, ka šī faila dzēšana neradīs papildu kaitējumu, jo spēle pēc tā izdzēšanas automātiski izveidos citu. Ja nezināt, kā rīkoties, rīkojieties šādi:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz File Explorer. Lai palaistu File Explorer, varat arī izmantot saīsni Windows + E.
  2. Kad tiek parādīts File Explorer, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Virzieties labajā rūtī sadaļā Drives and Devices un atveriet lokālo disku C.
  4. Kad disks ir atvērts, veiciet dubultklikšķi uz mapes Lietotāji.
  5. Atrodiet mapi, kas nosaukta pēc lietotāja konta, kuru izmantojat, un atveriet to.
  6. Kad esat nonācis lietotāja konta direktorijā, atveriet mapi Dokumenti.
  7. Atrodiet mapi ar nosaukumu Klei un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  8. Tagad atveriet mapi OxygenNotIncluded un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz “save_files”.
  9. Kad tiek atvērta mape Save_files, atrodiet kplayerprefs.yaml failu un izdzēsiet to.
  10. Tagad restartējiet skābekli, kas nav iekļauts.
  11. Spēle izveidos vēl vienu failu kplayerprefs.yaml.
  12. Ja jūsu vēlmes ir iemesls, kāpēc šī problēma iet uz priekšu, tā vairs netiks piedzīvota.

Pārinstalējiet grafikas kartes draiveri

Ja displeja draiverim ir kādas problēmas, GPU nevarēs pareizi atveidot spēli. Displeja draivera problēmas ir viens no visbiežāk sastopamajiem daudzu spēļu problēmu, tostarp pēkšņu avāriju, cēloņiem. Daudziem spēlētājiem draivera atkārtota instalēšana atbrīvojās no problēmas. Šīs darbības parādīs, kā noņemt un ļaut Windows automātiski pārinstalēt draiveri:

  1. Nospiediet un turiet Windows logotipa taustiņu, pēc tam pieskarieties X taustiņam, lai ekrāna kreisajā malā atvērtu ātrās piekļuves izvēlni.
  2. Kad parādās ātrās piekļuves izvēlne, noklikšķiniet uz Device Manager.
  3. Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieka logs, atrodiet Display Adapters sarakstu un noklikšķiniet uz bultiņas blakus tam, lai atklātu grafisko adapteri.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
  5. Noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt, kad tiek parādīts dialoglodziņš Atinstalēt ierīci. Neatzīmējiet izvēles rūtiņu, kas liek rīkam dzēst draivera programmatūru.
  6. Pagaidiet, līdz Windows atinstalē ierīci, pēc tam restartējiet datoru.
  7. Pēc datora palaišanas Windows mēģinās automātiski pārinstalēt draiveri.

Ja operētājsistēma neizdodas instalēt draiveri vai arī pēc tā instalēšanas jūs joprojām saskaras ar kaitinošu avārijas problēmu, nākamais solis ir grafikas kartes draivera atjaunināšana. Nākamajā metodē ir rokasgrāmatas, kas parādīs, kā pareizi veikt atjaunināšanu.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Grafikas kartes draivera atjaunināšana ir obligāta, it īpaši, ja darbojas videospēles. Jaunajos laidienos daudzas problēmas tiek labotas, un grafisko karšu ražotāji izmanto atjauninājumus, lai uzlabotu savu GPU veiktspēju. Ja jūsu grafikas kartes draiveris neatbalsta dažas jaunas spēles funkcijas, jūs saskaraties ar daudzām problēmām, tostarp tām, ar kurām pašlaik saskaras.

Ja pēc nesenā atjauninājuma veikšanas spēle joprojām avarē, iespējams, jūs neinstalējāt atjauninājumu pareizi vai lejupielādējāt un instalējāt nepareizu draivera programmatūru. Tālāk sniegtie ceļveži parādīs, kā rīkoties pareizi.

Atjauniniet Windows

Microsoft izlaiž draiveru atjauninājumus dažādām jūsu sistēmas ierīcēm, ieskaitot grafisko karti, izmantojot Windows atjaunināšanu. Iespējams, to nepamanīsit, jo ļaujat utilītai veikt automātiskus atjauninājumus. Tas nozīmē, ka ir gadījumi, kad Windows atjaunināšana neinstalē pieejamos atjauninājumus bez jūsu atļaujas vai līdzdalības.

Lai gan var paiet zināms laiks, līdz šie atjauninājumi tiks publicēti, jo Microsoft uzstāj uz verificēt draiverus, neatkarīgi no draivera programmatūras, kuru saņemat pa šo kanālu, vienmēr tiek uzskatīts par labāko.

Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums izmantot utilītu, lai atjauninātu displeja draiveri.

  1. Palaidiet programmu Iestatījumi, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve atlasiet Iestatījumi. Lietotni var arī atvērt, vienlaikus nospiežot taustiņus Windows un I.
  2. Kad esat nonācis lietotnes Iestatījumi sākumlapā, noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināšana un drošība.
  3. Atjaunināšanas un drošības saskarnē cilnē Windows atjaunināšana noklikšķiniet uz Pārbaudīt atjauninājumus.
  4. Pēc tam, kad Windows atjaunināšana ir parādījusi visus jūsu datoram pieejamos atjauninājumus, ļaujiet tiem tos lejupielādēt.
  5. Kad lejupielāde ir pabeigta, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt, lai pamudinātu utilītu pārstartēt datoru un instalēt atjauninājumus darba laikā. Ja jums ir atvērts kāds nesaglabāts darbs, saglabājiet to pirms noklikšķināšanas uz pogas.
  6. Instalējot atjauninājumus, sistēma Windows vairākas reizes pārstartēs.
  7. Pēc atjaunināšanas procesa pabeigšanas jūsu dators tiks palaists darbvirsmas vai pieteikšanās vidē.
  8. Tagad jūs varat palaist Oxygen Not Included un pārbaudīt problēmu.

Izmantojiet ierīces pārvaldnieku

Ierīces pārvaldnieku var izmantot, lai atjauninātu atsevišķus ierīces draiverus, tostarp grafikas kartes. Daži lietotāji varēja izmantot programmu, lai instalētu jaunākās draiveru versijas un atbrīvotos no avārijas problēmas sadaļā Oxygen Not Included. Ja nezināt, kā atjauninājumu veikšanai izmantot ierīces pārvaldnieku, veiciet tālāk norādītās darbības

  1. Nospiediet un turiet Windows logotipa taustiņu, pēc tam pieskarieties X taustiņam, lai ekrāna kreisajā malā atvērtu ātrās piekļuves izvēlni. Jūs varat arī izsaukt izvēlni, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt.
  2. Kad parādās ātrās piekļuves izvēlne, noklikšķiniet uz Device Manager.
  3. Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieka logs, atrodiet Display Adapters sarakstu un noklikšķiniet uz bultiņas blakus tam, lai atklātu grafisko adapteri.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
  5. Kad parādās atjaunināšanas draivera logs, noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.
  6. Windows tagad tiešsaistē meklēs jaunāko draiveri jūsu GPU. Tiklīdz sistēma Windows to atradīs, draiveris tiks automātiski lejupielādēts un instalēts.
  7. Restartējiet datoru un pārbaudiet, vai avārijas problēma nav saistīta ar skābekli.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri, izmantojot īpašu trešo personu programmu

Ja Windows atjaunināšana un ierīču pārvaldnieks neizdodas instalēt jaunāko grafikas kartes draivera versiju, varat veikt atjaunināšanu trešās puses programmā.

Parasti īpašas trešās puses programmatūras izmantošana ir vienkāršāka un vienkāršāka nekā Microsoft piedāvāto utilītu izmantošana. Tas ir tāpēc, ka Windows atjaunināšana un ierīču pārvaldnieks var neatrast atjaunināto draiveru programmatūru, jo Microsoft to vēl nav publicējis, savukārt trešo pušu programmas palīdzēs jums ielādēt un instalēt atjaunināto draiveri, tiklīdz ražotāji izdos laidienu.

Turklāt, izmantojot īpašu trešās puses programmu, jūsu dators tiks skenēts, un jums tiks sniegts kļūdainu ierīču draiveru saraksts. Programma turpinās automātiski lejupielādēt un instalēt atjauninātās versijas. Lielākā daļa Windows lietotāju ir atkarīgi no šāda veida programmām, lai viņu ierīču draiverus atjauninātu. Lielākā daļa šo lietotāju gandrīz neizjūt spēļu avārijas, kas rodas no ierīces draivera problēmām.

Lai izmantotu uzticamu programmu, jums jābūt uzmanīgam. Viens no uzticamajiem nosaukumiem tur ir Auslogics draivera atjauninātājs. Programma pastāv jau kādu laiku, un to izstrādā Microsoft Certified Gold partneris.Ierīces draiveri tiek lejupielādēti un instalēti tikai no servera, kurā ir tikai ražotāja apstiprināta draiveru programmatūra, un to visā pasaulē izmanto miljoniem lietotāju.

<

Mēs parādīsim, kā izmantot Auslogics draivera atjauninātāju zemāk esošajā ceļvedī:

  1. Noklikšķiniet uz šīs saites vai atveriet to jaunā cilnē (ja izmantojat sistēmas tīmekļa pārlūkprogrammu), lai atvērtu Auslogics draivera atjauninātāja lejupielādes lapu.
  2. Kad lapa ir atvērta, noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt un noklikšķiniet uz Saglabāt.
  3. Failam vajadzētu būt jūsu sistēmā pēc dažām sekundēm, jo ​​tas ir mazāks par 20 megabaitiem.
  4. Kad pārlūkprogramma paziņo, ka ir veiksmīgi lejupielādējusi iestatīšanas failu, noklikšķiniet uz pogas Palaist vai pārejiet uz mapi, kurā to saglabājāt, un veiciet dubultklikšķi uz instalētāja.
  5. Noklikšķiniet uz pogas Jā, kad lietotāja konta kontrole jautā, vai vēlaties, lai fails mainītu jūsu datoru.
  6. Tagad, kad parādās iestatīšanas vednis, izvēlieties vēlamo valodu un instalācijas direktoriju.
  7. Varat arī izmantot izvēles rūtiņas tajā pašā lapā, lai ļautu rīkam izveidot darbvirsmas ikonu, palaist startēšanas laikā un nosūtīt izstrādātājiem anonīmus pārskatus.
  8. Pēc preferenču ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”.
  9. Pēc programmas instalēšanas tā sāks skenēt datoru, lai atrastu novecojušus, bojātus un trūkstošus draiverus.
  10. Programmu var sākt manuāli, izmantojot izvēlni Sākt, ja tā netiek palaista pēc instalēšanas. Kad esat to atvēris, noklikšķiniet uz lielās pogas, ar kuru sāk skenēšanu.
  11. Kad skenēšanas process būs pabeigts, tiks parādīts problemātisko draiveru saraksts, un, ja displeja draiverim ir kādas problēmas, tas tiks parādīts.
  12. Noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai aicinātu programmu lejupielādēt un instalēt draivera jaunāko versiju. Varat izmantot šo iespēju, lai atjauninātu citus draiverus datorā.
  13. Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, restartējiet datoru un pārbaudiet problēmu.

Veiciet manuālu atjaunināšanu

Manuāla draivera atjaunināšana ir vēl viens veids, lai arī pilnīgi nevajadzīgs, jo jums ir tādi rīki kā Auslogics Driver Updater. Stress nav vērts to darīt, apmeklējot kartes ražotāja vietni, meklējot GPU draiveri un veicot atkārtotu pārbaudi pirms lejupielādes un instalēšanas.

Izmantojot draivera atjauninātāju, jūs varat viegli pārvarēt lietas, veicot tikai dažus klikšķus, un jums pat nav jāuztraucas par turpmākajiem atjauninājumiem, jo ​​programma jums paziņos, tiklīdz tas būs pieejams.

Palaidiet spēli saderības režīmā

Iespējams, ka jūsu Windows 10 versija ir saderīga ar skābekli, kas nav iekļauts, un izraisa avāriju. Varat iegūt stundu nepārtrauktu spēles laiku, palaižot spēli saderības režīmā iepriekšējai Windows versijai, piemēram, Windows 8 vai Windows 7.

Tālāk sniegtais ceļvedis palīdzēs jums veikt procesu:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz File Explorer vai veiciet dubultklikšķi uz jebkuras darbvirsmas mapes, lai izsauktu File Explorer logu. Lai palaistu File Explorer, varat arī izmantot saīsni Windows + E.
  2. Kad tiek parādīts File Explorer, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Virzieties labajā rūtī sadaļā Drives and Devices un pēc tam atveriet lokālo disku C.
  4. Tagad atveriet mapi Program Files (x86).
  5. Pārejiet uz mapi Steam sadaļā Program Files (x86) un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  6. Kad tiek parādīta mape Steam, atveriet mapi Steamapps.
  7. Tagad dodieties uz mapi Common un atveriet to.
  8. Atrodiet mapi OxygenNotIncluded un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  9. Ņemiet vērā, ka tas ir ceļš uz spēles instalācijas mapi, ja instalēšanas laikā nemainījāt Steam un spēles noklusējuma direktoriju. Ja spēle vai Steam tomēr nav instalēta noklusējuma direktorijā un jūs nezināt, kur atrast mapi, palīdzēs šādas darbības:
  • Palaidiet Steam klientu.
  • Kad tiek atvērts Steam, loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka, pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Spēles.
  • Pēc tam, kad tiek parādīts jūsu kontā esošo spēļu saraksts, atrodiet Oxygen Not Included, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Properties.
  • Labajā rūtī dodieties uz lapu Rekvizīti un pārslēdzieties uz cilni Vietējie faili.
  • Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot vietējos failus.
  1. Tagad tiks atvērta spēles mape.
  2. Mapē atrodiet OxygenNotIncluded.exe, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam parādītajā konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz opcijas Rekvizīti.
  3. Kad tiek parādīts spēles dialoglodziņš Rekvizīti, pārslēdzieties uz cilni Saderība.
  4. Atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu saderības režīmā”, pēc tam nolaižamajā izvēlnē atlasiet Windows 8 vai Windows 7.
  5. Noklikšķiniet uz pogas Labi, pēc tam palaidiet spēli un pārbaudiet, vai nav avārijas problēmas.

Ja pēc iepriekšējās Windows versijas izvēles spēle joprojām avarē, vēlreiz atveriet tās rekvizītus un izvēlieties citu Windows versiju.

Notīrīt Steam lejupielādes kešatmiņu

Steam lejupielādes kešatmiņā ir lejupielādes preferences, kuras esat veicis virsstundu laikā. Kešatmiņa var kļūt pārāk liela vai bojāta un radīt problēmas ar spēlēm, īpaši starta avārijām. Lai atbrīvotos no problēmas, jums būs jāiztīra kešatmiņa.

Pēc lejupielādes kešatmiņas notīrīšanas tas neietekmēs nevienu no jūsu instalētajām spēlēm, taču ņemiet vērā, ka pēc kešatmiņas notīrīšanas jums jāpiesakās vēlreiz. Veiciet šādas darbības:

  1. Palaidiet Steam klientu.
  2. Pārejiet uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Steam, pēc tam atlasiet Iestatījumi.
  3. Kad atvērsies interfeiss Iestatījumi, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Lejupielādes.
  4. Pārejiet uz labo rūti un noklikšķiniet uz pogas Notīrīt lejupielādes kešatmiņu.
  5. Noklikšķiniet uz pogas Labi, pēc tam restartējiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Instalējiet Microsoft Visual C ++ atkārtoti izplatāmo pakotni

Praktiski katra spēle ir balstīta uz Visual C ++ Distributable, lai tā darbotos pareizi. Tāpēc pakotne tiek instalēta līdzās spēlei. Iespējams, tā ir bojāta vai instalēšanas procesa daļa neizdevās pareizi. Jums tas būs jālabo, lai pārliecinātos, ka tas nav iemesls, kāpēc jūs saskaras ar avāriju.

Dodieties uz Microsoft vietni un lejupielādējiet jaunāko pakotnes versiju. Instalācijas pakotni varat atrast spēles mapē, taču ieteicams izmantot Microsoft pakotni.

Mainiet enerģijas opciju

Iespējams, ka dators samazina jūsu procesora ātrumu, jo tas vēlas ietaupīt enerģiju. Tas ievērojami samazinās spēlei nepieciešamos resursus pareizai darbībai, izraisot tās avāriju. Lai atrisinātu problēmu, šajā gadījumā mainiet datora barošanas opciju uz Augsta veiktspēja.

Veiciet šādas darbības:

  1. Vienlaicīgi nospiediet Windows un R taustiņus, lai atvērtu dialoglodziņu Palaist.
  2. Pēc Run atvēršanas teksta laukā ierakstiet “control panel” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz pogas Labi.
  3. Kad tiek atvērta vadības paneļa mājas lapa, noklikšķiniet uz Sistēma un drošība, pēc tam zem Enerģijas opcijas noklikšķiniet uz Mainīt akumulatora iestatījumus.
  4. Atveriet loga Enerģijas opcijas kreiso rūti un noklikšķiniet uz saites Izveidot enerģijas plānu.
  5. Kad tiek atvērts logs Izveidot enerģijas plānu, atlasiet augstas veiktspējas pogu un pēc tam tekstlodziņā Plāna nosaukums ierakstiet enerģijas plāna nosaukumu.
  6. Noklikšķiniet uz pogas Nākamais, pēc tam logā Rediģēt plāna iestatījumus mainiet iestatījumus “Izslēgt displeju” un “Iedarbināt datoru”.
  7. Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas.
  8. Atkārtoti palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Secinājums

Mēs esam pārliecināti, ka tagad bez problēmām varat palaist skābekli, kas nav iekļauts. Izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu, lai paziņotu mums, ja vēlaties saņemt papildu palīdzību.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found