Windows

Kā atrisināt DOOM Eternal darbības uzsākšanas problēmu

Jūs nevarat zaudēt tikai spēles spēlēšanu pilnībā, jo jums ir problēmas ar tās sākšanu. Ja jūs saskaras ar šo problēmu ar DOOM Eternal, mēs saprotam, cik tas ir nomākta. Tas nozīmē, ka jums vairs nav jācieš neapmierinātība vai jāpieprasa atmaksa, jo šajā rakstā ir problēmu risinājumi.

Vairumā gadījumu spēlētāji uzzināja, ka avārijas problēmu izraisīja pamatā esošā sistēmas problēma. Šajā rakstā sniegtie ceļveži parādīs, kā risināt galvenās problēmas datorā un sākt spēli.

Pārliecinieties, ka dators var spēlēt spēli

Pirms sākat meklēt nejaušas avārijas spēlē, pārliecinieties, vai esat to instalējis pareizajā datorā. Mūsdienās nepietiek ar jaudīgu procesoru un lielu sistēmas atmiņu; arī citām programmatūras un aparatūras sastāvdaļām ir izšķiroša nozīme spēlēšanā. Tāpēc katrai spēlei ir detalizēta informācija par to, kas datoram ir nepieciešams, lai to palaistu. Šo informāciju sauc par minimālajām prasībām.

Zemāk jūs atradīsit visas spēles prasības un rokasgrāmatu par to, kā pārbaudīt, vai jūsu datoram ir tas, kas nepieciešams tā spēlēšanai.

Minimālās prasības, lai palaistu DOOM Eternal

Operētājsistēma: Windows 7; Windows 8; Windows 10

GPU: NVIDIA GeForce GTX 660; AMD Radeon HD 7950

Centrālais procesors: Intel Core i5-750, 2,67 GHz

RAM: 4 GB

DirectX: 1. versija

Ja nezināt, kur meklēt sistēmas specifikācijas, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt.
 2. Ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz File Explorer.
 3. Varat arī izmantot Windows + E īsinājumtaustiņu, lai ātri atvērtu File Explorer.
 4. Kad parādās File Explorer logs, dodieties uz kreiso pusi un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Šis dators.
 5. Kad parādās konteksta izvēlne, atlasiet Rekvizīti.
 6. Pēc sistēmas loga atvēršanas sistēmas specifikācijas atradīsit galvenās lapas sadaļā Sistēma.

Lai pārbaudītu grafikas kartes datus, izpildiet tālāk sniegto rokasgrāmatu:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt.
 2. Ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Palaist.
 3. Varat arī vienlaikus nospiest Windows un R taustiņus, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.
 4. Pēc Run atvēršanas tekstlodziņā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 5. Kad parādās DirectX diagnostikas rīks, pārslēdzieties uz cilni Displejs.
 6. Visu nepieciešamo informāciju par GPU atradīsit DirectX diagnostikas rīka cilnē Displejs.

Palaidiet spēli kā administrators

Administratīvās privilēģijas ļauj programmām darīt gandrīz visu, ko vēlas. Šīs funkcijas, lai pareizi darbotos, lielākajai daļai spēļu, tostarp DOOM Eternal, ir nepieciešamas šīs privilēģijas. Ja viņiem to nav, sistēma Windows bloķēs piekļuvi noteiktiem sistēmas resursiem, piemēram, aizsargātiem failiem un mapēm. Šis ierobežojums varētu būt iemesls spēles uzsākšanai.

Tātad meklētais risinājums varētu būt tikpat vienkāršs kā spēles administratora privilēģiju piešķiršana. Tomēr atcerieties, ka, lai to izdarītu, jums jāpiesakās administratora lietotāja kontā.

Ja jūsu konts ir pareizs, veiciet šīs darbības, lai palaistu spēli kā administratoru:

 1. Veiciet šīs darbības, lai atrastu DOOM Eternal instalācijas mapi:
 • Palaidiet Steam klientu.
 • Kad parādās Steam, loga augšdaļā noklikšķiniet uz Library.
 • Kad esat redzējis lejupielādēto spēļu sarakstu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz DOOM Eternal.
 • Konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 • Pēc tam, kad loga labajā pusē tiek parādīta lapa Rekvizīti, dodieties uz cilni Vietējie faili.
 • Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot vietējos failus.
 1. Kad parādās spēles instalācijas mape, dodieties uz izpildāmo failu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 2. Kad esat redzējis konteksta izvēlni, noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 3. Pēc tam dodieties uz dialoglodziņa Rekvizīti cilni Saderība.
 4. Cilnē Saderība atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram”, pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 5. Palaidiet spēli un pārbaudiet, vai tā tiek palaista, neizkļūstot uz darbvirsmas.

Pārbaudiet spēles failus

Jūsu spēļu faili ir jūsu spēle. Ja viņi pazūd vai kļūst bojāti kāda iemesla dēļ, jūs nevarat spēlēt. Šos failus ietekmē daudzas lietas: tos var sabojāt ļaunprātīga programmatūra, tos var sabojāt vai izdzēst antivīrusu programma, var apdraudēt nepilnīga instalēšana vai atjaunināšana vai arī tos var ietekmēt neplānota sistēmas izslēgšana.

Pārbaude, vai spēļu faili nav bojāti vai trūkst, ir viens no problēmu novēršanas pasākumiem, kuru jums nekad nevajadzētu nodot. Spēļu failu pārbaudei varat izmantot Steam klientu. Steam skenēs visus spēles failus jūsu sistēmā un pārliecināsies, ka tie atrodas tādā pašā stāvoklī kā tie, kas atrodas tā serveros. Ja kāds fails neatbilst tā partnerim, klients to automātiski aizstās. Tālāk norādītās darbības parādīs visu, kas jums jādara:

 1. Palaidiet Steam klientu.
 2. Kad parādās Steam, dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
 3. Kad esat redzējis lejupielādēto spēļu sarakstu, dodieties uz DOOM Eternal, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 4. Kad labajā pusē tiek parādīta lapa Rekvizīti, pārslēdzieties uz cilni Vietējie faili.
 5. Tagad noklikšķiniet uz pogas PĀRBAUDEJIET SPĒLES DATU INTEGRITĀTI ...
 6. Steam tagad veiks jūsu spēļu failus, lai apstiprinātu, ka tie atbilst tiem, kas atrodas tā serveros. Programma aizstās visus failus, kas netiek pārbaudīti.
 7. Ņemiet vērā, ka verifikācijas procesa ilgums var būt garš, atkarībā no aizstājamo failu lieluma un skaita, sistēmas ātruma un interneta savienojuma stipruma. Jums jādod klientam laiks, kas vajadzīgs, lai viņš varētu paveikt savu darbu.
 8. Kad spēle ir pārbaudīta, restartējiet Steam un pārbaudiet, vai palaišanas problēma joprojām pastāv.

Neļaujiet pretvīrusu programmai bloķēt DOOM Eternal

Nākamais problēmu novēršanas solis, kas jums jāveic, ir pārliecināties, ka jūsu pretvīrusu programma nav vaininieks. Drošības programmām nav labu ierakstu ar spēlēm. Šīs lietojumprogrammas mēdz bloķēt tādas videospēles kā DOOM Eternal, jo tās tās uzskata par ļaunprātīgu programmatūru vai nopietniem draudiem.

Dažiem spēlētājiem problēma tika atrisināta, izslēdzot pretvīrusu programmas. Jūs varat izvēlēties iet šo ceļu, taču drošākas izvēles novēršana, ja drošības programma bloķē spēli. Lai to izdarītu, jums ir jādodas uz vidi Iestatījumi vai Preferences atkarībā no izmantotās antivīrusu programmas un jāmeklē opcija, kas ļauj izslēgt lietojumprogrammas skenēšanu. Atkarībā no izmantotās programmas opcija tiek nosaukta ar dažādiem nosaukumiem. Tie ietver:

 • Izņēmumi
 • Izslēgšana
 • SafeList
 • WhiteList
 • Atbrīvojumi

Ja izmantojat trešās puses lietojumprogrammu un nezināt, kā rīkoties, lietotnes izstrādātāja vietnē varat atrast ceļvedi, kas jums palīdzēs šajā procesā. Tomēr, ja galvenā sistēmas aizsardzības programma ir Windows iebūvētais drošības komplekts, jums būs viss nepieciešamais:

 1. Palaidiet programmu Iestatījumi. To var izdarīt, izmantojot izvēlni Sākt vai nospiežot Windows + I.
 2. Pēc tam, kad tiek parādīts lietotnes sākuma ekrāns, dodieties uz apakšdaļu un noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināt un drošība.
 3. Kad tiek atvērta saskarne Atjaunināšana un drošība, pārslēdzieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
 4. Cilnē Windows drošība sadaļā Aizsardzības zonas būs redzamas dažādas opcijas; atrodiet vīrusu un draudu aizsardzību un noklikšķiniet uz tās.
 5. Tagad parādīsies Windows drošības lietotnes lapa Vīrusi un draudu aizsardzība.
 6. Tagad ritiniet uz leju līdz saskarnes segmentam Vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumi, pēc tam noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus.
 7. Kad tiek atvērta vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu saskarne, ritiniet uz leju līdz izslēgšanas apgabalam un noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
 8. Pēc tam, kad tiek atvērta izslēgšanas lapa, noklikšķiniet uz ikonas Pievienot izslēgšanu, pēc tam izvēlnē noklikšķiniet uz Mape.
 9. Kad esat redzējis dialoglodziņu Atlasīt mapi, dodieties uz DOOM Eternal instalācijas mapi, noklikšķiniet ar peles kreiso taustiņu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atlasīt mapi.
 10. Pēc spēles pievienošanas kā izslēgšanu atveriet to un pārbaudiet, vai nav palaišanas problēmas.

Atspējot datu izpildes novēršanu

Datu izpildes novēršana, īsi sakot, DEP ir drošības funkcija, kas nāk ar Windows 10 un pēc noklusējuma ir iespējota. Tās uzdevums ir novērst neatzītu un neautorizētu skriptu ielādi ierobežotās sistēmas atmiņas vietās. Galvenais iemesls, kāpēc Microsoft izveidoja šo papildu drošības slāni, ir pārliecināties, ka ļaunprātīgas programmas neizmanto un ļaunprātīgi izmanto jūsu sistēmas atmiņu, pat ja antivīrusu programma nespēj tās noķert.

Kā izrādās, DEP, iespējams, neļauj jūsu spēlei izmantot noteiktus sistēmas atmiņas apgabalus, kas ir izšķiroši pareizai tās darbībai. Tātad, mēģiniet izslēgt DEP DOOM Eternal un pārbaudiet, vai spēle tiks palaista bez problēmām. Veiciet tālāk norādītās darbības, ja nezināt, kā rīkoties.

 1. Kad parādās ātrās piekļuves izvēlne, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un noklikšķiniet uz File Explorer. Varat arī izsaukt File Explorer logu, veicot dubultklikšķi uz jebkuras mapes darbvirsmā vai vienlaicīgi nospiežot Windows logotipu un E taustiņus.
 2. Kad esat redzējis File Explorer logu, pārslēdzieties uz kreiso rūti.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Šis dators un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 4. Kad parādās sistēmas logs, dodieties uz kreiso sānjoslu un noklikšķiniet uz saites Papildu sistēmas iestatījumi.
 5. Dialoglodziņa Sistēmas rekvizīti cilnē Papildu dodieties uz sadaļu Veiktspēja un noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi.
 6. Kad tiek atvērts dialoglodziņš Veiktspēja, dodieties uz cilni Datu izpildes novēršana.
 7. Pēc tam atlasiet radiopogu “Ieslēgt DEP visām programmām un pakalpojumiem, izņemot tos, kurus es izvēlos”, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot.
 8. Pārlūkojiet līdz DOOM Eternal instalācijas mapei.
 9. Atlasiet mapi un noklikšķiniet uz pogas Labi.
 10. Visbeidzot, katrā no atvērtajiem dialoglodziņiem noklikšķiniet uz Labi, pēc tam palaidiet Steam klientu un pārbaudiet startēšanas problēmu.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Grafikas kartes draivera uzdevums ir tulkot GPU apstrādes instrukcijas. Tas ir atbildīgs par ierīces norādīšanu, kā darboties un darīt savu darbu. Ja vadītājs novecojis vai saskaras ar kādu problēmu, tas nespēs veikt savas funkcijas. Šāda problēma varētu kavēt spēles palaišanu, jo GPU ir atbildīgs par spēļu grafikas procesu lielākās daļas apstrādi.

Jums jāpārliecinās, vai jūsu draiveris nav problemātisks. Vislabāk, veicot displeja draivera problēmu novēršanu, ir atinstalēt pašreizējo instalāciju un instalēt atjaunināto programmas versiju. Tātad, veiciet tālāk norādītās darbības, lai ierīces pārvaldnieku izmantotu pašreizējā draivera noņemšanai.

 1. Noklikšķiniet uz lupas ikonas pogas Sākt labajā pusē, lai izsauktu meklēšanas utilītu. Varat arī vienlaikus nospiest Windows un S taustiņus, lai veiktu vienu un to pašu.
 2. Pēc meklēšanas lodziņa atvēršanas ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam rezultātos noklikšķiniet uz Device Manager.
 3. Pēc ierīces pārvaldnieka parādīšanās noklikšķiniet uz bultiņas blakus nolaižamajai izvēlnei Displeja adapteri, lai atklātu grafisko karti.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz kartes un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
 5. Kad esat redzējis dialoglodziņu Atinstalēt ierīci, atzīmējiet izvēles rūtiņu “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
 6. Pēc tam, kad Windows noņem draiveri, restartējiet datoru.

Lai noņemtu draiveri un ar to saistītos failus, varat izmantot displeja draivera atinstalēšanas programmu. AMD tīrīšanas rīks ir arī laba iespēja, ja izmantojat AMD karti.

Pēc programmas noņemšanas veiciet pareizās darbības, lai pārliecinātos, vai esat lejupielādējis un instalējis pareizo atjaunināto draiveri savam GPU. Šajā rakstā jūs atradīsit rokasgrāmatas, kas parādīs, kā rīkoties, ja nezināt, kā vislabāk atjaunināt displeja draiveri.

Izmantojiet Windows atjaunināšanas utilītu

Windows atjaunināšana ir paredzēta, lai lejupielādētu un instalētu draiveru atjauninājumus ierīcēm, kuras atbalsta Microsoft. Tātad, ja jūsu GPU ir viena no šīm atbalstītajām ierīcēm, varat viegli instalēt tā jaunāko draiveri, palaižot Windows atjaunināšanas utilītu.

Ja nezināt, kā palaist Windows Update, rīkojieties šādi:

 1. Noklikšķiniet uz pogas Sākt vai nospiediet Windows logotipa taustiņu, pēc tam izvēlnē Sākt noklikšķiniet uz zobrata. Varat arī vienlaikus nospiest taustiņus Windows un I, lai palaistu programmu Iestatījumi.
 2. Windows iestatījumu mājas lapā atrodiet ikonu Atjaunināšana un drošība un noklikšķiniet uz tās.
 3. Kad tiek parādīta lapa Atjaunināšana un drošība, cilnē Windows atjaunināšana noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.
 4. Windows atjaunināšanas utilīta tagad pārbaudīs, vai jūsu datoram ir pieejami atjauninājumi.
 5. Ļaujiet rīkam lejupielādēt šos atjauninājumus. Ja jūsu dators ir atjaunināts, pārejiet uz nākamo ceļvedi.
 6. Kad atjauninājumi ir lejupielādēti, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt, lai pamudinātu utilītu sākt instalēšanas procesu.
 7. Noklikšķinot uz pogas Restartēt tūlīt, tiks ignorēts aktīvo stundu grafiks, kurā Windows gaidīs šīs stundas, kad jūs aktīvi neizmantojat datoru.
 8. Tagad, kad utilīta veic instalēšanu, jūsu sistēma tiks atsāknēta vairākas reizes.
 9. Kad instalēšanas process būs pabeigts, dators tiks palaists normāli.
 10. Tagad jūs varat sākt spēli un pārbaudīt problēmu.

Izmantojiet ierīču pārvaldnieku

Jebkura ierīces draivera atjaunināšana, izmantojot ierīču pārvaldnieku, ir diezgan vienkārša, it īpaši, ja ļaujat rīkam veikt atjaunināšanu. Lai gan jūs varat lejupielādēt atjauninājumu no ierīces ražotāja vietnes un izmantot ierīces pārvaldnieku, lai to instalētu, ieteicams ļaut programmai veikt atjauninājumu jūsu vietā.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā palaist ierīces pārvaldnieku un ļaut tam tiešsaistē meklēt draiveri:

 1. Pārejiet uz tastatūru un iesitiet Windows un S taustiņus kopā vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas, lai atvērtu meklēšanas funkciju blakus pogai Sākt.
 2. Kad parādās meklēšanas lodziņš, ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām).
 3. Kad tas parādās rezultātu sarakstā, noklikšķiniet uz Ierīču pārvaldnieks.
 4. Pēc ierīces pārvaldnieka atvēršanas atrodiet izvēlni Displeja adapteri un izvērsiet to.
 5. Dodieties uz grafikas karti sadaļā Displeja adapteri, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
 6. Pēc tam, kad parādās atjaunināšanas draivera logs, sadaļā “Kā jūs vēlaties meklēt draiverus” noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.
 7. Rīks tagad meklēs jūsu jaunāko videokartes draiveri internetā un automātiski to lejupielādēs un instalēs.
 8. Kad process ir pabeigts, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai startēšanas problēma ir atrisināta.

Izmantojiet īpašu programmu

Lai palīdzētu lejupielādēt un instalēt grafikas kartes draiveri, vienmēr varat paļauties uz trešās puses lietojumprogrammu, piemēram, Auslogics Driver Updater. Programmas izmantošanas lieliskākais ir tas, ka jūs neaprobežosities tikai ar grafikas kartes draiveri - to var izmantot arī citu ierīču draiveru atjaunināšanai.

Pēc instalēšanas rīks veiks regulāras pārbaudes, lai izvēlētos problemātiskos ierīču draiverus. Pēc tam varat turpināt atjaunināt šos draiverus. Tādā veidā jūs uzzināsiet, kurām ierīcēm ir problēmas, vispirms neradot problēmas, kas saistītas ar šīm problēmām.

Šis rīks ir paredzēts, lai lejupielādētu un instalētu tikai parakstītus draiveru atjauninājumus. Tas var arī saglabāt atjaunināto draiveru dublējumkopijas, lai jūs varētu atgriezties ikreiz, kad saskaraties ar saderības problēmām nākotnē.

Palaidiet spēli savā īpašajā GPU

Daži datori, kas aprīkoti ar integrētu un īpašu (vai diskrētu) GPU, bieži liek visām lietojumprogrammām darboties uz integrētā adaptera. Tā ir ierasta prakse, lai saglabātu varu; tomēr tas ir viens no izplatītākajiem problēmu rašanās cēloņiem tādās spēlēs kā DOOM Eternal. Mēs jums parādīsim, kā piespiest spēli darboties uz jūsu īpašās kartes, ja jums ir šāda iestatīšana:

AMD Radeon iestatījumu izmantošana

 1. Pieskarieties Windows un S taustiņiem kopā vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas.
 2. Kad esat redzējis meklēšanas joslu, ierakstiet “AMD” (bez pēdiņām) un pēc tam meklēšanas rezultātu sarakstā noklikšķiniet uz AMD Radeon iestatījumi.
 3. Kad programma parādās, pārejiet uz tās saskarnes augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz Sistēma.
 4. Virzieties uz nākamā ekrāna augšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz Pārslēdzama grafika.
 5. Tagad jūs tiksiet novirzīts uz Running Applications skatu.
 6. Atrodiet DOOM Eternal un nomainiet tā pārslēdzamās grafikas režīmu uz High Performance.
 7. Ja DOOM Eternal neparādās skriet Running Applications, dodieties uz loga augšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz Running Applications, pēc tam noklikšķiniet uz Browse.
 8. Pārejiet uz spēles instalācijas mapi un atlasiet tās EXE failu.
 9. Tagad, mainot spēles pārslēdzamās grafikas režīmu uz High Performance, kad tas parādās logā.

Izmantojot NVIDIA vadības paneli

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas tukšās virsmas un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz NVIDIA vadības paneļa.
 2. Kad tiek parādīta lietojumprogramma, dodieties uz kreiso rūti, noklikšķiniet uz pluszīmes (+) blakus nolaižamajai izvēlnei 3D iestatījumi un pēc tam noklikšķiniet uz Pārvaldīt 3D iestatījumus.
 3. Pārvietojieties uz loga labo rūti.
 4. Palieciet zem cilnes Globālie iestatījumi un sadaļā Vēlamais grafikas procesors noklikšķiniet uz opcijas “Augstas veiktspējas NVIDIA procesors”.
 5. Dodieties uz cilni Programmas iestatījumi.
 6. Noklikšķiniet uz pogas Pievienot blakus nolaižamajai izvēlnei “Atlasīt pielāgojamu programmu”.
 7. Atvērtajā dialoglodziņā atrodiet ceļu uz DOOM Eternal instalācijas mapi un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz tā EXE faila.
 8. Pēc tam dodieties uz nolaižamo izvēlni “Atlasīt vēlamo grafikas procesoru šai programmai” un noklikšķiniet uz “Augstas veiktspējas NVIDIA procesors”.
 9. Noklikšķiniet uz pogas Lietot un palaidiet spēli, lai pārbaudītu, vai problēma joprojām pastāv.

Lietotnes Iestatījumi izmantošana

 1. Palaidiet programmu Iestatījumi, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un atlasiet Iestatījumi vai nospiežot Windows + I.
 2. Pēc tam, kad tiek parādīts lietotnes sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz sistēmas etiķetes.
 3. Kad parādās sistēmas saskarne, ritiniet uz leju līdz cilnes Displejs apakšai un noklikšķiniet uz Grafikas iestatījumi.
 4. Kad tiek atvērts grafikas iestatījumu ekrāns, nolaižamajā izvēlnē “Izvēlieties lietotni, lai iestatītu preferences” noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot.
 5. Kad esat redzējis dialoglodziņu Atvērt, dodieties uz DOOM Eternal instalācijas mapi.
 6. Atrodiet spēles EXE failu, noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot.
 7. Kad esat atgriezies grafikas iestatījumu ekrānā, jums vajadzētu redzēt spēli; noklikšķiniet uz tā, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Opcijas.
 8. Kad esat redzējis dialoglodziņu Grafikas specifikācijas, noklikšķiniet uz pogas Augsta veiktspēja un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt.
 9. Spēle tagad būs spiesta darboties uz jūsu īpašās displeja kartes, kad to palaidīsit.

Secinājums

Tagad jums vajadzētu spēlēt spēli bez problēmām. Ja vēlaties dalīties savā pieredzē vai lūgt palīdzību, vienmēr ir pieejama komentāru sadaļa.

Ja vēlaties novērst problēmas, kas var palēnināt jūsu datoru un izraisīt citas kļūdas, instalējiet Auslogics BoostSpeed. Šis rīks nodrošinās, ka nevēlamie faili un citi kaitīgie elementi netiek turēti jūsu sistēmā. Tas ir arī paredzēts, lai darbotos nevainojami ar Windows 10, tāpēc jums nav jāuztraucas par konfliktiem.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found