Windows

Es nedzirdu cilvēkus nesaskaņās: kā to novērst?

Discord ir VoIP (Voice over Internet Protocol) lietojumprogramma, kas paredzēta galvenokārt spēlētājiem, taču pat ne spēlētāji to var izmantot balss un teksta mijiedarbībai. Tomēr dažreiz jūs, iespējams, nedzirdat citus cilvēkus, kamēr balss tērzēšana notiek aizraujošā spēlē.

Kad tas notiek, tas norāda, ka audio iestatījumos kaut kas nav kārtībā. Jums var nākties meklēt zaļo skaņas indikatoru, lai pārliecinātos, ka tā nav tīkla problēma. Turklāt, iespējams, ir kļūda, kas ietekmē lietotnes Discord audio.

Lai kāds būtu gadījums, novērst šo problēmu vairs nav grūti. Šajā ceļvedī mēs iemācīsim, kā novērst nesaskaņas audio problēmu.

Kas ir nesaskaņas?

Discord ir spēlētāju tērzēšanas platforma. Tas ir pieejams Windows, macOS, Android, Linux un iOS ierīcēs. Spēlētāji vietnē Discord var izmantot, taču tērzēšanai platformā labāk izmantot lietojumprogrammu.

Lai tērzētu, izmantojot nesaskaņas, jums ir jāizveido jauns serveris vai jāpievienojas jau esošam serverim. Serveri ir spēļu kopienas, kurās cilvēki sazinās, un nav iespējams mijiedarboties ar citiem lietotājiem, nepievienojoties tiešam.

Katrā serverī ir kanāli, kas lietotājiem ļauj īsziņu vai balss tērzēšanu. Platformai ir arī citas iespējas, piemēram, dāvanu pirkšana un nosūtīšana citiem spēlētājiem, jūs vairs neinteresējošo kanālu dzēšana un daudz kas cits.

Turklāt ir serveri un kanāli lietotājiem, kuri ne vienmēr ir spēļu friķi. Tāpēc arī spēlētājiem, kas nav spēlētāji, šī platforma var būt noderīga mijiedarbībai ar dažādiem cilvēkiem.

Vēl svarīgāk ir tas, ka nesaskaņu izmantošana ir bez maksas. Turklāt, pēc vadības domām, platforma vienmēr būs pieejama bez maksas.

Kāpēc skaņa nedarbojas nesaskaņās?

Ir diezgan daudz iemeslu, kāpēc audio var nedarboties jūsu Discord lietojumprogrammā. Visticamākie cēloņi ir šādi (bet ne tikai):

 • Mikrofona ievade nedarbojas
 • Audio izeja nedarbojas
 • Par noklusējuma audio ierīci ir iestatīta nepareiza ierīce
 • Vīrusi, kas neļauj jūsu audio darboties
 • Novecojuši audio ierīču draiveri
 • Jūsu operētājsistēma ir jāatjaunina

Jums, iespējams, būs jāpārbauda šīs problēmas, ja balss tērzēšanas laikā nedzirdat skaņu. Iespējams, jums būs jāapgūst, kā iespējot audio nesaskaņās.

Jebkurā gadījumā mēs izskatīsim visu informāciju par jums nākamajos punktos, lai jūs varētu sākt klausīties citus lietotājus bez traucējumiem.

1. metode: restartējiet datoru

Vienkāršas restartēšanas veikšana gandrīz vienmēr ir pirmā lieta, kas jādara ikreiz, kad Windows 10 datorā rodas kāda problēma. Pēc datora restartēšanas atveriet lietotni Discord, lai redzētu, vai viss jau darbojas labi.

Ja skaņa joprojām nedarbojas, mēģiniet pielāgot nesaskaņas iestatījumus, izmantojot tālāk aprakstīto metodi.

2. metode: pārbaudiet nesaskaņas iestatījumus

Pirmā lieta, kas jāpārbauda, ​​ja Discord nedarbojas skaņa, ir lietotnes audio iestatījumi. Ja ātri noskaidrojat problēmu, jums nebūs jāmēģina citas problēmu novēršanas metodes.

1. Pārbaudiet, vai esat izslēgts

Iespējams, ka, neapzināti, izslēdzat sevi vai citu lietotāju, izveidojot sarunu. Šajā gadījumā to var ātri noteikt, izmantojot mikrofona vai austiņu ikonu.

Ja kāda no ikonām (mikrofons vai austiņas) tiek šķērsota ar slīpu līniju, jūs esat apdullinājis sevi vai citus lietotājus. Noklikšķiniet uz krustotās ikonas, lai ieslēgtu sevi vai šos lietotājus.

Arī servera vai kanāla administrators var jūs izslēgt, padarot neiespējamu dzirdēt, ko citi runā platformā. Sazinieties ar administratoru un lūdziet viņu ieslēgt skaņu no viņu gala. Tam vajadzētu atrisināt problēmu. Pretējā gadījumā pārbaudiet zemāk izklāstītos nesaskaņas iestatījumus.

2. Pārbaudiet kanāla atļaujas

Ja jums ir laiks, mēģiniet pievienoties citiem serveriem un kanāliem un pēc tam novērojiet, vai arī skaņa nedarbojas. Ja citos serveros situācija ir atšķirīga, sazinieties ar servera administratoru un sakiet, lai viņi iespējotu šādas balss atļaujas:

 • Izveidojiet savienojumu
 • Runā

Pēc tam tam vajadzētu darboties. Ja nē, izmēģiniet nākamo labojumu zemāk.

3. Pielāgojiet skaļuma iestatījumus

Šī problēma bieži rodas tad, kad lietotājiem ir individuāla saruna. Šajā gadījumā, iespējams, esat mainījis skaļuma iestatījumus, un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lietotāja ikonas. Pēc tam izmantojiet izvēlnes skaļuma slīdni, lai pielāgotu skaļumu.

3. metode: darbvirsmas klienta problēmu novēršana

Ja datorā Windows 10 izmantojat Discord darbvirsmas klientu, noderēs šādi padomi:

Pamata pārbaudes

 • Pārbaudiet, vai jūsu OS ir saderīga ar lietotni Discord. Lai to pārbaudītu, varat izmantot šo saiti.
 • Atjauniniet datoru uz jaunāko OS.
 • Jauniniet savu Discord lietotni uz jaunāko versiju.
 • Var palīdzēt arī programmas Discord aiziešana un restartēšana.
 • Pārbaudiet visus datora audio ligzdas. Iespējams, esat pievienojis audio ierīci portam, kas vairs nedarbojas.
 • Pārbaudiet lietotnes Discord atļaujas, lai pārliecinātos, vai mikrofons tiek atbalstīts.

Pārliecinieties, vai jūsu skaņas / audio draiveri ir atjaunināti. Ja nē, lejupielādējiet Auslogics draivera atjauninātāju tūlīt. Tas atjauninās visus kļūdainos un novecojušos draiverus jūsu datorā. Manuālais draiveru atjaunināšanas process ir ilgs un sarežģīts, un mēs to neapspriedīsim šajā rokasgrāmatā.

Ja esat veicis pamata pārbaudes un skaņa joprojām nedarbojas lietotnē Discord, izmēģiniet nākamās darbības:

 • Discord lietotnes saskarnes apakšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz zobrata ikonas. Kreisajā rūtī atlasiet Balss un video lai piekļūtu iestatījumiem.
 • Pārbaudiet ievades režīmu, lai to pārliecinātos Rācijsaziņa nav aktivizēts.
 • Pārslēdziet ievadi / izvadi uz konkrētu audio ierīci.
 • Pielāgojiet ievades un izvades skaļuma iestatījumus.
 • Ja iestatījumu pielāgošana kļūst pārāk sarežģīta, varat izmantot Atiestatīt balss iestatījumus opcija noklusēto audio opciju aktivizēšanai.
 • Atspējot Nodrošiniet pakalpojumu kvalitāti ar augstu pakešu prioritāti sadaļā Pakalpojuma kvalitāte.

Papildu pārbaudes

Vai jūs joprojām nedzirdat skaņu savā lietotnē Discord? Izmēģiniet šādas papildu pārbaudes:

 • Izdzēsiet un atkārtoti instalējiet lietotni Discord.
 • Vīrusi var ietekmēt to, kā jūs dzirdat skaņu Discord. Tāpēc mēģiniet izmantot antivīrusu programmu, lai datorā atklātu kaitīgas vienības. Tam varat izmantot Auslogics Anti-Malware. Tas ir uzticams un viegli lietojams, un tas nav pretrunā ar jūsu primāro antivīrusu programmu. Šī programmatūra var atklāt visu, kas var kaitēt jūsu datoram.
 • Pēc ļaunprātīgas programmatūras novēršanas rīka izmantošanas restartējiet lietotni Discord vai lejupielādējiet beta versiju.

3. metode: Pārlūkprogrammas problēmu novēršana

Šī metode ir piemērojama, ja savā tīmekļa pārlūkprogrammā izmantojat nesaskaņas. (Mēs iesakām instalēt un lietotni lietot tieši savā datorā, taču tas ir labi, ja ir iemesli, kāpēc dodat priekšroku tīmekļa lietojumprogrammai).

Šīs darbības palīdzēs ātri atrisināt problēmu:

 • Pārliecinieties, vai jūsu pārlūkprogramma ir saderīga ar lietotni Discord.
 • Pārbaudiet pārlūkprogrammas atļauju iestatījumus, lai pārliecinātos, ka esat atļāvis Discord izmantot jūsu mikrofonu.

Par pēdējo piezīmi

Vai esat jau izmēģinājis visas metodes? Vai viņi strādāja pie jums? Ja jums joprojām ir jāzina vairāk par to, kā novērst audio problēmu Discord, sazinieties ar mums vai nometiet rindiņu zemāk esošajā komentāru sadaļā. Mūsu emuārā varat arī pārbaudīt citu Windows 10 problēmu risinājumus.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found