Windows

Kā atrisināt MOZILLA PKIX ERROR MITM DETECTED problēmu?

Mozilla Firefox joprojām ir viena no populārākajām tīmekļa pārlūkprogrammām visā pasaulē. Pat beta fāzē tas tika slavēts par drošību, ātrumu un efektīviem papildinājumiem. Tomēr, tāpat kā citas pārlūkprogrammas, arī tā ir pakļauta problēmām. Piemēram, daudziem Firefox lietotājiem ir grūtības piekļūt dažādām vietnēm, īpaši tām, kurām ir HTTPS prefikss. Lielākā daļa no viņiem saņem šādus kļūdu ziņojumus:

 • MOZILLA_PKIX_ERROR_MITM_DETECTED
 • SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER
 • ERROR_SELF_SIGNED_CERT

Ir vērts atzīmēt, ka šie kļūdu ziņojumi norāda, ka jūsu tīmekļa pārlūkprogramma neuzticas jūsu apmeklētajām vietnēm izsniegto sertifikātu integritātei. Lieliskā ziņa ir tā, ka joprojām ir veidi, kā piekļūt vietnēm. Šajā ziņojumā mēs iemācīsim jums novērst problēmu “MOZILLA_PKIX_ERROR_MITM_DETECTED”.

Kāda ir kļūda “MOZILLA_PKIX_ERROR_MITM_DETECTED”?

Ja redzējāt šo kļūdas ziņojumu, iespējams, ka kaut kas jūsu tīklā vai sistēmā traucē savienojumu un sertifikātus. Līdz ar to Firefox galu galā neuzticas sertifikātiem. Parasti tas notiek, kad ļaunprātīga programmatūra mēģina izmantot savu sertifikātu, lai aizstātu likumīgu sertifikātu. Lai novērstu šo problēmu, ir svarīgi, lai datorā būtu uzticama drošības programmatūra.

Tur ir daudz pretvīrusu programmatūras programmu, taču Auslogics Anti-Malware ir produkts, kas var sniegt jums visaptverošu aizsardzību. Papildus sistēmas atmiņas pārbaudei, vai tajā nav ļaunprātīgu programmu, tā skenē arī jūsu pārlūkprogrammas paplašinājumus. Tas novērš datu noplūdi un atklāj aizdomīgus priekšmetus, kas var apdraudēt jūsu datora drošību.

Kā novērst problēmu “MOZILLA_PKIX_ERROR_MITM_DETECTED”

Lielākā daļa lietotāju, kurus skāra problēma, minēja, ka problēma radās Firefox nakts versijā. Ja tas tā ir, tad, lai piekļūtu drošām vietnēm, varat mēģināt izmantot stabilu veidojumu. Tomēr, ja tas nedarbojas, jūs vienmēr varat uzzināt, kā novērst drošības kļūdu kodus drošās vietnēs, izmantojot Firefox. Šīs ir metodes:

1. metode: HTTPS skenēšanas funkcijas izslēgšana

Varat konfigurēt jebkuras pretvīrusu programmatūras drošības opcijas. Tātad, ja jūsu drošības programmatūrai ir HTTPS skenēšanas funkcionalitāte, iesakām to izslēgt. Ir vērts atzīmēt, ka šo funkciju var atrast ar dažādiem nosaukumiem, tostarp šādiem:

 • Skenēt SSL
 • Nemeklējiet šifrētus savienojumus
 • Parādiet drošus rezultātus

2. metode: HTTPS skenēšanas funkcijas atspējošana pārlūkprogrammā Firefox

Firefox nav ieteicams atspējot HTTPS skenēšanas funkcionalitāti. Tomēr tas var būt jūsu pēdējais līdzeklis, lai novērstu kļūdu “MOZILLA_PKIX_ERROR_MITM_DETECTED”.

 1. Palaidiet Mozilla Firefox.
 2. URL lodziņā ierakstiet “about: config” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Ja parādās informatīvs ziņojums, noklikšķiniet uz pogas ‘Es piekrītu riskam!’.
 4. Meklējiet ierakstu security.enterprise_roots.enabled.
 5. Kad esat to atradis, veiciet dubultklikšķi uz tā.
 6. Mainiet vērtību uz “true”.
 7. Restartējiet Firefox.

Pēc iepriekš minēto darbību veikšanas Firefox importēs visus pielāgotos sertifikātus no citām jūsu datora drošības programmatūras programmām. Tādējādi process nodrošinās, ka turpmāk avotiem var uzticēties, un jūs vairs neredzēsiet kļūdas ziņojumu “MOZILLA_PKIX_ERROR_MITM_DETECTED”.

Vai varat ieteikt citas metodes kļūdas “MOZILLA_PKIX_ERROR_MITM_DETECTED” novēršanai?

Pievienojieties zemāk esošajai diskusijai un dalieties savos padomos ar mūsu lasītājiem!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found