Windows

Kā novērst 0xC1900101 draivera kļūdas sistēmā Windows 10 Creators Update?

Ikvienam, kurš vēlas izdzīvot digitālajā vidē, jābūt gatavam pieņemt pārmaiņas un sekot līdzi laikam. Tātad, kad Microsoft ievieš jaunu operētājsistēmas versiju, ieteicams izvēlēties jaunināšanu. Lai gan paaugstināšanas uz augstāku OS versiju rezultāti parasti ir labvēlīgi, ir gadījumi, kad jauninājumi izraisa dažādas problēmas, tostarp draiveru kļūdas.

Ja jaunināt uz jaunāku Windows 10 versiju, bet vēl neesat atjauninājis draiverus, iespējams, radīs nesaderības problēmas. Tas notika ar lietotājiem, kuri mēģināja instalēt Windows 10 Creators Update. Viņi ziņoja, ka nevar veiksmīgi pabeigt procesu, jo virkne 0xC1900101 kļūdu liedza to darīt.

Kādas ir kļūdas 0xc1900101, kas saistītas ar Windows 10 Creators atjauninājumu?

Instalējot Windows 10 Creators Update, šie kļūdu kodi var rasties:

 • 0xC1900101 - 0x2000c
 • 0xC1900101 - 0x20004
 • 0xC1900101 - 0x20017
 • 0xC1900101 - 0x30018
 • 0xC1900101 - 0x3000D
 • 0xC1900101 - 0x4000D
 • 0xC1900101 - 0x40017

Jūs varētu domāt: "Kā novērst 0xc1900101 kļūdas sistēmā Windows 10?" Nu, ja jūs meklējat atbilstošu risinājumu, tad esat nonācis īstajā vietā. Šajā ziņojumā mēs palīdzēsim jums novērst kļūdas ziņojumu “Mēs nevarējām instalēt vai atjaunināt Windows 10 - 0xc1900101”. Mēs esam sagatavojuši jums vairākus risinājumus. Tāpēc pārliecinieties, ka atrodaties sarakstā, līdz atrodat sev piemērotāko.

1. metode: Bojātu draiveru atjaunināšana vai noņemšana

Šim risinājumam datorā jāatrod visi bojāti draiveri. Lai to izdarītu, varat veikt šādas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + E, lai palaistu File Explorer.
 2. Tagad dodieties uz šo ceļu:

  C: \ Windows

 3. Ritiniet uz leju, līdz atrodat mapi Panther. Veiciet dubultklikšķi uz tā, lai to atvērtu.
 4. Identificējiet problemātiskos draiverus, atverot failus Setuperr.log un Setupact.log. Atcerieties, ka failus var atvērt tikai tad, ja esat to īpašnieks.
 5. Kad esat noteicis problemātiskos draiverus, atinstalējiet tos.

Ierīces pārvaldnieku var izmantot arī, lai identificētu kļūdainus draiverus. Vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus, lai turpinātu:

 1. Dodieties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
 2. No opcijām atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Kad esat nonācis ierīču pārvaldniekā, izvērsiet katru kategoriju, lai redzētu tajā esošo ierīču sarakstu. Iespējams, ka blakus ierīcei redzēsit dzeltenu izsaukuma zīmi, kas izraisa kļūdu 0xc1900101.
 4. Jūs varat vai nu atjaunināt, vai arī noņemt problemātisko draiveri. Lai to izdarītu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ierīces un pēc tam atlasiet vēlamo opciju (Atjaunināt draiveri vai Atinstalēt ierīci).

Kā redzat, problemātisko draiveru novēršanas process var būt sarežģīts un laikietilpīgs. Par laimi, ir vienkāršāks un ātrāks veids, kā tikt galā ar šo jautājumu. Pat ja jums nav sarežģītu tehnoloģiju prasmju, varat izmantot Auslogics draivera atjauninātāju, lai atrisinātu visas ar draiveri saistītās problēmas. Pēc šīs programmatūras instalēšanas tā automātiski noteiks jūsu operētājsistēmas versiju un procesora tipu. Tas arī skenēs jūsu datoru un atradīs visus kļūdainos draiverus. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, lai liktu rīkam novērst visus ar draiveri saistītos jautājumus.

Pēc tam, kad esat atbrīvojies no kļūdas 0xc1900101, varat mēģināt vēlreiz instalēt atjauninājumu. Jums vajadzētu būt iespējai jaunināt operētājsistēmu bez problēmām.

2. metode: ārējo aparatūras ierīču atvienošana

Ir lietotāji, kuri ziņoja, ka viņi varēja instalēt Windows 10 Creators Update pēc tam, kad bija atvienojuši savas ārējās aparatūras ierīces no sava datora. Jūs domājat, ka tas ir trešās pakāpes risinājums tik sarežģītai problēmai. Tomēr ir pierādīts, ka tas ir noderīgs daudziem lietotājiem. Tātad, tas joprojām ir šāviena vērts.

3. metode: papildu RAM vai tīkla kartes noņemšana

Ja iepriekšējie risinājumi jums nedarbojās, ir dabiski jautāt: "Kādi ir 0xc1900101 kļūdu cēloņi?" Nu, ja problēmas pamatā nav draiveru nesaderības problēmas, visticamāk, ka kļūdai ir kaut kas saistīts ar jūsu papildu RAM. Ieteicams noņemt vienu RAM moduli. Kad esat to izdarījis, mēģiniet vēlreiz instalēt Windows 10 Creators Update. Ja kļūda joprojām pastāv, varat mēģināt noņemt arī tīkla karti.

4. metode: palaist SFC skenēšanu

Viens no iemesliem, kāpēc parādās kļūda c1900101, ir tāpēc, ka jums ir bojāti vai bojāti sistēmas faili. Par laimi, Windows ir iebūvēts rīks, kas paredzēts šādu problēmu novēršanai. Lai atrisinātu problēmu, varat veikt skenēšanu, izmantojot sistēmas failu pārbaudītāju (SFC). Šeit ir norādītas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Kad komandu uzvedne ir atvērta, ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 5. Paturiet prātā, ka skenēšanas process parasti aizņem pāris minūtes. Pārliecinieties, ka izvairāties no tā iejaukšanās.

Kad process ir pabeigts, mēģiniet vēlreiz jaunināt operētājsistēmu. Ja kļūda joprojām pastāv, iesakām izmantot Microsoft Windows izvietošanas attēlu apkalpošanas un pārvaldības (DISM) rīku kā papildu pasākumu bojātu vai bojātu sistēmas failu labošanai. Lai turpinātu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Ierakstiet “cmd.exe” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administratoram.
 4. Noteikti dodiet atļauju palaist lietotni.
 5. Komandu uzvednē palaidiet zemāk esošo komandrindu:

DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth

Process prasīs pat ilgāku laiku nekā SFC skenēšana. Tātad, vienkārši esiet pacietīgs un gaidiet, kamēr tas tiks pabeigts.

5. metode: pārbaudiet, vai jums ir pietiekami daudz vietas jaunināšanai

Paturiet prātā, ka, instalējot Windows 10 Creators Update, datorā ir jābūt vismaz 16 GB vērtai krātuvei. Ja jūs neatbilstat šai minimālajai prasībai, var rasties dažādas 0xC1900101 kļūdas. Tātad, lai novērstu problēmu un veiksmīgi instalētu atjauninājumu, iesakām atbrīvot vietu cietajā diskā.

Ir daži veidi, kā atgūt dažus megabaitus krātuves vietas cietajā diskā. Ja jūs piesardzīgi zaudējat būtiskus failus, varat izmantot diska tīrīšanas rīku, lai atbrīvotos no nevajadzīgiem junk failiem datorā. Lai izmantotu šo funkciju, jums vienkārši jāievēro tālāk sniegtie norādījumi:

 1. Atveriet File Explorer, uz tastatūras nospiežot Windows taustiņu + E.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz diska, kuru vēlaties tīrīt, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
 3. Kad logs Rekvizīti ir atvērts, noklikšķiniet uz pogas Diska tīrīšana. Lietderība sāks aprēķināt, cik daudz vietas jūs varat atgūt.
 4. Atlasiet visus nevēlamos failus, kurus vēlaties noņemt, pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 5. Lai noņemtu nevajadzīgos sistēmas failus, noklikšķiniet uz pogas Tīrīt sistēmas failus.

Varat arī atspējot hibernācijas režīmu, lai iegūtu vairāk vietas cietajā diskā. Ir vērts atzīmēt, ka jūsu sistēma saglabā RAM atmiņas saturu cietajā diskā ikreiz, kad tiek atvērts hibernācijas režīms.

Tas ļauj datoram saglabāt sistēmas stāvokli, neizmantojot enerģiju. Līdz ar to jūs varat uzņemt vietu, kur atstājāt, nākamreiz palaižot datoru. Tomēr šī funkcija var aizņemt vērtīgu vietu cietajā diskā. Tātad, mēs iesakām to atspējot.

Jums vajadzētu arī pārbaudīt, vai datorā ir programmas, kuras jūs vairs neizmantojat. Paturiet prātā, ka šīs lietojumprogrammas var aizņemt ievērojamu vietu diskā. Ja tos atinstalēsit, cietajā diskā atgūsiet vairāk megabaitu. Lai atbrīvotos no nevajadzīgām programmām, jums vienkārši jāveic šādas darbības:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu.
 2. Tagad ierakstiet “Control Panel” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kategorijā Programmas atlasiet Atinstalēt programmu.
 4. Meklējiet lietojumprogrammas, kuras vairs neizmantojat.
 5. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz katras programmas un pēc tam atlasiet Atinstalēt.

Joprojām ir citas metodes, kā atbrīvot vietu cietajā diskā. Tomēr vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir Auslogics BoostSpeed ​​izmantošana. Šim rīkam ir jaudīgs tīrīšanas modulis, kas izslauc visu veidu datora atkritumus. Ar vienu pogas klikšķi jūs varat atgūt vērtīgo krātuves vietu un uzlabot sava datora veiktspēju.

6. metode: multivides izveides rīka izmantošana

Ja pēc iepriekš minēto risinājumu izmēģināšanas joprojām rodas dažādas 0xC1900101 kļūdas, varat mēģināt veiksmīgi jaunināt sistēmu, izmantojot multivides izveides rīku. Apmeklējiet Windows jaunināšanas vietni un pēc tam lejupielādējiet rīku. Izpildiet lapā sniegtos norādījumus, lai uzzinātu, kā izmantot multivides izveides rīku.

7. metode: Atbrīvošanās no antivīrusiem

Viens no iespējamiem 0xC1900101 kļūdas cēloņiem ir trešās puses antivīruss jūsu datorā. Tas, iespējams, traucē jaunināšanas procesu. Mēs iesakām to atinstalēt, lai atjauninājumu varētu instalēt bez problēmām. Jums vajadzētu arī atbrīvoties no visiem atlikušajiem failiem un reģistra ierakstiem, kas saistīti ar jūsu kļūdaino antivīrusu.

Ja pretvīrusu noņemšana problēmu atrisina, ieteicams pāriet uz labāku drošības programmatūru. Šim nolūkam ir izveidoti daudzi rīki, taču Auslogics Anti-Malware ir viens no uzticamākajiem un efektīvākajiem. Šis pretvīrusu līdzeklis ir sertificēta Microsoft Silver Application Developer produkts, un tas ir saderīgs ar Windows operētājsistēmām. Turklāt tas nav pretrunā ar Windows Defender. Tātad, jūs varat izmantot Auslogics Anti-Malware kā drošības pastiprinājumu savam galvenajam antivīrusam.

8. metode: problemātisku lietojumu noņemšana

Dažas trešo pušu lietojumprogrammas var arī traucēt Windows 10 Creators Update instalēšanas procesu. Ja datorā ir instalētas lietotnes Acronis True Image un Trusteer Rapport, tās, iespējams, izraisa kļūdu 0xC1900101. Tāpēc vislabāk ir no tiem atbrīvoties pirms jaunināšanas.

9. metode: Piekļuve BIOS, lai atspējotu jūsu LAN karti

Problēmas pamatā var būt datoram pievienotās perifērijas ierīces. Viens no izplatītākajiem problēmas cēloņiem ir bezvadu adapteris. Tomēr joprojām ir daži gadījumi, kad Ethernet adapteris ir faktiskais vaininieks.

Lai atrisinātu šo problēmu, ieteicams piekļūt BIOS un no turienes atspējot borta LAN funkciju. Ja nezināt, kā nokļūt BIOS iestatīšanā, iesakām pārbaudīt mātesplates rokasgrāmatu. Paturiet prātā, ka piekļuves metode šai funkcijai atšķiras atkarībā no datora zīmola. Tātad, labākais variants ir pārbaudīt mātesplates rokasgrāmatu.

Pēc borta LAN funkcijas atspējošanas no BIOS mēģiniet vēlreiz veikt jaunināšanu. Kad esat veiksmīgi instalējis Windows Creators Update, atcerieties vēlreiz aktivizēt borta LAN funkciju.

10. metode: BIOS jaunināšana

Vēl viens 0xC1900101 kļūdas risinājums ir BIOS jaunināšana. Daži lietotāji ziņoja, ka novecojusi BIOS var novērst jaunināšanas procesa veiksmīgu darbību. Tātad, lai atbrīvotos no kļūdas, būtu noderīgi atjaunināt savu BIOS. Tas nozīmē, ka jums jāatceras, ka šī procedūra var būt sarežģīta. Ja tas tiek izdarīts nepareizi, tas var sabojāt datoru. Tāpēc mēs iesakām iepazīties ar mātesplates rokasgrāmatu, lai iegūtu detalizētas instrukcijas.

Kurš no risinājumiem palīdzēja atbrīvoties no kļūdas 0xC1900101?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found