Windows

Kā novērst Physxloader.dll nav vai nav atrasts?

Attēlojiet to: jums bija gara diena darbā vai skolā, un jūs beidzot varat spēlēt savu iecienīto video spēli mājās. Jūs sākat datoru un gaidīšanas laikā dodaties uz virtuvi, lai iegūtu iecienītāko konservēto dzērienu. Jūs lēnām ielaižaties savā sēdeklī, dzirdot savādi apmierinošu skārdenes atvēršanos un dzēriena burbuļu burbuļojošo skaņu. Tagad viss, kas jums jādara, ir gaidīt spēles ielādi. Tomēr tā vietā, lai redzētu galveno izvēlni, tiek parādīts kļūdas ziņojums, kurā teikts: “Trūkst faila Physxloader.dll.”

Protams, jūs instinktīvi restartējat datoru. Tomēr neatkarīgi no tā, cik reizes to restartējat, jūs joprojām saņemat šo nepatīkamo kļūdas ziņojumu. Šī problēma var būt nomākta, it īpaši, ja nezināt, ko darīt. Nu, jums nevajadzētu mest fit un iesist datora monitoru (tikai vēl)! Šajā ziņojumā mēs iemācīsim, kā novērst kļūdu Physxloader.dll nav atrasta. Mēs esam sagatavojuši jums vairākus risinājumus. Tātad, visticamāk, atradīsit to, kas palīdzēs jums atbrīvoties no problēmas.

Kas ir Physxloader.dll operētājsistēmā Windows 10?

Neesiet pārāk ātrs, domājot, ka Physxloader.dll trūkst kļūdas, ir kaut kas saistīts ar ļaunprātīgu programmatūru. Lai gan dažos gadījumos tas varētu būt taisnība, jums jāzina, ka Physxloader.dll ir likumīgs fails. Tas ir saistīts ar Physxloader Dynamic Link Library, kas ir NVIDIA PhysX sastāvdaļa. Ja jums rodas jautājums, kas ir NVIDIA PhysX, mēs jums izskaidrosim tā funkciju. Tā ir reāllaika fizikas dzinēja starpprogrammatūra, kas uzlabo jūsu spēļu pieredzi, izmantojot grafisko karti.

Lai saprastu, kā novērst kļūdu Physxloader.dll nav atrasta, jums vispirms jāzina, kas izraisa problēmu. Kā parādīts kļūdas ziņojumā, problēmai ir kaut kas saistīts ar DLL failu, it īpaši Physxloader.dll. Šis DLL fails ir kritisks NVIDIA komponents, lai palaistu spēles. Tātad, kad tā kļūst bojāta vai pazūd, jūs nevarēsiet pareizi palaist savu spēli.

Ir vērts atzīmēt, ka kļūdas ziņojums ir dažādos veidos, tostarp šāds:

 • Trūkst faila Physxloader.dll.
 • Nevar sākt (spēles nosaukums). Trūkst vajadzīgā komponenta: physxloader.dll. Lūdzu, vēlreiz instalējiet [Spēles nosaukums].
 • Šo programmu nevar turpināt, jo datorā trūkst Physxloader.dll.
 • Physxloader.dll nav atrasts.
 • Neizdevās palaist šo lietojumprogrammu, jo netika atrasts Physxloader.dll. Atkārtoti instalējot lietojumprogrammu, šī problēma var tikt novērsta.

Visi šie kļūdu ziņojumi norāda, ka galvenā problēma ir DLL fails. Iespējams, ka šis fails ir izdzēsts vai bojāts. Tas nozīmē, ka jums nevajadzētu manuāli instalēt DLL failus, jo īpaši tāpēc, ka tie parasti ir komplektā ar programmu. Tagad, mēģinot instalēt vienu DLL failu, jūs varat apdraudēt visu savu operētājsistēmu. Galu galā dažādi avoti tiešsaistē nenodrošina stabilu faila versiju. Ieteicams izmantot kādu no risinājumiem, ar kuriem mēs dalīsimies tālāk.

1. risinājums: NVIDIA PhysX instalēšana

Kā jau minējām, problēmai ir jābūt saistītai ar NVIDIA PhysX. Ja tā trūkst, vislabāk ir lejupielādēt programmatūru no tās oficiālās vietnes. Instalējiet to un pēc tam restartējiet datoru un spēli. Ja tas neizlabo kļūdu, iesakām pāriet uz nākamo risinājumu.

2. risinājums: palaidiet PhysX manuāli

Ja esat mēģinājis instalēt NVIDIA PhysX, tomēr problēma joprojām pastāv, iesakām mēģināt manuāli palaist programmatūru. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + E. To darot, jums jāatver File Explorer.
 2. Tagad adreses joslā ievadiet ceļu zemāk:

C: \ Program Files (x86) \ Steam \ SteamApps \ common

 1. Kad esat mapē, meklējiet ietekmētās spēles mapi. Atveriet to un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz mapes Redist.
 2. Atrodiet PhysX EXE failu un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz tā.
 3. Mēģiniet sākt spēli, lai redzētu, vai kļūda nav pazudusi.

3. risinājums: Physxloader.dll faila kopēšana no darba datora

Vēl viens šīs problēmas risinājums ir faila Physxloader.dll kopēšana no datora, kuram ir tāds pats Windows OS un procesors kā jums. Ja atrodat ierīci, kas atbilst visiem kritērijiem, varat iegūt DLL failu no turienes. Šai metodei ir divas daļas:

 • Pirmā daļa: Windows sistēmas tipa pārbaude
 • Otrā daļa: Physxloader.dll faila kopēšana no darba datora

Pirmā daļa: Windows sistēmas tipa pārbaude

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Lodziņā ierakstiet “Sistēmas informācija” (bez pēdiņām), pēc tam tastatūrā nospiediet taustiņu Enter.
 3. Tiks parādīts jauns logs, kurā būs redzama jūsu operētājsistēmas versija un tips.

Otrā daļa: Physxloader.dll faila kopēšana no darba datora

 1. Boot darba datoru, no kura jūs saņemsiet failu Physxloader.dll.
 2. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + E, lai palaistu File Explorer.
 3. Noklikšķiniet uz navigācijas joslas un pēc tam ievadiet šādu ceļu:

C: \ Windows \ System32

 1. Kad esat mapē, noklikšķiniet uz meklēšanas lodziņa blakus navigācijas joslai.
 2. Lodziņā ierakstiet “Physxloader.dll” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Jums vajadzētu redzēt failu Physxloader.dll, bet, ja nē, meklējiet DLL failu šajā mapē:

C: \ Windows \ SysWOW64

 1. Kad esat atradis failu Physxloader.dll, kopējiet to.
 2. Dodieties uz savu personālo datoru un pēc tam ielīmējiet failu tajā pašā vietā, no kuras kopējāt failu.

4. risinājums: grafikas kartes draivera atjaunināšana

Iespējams, ka novecojušas videokartes draiveru dēļ rodas problēmas ar spēles vadīšanu. Tāpēc iesakām atjaunināt draiverus uz jaunākajām versijām. Ir divi veidi, kā to izdarīt:

 • Ierīču pārvaldnieka izmantošana
 • Izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

 1. Nospiediet tastatūras Windows Key + R, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.
 2. Lodziņā ierakstiet “devmgmt.msc” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 3. Kad esat nonācis ierīču pārvaldniekā, izvērsiet kategorijas Attēla adapteri saturu.
 4. Tagad ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un pēc tam atlasiet Atjaunināt draiveri.
 5. Atlasiet opciju “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.

Ļaujiet savai sistēmai atrast atjaunināto draiveri, pēc tam izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai to instalētu. Paturiet prātā, ka Windows joprojām var palaist garām draivera jaunāko versiju. Tādējādi jūs joprojām varat apmeklēt ražotāja vietni, lai iegūtu pareizo draivera versiju. Tomēr mēs neiesakām šo iespēju, jo tā var būt riskanta un laikietilpīga. Var būt grūti iziet visus draiverus un atrast tādu, kas ir saderīgs ar jūsu OS un procesoru. Ja instalējat nepareizu versiju, var rasties pat sistēmas nestabilitātes problēmas.

Izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju

Ir ērtāks un uzticamāks veids, kā atjaunināt videokartes draiveri. Procesa automatizēšanai varat izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Kad esat instalējis šo programmu, tā automātiski atpazīs jūsu sistēmas arhitektūru. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, un Auslogics draivera atjauninātājs atradīs un instalēs jaunākās ražotāja ieteiktās draiveru versijas.

Kas ir lieliski šajā rīkā, tas atrisina visas ar draiveri saistītās problēmas jūsu datorā. Tātad pēc procesa jūsu dators kļūs ievērojami ātrāks un efektīvāks.

Kurš no risinājumiem palīdzēja novērst kļūdu Physxloader.dll?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found