Windows

Kāpēc printeris Windows 10 drukā tukšas lapas?

Pirms vairākiem gadsimtiem elektroniskā printera jēdziena nebija. Elektrība vēl nebija pat atklāta! Tomēr šajās dienās nav nekas neparasts, ka mājas un biroji tiek atrasti ar printeri. Cilvēkiem ir kļuvis ērti un viegli izgatavot augstākās kvalitātes izdrukas. Galu galā, lai izdrukātu failu iegūtu tieši tā, kā vēlaties, nepieciešamas tikai dažas minūtes. Tas nozīmē, ka printeriem joprojām ir daži trūkumi.

Printeri saskaras arī ar daudzām problēmām, tostarp papīra iestrēgšanu, novēlotu atbildi un citu. Pat ja jūs neesat IT speciālists, tas joprojām būs noderīgi, ja zināt, kā novērst šīs bieži sastopamās printera problēmas. Ko darīt, ja printeris starp drukātajām lapām drukā tukšas lapas? Ir daudz iemeslu, kāpēc šī problēma var rasties. Turklāt risinājums būs atkarīgs no tā, kas vispirms izraisīja problēmu. Šajā amatā mēs iemācīsim jums, kā pārtraukt printeri no papildu tukšu lapu drukāšanas.

Kāpēc printeris izdrukā tukšas lapas?

Ir vairāki iemesli, kāpēc printeri nejauši ģenerē tukšas lapas. Šeit ir daži no tiem:

 • Tukša tintes kasetne - Bez tintes printeris nevarēs izveidot izdruku. Jums jāpārbauda tonera / tintes līmenis, lai pārliecinātos, ka printera lietošanai ir pietiekami daudz tintes. Pretējā gadījumā jums jānomaina kasetne ar jaunu.
 • Nepareiza kasetnes uzstādīšana - Jums arī jāpārliecinās, ka kasetne ir pareizi uzstādīta. Pat ja tas ir pilns ar tinti, ja to pareizi nepievienojat printerim, jūs joprojām paliksit tukšas lapas. Tātad, izņemiet kasetni un pēc tam mēģiniet to atkārtoti ievietot.
 • Aizsērējušas sprauslas - Reizēm tinte sacietē un sāk aizsprostot sprauslas. Šajā gadījumā jums jātīra tintes kasetnes. Kā to izdarīt, mēs parādīsim jums zemāk esošajās instrukcijās.
 • Nepareizs papīra izmērs - Iespējams, printerim esat iestatījis noklusējuma papīra izmēru. Tātad, ja ievietojat nepareizu papīra izmēru, iespējams, ka iekārta neizveidos izdruku. Šajā gadījumā jums ir jāpārliecinās, ka pirms procedūras sākšanas jūs atbilstoši pielāgojat printera iestatījumus.
 • Printera draivera problēmas - Iespējams, ka jums ir novecojis vai bojāts printera draiveris. Lai atrisinātu šo problēmu, jums jāatjaunina tikai draiveris.
 • Programmatūras problēma - Dažos gadījumos problēma ir pašā printera programmatūrā. Šādā gadījumā vislabāk ir izmantot datora printera problēmu novēršanas rīku.

Nekrītiet panikā, ja sastopaties ar to pašu problēmu. Neatkarīgi no problēmas cēloņa, mēs varēsim jums parādīt, kā pārtraukt printeri no papildu tukšu lapu drukāšanas.

1. risinājums: restartējiet printeri

Runājot par tehnoloģiju ierīcēm, ar vienkāršu restartēšanu parasti var novērst bieži sastopamās problēmas. Tātad, tas nekaitētu, ja vispirms izmēģinātu vienkāršāko risinājumu. Jūs varat turpināt, veicot šādas darbības:

 1. Nospiediet printera barošanas pogu un pagaidiet, līdz tas pilnībā izslēdzas.
 2. Atvienojiet printera strāvas kabeli no kontaktligzdas un pēc tam pagaidiet trīs minūtes.
 3. Pēc dažām minūtēm printera vadu pievienojiet strāvas kontaktligzdai.
 4. Ieslēdziet printeri un pēc tam mēģiniet izdrukāt vairākas lapas.

2. risinājums: tintes kasetnes problēmu novēršana

Kā jau minējām, iespējams, ka ir problēmas ar tintes kasetni. Tāpēc iesakām veikt tālāk norādītās darbības, lai pārliecinātos, ka jums ir pilnībā funkcionējoša tintes kasetne.

 1. Pārbaudiet, vai printerī ir pietiekams tintes / tonera līmenis. Ja nepieciešams, nomainiet kasetnes.
 2. Izņemiet kasetnes, lai redzētu, vai kāda no tām nav bojāta. Ja atrodat bojātas kasetnes, nekavējoties nomainiet tās.
 3. Pārliecinieties, vai kasetnes ir pareizi ievietotas. Lai to izdarītu7, izņemiet kasetnes un ievietojiet tās pareizi.
 4. Lai novērstu aizsērējušās sprauslas, pārbaudiet, vai jūsu ierīcei ir opcija ‘Print Head Nozzle Check’. Atlasiet šo opciju un pēc tam ļaujiet printerim notīrīt sprauslas. Printera sistēma automātiski atbrīvosies no aizsprostojumiem, ļaujot tintei plūst vienmērīgi.

Kad esat pārliecinājies, ka visas tintes kasetnes darbojas pareizi, mēģiniet izdrukāt vairākas lapas un pārbaudīt, vai starp tām ir tukšas lapas. Ja problēma joprojām pastāv, pārejiet pie nākamā risinājuma.

3. risinājums: atjauniniet printera draiveri

Iespējams, ka jums ir novecojis vai bojāts printera draiveris. Tātad, lai atrisinātu problēmu, iesakām atjaunināt draiveri. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir draivera manuāla lejupielāde un instalēšana. Tomēr šī iespēja var būt garlaicīga un sarežģīta. Jums jādodas uz printera ražotāja vietni un pēc tam jāatrod draiveris, kas ir saderīgs ar jūsu operētājsistēmas versiju un procesora tipu. Jums jāpievērš īpaša uzmanība šai detaļai, jo, ja instalējat nepareizu draiveri, iespējams, tiks galā ar sistēmas nestabilitātes problēmām.

No otras puses, problēmas novēršanai ir vienkāršāka un uzticamāka iespēja. Jūs varat automatizēt procesu un atjaunināt printera draiveri, izmantojot Auslogics Driver Updater. Izmantojot šo rīku, jums būs tikai jānoklikšķina uz pogas. Tas automātiski meklēs printera jaunāko draiveri. Turklāt tas lejupielādēs un instalēs versiju, kas ir piemērota jūsu operētājsistēmai un procesoram.

Kā bonuss Auslogics draivera atjauninātājs uzlabos jūsu datora vispārējo veiktspēju. Ir vērts atzīmēt, ka šī programmatūras programma risina visus ar draiveri saistītos jautājumus. Tātad, tas novērsīs visus problemātiskos draiverus jūsu datorā. Kad process būs pabeigts, jūs redzēsiet, ka lielākā daļa procesu darbosies ātrāk un efektīvāk nekā iepriekš.

4. risinājums: palaidiet printera problēmu novēršanas rīku

Viena no izcilākajām lietām par Windows 10 ir tā, ka tajā ir iebūvēti problēmu novēršanas rīki parastām tehnoloģiju problēmām. Ir arī viens, kas īpaši paredzēts printera problēmu novēršanai. Tātad, lai atbrīvotos no problēmas, iesakām palaist šo rīku. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, nospiežot Windows taustiņu + I uz tastatūras.
 2. Kad esat atvēris lietotni Iestatījumi, noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Tagad pārejiet uz kreisās rūts izvēlni un noklikšķiniet uz Traucējummeklēšana.
 4. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam atlasiet Printer.
 5. Noklikšķiniet uz Palaist problēmu novēršanas rīku.

Ļaujiet traucējummeklētājam identificēt un novērst visas printera problēmas. Pēc procesa mēģiniet izdrukāt dokumentu, lai redzētu, vai ir tukšas lapas.

5. risinājums: konfigurējiet drukas spolētāja pakalpojumu

Vēl viens iemesls, kāpēc printeri ģenerē tukšas lapas, ir bojāto drukas spolētāja failu dēļ. Šajā gadījumā jums jākonfigurē pakalpojums, kas saistīts ar printera spolētāju, lai atbrīvotos no problēmas. Lai turpinātu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R. To darot, tiks atvērts dialoglodziņš Palaist.
 2. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “services.msc” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 3. Kad logs Pakalpojumi ir uz augšu, ritiniet uz leju, līdz atrodat pakalpojumu Drukas spolētājs.
 4. Veiciet dubultklikšķi uz tā un pēc tam jaunajā logā noklikšķiniet uz Apturēt.
 5. Noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu veiktās izmaiņas.
 6. Tagad atveriet File Explorer, uz tastatūras nospiežot Windows Key + E.
 7. Pārejiet uz šīs mapes atrašanās vietu:

C: \ Windows \ System32 \ spool \ PRINTERS

 1. Noņemiet visu mapes saturu.
 2. Vēlreiz atveriet pakalpojumu Pakalpojumi logu un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz Print Spooler.
 3. Jaunajā logā noklikšķiniet uz Sākt.
 4. Neaizmirstiet iestatīt Startēšanas veidu uz Automātisks.
 5. Noklikšķiniet uz Labi, lai turpinātu.

Pēc Print Spooler pakalpojuma konfigurēšanas mēģiniet vēlreiz izdrukāt vairākas lapas, lai pārliecinātos, vai problēma ir atrisināta.

Ko jūs domājat par šo rakstu?

Paziņojiet mums, kā mēs varam uzlabot šo emuāra ziņojumu, komentējot tālāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found