Windows

Kā iestatīt divu monitoru fonu operētājsistēmā Windows 10?

Daudzi piekritīs, ka Windows 10 ir lieliska operētājsistēma. Kaut arī puristi dod priekšroku stingrai un praktiskai Windows 7 funkcionalitātei, miljoniem lietotāju, kuri ir jauninājuši, nekad neatskatītos uz veco OS. Windows 10 joprojām var palaist vecās lietotnes, vienlaikus nodrošinot daudzus drošības uzlabojumus. Turklāt tam ir uzlabojumi, kas lietotājiem palīdz palielināt viņu produktivitāti.

Daudziem cilvēkiem ir obligāti jābūt diviem vai vairāk monitoriem. Ja izmantojat sistēmu Windows 7, jūs saprotat, cik nomākta var būt darbvirsmas fona pielāgošana. Šī vecā operētājsistēma neatbalsta to, ka vienam attēlam ir divi monitori. Nu, ja esat jauninājis, varat uzzināt, kā iestatīt to pašu fonu dubultajiem monitoriem operētājsistēmā Windows 10.

Ja izmantojat operētājsistēmu Windows 10, varat baudīt iebūvēto atbalstu viena fona attēla izmantošanai, kas aptver vairākus monitorus. Turpiniet lasīt šo rakstu, ja vēlaties atklāt dažādas metodes tā iestatīšanai. Mēs arī dalīsimies ar dažiem trikiem, kas padarīs jūsu fona attēlu vēl labāku.

1. variants: viena fona attēla izmantošana vairākiem monitoriem

 • Palaidiet lietotni Iestatījumi, nospiežot Windows taustiņu + I uz tastatūras.
 • Kad esat atvēris lietotni Iestatījumi, atlasiet Personalizēšana.
 • Kreisās rūts izvēlnē noklikšķiniet uz Fons.
 • Pārejiet uz labo rūti un pēc tam ritiniet uz leju līdz sadaļai Izvēlieties savu attēlu.
 • Atlasiet fotoattēlu savam fonam un, ja ātrajā sarakstā neatrodat to, kas jums patīk, varat noklikšķināt uz pogas Pārlūkot.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz fotoattēla, kuru atlasījāt sarakstā.
 • Tagad jūs redzēsiet trīs iespējas:
 1. Iestatīts visiem monitoriem
 2. Iestatiet monitoram 1
 3. Iestatiet 2. monitoram
 • Ja abiem monitoriem vēlaties izmantot vienu attēlu, atlasiet opciju Iestatīt visiem monitoriem.

Jūs varat pamanīt, ka attēls aizpilda katru no jūsu monitoriem. Ja vēlaties, lai tas aptvertu divus displejus, sadaļā “Izvēlieties piemērotību” varat noklikšķināt uz nolaižamā saraksta un pēc tam atlasīt Span.

2. iespēja: dažādu attēlu izmantošana vairākiem monitoriem

Mēs saprotam, ka ir lietotāji, kuri saviem monitoriem dod priekšroku dažādiem attēliem. Tātad, mēs arī dalīsimies, kā jūs to varat konfigurēt. Vecākas Windows operētājsistēmas ļauj to izdarīt, izmantojot vadības paneli. Tomēr šī funkcija tika noņemta no Windows 10. Tā vietā attēlus varat iestatīt, izmantojot lietotni Iestatījumi.

Nenoliedzam, ka vadības panelis piedāvā vairāk iespēju fonu konfigurēšanai. Tas nozīmē, ka lietotne Iestatījumi joprojām ļauj izmantot dažādus attēlus vairākiem displejiem. Lai uzzinātu, kā iestatīt fonu divu ekrānu datoriem, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz Windows ikonas.
 2. Noklikšķiniet uz zobrata ikonas, lai atvērtu lietotni Iestatījumi.
 3. Atlasiet Personalizēšana un pēc tam kreisās rūts izvēlnē noklikšķiniet uz Fons.
 4. Tagad sadaļā Izvēlieties savu attēlu atlasiet attēlu. Varat arī noklikšķināt uz Pārlūkot, lai atrastu vēlamo fotoattēlu.
 5. Pēc fona attēla atlasīšanas ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā sarakstā, pēc tam atlasiet Iestatīt 1. monitoram vai Iestatīt 2. monitoram.
 6. Lai iestatītu fona fotoattēlu otram monitoram, atkārtojiet 4. un 5. darbību.

1. padoms. Pilnīgi pieguļoša fona attēla iegūšana vairākos monitoros

Ja esat uz detaļām orientēts cilvēks, tas var kaitināt, ja darbvirsmas fons nepietiekami aizpilda jūsu monitorus. Mēs varam dalīties ar triku par to, kā jūs varat pielāgot attēlu atbilstoši savām vēlmēm. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir noskaidrot monitoru kumulatīvo izšķirtspēju. Pieņemsim, ka jums blakus ir divi 1920 × 1080 displeji. Iegūstiet divu monitoru platuma summu. Šajā gadījumā displeju kopējā izšķirtspēja ir 3840 × 1080.
 2. Tagad jums būs jākonfigurē attēla izšķirtspēja 3840 × 1080. Jums var būt nepieciešams to izdarīt. Lai to izdarītu, jums, iespējams, būs jāizmanto trešās puses lietojumprogramma, piemēram, Adobe Photoshop.
 3. Kad esat rediģējis fotoattēla izšķirtspēju, varat to saglabāt jebkurā vietējā mapē.
 4. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt, pēc tam ierakstiet “Iestatījumi” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 5. Lietotnē Iestatījumi atlasiet Personalizēšana.
 6. Pārliecinieties, vai atrodaties fona lapā.
 7. Atlasiet attēlu ar pareizo izšķirtspēju, zem Izvēlieties savu attēlu noklikšķinot uz Pārlūkot.
 8. Tā kā vēlaties, lai attēls aizpildītu abus monitorus, nolaižamajā sarakstā Izvēlieties piemērotu atlasiet Span.

2. padoms: viegli pārslēdzieties uz citu fona attēlu

Daži cilvēki kļūst nemierīgi, kad stundām ilgi jāskatās uz to pašu fona attēlu. Protams, var būt kaitinoši iziet vairākus soļus, lai katru reizi mainītu fotoattēlu. Nu, šim jautājumam ir risinājums. Varat izpildīt tālāk sniegtos norādījumus, un dažu klikšķu laikā varat pārslēgties uz dažādiem fona attēliem.

 1. Saglabājiet attēlus, kurus vēlaties izmantot darbvirsmas fonam, vietējā mapē.
 2. Nokopējiet fotoattēlus un pēc tam atveriet failu pārlūku, uz tastatūras nospiežot Windows taustiņu + E.
 3. Kad File Explorer ir atvērts, pārejiet uz šo ceļu: C: \ Windows \ Web \ Wallpaper \ Windows
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz jebkura tukšā apgabala mapē, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Ielīmēt.
 5. Tiks parādīts drošības brīdinājums. Pārliecinieties, vai esat atlasījis opciju “Dariet to visiem pašreizējiem vienumiem”, pēc tam noklikšķiniet uz Turpināt.
 6. Tagad atlasiet fotoattēlus, kurus vēlaties izmantot kā fonu.
 7. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz atlasītajiem attēliem un pēc tam izvēlnē izvēlieties Iestatīt kā darbvirsmas fonu.

Pēc šo darbību veikšanas jūsu fona attēls mainīsies. Ja vēlaties pārslēgties uz citu fonu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tukša apgabala darbvirsmā. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties opcijas Nākamais darbvirsmas fons.

Pro padoms: Strādājot ar augstas izšķirtspējas attēliem, jums jāpārliecinās, ka jūsu dators ir tip-top formā. Pretējā gadījumā, pārejot uz dažādiem fona attēliem, pamanīsit, ka kavējas. Lai nodrošinātu, ka jūsu dators ir optimālā stāvoklī, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Šim rīkam ir efektīvs tīrīšanas modulis, kas var droši izslaucīt visu veidu datora atkritumus. Turklāt jūs varat to izmantot, lai uzlabotu neoptimālos sistēmas iestatījumus, ļaujot procesiem un pakalpojumiem darboties ātrāk.

Vai jūs domājat, ka mums pietrūka citu lielisku Windows 10 tapetes padomu?

Nevilcinieties dalīties ar tiem zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found