Windows

Neizdevās novērst kļūdu 503

“Ko nozīmē“ kļūda 503 aizmugures ielāde neizdevās ”? Paziņojums tiek parādīts, kad mēģinu pārlūkprogrammā apmeklēt vietni. ”

Vai iepriekš minētais scenārijs jums šķiet pazīstams? Turpiniet lasīt, ja jums tas jāatrisina.

Kas ir kļūda 503 aizmugures ielāde neizdevās?

Ziņojums “Kļūda 503: aizmugures ielāde neizdevās” ir hiperteksta pārsūtīšanas protokola (HTTP) atbildes ziņojuma kļūda. Ar to var saskarties neatkarīgi no izmantotās ierīces, operētājsistēmas vai pārlūkprogrammas. Tas ir saistīts ar vietni, kuru mēģināt apmeklēt. Tas norāda, ka serveris darbojas nepareizi un nereaģē atbilstoši. Kļūda rodas, ja vietnes serveris saņem vairāk pieprasījumu, nekā tas vienlaikus var apstrādāt.

Kad jūs mēģināt apmeklēt vietni un tā nespēj atbildēt vai to dara ļoti lēni, pieprasījumi ir rindā, kuru serveris, iespējams, nespēs apstrādāt. Tas var izraisīt jūsu pārlūkprogrammas kešatmiņas aizņemšanos un pēc tam novest pie aizmugures izgūšanas kļūdas.

Iemesli “Neizdevās ielādēt aizmugures versiju, kļūda 503” ietver:

 1. Slikts interneta ātrums: Tīkla savienojamības problēmas vai lēns interneta ātrums ir galvenais iemesls, kāpēc pārlūkprogrammā var rasties kļūda 503. Vietnes ielāde ilgst pārāk ilgi vai neizdodas, izraisot pieprasījumu uzkrāšanos. Pēc tam vietnes dati tiek sakrauti kešatmiņas servera atmiņā, kā rezultātā tiek parādīta kļūda “Aizmugure neizdevās ielādēt”.
 2. Vietnes serveris tiek uzturēts: Ja vietnes, kuru mēģināt apmeklēt, serverim tiek veikta regulāra / īslaicīga apkope, jūsu pieprasījumi būs rindā un pārlūkprogrammā tiks parādīta kļūda 503.
 3. Vietne tika uzskatīta par aizdomīgu un bloķēta: Ja jūsu pārlūkprogrammā ir aktīvs reklāmu bloķētājs un jūs mēģināt apmeklēt vietni, kurā ir daudz reklāmas satura, reklāmu bloķētājs novērsīs šāda satura ielādi. Šī iemesla dēļ pieprasījumi sakrājas un noved pie tā, ka tiek apspriesta kļūda. Arī citi jūsu pārlūkprogrammas drošības rīki novērš aizdomīgu vietņu ielādi, tādējādi radot kļūdu.

Kā atrisināt kļūdu 503: neizdevās ielādēt aizmugures versiju

Lieliski! Jūs esat nonācis tik tālu. Tagad pievērsīsimies jautājumam, kas noveda jūs pie šīs rokasgrāmatas.

Kā novērst kļūdu 503 aizmugures ielāde neizdevās? Šeit ir risinājumi:

 1. Atsvaidziniet vietni
 2. Aizveriet vairākas cilnes
 3. Izmēģiniet citu pārlūkprogrammu
 4. Pārstartējiet WiFi maršrutētāju
 5. Palaidiet uzticamu datora apkopes rīku
 6. Atiestatiet pārlūku
 7. Sazinieties ar vietnes administratoru

Mēs ņemsim tos pa vienam.

1. labojums: Atsvaidziniet vietni

Protams, pirmā lieta, ko jūs darāt, ja vietni neizdodas ielādēt, ir noklikšķināt uz pogas Atsvaidzināt. Tātad, ja tagad saskaras ar aizmugures ielādes kļūdu 503, ir lietderīgi atsvaidzināt vietni. Ja jūs to darīsit daudz reižu (vismaz divas vai trīs reizes), iespējams, varēsit pārvarēt kļūdu. Tomēr, ja tas jums nedarbojās, dodieties uz nākamo labojumu.

2. labojums: aizveriet vairākas cilnes

Mēģiniet aizvērt citas aktīvās cilnes pārlūkprogrammā, lai samazinātu kešatmiņas slodzi. Tas var arī palīdzēt uzlabot interneta ātrumu, ja tas nav pietiekami spēcīgs.

3. labojums: izmēģiniet citu pārlūkprogrammu

Ja pārlūkprogrammas fonā darbojas vairāki procesi, tas var palēnināt pārlūkošanas ātrumu un izraisīt kļūdu 503. Vai, iespējams, pārlūkprogrammā ir iestatījumi, kas neļauj ielādēt vietni. Mēģiniet izmantot citu pārlūkprogrammu, lai apmeklētu vietni un redzētu, vai tā tiks ielādēta.

4. labojums: restartējiet WiFi maršrutētāju

Tas ir labs risinājums, lai mēģinātu, it īpaši, ja vairākās vietnēs saņemat ziņojumu “Neizdevās izgūt aizmugures versiju: ​​kļūda 503”. Jūs varētu nodarboties ar interneta savienojuma problēmām, kuras var atrisināt, pārstartējot maršrutētāju.

Aizveriet pārlūkprogrammu un restartējiet datoru. Pēc tam izslēdziet maršrutētāju un pagaidiet apmēram pusminūti, pirms to atkal ieslēdzat. Atkārtoti palaidiet pārlūkprogrammu un mēģiniet vēlreiz apmeklēt vietni. Skatiet, vai kļūda ir novērsta.

5. labojums: palaidiet uzticama datora apkopes rīku

Kā minēts iepriekš, lēns interneta ātrums ir viens no galvenajiem attiecīgās kļūdas cēloņiem. Tam var būt kāds sakars ar interneta savienojuma iestatījumiem datorā. Jūs varat automātiski novērst šo problēmu, izmantojot Auslogics BoostSpeed. Rīku izstrādāja Microsoft Silver Application izstrādātājs, un tam uzticas un to iesaka eksperti visā pasaulē. BoostSpeed ​​veic skenēšanu, lai noteiktu visus suboptimālos iestatījumus datorā. Pēc tam, izmantojot precīzas metodes, tas tos pielāgo, lai nodrošinātu vislabāko sniegumu.

Labojums 6: atiestatiet pārlūku

Pārlūkprogrammas atiestatīšana ir saprātīga rīcība, ja lielākā daļa apmeklēto vietņu jūsu pārlūkprogrammā uzliek ziņojumu “Kļūda 503: aizmugures ielāde neizdevās”, bet tiek veiksmīgi ielādēta, kad tās ielādējat, izmantojot citu ierīci vai citu pārlūkprogrammu.

Kā pārlūkā Chrome atbrīvoties no kļūdas 503?

Veiciet tālāk norādītās darbības, lai atiestatītu pārlūku Chrome, ja vietnes turpina izmest kļūdu 503:

 1. Palaidiet pārlūku Chrome.
 2. Noklikšķiniet uz ikonas “Vairāk”, kas loga augšējā labajā stūrī tiek parādīta kā trīs vertikāli punkti. Tiks parādīta nolaižamā izvēlne.
 3. Noklikšķiniet uz Iestatījumi.
 4. Ritiniet uz leju līdz lapas apakšai un noklikšķiniet uz lejup vērstās bultiņas blakus Advanced, lai izvērstu izvēlni.
 5. Ritiniet uz leju līdz sadaļai Atiestatīt un tīrīt (ja pārlūku Chrome izmantojat Windows operētājsistēmā). Ja pārlūku Chrome izmantojat Chromebook datorā, Linux vai Mac OS, ritiniet uz leju līdz sadaļai Atiestatīt iestatījumus.
 6. Noklikšķiniet uz opcijas “Atjaunot sākotnējo noklusējuma iestatījumus”
 7. Atvērtajā dialoglodziņā varat atzīmēt izvēles rūtiņu “Palīdzēt uzlabot hromu, ziņojot par pašreizējiem iestatījumiem”. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt iestatījumus.
 8. Atkārtoti palaidiet pārlūkprogrammu un pārbaudiet, vai kļūda ir novērsta.

Paturiet prātā, ka atiestatīšana nozīmē pārlūkprogrammas noklusējuma iestatījumu atjaunošanu. Jūsu grāmatzīmes, pārlūkošanas vēsture un saglabātās paroles netiks noņemtas, taču šīs izmaiņas stāsies spēkā visās ierīcēs, kurās esat pierakstījies:

 • Ja kā noklusējuma meklētājprogrammu izvēlējāties citu meklētājprogrammu, tā tiks mainīta atpakaļ uz Google.
 • Jūsu piespraustās cilnes tiks noņemtas.
 • Tiks atiestatīti satura iestatījumi, piemēram, ļaujot vietnei izmantot jūsu mikrofonu vai rādīt uznirstošos logus.
 • Sīkfaili un vietnes dati tiks atiestatīti.
 • Pārlūka paplašinājumi tiek atspējoti. Ja pēc atiestatīšanas vēlaties tos atkal iespējot, dodieties uz pārlūka izvēlni un noklikšķiniet uz Vairāk rīku> Paplašinājumi.
 • Jūsu pārlūkprogrammas motīvs tiks atiestatīts.

7. labojums: sazinieties ar vietnes administratoru

Ja esat nonācis līdz šim brīdim, veiksmīgi neatrisinot kļūdu, vienīgā iespēja, kas jums palikusi, ir sazināties ar problemātiskās vietnes administratoru un informēt viņu par kļūdu. Tādā veidā jūs varat arī uzzināt, vai vietnes serveris tiek uzturēts un kad tas atkal būs pieejams.

Mēs ceram, ka mūsu ceļvedis, kā novērst kļūdu 503: Neizdevās ielādēt aizmugures versiju, jums bija noderīgs. Noteikti apskatiet mūsu emuāru, lai iegūtu vairāk izpratnes padomu par Windows problēmu risināšanu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found