Windows

Kā lejupielādēt draiverus nezināmām ierīcēm?

Dažreiz, strādājot ar Windows 10 datoru, var rasties kļūdas ziņojums Nezināma ierīce. Tas parasti notiek pēc Windows jaunināšanas - it īpaši, ja jūs jaunināt sistēmu uz Windows 10.

Ja datorā esat sastapis kļūdas ziņojumu Nezināma ierīce, neuztraucieties - jūs neesat vienīgais. Vairumā gadījumu tas ir viegli novēršams jautājums, un datoram vajadzētu atgriezties normālā stāvoklī. Viss, kas jums jādara, ir atjaunināt draiveri ierīcei, kas rada problēmu. Tomēr ir vairāki veidi, kā atjaunināt draiverus.

Novecojuši draiveri var izraisīt daudzas problēmas jūsu datorā - papildus kļūdai Nezināma ierīce. Ja vēlaties izvairīties no kļūmēm un kļūdām datorā, ieteicams atjaunināt draiverus.

Šajā rakstā mēs sniegsim jums draiveru atjaunināšanas darbības un paskaidrosim, kā iegūt draiveri nezināmai ierīcei. Kā minēts iepriekš, ir vairāki veidi, kā atjaunināt ierīces draiverus, un jums būs vairākas iespējas problēmas risināšanai.

Tie ietver:

 • Draiveru atjaunināšana, izmantojot ierīču pārvaldnieku
 • Draiveru manuāla lejupielāde un instalēšana
 • Draiveru atjaunināšana, izmantojot Auslogics Driver Updater.

Kā lejupielādēt draiverus nezināmai ierīcei operētājsistēmā Windows 10?

Sāksim no sākuma.

Pirmais variants: draiveru atjaunināšana, izmantojot ierīces pārvaldnieku

Ja nezināt, kurai konkrētai ierīcei nepieciešams draivera atjauninājums, varat mēģināt atjaunināt draiveri, izmantojot ierīces pārvaldnieku. Ja atjaunināsit draiverus, izmantojot ierīču pārvaldnieku, sistēma Windows identificēs un instalēs nepieciešamos draiverus automātiski.

Lai atjauninātu draiveri, izmantojot ierīces pārvaldnieku, rīkojieties šādi:

 • Atveriet ierīču pārvaldnieku.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Nezināma ierīce un noklikšķiniet uz Atjaunināt draivera programmatūru.
 • Atlasiet opciju “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”, pēc tam Windows automātiski instalēs jauno draiveri.

Tur jums tas ir - ja viss jūsu sistēmā ir kārtībā, jāatjaunina nepieciešamais draiveris un vairs nevajadzētu saņemt kļūdas ziņojumu Nezināma ierīce.

Otrā iespēja: draiveru manuāla lejupielāde un instalēšana

Šo opciju parasti iesaka pieredzējušiem lietotājiem. Lai manuāli atjauninātu draiverus, jums pašiem jāatrod novecojušie draiveri, no ražotāja vietnes jālejupielādē jaunākās pieejamās versijas un jāinstalē datorā. Tas var būt diezgan laikietilpīgs process. Turklāt, ja kļūdāties, atjauninot draiverus, tas var radīt vairāk un lielākas problēmas jūsu datorā.

Ja jūtat uzdevumu, rīkojieties šādi: kā manuāli atjaunināt sistēmas draiverus:

 • Dodieties uz Device Manager.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Nezināma ierīce un noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 • Noklikšķiniet uz cilnes Informācija un atlasiet nolaižamo izvēlni sadaļā Īpašums.
 • Nolaižamajā izvēlnē dodieties uz Aparatūras ID.
 • Vērtību lauks parādīsies ar vērtību sarakstu.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lielākās vērtības un izvēlnē atlasiet Kopēt.
 • Pēc tam ielīmējiet nokopēto vērtību vēlamajā meklētājprogrammā - tas palīdzēs jums noteikt nezināmo ierīci.
 • Pēc tam dodieties uz datora ražotāja vietni vai konkrētās ierīces ražotāja vietni. Paturiet prātā, ka, lai lejupielādētu pareizo draiveri, jums jāzina, kādu Windows versiju izmantojat.
 • Lejupielādējiet nepieciešamo draiveri no vietnes un turpiniet to instalēt datorā.

Kā minēts iepriekš, tas var būt diezgan sarežģīts process. Turklāt, ja kādā brīdī jūtat, ka tas kļūst par daudz, apsveriet iespēju automātiski atjaunināt draiverus, izmantojot specializētu programmatūru - tāpat kā aprakstīts zemāk trešajā variantā.

Trešā iespēja: Draiveru atjaunināšana, izmantojot Auslogics draiveru atjauninātāju

<

Ja vēlaties nedaudz ietaupīt laiku un nevēlaties manuāli atjaunināt draiverus, to varat izdarīt automātiski, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju. Programmatūra veiks visaptverošu jūsu sistēmas draiveru skenēšanu attiecībā uz esošajiem un potenciālajiem jautājumiem, sagatavos ziņojumu par novecojušiem vai trūkstošiem draiveriem, kurus tā ir atklājusi, un pēc tam tikai ar vienu klikšķi tos automātiski atjauninās līdz jaunākajām ražotāja ieteiktajām versijām.

Šis draiveru atjaunināšanas veids sniedz vairākas priekšrocības. Pirmkārt, jums ietaupīt daudz laika, un process tiks pabeigts automātiski. Otrkārt, programma instalēs tikai oficiālās draiveru versijas, kas ir izgatavotas tieši ierīces tipam un modelim. Treškārt, pirms diska atjaunināšanas programma izveidos dublējumkopijas - tādējādi jūs vienmēr varēsit atgriezties pie iepriekšējās draivera versijas, ja kādreiz vēlaties.

Tur jums tas ir: mēs esam devuši jums trīs metodes, kuras varat izmantot, lai atjauninātu draiverus. Kurš no iepriekš piedāvātajiem variantiem ir bijis visveiksmīgākais? Dalieties komentāros zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found