Windows

Kā atteikties no citiem lietotāju kontiem sistēmā Windows 10?

Ja jūsu datoru lieto vairākas personas, varat personalizēt iestatījumus un saglabāt savus failus privātus, izveidojot ar paroli aizsargātu lietotāja kontu. Arī citi lietotāji var aizsargāt savu kontu ar paroli, lai nodrošinātu, ka neviens neaiztiec viņu failus. Tomēr, ja viņi aizmirsīs atteikties, viņu profilā joprojām darbosies noteikti pakalpojumi un procesi, kas var patērēt fona resursus. Tātad, jūs varētu domāt: "Kā es varu atteikties no cita lietotāja sistēmā Windows 10?"

Ņemiet vērā, ka, ja jūsu ierīcē joprojām tiek reģistrēti citi lietotāju konti, tas var ietekmēt kopējo datora veiktspēju. Jūs ievērosiet, ka procesi un lietotnes darbojas lēnāk nekā parasti. Turklāt, ja izmantojat klēpjdatoru, akumulators ātri iztukšosies. Lai novērstu šo problēmu rašanos, mēs iemācīsim jums atteikties no lietotāja sistēmā Windows. To var izdarīt, izmantojot uzdevumu pārvaldnieku vai komandu uzvedni. Pirms turpināt, atcerieties, ka šīs darbības var veiksmīgi veikt tikai tad, ja izmantojat kontu ar administratora tiesībām.

1. metode: izmantojot uzdevumu pārvaldnieku

 1. Tastatūrā nospiediet Ctrl + Shift + Esc. Izmantojot šo saīsni, jums vajadzētu viegli palaist uzdevumu pārvaldnieku.
 2. Kad uzdevumu pārvaldnieks ir atvērts, dodieties uz cilni Lietotāji.
 3. Apskatiet pieejamos lietotāju kontus un atlasiet to, no kura vēlaties atteikties.
 4. Atveriet loga apakšdaļu un noklikšķiniet uz pogas Izrakstīties. To var izdarīt arī ar peles labo pogu noklikšķinot uz lietotāja un pēc tam konteksta izvēlnē atlasot Izrakstīties.
 5. Tiks parādīts brīdinājums, kurā teikts, ka lietotāja nesaglabātie dati tiks zaudēti. Noklikšķiniet uz pogas Izrakstīties lietotāju, ja esat pārliecināts, ka otrs lietotājs nezaudēs nekādus datus.

2. metode: izmantojot komandu uzvedni

Šim risinājumam jums būs jāpalaiž paaugstināts komandu uzvednes logs. To var izdarīt, izpildot tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt, pēc tam ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 2. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administratoram.
 3. Kad komandu uzvedne ir aktivizēta, jums jāidentificē lietotāji, kuri pašlaik ir pierakstījušies ierīcē. To var izdarīt, palaižot zemāk esošo komandrindu:

vaicājumu sesija

Piezīme. Katram lietotāja kontam ir savs ID. Neaizmirstiet ņemt vērā tā ID, kuru vēlaties izrakstīties.

 1. Tagad jums jāpalaiž zemāk esošā komanda. Tomēr aizstājiet “ID” ar lietotāja ID, kuru iepriekš esat ņēmis vērā.

atteikšanās ID

 1. Lai ierīcē redzētu aktīvos lietotāju kontus, izpildiet komandu no 3. darbības. Jūs redzēsiet, ka esat veiksmīgi izrakstījies no cita lietotāja konta.

3. metode: izmantojot Windows PowerShell

Visbeidzot, ja vēlaties uzzināt, kā izrakstīties no citiem lietotājiem no Windows 10, jums jāzina, kā atvērt paaugstinātu PowerShell. Šeit ir instrukcijas:

 1. Dodieties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
 2. No opcijām atlasiet Windows PowerShell (Admin).
 3. Kad Windows PowerShell (administrēšana) ir atvērts, palaidiet zemāk esošo komandu:

quser | Atlasiet virkni “Disc” | Katram {logoff ($ _. Tostring () -split ‘+’) [2]}

 1. Aizveriet Windows PowerShell (administrēšana).

Ņemiet vērā, ka pēdējā metode izrakstās no visiem citiem lietotājiem, izņemot kontu, kuru pašlaik izmantojat.

Pro padoms:

Var būt grūti kontrolēt citu lietotāju lejupielādes un pārlūkošanas darbības jūsu ierīcē. Tātad, lai pasargātu datoru no draudiem un uzbrukumiem, iesakām instalēt Auslogics Anti-Malware. Šis spēcīgais drošības rīks var atklāt ļaunprātīgus priekšmetus, par kuriem jūs nekad neuzskatījāt. Neatkarīgi no tā, cik atturīgi ļaunprogrammatūra darbojas fonā, Auslogics Anti-Malware to varēs uzreiz pamanīt. Tātad jums būs nepieciešamais miers pat tad, kad citi cilvēki izmanto jūsu ierīci.

Vai jums ir daži padomi, kā pārvaldīt vairākus lietotāju kontus Windows 10 datorā?

Dalieties ar savām idejām komentāru sadaļā zemāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found