Windows

Kā novērst Cloudflare 524 ‘Timeout Radās kļūda’?

Daudzi izstrādātāji nodrošina vietņu drošību un ātru ielādi, izmantojot Cloudflare CDN pakalpojumu. Neskatoties uz to, mēģinot piekļūt šīm vietnēm, lietotāji joprojām var saskarties ar servera problēmu “Kļūda 524: iestājās taimauts”. Kad tas notiks ar jums, jūs nevarēsiet izmantot programmatūru, ielādēt tīmekļa lapu vai pierakstīties spēļu platformā. Daži lietotāji ziņoja, ka viņu izmantotā lietojumprogramma vai spēle darbojas bezsaistē. Tomēr, kad viņi mēģināja piekļūt tiešsaistes funkcijai, viņi saskārās ar kļūdu.

Kādi ir Cloudflare kļūdas 524 cēloņi?

Kļūdai 524 ir kaut kas saistīts ar Cloudflare. Kad tas parādās, tas nozīmē, ka tad, kad Cloudflare mēģināja izveidot savienojumu ar serveri, pagāja pārāk ilgs laiks, līdz otra gala atbildēja. Godīgi sakot, jūs varat maz darīt, lai apietu šo problēmu. Galu galā jautājums ir saistīts ar serveri otrā galā. Viss, ko jūs varat darīt, ir informēt vietni vai lietotnes īpašnieku par kļūdu un gaidīt, kamēr viņi to novērsīs.

Tas nozīmē, ka joprojām varat veikt dažas problēmu novēršanas darbības, lai pārliecinātos, ka no jūsu puses nav problēmu. No otras puses, ja esat vietnes īpašnieks, varat arī izmantot šo ceļvedi, lai uzzinātu, kā novērst Cloudflare kļūdu “Notika noildze”.

Risinājumi parastajiem lietotājiem

Vai mēģinājāt piekļūt vietnei vai atvērt tiešsaistes funkciju lietotnē vai spēlē, kad radās kļūda? Ja tā, tad varat izmēģināt tālāk norādītās problēmu novēršanas metodes:

1. metode: Web lapas atsvaidzināšana

Ja tīmekļa pārlūkprogrammā redzat kļūdu 524, mēģiniet atsvaidzināt lapu. Varat arī aizvērt pārlūkprogrammu un atkārtoti to ielādēt, lai redzētu, vai tas ir triks. Dažreiz vienkārša restartēšana var novērst problēmu, it īpaši, ja tas ir tikai neliels kļūme.

2. metode: programmas atinstalēšana

Tagad, ja lietojumprogrammā rodas problēma, varat mēģināt to atinstalēt un pārinstalēt. Daudzi lietotāji apgalvoja, ka tas novērsa kļūdu, atjaunojot savienojumu ar serveri. Tomēr ņemiet vērā, ka tas darbosies tikai tad, ja rodas problēma programmā, kas mēģina piekļūt serverim. Piemēram, jūs, iespējams, spēlējat spēli, kas mēģina izveidot savienojumu tiešsaistē.

Lai atinstalētu programmu, varat rīkoties šādi:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + I. To darot, vajadzētu atvērt lietotni Iestatījumi.
 2. Noklikšķiniet uz Lietotnes, pēc tam kreisās rūts izvēlnē atlasiet Lietotnes un līdzekļi.
 3. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam meklējiet skarto programmu.
 4. Noklikšķiniet uz lietotnes un pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt.

Kad esat noņēmis lietotni no sava datora, atkārtoti instalējiet to un pārbaudiet, vai joprojām tiek rādīta kļūda 524.

3. metode: izcelsmes konta ierobežojumu noņemšana

Vai kļūda radās, kamēr izmantojāt Origin spēļu platformu? Ja tas tā ir, problēma var būt saistīta ar noteiktiem ierobežojumiem jūsu kontā. Tagad, ja izmantojat bērnu kontu, jūs nevarēsiet spēlēt tiešsaistē, lejupielādēt spēles no veikala Origin, sazināties ar kontaktiem un piekļūt citām tiešsaistes funkcijām. Protams, tā risinājums ir pieteikšanās kontā, pēc tam jaunināšana uz pieaugušo / pilnu kontu.

Pro padoms. Lai pārliecinātos, ka nav problēmu ar ātruma samazināšanu, kas varētu izraisīt kļūdu 524, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Šis rīks izies cauri visai jūsu sistēmai un identificēs nevēlamos failus un citus kļūmju un avāriju cēloņus. Tas atjaunos sistēmas stabilitāti un uzlabos datora veiktspēju, droši risinot ātruma samazināšanas problēmas.

Vietnes īpašnieki: kā atbrīvoties no kļūdas 524 Cloudflare

Tagad, ja esat vietnes īpašnieks un jums ir nepieciešamie akreditācijas dati, lai veiktu izmaiņas no servera beigām, varat izmēģināt tālāk norādītos risinājumus.

1. risinājums: pārbaudiet servera ielādi

Visticamāk, ka augsts servera resursu patēriņš izraisa kļūdu 524. Lai pārbaudītu, vai tas tā ir, varat rīkoties šādi:

 1. Pirmais, kas jums jādara, ir pārbaudīt, vai jūsu servera resursu patēriņš pārsniedz normālo līmeni vai ir visaugstākais.
 2. Tagad, ja problēmu izraisa trafika pieaugums, vienīgais risinājums, ko varat izmēģināt, ir resursu palielināšana, jauninot serveri.
 3. No otras puses, ja datplūsmā neredzat neko neparastu, varat pārbaudīt, vai citi procesi piesaista resursus.
 4. Varat arī pārvaldīt servera lietojumu, ierobežojot serverī notiekošos procesus.

2. risinājums: brutālu uzbrukumu bloķēšana

 1. Palaidiet savu SSH klientu, pēc tam izmantojiet root piekļuvi, lai pieteiktos savā kontā.
 2. Pārbaudiet, vai no konkrētas IP adreses saņemat vairākus trāpījumus. To var izdarīt, izpildot šādu komandrindu:

netstat -an | grep 80

 1. Piezīme. Iesniedzot šo komandrindu, jūs uzzināsiet, kurām IP adresēm jūsu vietnē ir vairāki trāpījumi.
 2. Ja pamanāt kādu aizdomīgu IP adresi, varat to bloķēt un aizsargāt savu serveri. Lai to izdarītu, izpildiet zemāk esošo komandrindu:

iptables -A INPUT -s 000.00.00.0 -j PILES

Piezīme. Neaizmirstiet aizstāt “000.00.00.0” ar IP adresi.

 1. Veiciet šīs darbības visām aizdomīgajām IP adresēm, kuras atradīsit.
 2. Pēc visu aizdomīgo IP bloķēšanas restartējiet serveri, izmantojot šo komandrindu:

systemctl httpd restartēt

Kad esat pabeidzis šīs darbības, mēģiniet vēlreiz piekļūt savai vietnei, lai redzētu, vai kļūda 524 netiks parādīta.

3. risinājums: DDoS aizsardzības iespējošana

Viens no iemesliem, kāpēc servera slodze neparasti palielinās, ir DDoS uzbrukuma dēļ. Šajā gadījumā mēs iesakām iegūt DDoS aizsardzību, izmantojot Cloudflare. No otras puses, ja saņemat kļūdu 524 likumīgas datplūsmas palielināšanās dēļ, vislabāk ir atjaunināt savu mitināšanas plānu. Pietiekamu resursu pieejamība ļaus uzņemt milzīgo apmeklētāju skaitu.

Citas mēģināmās problēmu novēršanas darbības

 1. Vai izmantojat VPS? Ja tā, tad pārliecinieties, vai esat pareizi konfigurējis ugunsmūri sākotnējā vietā. To darot, tiks nodrošināts, ka Cloudflare savienojošie IP nav nekādā veidā ierobežoti.
 2. Jums jāpārbauda savs izcelsmes serveris un jāpārbauda, ​​vai atbilde prasa vairāk nekā 100 sekundes. Ja tas tā ir, tad jums jālūdz savam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam vai administratoram atrisināt problēmu.
 3. Pārbaudiet, vai datu bāzes serverī ir ilgstoši vaicājumi. To var izdarīt, pārskatot savu izcelsmes servera failu.
 4. Mēģiniet palaist skriptus, izmantojot pelēko mākoņu apakšdomēnu.

Vai vēlaties pievienot citus kļūdu 524 risinājumus?

Dalieties ar tiem zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found