Windows

Kā labot kļūdu “Šis fails nav atskaņojams” 0x10100be?

Tā kā esat nonācis šajā lapā, pieņemam, ka veicat dubultklikšķi tikai uz MP4 faila, lai redzētu “Šis fails nav atskaņojams”. Mēs zinām, ka šis jautājums ir diezgan satraucošs, tāpēc esam sagatavojuši sarakstu ar noderīgiem padomiem, kā atbrīvoties no 0x10100be kļūdas operētājsistēmā Windows 10. Bruņojušies ar šīm zināšanām, jūs varēsiet piekļūt vēlamajam saturam.

Kā novērst Nevar atskaņot 0x10100be kļūdu, spēlējot videoklipus?

Ja nevarat atskaņot MP4 failu, izmantojot programmu Filmas un TV vai Windows Media Player, nav jābīstas. Jūsu datoram un it īpaši OS nav nekāda sakara ar problēmu. Visticamākais vaininieks ir jūsu fails, kas kļūdas dēļ rada diezgan nelielu problēmu. Tātad, vairs nevajadzētu apstāties - šeit ir 3 pārbaudīti 10100be galvassāpju labojumi:

  • Atskaņojiet failu citā datorā

Ja jūsu mašīna saka: “Šis fails nav atskaņojams”, iespējams, fails, kuru vēlaties atskaņot, ir kļūdains. Tātad, redzot kļūdas kodu 0x10100be, vispirms ir jāpārbauda, ​​vai failu var atskaņot citā ierīcē. Ja tas tā nav, fails ir bojāts vai bojāts. Šādā gadījumā nomainiet nepareizo failu ar jaunu kopiju - tas noteikti ir vienkāršākais variants.

  • Pārbaudiet faila formātu

Ja šķiet, ka jūsu fails ir kārtībā, tā formāts var būt aiz 0x10100be problēmas. Pārliecinieties, vai faila formātu atbalsta programma Filmas un TV vai Windows Media Player (atkarībā no tā, kura ir jūsu scenārija lietotne). Ja faila formāts nepieder pie atbalstīto formātu kopas, jums jāpārvērš fails, lai to varētu atskaņot lietotnē Movies vai WMP. Lai veiktu šo procedūru, meklējiet bezmaksas video pārveidotāja programmatūru internetā un izmantojiet vēlamo rīku, lai paveiktu darbu. Varat arī instalēt trešās puses atskaņotāju vai kodeku, lai atskaņotu jūsu konkrēto failu. Izvēle ir tava.

  • Skenējiet datoru, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras

Ja ikreiz, kad datorā veicat dubultklikšķi uz video faila, redzat kļūdas kodu 0x10100be, iespējams, ka jūsu mašīna ir inficēta ar ļaunprātīgu programmatūru. Lai gan tas ir vissliktākais scenārijs no partijas, neuztraucieties! Vispirms jūsu Windows 10 OS ir aprīkots ar savu drošības rīku. To sauc par Windows Defender, un tiek plaši pieņemts, ka tā ir diezgan pienācīga lietotne. To var atrast lietotnē Iestatījumi: tur nospiediet Atjaunināt un drošība, atlasiet opciju Windows Defender un noklikšķiniet uz Atvērt Windows Defender.

Diemžēl apkārt var slēpties dažas īpaši viltīgas vienības, kuru dēļ jūsu faili atsakās atvērt. Šādā situācijā spēcīgs anti-ļaundabīgo programmu rīks būs ļoti noderīgs. Piemēram, Auslogics Anti-Malware skenēs katru jūsu sistēmas kaktu un vietu, lai atklātu un novērstu draudus, kurus citi rīki var palaist garām.

Tagad jūs zināt, kā noņemt kļūdas ziņojumu “Šis fails nav atskaņojams”. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība problēmas novēršanā, lūdzu, atstājiet komentāru zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found