Windows

Kā Windows 10 atrisināt problēmu “Attālās darbvirsmas savienojums ir pelēks”?

Kopš tā debijas operētājsistēmā Windows, attālās darbvirsmas savienojumam ir veiktas vairākas izmaiņas. Atsevišķos gadījumos tas tiek dēvēts par Microsoft Terminal Services klientu, mstsc, attālo darbvirsmu vai tsclient. Mūsdienās IT sfērās iestrēdzis nosaukums ir Attālā darbvirsma vai RDP. RDP ir īpašs protokols, kas ļauj attālināti vadīt datoru vai virtuālo mašīnu, kas savienots ar to pašu tīklu.

IT ziņā attālināti vadāmo ierīci sauc par “klienta ierīci”, savukārt ierīce, kas izveido savienojumu, ir “administrators”. Attālināts savienojums ir iespējams tikai tad, ja abas iekārtas ir vienā WiFi tīklā vai savienotas ar internetu. Administrators var attālināti pārņemt kontroli pār klienta datoru. Lietotājs var kontrolēt visu attālināti vai piekļūt tikai klienta datora pelei, tastatūrai utt., Atkarībā no konkrētās LAP konfigurācijas.

Ikdienas datoru lietotāji izmanto LAP veidu, kad viņi savieno savas mobilās ierīces un personālos datorus ar vienu un to pašu tīklu un kontrolē pirmos, izmantojot otro. Tomēr standarta LAP galvenokārt izmanto IT profesionāļi, klientu atbalsta pārstāvji, pārvaldītie pakalpojumu sniedzēji vai MSP. LAP tiek plaši izmantota korporatīvajā vidē, kur indivīdi pastāvīgi piekļūst, pārsūta un modificē klienta mašīnu resursus un datus.

Tomēr, ja operētājsistēmā Windows 10 opcija iespējot attālo darbvirsmu ir pelēka? Šajā rakstā ir sniegts šīs problēmas risinājums.

Kāpēc attālā darbvirsma nedarbojas?

Parasti RDP iestatīšana operētājsistēmā Windows 10 ir diezgan vienkārša. Atkarībā no tā, vai savienojums notiek caur lokālo tīklu vai internetu, jums jāiespējo tikai daži iestatījumi, un jūs esat mājās un ar šļūteni.

Lai atjauninātu atmiņu, šeit ir norādītas ātrās metodes, kā uzsākt LAP lokālajā tīklā un tīmeklī.

LAP pa vietējo tīklu:

 • Palaidiet vadības paneli un noklikšķiniet uz Sistēma un drošība.
 • Ekrānā Sistēma un drošība atlasiet Sistēma.
 • Kreisajā rūtī noklikšķiniet uz “Papildu sistēmas iestatījumi”.
 • Dialoglodziņā Sistēmas rekvizīti pārslēdzieties uz cilni Tālvadība.
 • Sadaļā Attālā darbvirsma atzīmējiet izvēles rūtiņu “Atļaut attālinātus savienojumus ar šo datoru”.
 • Atzīmējiet izvēles rūtiņu “Atļaut savienojumus tikai no datoriem, kuros darbojas attālā darbvirsma ar tīkla līmeņa autentifikāciju”, lai izveidotu savienojumu ar attālumu, izmantojot vietējo tīklu.
 • Noklikšķiniet uz pogas Labi, Lietot un Labi, lai saglabātu izmaiņas.

LAP, izmantojot interneta savienojumu:

 • Palaidiet lietotni Attālā darbvirsma operētājsistēmā Windows 10. Iegūstiet to no Microsoft veikala, ja tā vēl nav instalēta.
 • Noklikšķiniet uz pogas Pievienot (+) un atlasiet Darbvirsma.
 • Sadaļā PC nosaukums ievadiet klienta datora TCP / IP adresi vai tā vietējo IP adresi, ja tas atrodas privātā tīklā.
 • Noklikšķiniet uz pogas + blakus Lietotāja konts un ievadiet klienta datora lietotājvārdu un paroli.
 • Ja vēlaties, noklikšķiniet uz pogas + blakus “Parādītais vārds” un norādiet dažādus iestatījumus.
 • Noklikšķiniet uz Saglabāt, lai pievienotu attālo datoru.
 • Ja vēlaties izveidot savienojumu ar klienta datoru attālināti, atlasiet to sadaļā Saglabātie darbvirsmas un noklikšķiniet uz Savienot.

Protams, sistēmas īpašībās esošajai opcijai “Atļaut attālinātus savienojumus ar šo datoru” jābūt iespējotai, lai attālais savienojums darbotos internetā vai lokālajā tīklā.

Tomēr pēdējā laikā ir daudz sūdzību, ka iespēja iespējot LAP datorā ir gan pelēka, gan atspējota. Tas nozīmē, ka lietotāji nevar iespējot opciju un startēt attālo darbvirsmu. Ja esat viens no ietekmētajiem lietotājiem, varat izmantot tālāk norādītās darbības, lai Windows 10 labotu opciju Attālā darbvirsma.

Kā novērst Windows 10 problēmu “Attālās darbvirsmas opcija ir nokrāsota”

Lai opcija “Atļaut attālinātus savienojumus ar šo datoru” būtu atlasāma, ja tā ir pelēka, jums ir jāmaina daži reģistra iestatījumi. Reģistrs nav kaut kas tāds, ko varat izmantot ar bērnu cimdiem, jo ​​kļūdīšanās var izraisīt sistēmas kļūmi.

Pirms turpināt šeit sniegtos padomus, ieteicams izveidot sistēmas atjaunošanas punktu. Vēl viena laba ideja ir dublēt reģistru. Vai zinājāt, ka Auslogics Registry Cleaner automātiski izveido reģistra dublējumu katru reizi, kad to izmantojat reģistra tīrīšanai?

Kad esat veicis nepieciešamos piesardzības pasākumus, turpiniet un izpildiet šīs darbības, lai novērstu Windows 10 attālās darbvirsmas pelēkoto problēmu.

 • Vienlaicīgi nospiediet Windows logotipu un R taustiņus, lai atvērtu lodziņu Palaist.
 • Ierakstiet “regedit” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz Labi.

Dodieties uz šo atrašanās vietu reģistrā. Varat arī ielīmēt ceļa joslā, lai tur ātri pārietu:

Dators \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows NT \ Terminal Services

 • Kreisajā rūtī atlasot termināļa pakalpojumus, divreiz noklikšķiniet uz fDenyTSConnections labajā pusē un mainiet tā vērtību.

FDenyTSConnections vērtības datu vērtības opcijas ir šādas:

0 - ļauj lietotājiem izveidot savienojumu no attāluma, izmantojot termināļa pakalpojumus / attālo darbvirsmu

1 - neļaujiet lietotājiem attālināti izveidot savienojumu, izmantojot termināļa pakalpojumus / attālo darbvirsmu

 • Lai lauks “Atļaut attālinātus savienojumus ar šo datoru” kļūtu atlasāms, laukā Vērtības dati mainiet vērtību uz 0 un noklikšķiniet uz Labi.

Pārstartējiet datoru tūlīt un sistēmas rekvizītos pārbaudiet cilni Tālvadība. Jūs atradīsit, ka tagad var izvēlēties pelēkoto iespēju.

Reti papildu reģistra problēmas var novērst opcijas parādīšanos pat pēc iepriekš minētā labojuma veikšanas. Lai nodrošinātu, ka neviens reģistra iestatījums netraucē attālo darbvirsmu, varat pārbaudīt, vai reģistrā nav kļūdu. Ieteicamā programma tam ir Auslogics Registry Cleaner. Tas analizēs reģistra drošās zonas, lai atrastu bojātas, tukšas un nederīgas atslēgas, un tās iztīra.

Mēs ceram, ka šis raksts jums iemācīja, kā iespējot RDP operētājsistēmā Windows 10, kā arī atgūt opciju “Atļaut attālos savienojumus ar šo datoru”, kad tā ir pelēka. Pēc tam, kad veiksmīgi esat lietojis labojumu, varat attālināti izveidot savienojumu ar savām ierīcēm.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found